مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای آلمان (شینگن):

 

مدارک ذیل با توجه به شرایط شما ممکن  است متغییر باشد:

1ـ اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
2ـ عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
3ـ اصل گذرنامه های قدیمی
4ـ اصل شناسنامه همراه با ترجمه
5ـ گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن (کارمندان)
6ـ ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت (کارفرمایان)
7ـ ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی (کارمندان)
8ـ اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن (کارمندان)
9ـ اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها (کارفرمایان)
10ـ گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن (محصلان)
11ـ گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی

توضیحات :

لنگروقت سفارت آلمان: معمولا پس از سابمیت مدارک 45 تا 90 روز کاری زمان بر است که در دفتر ویزامتریک انجام می شود.: .

در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید وقت سفارت آلمان بگیرید؛ با ما در تماس باشید و از خدمات ویزا 724 برای وقت سفارت فوری و ثبت درخواست ویزای آلمان استفاده کنید.

نکته 1: وقت سفارت آلمان، در ویزا 724 از طریق هوش مصنوعی انجام می شود

نکته 2: شانس موفقیت دریافت وقت سفارت آلمان، در ویزا724 به صورت هفتگی: 90% 

لنگرمدت زمان دریافت ویزای توریستی آلمان: حدود 3 تا 6 هفته پس از مراجعه به ویزامتریک و ارائه مدارک؛ زمان بر است.

لنگرهزینه درخواست ویزای توریستی آلمان: هزینه ثبت درخواست ویزای آلمان در ویزا724 (وقت سفارت فوری، پر کردن فرم، وقت سفارت، رزرو هتل در صورت نیاز، رزرو پرواز، بیمه مسافرتی، چیدمان مدارک): قیمت 380 یورو

لنگرهیچ تضمینی در صدور ویزای آلمان وجود ندارد. ویزای تضمینی آلمان کلاهبرداری ست.

برای اطلاع از قیمت ویزای آلمان با دعوتنامه تجاری با دفاتر ما در تماس باشید

– در صورتی که میخواهید دریافت وقت سفارت را خودتان انجام دهید؛ می توانید صفحه آموزش رایگان گرفتن وقت سفارت آلمان را مطالعه فرمایید.

– در صورتی که تمایل دارید از روشهای مهاجرتی کشور آلمان اطلاعات کسب کنید می توانید به لینک روشهای مهاجرت به آلمان مراجعه بفرمایید.

– همچنین اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید می توانید به صفحه ویزای تحصیلی آلمان مراجعه بفرمایید.

کشور اروپای غربی آلمان یک مقصد گردشگری زیبا است که سالانه میلیون ها بازدید کننده را به خود جذب می کند. آلمان با تاریخ غنی، قلعه های باشکوه و مناظر زیبا، به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان تبدیل شده است. بسته به اینکه از چه کشوری سفر می کنیم، مراحل خاصی وجود دارد که باید برای ورود و بازدید از آلمان طی کنیم. بنابراین اگر قصد دارید برای مدت کوتاهی به عنوان توریست یا بازدیدکننده وارد آلمان شوید، به ویزای کوتاه مدت آلمان نیاز دارید که به عنوان ویزای توریستی یا بازدیدکننده نیز شناخته می شود. در ادامه مطلب قصد داریم تا به معرفی شرایط و نحوه دریافت این ویزا بپردازیم. با ما همراه باشید!

ویزای شینگن کوتاه مدت که به منظور ویزای توریستی آلمان مورد استفاده قرار می گیرد، به طور کلی حداکثر 90 روز در مدت شش ماه اعتبار دارد. از طرف دیگر اعتبار ویزای شما بستگی به سفارتی دارد که ویزا را صادر کرده است. مدت زمانی که شما مجاز به اقامت در منطقه شینگن هستید در برچسب ویزای شما نوشته شده است که روی پاسپورت شما چسبانده شده است.

شرایط درخواست ویزای توریستی آلمان

از آنجایی که آلمان یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن است، به اتباع 62 کشور اجازه می دهد تا برای مقاصد گردشگری بدون نیاز به دریافت ویزا وارد آلمان شوند. ساکنان این کشورها می توانند در مدت 6 ماه به مدت 90 روز بدون ویزا در آلمان اقامت داشته باشند .اما افراد تبعه ایران، برای ورود به آلمان به ویزای کوتاه مدت توریستی/ بازدیدکننده نیاز دارند. دقت کنید که اگر شهروند بیش از یک ملیت هستید، شرایط ویزا به پاسپورتی که برای سفر انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر گذرنامه ای که برای سفر با آن انتخاب می کنید نیاز به ویزای اجباری دارد، باید طبق شرایط، آن ویزا را دریافت کنید.

برای سفر به آلمان چه زمانی باید برای ویزای توریستی آلمان اقدام کنم؟

توصیه می شود هر چه زودتر اقدام کنید. تا همین اواخر، می توانستید 3 ماه قبل از تاریخ سفر خود درخواست خود را ارسال کنید. با این حال، طبق قوانین جدید ویزای شینگن، اکنون می توانید 6 ماه قبل از شروع سفر، درخواست ویزای خود را ارسال کنید.

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان چقدر است؟

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان به شدت به مرکز درخواست و حجم کاری آنها در آن زمان بستگی دارد. به طور کلی، زمان انتظار در سراسر جهان برای ویزای توریستی شینگن دو هفته است، اما هرگز نمی توان خیلی مطمئن بود، به همین دلیل مهم است که در اسرع وقت درخواست دهید. در برخی موارد، مدت زمان انتظار برای ویزای توریستی آلمان 30 روز است، اما بسته به شرایط مختلف، ممکن است تا 60 روز تقویمی طول بکشد. همانطور که گفته شد، این موضوع تا حد زیادی به حجم کار سفارت درخواستی بستگی دارد.

لنگرهزینه دریافت ویزای توریستی آلمان

برای اینکه ویزای آلمان شما پردازش شود، باید قبل از حضور در وقت مصاحبه برای ویزا، هزینه ای را پرداخت کنید. پرداخت هزینه یک شرط حیاتی برای درخواست ویزا است. از فوریه 2020، هزینه انواع ویزای کوتاه مدت آلمان، که به عنوان ویزای شینگن نیز شناخته می شود، 80 یورو است. با این وجود، در بسیاری از موارد، شما مجبور نیستید برای ویزا هزینه ای بپردازید یا بسته به ملیت یا وضعیت خود، می توانید ویزا را با قیمت پایین دریافت کنید. اما دقت نمایید که هزینه ویزای شینگن در هر زمان ممکن است تغییر کند و اگر درخواست ویزای شما رد شود، پول شما بازپرداخت نخواهد شد. هزینه ویزای آلمان شما بستگی به شرایط شما دارد:

وضعیت و شرایط ناشی از کووید-19 در آلمان

در حال حاضر تمامی محدودیت های کرونایی لغو شده است.

مطلب پیشنهادی : ویزای کار آلمان

چه کسانی مجبور به گذراندن دوره قرنطینه در آلمان هستند؟

هنگام تصمیم گیری برای سفر به آلمان، باید توجه داشت که شرایط ورود به کشور بستگی دارد که گردشگران از آن سفر می کنند. الزامات قرنطینه در آلمان برای همه افرادی که در ده روز گذشته در مناطق پرخطر یا مناطقی با ویروسی بوده اند اعمال می شود. هر فردی که از این مناطق می آید موظف است بلافاصله پس از ورود به محل اقامت خود رفته و ده روز در انزوا بماند. با این حال، کسانی که از مناطقی با انواع ویروس(کرونا و دیگر ویروس ها) آمده اند، به جای ده روز، باید 14 روز در قرنطینه بمانند.

برای کسانی که از مناطق پرخطر وارد آلمان می‌شوند، در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش کووید-19 که در روز پنجم قرنطینه یا بعد از آن انجام شده است، دوره قرنطینه می‌تواند زودتر به پایان برسد. در طول دوره قرنطینه، هیچ کس اجازه خروج از محل اقامت خود یا پذیرایی از بازدیدکنندگان را ندارد. با این وجود، گروه‌های زیر از قرنطینه معاف هستند:

 • کسانی که از مناطق پرخطر بدون توقف سفر کردند؛
 • کسانی که از خاک آلمان به عنوان کشور ترانزیت استفاده می کنند؛
 • افرادی که کمتر از 24 ساعت در منطقه پرخطر مانده اند یا ظرف 24 ساعت پس از ورود آلمان را ترک می کنند؛

لازم به ذکر است که محدودیت های سفر در ایالت های مختلف آلمان با یکدیگر متفاوت است و در هر زمان می تواند تغییر کند. بنابراین، مقامات پیشنهاد می کنند که هرکس قبل از تصمیم گیری برای سفر به مناطق مختلف آلمان، تحقیقات خود را انجام دهد. شرایط ورود و شرایط قرنطینه نیز در سایر نقاط این کشور متفاوت است.

نحوه ثبت درخواست ویزای توریستی آلمان

برای درخواست ویزای توریستی آلمان باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. تکمیل فرم درخواست: فرم درخواست را تکمیل و امضا کنید و تمام مدارک مورد نیاز را قبل از درخواست جمع آوری کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که فرم را به طور کامل تکمیل کرده اید و هنگام حضور در قرار ملاقات ویزا، چاپ، امضا و همراه خود داشته باشید. فرم های دست نویس پذیرفته نمی شود.
 2. یک قرار ملاقات بگذارید: قبل از اینکه بتوانید برای ارسال مدارک خود برای ویزای آلمان به مرکز درخواست مراجعه کنید، باید یک قرار ملاقات رزرو کنید. تمام درخواست های ویزا تنها در صورتی پذیرفته می شود که از قبل وقت قبلی داشته باشید.
 3. به مرکز درخواست ویزا بروید: پس از ورود به مرکز درخواست، نامه قرار ملاقات شما تأیید می شود و برای شما یک توکن صادر می شود. حتما به موقع حضور داشته باشید زیرا اگر بیش از 10 دقیقه تاخیر داشته باشید، ممکن است سفارت نتواند به درخواست ویزا شما رسیدگی کند.
 4. ارسال درخواست ویزا: فرآیند ارسال به طور کلی 10 دقیقه طول می کشد. مدارک و فرم درخواست ویزای شما بررسی و تایید می شود. لطفا مطمئن شوید که تمام مدارک شما به ترتیب ذکر شده در چک لیست مرتب شده اند و فرم درخواست شما کامل و امضا شده است. در صورتی که فرم درخواست ویزا ناقص باشد، مدارک را به ترتیب مورد نیاز مرتب نکرده باشید یا تمام فتوکپی مدارک لازم را ارائه نکرده باشید، از شما خواسته می شود که یک توکن دیگر تهیه کنید. اما اگر درخواست کامل باشد، پاسپورت، فرم درخواست و مدارک شما به طور موقت در مرکز درخواست نگهداری می شود. توجه داشته باشید که در طول مراحل درخواست نمی توانید گذرنامه را با خود ببرید، اگر به هر دلیلی مجبور به گرفتن گذرنامه خود شوید، درخواست لغو می شود و باید مجدداً درخواست دهید.
 5. وارد کردن اطلاعات ویزای درخواستی: پس از تأیید درخواست شما، کلیه اطلاعات فرم درخواست وارد سیستم آنلاین کنسولگری آلمان می شود و یک نسخه چاپی از درخواست خود را دریافت خواهید کرد. این فرآیند معمولاً حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. پس از دریافت فرم چاپی، مطمئن شوید که تمام جزئیات صحیح هستند و فرم را امضا کنید. همچنین توجه داشته باشید که فرم های مربوط به خردسالان (تا 18 سال) باید توسط هر دو والدین امضا شود. پس از پرداخت وجه ویزا، رسیدی برای شما صادر می شود که باید آن را نگه دارید تا درخواست پردازش شده خود را دریافت کنید.
 6. جمع آوری داده های بیومتریک: پس از تکمیل درخواست، بیومتریک ها با استفاده از یک فرآیند سریع که یک اسکن اثر انگشت 10 رقمی را با یک اسکنر انگشت دیجیتال می گیرد، جمع آوری می شود. این معمولاً 7-8 دقیقه برای هر متقاضی طول می کشد.

پس از انجام این مراحل، شما مراحل درخواست ویزا را تکمیل کرده اید. این درخواست در روز کاری بعد برای رسیدگی به کنسولگری ارسال خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که رسید پرداخت را نگه دارید زیرا برای دریافت پاسپورت شما لازم خواهد بود.

اعتبار ویزای توریستی آلمان

طولانی ترین زمانی که می توانید با ویزای توریستی شینگن در آلمان بمانید سه ماه است. با این حال، سفارت آلمان در ایران، سفارتی است که تصمیم می گیرد چند روز و در چه تاریخ هایی را می توانید در آلمان سپری کنید. بنابراین، باید بدانید که بین اعتبار ویزا و مدت اقامت تفاوت جزئی وجود دارد. اعتبار ویزا اولین تاریخی است که می توانید وارد منطقه شینگن شوید و آخرین روز را ترک کنید. در حالی که مدت اقامت تعداد روزها است، شما می توانید در مدت اعتبار ویزای خود در شینگن سپری کنید. بنابراین، اعتبار ویزا همیشه بیشتر از مدت اقامت بوده است. اعتبار ویزا یا مدت اقامت خود را نقض نکنید. در غیر این صورت، ممکن است با ممنوعیت یا اخراج مواجه شوید.

لنگرعوامل اصلی برای ریجکتی ویزای توریستی آلمان

در هنگام ارسال درخواست ویزای شینگن آلمان ، نگران کننده ترین فکر برای هر متقاضی، رد ویزا است. شرایط ویزا برای آلمان بسیار ساده است. اما هر جزئیاتی باید با دقت پر شود، زیرا هر اشتباهی می تواند منجر به رد ویزا شود. آیا می دانید هنگام درخواست ویزای شینگن از چه اشتباهاتی باید اجتناب کنید؟ در اینجا رایج ترین دلایل رد ویزا آورده شده است:

 • فرم های درخواست ناقص: بدون پاسخ گذاشتن جای خالی یا چند بخش از فرم یکی از دلایل اصلی رد ویزای آلمان است. علاوه بر این، اگر امضای شما در گذرنامه با امضای شما در فرم درخواست یا سایر مدارک پشتیبانی متفاوت باشد، فورا با ریجکت شدن ویزای آلمان روبرو می شوید.
 • مدارک ضعیف: برای درخواست هر نوع ویزای آلمان، ارائه مدارک خاصی از سوی متقاضیان الزامی است. سفارت آلمان به مدارکی نیاز دارد که باید در صورت لزوم ارائه و ثبت کنید. ناتوانی در ارائه تمام مدارک مورد نیاز ممکن است منجر به رد ویزای آلمان شود.
 • ناکافی بودن وسایل امرار معاش: یکی از دلایلی که ممکن است سفارت یا کنسولگری آلمان از دادن ویزا به شما امتناع کند، فقدان یا ناکافی بودن مدرک وجودی برای مدت اقامت در منطقه شینگن و یا برای بازگشت به کشور خود است. چنین مواردی ممکن است شامل عدم ارائه صورت‌های مالی، نداشتن صورت حساب جاری، نداشتن وجوه کافی در صورت‌های مالی، ارائه چک مسافرتی بدون نام متقاضی و غیره باشد.
 • عدم موفقیت در اثبات بازگشت خود به کشور خود: این مورد به این معنی است که “قصد شما برای ترک قلمرو کشورهای عضو قبل از انقضای ویزا قابل اطمینان نیست.” به طور خلاصه، مسئول ویزا مطمئن نیست که شما به کشور خود باز خواهید گشت یا خیر. مقامات می خواهند از ماندن بیش از حد افراد یا کار کردن آن ها بدون مجوز کار، جلوگیری کنند.
 • پوشش ناکافی بیمه مسافرتی: دلیل دیگری که ممکن است منجر به شکست درخواست ویزای شینگن شود، عدم امکان ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت اقامت در منطقه شینگن است. چنین مواردی ممکن است شامل عدم ارائه پوشش بیمه مسافرتی به میزان پیش بینی شده، ناتوانی در ارائه بیمه نامه مسافرتی که بیمه نامه آن در سراسر منطقه شینگن معتبر است یا ناتوانی در نشان دادن بیمه مسافرتی برای کل مدت سفر باشد.
 • عدم اثبات برنامه سفر: یکی دیگر از دلایل عدم موفقیت درخواست ویزای شینگن، عدم ارائه برنامه مناسب سفر شما در منطقه شنگن است. چنین مواردی شامل درخواست در سفارت نادرست منطقه شینگن، عدم توانایی در اثبات داشتن اقامتگاه رزرو شده یا عدم توانایی در تهیه بلیط پرواز رزرو شده برای هر متقاضی است.
 • گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر: دلیل رد ویزا می تواند ارائه گذرنامه ای باشد که وضعیت خوبی ندارد. در چنین مواردی، صفحات پاسپورت شما ممکن است جدا شده یا از بین رفته باشد.
 • اقدامات جنایی گذشته یا فعلی: شرایط و اقدامات گذشته و فعلی متقاضی در تصمیم گیری افسر کنسولی در صدور ویزای شینگن اهمیت زیادی دارد. در چنین مواردی، رد ویزا  ممکن است به این دلیل رخ دهد که سفارت متقاضی را تهدیدی برای سیاست عمومی، امنیت داخلی یا ثروت عمومی منطقه شینگن (مانند تروریسم، سوء مصرف مواد مخدر، کودک آزاری، اعتیاد و سایر جرایم جدی) می داند.

  

ویزا 724، در کنار شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سالی گشت و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

7 + 14 =

نظرات و سوالات شما

۲۳ دیدگاه

 1. M

  من وقت سفارت آلمان یک هفته دیگه دارم برای دیدن نامزد دخترم ب همراه دخترم می خواهیم با ویزای شنگن ب آلمان سفر کنیم . سانس قبول ویزای ما چقدر است ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید پرونده و مدارکی که برای درخواست ویزای آلمان به سفارت ارائه می دهید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد که بتوان میزان موفقیت رو ارزیابی کرد

   پاسخ دهید
 2. امیرارسلان هامونی

  سوال اینکه من ۲ ویزای نمایشگاهی از المان داشتم و امسال ویزای توریستی تقاضا کردم و رد درخواست شدم به دلیل : شما علی رغم توضیحات موجود در برگه راهنمای مربوطه تنها بخشی از مدارک درخواستی مرتبط با تقاضای روادید را ارائه نمودید.به این جهت شرایط لازم جهت بررسی درخواست روادید در چارچوب قوانین برای سفارت محرز نگردیده است.حالا چطور میتونم اعتراض کنم ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   مدارک شما باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد و همچنین باید نامه ارسالی سفارت مورد بررسی قرار گیرد.

   چون مدارک شما کامل نبوده اعتراض شما برای رد درخواست ویزای آلمان مورد قبول نمیباشد و مجدد باید درخواست ویزای آلمان داشته باشید. اما اگر مدارک به طور دقیق ارائه گردد دلیلی برای رد درخواست مجدد وجود ندارد.

   پاسخ دهید
 3. علی کبیری

  سلام من فردا وقت سفارت دارم ۵روز دیگه هم میخوام برم ترکیه راهی هست که من پاسپورتم نمونه دست سفارت؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام

   برای سفارش ویزا سفارت پاسپورت شما را تحویل خودتان خواهد داد

   پاسخ دهید
 4. Aria

  من توی ماه بهمن برای پدر و مادرم دعوتنامه غیر رسمی فرستادم تا برای دیدن من به آلمان مسافرت کنند ، اما متاسفانه رد شد ، و مشکل رو دعوتنامه غیر رسمی اعلام کردند(گردش سه ماهه حساب و سند مالکیت رو ارایه داده بودند). چند وقت باید صبر کنم تا بتونم درخواست مجدد بدم ? آیا این درخواست باید از زمان ریجکت تا زمان مصاحبه بعدی باشه یا اینکه تا زمان رزرو وقت جدید?

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام 

   باید به صورت دقیق پرونده شما مورد بررسی وکیل مهاجرت قرار گیرد.

   متن دعوتنامه چی هستش؟ مدارکی که شخص دعوت کننده ارائه داده چی هستش؟ مدارک شغلی شخص دعوت کننده؟ مدارک افراد دعوت شده باید به صورت دقیق آنالیز گردد.

   باید برای ویزای آلمان درخواست مجدد ارسال گردد.

   پاسخ دهید
 5. پورحافظی

  با سلام من قصد دارم بصورت توریستی به المان سفر کنم. ۳۵ سال سنم هست مجرد هستم هم اکنون شاغلم و ۱۲ سال سابقه کار دارم سند ملکی ندارم گردش بانکی ام توی سه حساب هست ایا میتوانم ویزا دریافت کنم… چقدر زمان میبرد. باتشکر از شما

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام واحترام

   برای دریافت ویزای آلمان باید دارای مدارک شغلی معتبر و تمکن مالی خوبی باشید و یا دلیل قانع کننده ای برای سفر توریستی به آلمان.

   پاسخ دهید
 6. miladkashefi

  سلام میخواستم بونم من بدون سند ملکی میتوانم برای ویزای آلمان اقدام کنم یا خیر ؟

  پاسخ دهید
  • محمد رستمی

   با سلام و احترام

   برای درخواست ویزای آلمان باید مدارک شما کامل بوده که یکی از مدارک اصلی داشتن املاک در ایران است.

   پاسخ دهید
 7. Zahrabahriii

  سلام، من میخوام برای ویزای شینگن اقدام کنم، یه ویزا دارم که حدود سه سال پیشه، سند خونه به نام و حساب بانکی ۵٠ میلیون دارم، چون کار نمیکنم خونه بنام کرایه دادم أیا میتونم اقدام کنم؟ مبلغ حسابمو تا صد میلیونم میتونم اضافه کنم؟ چه مدت زمان میتونم ویزا بگیرم؟

  پاسخ دهید
 8. رضا یعقوبی

  باسلام من نظامی هستم با ۱۷ سال سابقه
  میخاستم همسرم و دوفرزند ۸و۳سالم رو به عنوان توریست یک هفته به آلمان بفرستم و اگر بشه اونجا اعلام پناهندگی کنن آیا امکانش هست ؟
  و اینکه چقد پول برای هر کدومشون باید ضمانت بزارم .؟
  یعنی سفارت هم پول میخاد هم سند یا فقط یکیشون رو میخان ممنون میشم راهنمایی کاملم بفرمایید

  پاسخ دهید
 9. مهرداد

  سلام
  میشه لطف بفرمایید بگید ایا این درسته که ویزای یکبار ریجکتی شنگن بعد از سه سال از سیستم اتحادیه حذف میشود ؟ ممنون

  پاسخ دهید
 10. روح اله

  ویزای شینگن برای تعطیلات نوروز میخواستم . آلمان یا کشورهای اطراف . برج ۳ ی بار ریجکت شدم . مجرد ۲۸ ساله . تمکن مالی مشکلی ندارم .

  پاسخ دهید
 11. نوید پارسایی

  سلام وقت بخیر
  یکی از دوستانم در المان مشغول به کار و تحصیل هستند خواستم برای مدت یک ماه برم دیدنش و البته از این طریق بتونم ویزای شینگن بگیرم و به بقیه کشورهای عضو هم سفری داشته باشم پرینت بانکی و اسناد مالکیت و همینطور دعوت نامه هم میتونم اکی کنم اگه ممکنه راهنمایی های لازم و براورد هزینه رو اطلاع بدید متشکرم

  پاسخ دهید
 12. vahid

  با سلام من خواهرم مقیم هامبورگ آلمان است قصد سفر و دیدار با ایشان را دارم میخواستم بدونم هزینه ویزا چقدر میشه و چه مدت طول میکشه

  پاسخ دهید
 13. سلیمی

  سلام اینجانب تقاضای ویزا کار برای آلمان رادارم کاردانی جوشکاری دارم مجرد هستم ۳۱ ساله لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 14. محسن مزدبران

  میخواستم برای ویزای توریستی برای آلمان اقدام کنم هزینه و مدارک مورد نیاز را میخواستم ؟ و چند درصد ممکنه ویزا دهند

  پاسخ دهید
 15. صادق موسی لو

  سلام وقتتون بخیر برای ویزای توریستی المان چه شرایطی میخاد؟

  پاسخ دهید
 16. نوید

  بنده دارای ۱۰ سال سابقه کار مدیریتی خواهان ویزای کار در کانادا یا آلمان می باشم. لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید
 17. Farzad Ghasemi

  سلام و وقت بخیر خدمت تیم مشاوره شما،
  من ۱۹ سال دارم و درحال حاضر در رشته کامپیوتر مشغول به تحصیل هستم و خیلی خیلی مشتاق به تحصیل در دانشگاه های برتر اروپا و یا آمریکا هستم و در این زمینه با تعداد زیادی مشاوره صحبت کردم ولی به نتیجه نرسیدم ولی درباره تیم مشاوره شما خیلی تعریف شنیدم و گفتم که به شما پیام بدم.

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *