ویزای ازبکستان توریستی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای ازبکستان توریستی


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : ازبکستان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

اصل پاسپورت، عکس پرسنلی 6*4، مشخصات فردی

توضیحات :

این مطلب صرفا جهت راهنمایی نگارش شده. ویزا724 فعالیتی در خصوص کشور ازبکستان ندارد و نمیتواند پاسخگوی سوالات شما باشد. لطفا تماس حاصل نفرمایید.

* درخواست های ناقص ویزا پذیرفته نمی شود.

* ممکن است مصاحبه شخصی با متقاضی لازم باشد. در صورت خودداری مصاحبه برای ویزای ورود به ازبکستان، بخش کنسولی سفارت این حق را برای خود محفوظ می دارد که هیچ توضیحی ارائه ندهد.
* برای شهروندان انگلستان، ایالات متحده، اتریش، بلژیک، آلمان، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، اسپانیا و سوئیس ویزا در عرض 3 تا 6 روز کاری پس از موفقیت در پردازش فرم درخواست صادر می شود. برای شهروندان سایر کشورها، رسیدگی به درخواست های ویزا ممکن است حداکثر 10 روز کاری طول بکشد (به جز ویزای ترانزیت و مواردی که پشتیبانی ویزا قبلاً تنظیم شده و به سفارت منتقل شده است).
* لطفاً توجه داشته باشید که اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی از طرف شما برای دریافت ویزای توریستی به وزارت امور خارجه جمهوری ازبکستان درخواست می کنند (با آژانس مسافرتی خود تماس بگیرید). شهروندان انگلستان، ایالات متحده، اتریش، بلژیک، آلمان، ایتالیا، فرانسه، ژاپن، اسپانیا و سوئیس نیازی به دعوت نامه ندارند.

ازبکستان که در قلب آسیای مرکزی واقع شده است و قصد دارد تا صنعت گردشگری خود را با میراث فرهنگی و تاریخی غنی، مردم مهربان و زیبایی های طبیعی خود گسترش دهد. دولت ازبکستان بخش گردشگری خود را دارای پتانسیل رشد بالا می داند و دولت اصلاحاتی را برای دسترسی بیشتر به میراث فرهنگی و تاریخی غنی خود برای تسهیل توسعه گردشگری آغاز کرده است. از ابتدای سال 2020، ازبکستان برای شهروندان 86 کشور بدون روادید و برای شهروندان 77 کشور از جمله ایالات متحده ویزای الکترونیکی وضع کرد. هدف دولت این است که خدمات گردشگری را از 1 میلیارد دلار در سال 2018 به 2.2 میلیارد دلار در 2025 برساند.

ویزای توریستی ازبکستان

شرایط اخذ ویزای توریستی ازبکستان
طبق سیاست ویزای توریستی ازبکستان،  حدود 180 ملیت مختلف  برای سفر به ازبکستان برای گردشگری به ویزا نیاز دارند.  اتباع خارجی بسته به کشور مبدا می توانند به روش های مختلف ویزای توریستی ازبکستان را دریافت کنند. دو نوع ویزای توریستی ازبکستان وجود دارد: 

 1. ویزای الکترونیکی (eVisa)، که علاوه بر گردشگری، اقامت کوتاه مدت برای مشاغل را نیز شامل می شود.
 2. ویزای توریستی سنتی صادر شده از سوی سفارتخانه های ازبکستان در خارج از کشور

ویزای الکترونیکی ازبکستان با درخواست آنلاین دریافت می شود که در مراجعه به سفارت صرفه جویی می کند. با این حال، شهروندان برخی از کشورها واجد شرایط دریافت این ویزای دیجیتالی نیستند و نمایندگی های دیپلماتیک را تنها مکان برای دریافت ویزای توریستی ازبکستان می دانند.

ویزای توریستی ازبکستان به بازدیدکنندگان خارجی اجازه می دهد حداکثر 30 روز در این کشور اقامت داشته باشند. برای اقامت طولانی تر، درخواست ویزای توریستی در سفارت ضروری است.
 

ویزای الکترونیکی ازبکستان
ویزای الکترونیکی ازبکستان (eVisa) یک ویزای دیجیتالی است که به  صورت آنلاین و غیر حضوری اعمال می شود. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که بتواند مجوز سفر به ازبکستان را از هر مکانی با اتصال به اینترنت و جلوگیری از مراجعه های غیر ضروری به سفارتخانه ها یا کنسولگری ها دریافت کند. شهروندان بیش از 130 کشور  واجد شرایط درخواست ویزای الکترونیکی ازبکستان و استفاده کامل از سیستم الکترونیکی کاربرپسند هستند. این متقاضیان باید  فرم درخواست ویزای الکترونیکی ازبکستان را بصورت آنلاین تکمیل کرده و مشخصات شخصی اولیه، اطلاعات گذرنامه و آدرس ایمیل تماس خود را برای دریافت ویزای تأیید شده پر کنند. آنها باید اسناد پشتیبانی، از جمله گذرنامه از یک کشور مستقل واجد شرایط را ارائه دهند.

 بسته به اینکه آیا مسافران می خواهند یک بار یا چند بار وارد کشور شوند، می توانند یک  ویزای الکترونیکی یا چند ورودی برای ازبکستان انتخاب کنند. بازدیدکنندگان می توانند  حداکثر 30 روز در هر بازدید در ازبکستان با eVisa بگذرانند. با eVisa چند ورودی، مسافران می توانند کشور را ترک کرده و سپس بازگردند.پس از تأیید، ویزای الکترونیکی ازبکستان به  مدت 90 روز معتبر است. می توان از آن برای ورود به کشور برای اهداف تفریحی، گردشگری و تجارت در این مدت استفاده کرد.

ویزای سفارت یا کنسولی برای ازبکستان مورد نیاز است
ویزای سفارت یا کنسولی ازبکستان ویزای سنتی است که توسط نمایندگی های دیپلماتیک این کشور در  سراسر جهان صادر می شود. اتباع بیش از 40 کشور  باید از سفارت یا کنسولگری ازبکستان  برای ورود به این کشور به هر دلیلی و به هر مدت زمانی از جمله سفرهای کوتاه مدت به عنوان توریست، ویزا دریافت کنند  .همه اتباع خارجی باید برای اخذ ویزا و مجوزهای بلند مدت به سفارت مراجعه کنند. زیرا این نوع ویزا از طریق سیستم ویزای الکترونیکی صادر نمی شود.
برای درخواست ویزای سفارت ازبکستان، داشتن  یک حامی در این کشور ضروری است، که ممکن است یک آژانس گردشگری در صورت مسافرت تفریحی یا شرکتی مستقر در ازبکستان در صورت مسافرت کاری یا تجاری باشد. حامی شما باید یک نامه تأیید ارسال کند. نامه باید به  همراه سایر مدارک مورد نیاز (مانند گذرنامه معتبر) به سفارت ازبکستان آورده شود، جایی که مسافر باید درخواست ویزای خود را را پر کند. مسافران باید نتیجه آزمایش PCR COVID-19 منفی داشته باشند. آزمایش باید ظرف 72 ساعت قبل از عزیمت به ازبکستان انجام شده و قبل از عزیمت و هنگام ورود به مقامات نشان داده شود.

ویزای گردشگری ازبکستان

هزینه دریافت ویزای توریستی ازبکستان

هزینه ویزای توریستی ازبکستان

 • برای مدت اقامت خود پول نقد کافی به همراه داشته باشید. کارت های اعتباری به طور گسترده ای فراتر از تاشکند و مناطق اصلی گردشگری سمرقند و بخارا پذیرفته نمی شوند. چک مسافرتی به طور معمول پذیرفته نمی شود تعداد بسیار کمی توزیع کننده پول وجود دارد و دلار آمریکا رایج ترین ارز خارجی است. پول خود را فقط از طریق غرفه های مبادله رسمی تغییر دهید. مبادله پول در بازار سیاه غیرقانونی است و مجازات های سختی برای کسانی که در این کار دستگیر می شوند اعمال می شود. اسکناس های آسیب دیده یا علامت گذاری شده در محل های مبادله رسمی پذیرفته نمی شوند.
 • هنگام ورود باید فرم اظهارنامه ارز خارجی را تکمیل کنید و یک نسخه را خودتان نگه دارید. شما نمی توانید با ارز خارجی بیشتر از مقداری که با آن وارد می شوید حرکت کنید.
 • دستگاه های خودپرداز مبادله ارز در اطراف شهر تاشکند نصب شده است. نرخ ارز در این خودپردازها کمی کمتر از نرخ داخل بانک است. با این حال، راحتی دسترسی به صرافی حتی پس از ساعت کار بر تفاوت ناچیز در نرخ بیشتر است.

ویزای ازبکستان

محدودیت های سفر به ازبکستان در دورتن کرونا

 • ورود به کشورهایی که به رنگ زرد طبقه بندی شده اند، با محدودیت امکان پذیر است. ورود به کشورهای قرمز ممنوع است.
 • آزمایش منفی COVID-19 برای همه کشورها ضروری است. آزمایش نباید بیش از 72 ساعت قبل از ورود آنها به کشور انجام شود. این موضوع شامل مسافران واکسینه شده نیز می شود.

محدودیت های هنگام ورود :

 • قرنطینه به مدت 14 روز برای ورود از کشورهای زرد و قرمز لازم است.
 • اگر از کشوری که به عنوان کشور سبز طبقه بندی شده است وارد ازبکستان شوید یا 14 روز قبل از ورود در یکی از کشور های زرد یا قرمز بوده اید، مشمول هیچ دوره قرنطینه اجباری نخواهید شد مگر اینکه هنگام ورود از خود علائم نشان دهید.
 •  در صورت ورود از کشوری که به عنوان زرد یا قرمز طبقه بندی شده است، ارائه آدرسی که در آن به مدت 14 روز خود را قرنطینه می کنید الزامی است.
 • گردشگرانی که در یک تور سازمان یافته به ازبکستان می آیند، در صورت صدور کوپن معافیت ویژه، می توانند از الزام 14 روزه قرنطینه مستثنی شوند.
 • ممکن است هنگام ورود به کشور تحت بررسی درجه حرارت و آزمایش جریان جانبی قرار بگیرید. اگر علائمی از جمله تب بالا، سرفه یا مشکلات تنفسی را نشان می دهید، باید آزمایش COVID-19 را انجام دهید و ممکن است با هزینه شخصی، در تاسیسات دولتی (یا هتل مورد تأیید با کنترل های پزشکی و امنیتی) قرنطینه شوید.
 •  اتباع خارجی در حال حاضر مجاز به حمل و نقل هوایی ازبکستان به شرط رعایت شرایط مورد نیاز برای کشور مقصد بعدی خود هستند.
 • فرودگاه های غیرنظامی باز هستند اما پروازهای مسافری بین المللی برنامه ریزی شده در حال حاضر بسیار محدود است. برخی پروازهای داخلی در حال انجام است و همچنین حمل و نقل عمومی در شهرها از سر گرفته شده و سفر قطار بین مناطق در حال انجام است. اگر از تاکسی استفاده می کنید باید مراقب باشید زیرا برخی از اپراتورها ممکن است به طور کامل از اقدامات بهداشتی COVID-19 پیروی نکنند. بر اساس اقدامات ارائه شده توسط مقامات ازبکی، هرکسی که در قرنطینه قرار گیرد و از این کنترل ها تخطی کند، حداقل 11 میلیون یورو (تقریباً 900 دلار آمریکا) جریمه یا حداکثر 10 سال حبس دارد.
 • هتل ها، متل ها و مهمانسراها پس از کاهش اقدامات محدود کننده بازگشایی شده اند اما مشمول قوانین بهداشت و ایمنی خاصی هستند.
 • به افراد بالای 65 سال توصیه می شود در قرنطینه بمانند و از فضاهای عمومی بازدید نکنند. اجتماعات گروهی بزرگ در هر مکان عمومی محدود است. مراکز خرید، بازارهای پوشاک، رستوران ها، کافه ها، سالن های زیبایی و مغازه های بزرگتر و همچنین سالن های بدنسازی، استخرها، مهد کودک های خصوصی و مراکز آموزشی باز هستند. در خارج از خانه باید از ماسک استفاده کنید زیرا در صورت عدم رعایت این مقررات ممکن است جریمه شوید (تا حدود 100 دلار آمریکا).

ویزای ازبکستان

قوانینی که باید بدانید!

مجازات های کیفری: شما تابع قوانین محلی هستید. اگر قوانین محلی را نقض کنید، حتی ناآگاهانه، ممکن است اخراج، دستگیر یا زندانی شوید.

هشدار بازداشت: در صورت بازداشت یا بازداشت شدن، از پلیس یا مقامات زندان بخواهید بلافاصله به سفارت ایران اطلاع دهند.

مواد مخدر و مشروبات الکلی: مجازات های نگهداری، استفاده یا قاچاق مواد مخدر غیرقانونی در ازبکستان شدید است و مجرمان محکوم می توانند انتظار زندان طولانی مدت و جریمه های سنگین را داشته باشند. 

عکاسی و هواپیماهای بدون سرنشین: عکس برداری از تاسیسات نظامی یا امنیتی یا سایر نقاط دارای اهمیت استراتژیک (وزارتخانه ها، مرزها و دیگر ایستهای بازرسی، پل ها، تونل ها، مخازن، گذرگاه های کوهستانی و غیره) به طور کلی در ازبکستان ممنوع است. از تمام علائم محدود کننده عکاسی پیروی کنید و به یاد داشته باشید که فقدان چنین علامتی به این معنی نیست که می توانید عکس بگیرید. استفاده شخصی از هواپیماهای بدون سرنشین در ازبکستان به طور کلی با فرمان شماره 287 دولت کابینه وزیر ازبکستان (مورخ 31 اوت 2016) ممنوع است.

معاملات مالی: بیشتر معاملات فقط بر اساس پول محلی و پول محلی (سوم) انجام می شود. کارت های اعتباری فقط در هتل های اصلی و چند مغازه و رستوران پذیرفته می شوند و چک های مسافرتی را می توان در بانک ملی ازبکستان به دلار نقد کرد. حق کمیسیون دو درصد است. اسکناس های قدیمی ایالات متحده (قبل از سال 1997) یا آنهایی که در وضعیت بدی ( فرسوده، نوشته شده یا تمبر) قرار دارند، پذیرفته نمی شوند.

ارز بانکی: در سپتامبر 2017، دولت ازبکستان الزام پرداخت کلیه اتباع خارجی به هتل، بلیط هواپیما و بلیط قطار را با ارز خارجی لغو کرد. پرداخت های فوق الذکر در حال حاضر تنها به ارز محلی (سوم) یا با کارت های اعتباری پذیرفته می شوند. مبادلات ارزی در بازار سیاه ممنوع است. در اواخر سال 2017 ازبکستان محدودیت های سخت گیرانه مبادلات ارزی خارجی را لغو کرد و به بانک ها اجازه خرید ارز با نرخ بازار را داد. این اصلاحات عملاً بازار تبادل ارزهای سیاه را از بین برد. در حال حاضر همه بانک ها صرافی دارند. در تعطیلات آخر هفته، هتل های بزرگ دارای صرافی های ارزی هستند که تا ساعات پایانی کار می کنند. با این حال، شهروندان محلی در ازبکستان هنوز محدودیتی در میزان پول نقد ارزی که می توانند خریداری کنند دارند و این بدان معناست که بخشی از بازار سیاه ارز هنوز برای فروش ارز به مردم محلی فعالیت می کند. 

فعالیتهای مذهبی: در ازبکستان، اجتماعات مذهبی فقط توسط جوامع مذهبی ثبت شده، مجاز است. روند ثبت نام برای سازمان ها و گروه های مذهبی سخت و پیچیده است. فعالیت هایی مانند تبلیغ دین، ​​وارد کردن و انتشار ادبیات مذهبی و ارائه آموزشهای مذهبی خصوصی مشمول مجازات های کیفری یا اخراج است.

سخنرانی های عمومی: شهروندان خارجی نباید سخنرانی های عمومی داشته باشند یا در سایر رویدادهای عمومی شرکت کنند، مگر اینکه شرکت آنها در این رویداد از طرف وزارت دادگستری جمهوری ازبکستان یا شعبه آن که منطقه ای که رویداد را پوشش می دهد، مجاز باشد. دولت ازبکستان در مورد رویدادهای عمومی سختگیرانه عمل می کند، به ویژه هنگامی که یک فرد خارجی در آنجا حضور دارد.

LGBTI : روابط جنسی بین مردان مغایر با قانون ازبکستان است و تا سه سال زندان مجازات می شود. این قانون به طور خاص به فعالیت جنسی همجنسگرایان بین زنان نمی پردازد. فعالیت جنسی همجنسگرایان عموماً یک موضوع تابو در جامعه ازبکستان است و هیچ سازمان ثبت شده دگرباش جنسی در این کشور وجود ندارد.

آموزش دریافت ویزای ازبکستان

نحوه ثبت درخواست ویزای ازبکستان

پورتال رسمی ویزای الکترونیکی جمهوری ازبکستان در آدرس https://e-visa.gov.uz/main فعالیت می کند. این پورتال به سه زبان انگلیسی، ازبکی و روسی فعالیت می کند. پردازش ویزای الکترونیکی از طریق وب سایت در دو مرحله انجام می شود: درخواست و ارائه پاسخ.

آموزش دریافت ویزای توریستی ازبکستان

بر روی درخواست ویزا کلیک کنید:

آموزش دریافت ویزای توریستی ازبکستان

همانطور که در عکس مشخص شده، ثبت نام آنلاین ویزای ازبکستان درتاریخ 6 سپتامبر 2021 به حالت تعلیق در آمده است و در آینده دوباره به روال قبلی خود باز خواهد گشت. به همین دلیل در ادامه راهنمای ثبت نام در این سیستم را آورده ایم تا هنگامی که ثبت آنلاین مجددا فعال شد بتوانید با این راهنما درخواست خود را به ثبت برسانید.

پر کردن درخواست برای پردازش ویزای الکترونیکی به جمهوری ازبکستان به ترتیب زیر انجام می شود:

 • در بخش «کشور»، متقاضیان باید کشور ملیت، نوع سند سفر و هدف بازدید را انتخاب کنند.
 • در بخش «تاریخ ها» متقاضیان باید مدت اقامت خود را در جمهوری ازبکستان انتخاب کنند.
 • در بخش «اطلاعات شخصی» متقاضیان باید اطلاعات بیوگرافی خود را وارد کنند.
 • در بخش «عکس و گذرنامه»، متقاضیان باید عکس صورت و کپی صفحه اصلی اطلاعات سفرنامه را بارگذاری کنند.

عکس ویزای توریستی ازبکستان

 • در بخش «فعال سازی»، متقاضیان باید آدرس ایمیل خود را وارد کنند.
 • در بخش «پرداخت»، متقاضیان باید هزینه کنسولی را از طریق سیستم پرداخت بین المللی ویزا پرداخت کنند.

جمع بندی

 • ویزای الکترونیکی ازبکستان برای اقامت کوتاه مدت (حداکثر 30 روز در کل) است.
 • اداره مهاجرت ازبکستان از همه بازدیدکنندگان می خواهد گذرنامه ای داشته باشند که حداقل شش ماه از تاریخ ورود معتبر باشد.
 • اگر بیش از 30 روز در مجموع حداکثر اقامت در ازبکستان بدون تمدید ویزا اقامت داشته باشید، ممکن است با اقدامات قانونی روبرو شده و باید جریمه بپردازید. همچنین ممکن است در آینده امکان درخواست ویزای الکترونیکی ازبکستان را نداشته باشید.
 • ویزای الکترونیکی می تواند در همه خطوط هوایی و در همه فرودگاه های ازبکستان استفاده شود.
 • ویزای الکترونیکی به ایمیل شما ارسال می شود. هنگام گذراندن روند مهاجرت در ازبکستان، مسافران باید ویزای الکترونیکی را به صورت چاپی یا الکترونیکی ارائه داده و همچنین گذرنامه معتبر خود را نشان دهند.
 • در صورت وجود مغایرت بین ویزای الکترونیکی و گذرنامه، ویزای الکترونیکی معتبر تلقی نمی شود.
 • کودکان زیر 16 سال نیازی به ویزا ندارند. ورود بدون ویزا، اقامت موقت و خروج ازبکستان برای اتباع خارجی زیر 16 سال مجاز است (تنها در صورتی که دارای گذرنامه خارجی یا سند سفر بیومتریک بوده و همراه نمایندگان قانونی خود باشند).

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

10 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


شرف الدین طاهری :

سلام خدمت شما، و همکاران تان! من شرف الدین طاهری معاون کمپنی ساختمانی بین المللی میخواهم برای خانواده خویش ویزه ازبکستان بگیرم میشه بگوئید کار سفارت شما چی وقت آغاز میشه بعد اگر لطف کنید بگوئید که چگونه میشه آغز کرد مدارک لازم چی است

Abdul wakil Hakimi :

سلام نام من عبدالوکیل حکیمی است میخواهم ویزه 3ماه ازبکستان را بگیرم کدام مراحل را باید سپری کنم

Abdul wakil Hakimi :

سلام خدمت شما من میخواهم ویزه ازبکستان بیزنیس را بگیریم کار مهربانی کرده معلومات بدهید

ABDUL ALI :

سلام علیکم. فامیل من 6 نفر هستیم که خودم ، خانم ام و دو فرزندم که سن شان بالای 16 سال است یعنی 4 نفر ما قبلا ویزه 3 ماهه و فعلا ویزه یکساله داریم و دو فرزندم که 11 و 13 ساله اند نظر به قانون ازبکستان دفعه قبل هم همرای ما رفت آند نموده است و صرف در پاسپورت شان مهر دخولی و خروجی خورده است ، حالا اگر آنجا بخاطر شمولیت در مکاتب ازبکستان اقدام کنیم کدام مشکل نخواهد داشت؟

Mohammad Fahim Amiri : سلام و عرض ادب میخواهم با جمعی از اعضای فامیل خویش عازم کشور دوست ازبکستان شوم کدام مراحل را باید سپری کنم تا ویزه اخذ بدارم لطف نموده برایم به فارسی یا انگلیس جواب ارابه بدارید تشکر

با سلام و احترام 

برای اخذ ویزای ازبکستان خود شخص میتواند مستقیما اقدام به درخواست ویزا نماید.

Ahmd zia Mayar : در بخش معلومات در باره ویزه ازبکستان در مزارشریف افغانستان من چیگونه میتوانم ویزه سیاحتی اخذ نمایم لطفا در این بخش معلومات ارایه بدارید

با سلام و احترام

شما باید در کشور خودتون اقدام به درخواست ویزای ازبکستان بفرمایید.


سوالات متداول


دریافت ویزای الکترونیکی چقدر طول می کشد؟

پردازش و صدور ویزای الکترونیکی 2 روز کاری طول می کشد، بنابراین باید درخواست ویزای الکترونیکی خود را حداقل 3 روز قبل از ورود به ازبکستان ارسال کنید.

ویزای توریستی الکترونیکی ازبکستان من تا چه مدت معتبر خواهد بود؟

از تاریخ درخواست 90 روز معتبر خواهد بود. شما می توانید در هر زمان در این مدت وارد ازبکستان شوید و سپس از تاریخ ورود حداکثر 30 روز را در این کشور بگذرانید.

آیا می توانم در صورت داشتن تابعیت دوگانه یا چندگانه برای دریافت ویزای الکترونیکی اقدام کنم؟

بله. هنگام پر کردن درخواست ویزای الکترونیکی باید مشخصات گذرنامه ای را که قصد دارید از آن برای ورود به جمهوری ازبکستان استفاده کنید، وارد کنید.

فرم درخواست آنلاین ویزای الکترونیکی دارای قسمتی برای "تابعیت سایر کشورها" است. توصیه می کنیم این کادر را نادیده بگیرید (حتی اگر دو تابعیتی هستید) زیرا تیک زدن آن اغلب منجر به خطای سیستم می شود. برای دریافت ویزای الکترونیکی نیازی به ارائه اطلاعات مربوط به گذرنامه دیگر خود یا نشان دادن این گذرنامه دیگر هنگام ورود یا سفر به ازبکستان نیست.

چگونه می توانم درباره وضعیت درخواست ویزای الکترونیکی خود اطلاعات کسب کنم؟

اعلان های مربوط به پذیرش درخواست ها و پرداخت های ویزای الکترونیکی، از جمله اطلاعات مربوط به صدور یا لغو ویزای الکترونیکی، به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. بنابراین، باید آدرس ایمیل خود را با دقت وارد کنید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.