ویزای توریستی آلمان

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی آلمان


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : آلمان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی/ویزیتور آلمان در اینجا آمده است:

 • فرم درخواست ویزا: به طور کامل با اطلاعات صحیح تکمیل شده و در پایان چاپ و امضا شود.
 • دو عکس جدید: در طی سه ماه گذشته، مطابق با  معیارهای عکس ویزای شینگن گرفته شده است.
 • گذرنامه معتبر: با حداقل سه ماه بیشتر از اقامت برنامه ریزی شده شما در شینگن اعتبار داشته باشد. باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد تا بتوانند برچسب ویزا را در آن بچسبانند.
 • رزرو رفت و برگشت یا برنامه سفر: سندی که شامل تاریخ و شماره پرواز است که ورود و خروج از منطقه شنگن را مشخص می کند.
 • بیمه سلامت مسافرتی: شواهدی مبنی بر اینکه بیمه درمانی خریداری کرده اید که خدمات اورژانسی پزشکی را با حداقل 30000 یورو برای کل مدت اقامت خود پوشش می دهد. بیمه نامه را می توان به راحتی به صورت آنلاین ازEurop Assistance ، AXA Schengen یا DR-WALTER خریداری کرد.
 • مدرک اقامت: این مدرک شواهدی است که نشان می دهد شما در طول مدت اقامت خود در شینگن در کجا اقامت خواهید داشت. این می تواند یک:
  • رزرو هتل/ خوابگاه با نام، آدرس کامل، تلفن و ایمیل، برای تمام مدتی که در منطقه شینگن خواهید بود، باشد.
  • قرارداد اجاره اگر مکانی را اجاره کرده اید، باشد.
 • نامه برگزار کننده تور: اگر قرار است با آژانس تور مسافرت کنید.
 • اثبات تمکن مالی: شواهدی که نشان می دهد شما پول کافی برای حمایت از خود در طول اقامت خود در شینگن دارید. این می تواند یک:
  • صورت حساب بانکی باشد.
  • نامه حمایتی باشد: زمانی که شخص دیگری از سفر شما به منطقه شینگن حمایت مالی می کند. اغلب به آن سوگندنامه پشتیبانی نیز گفته می شود.
  • ترکیبی از هر دو باشد.
 • نامه دعوت  از میزبان شما در آلمان به  همراه کپی پاسپورت یا اجازه اقامت آنها در آلمان
 • اثبات رابطه شما با میزبان مقیم آلمان.
 • Verpflichtungserklärung : در صورتی که میزبان شما تمام هزینه های شما را پوشش دهد، آنها باید این سند را امضا کنند که به عنوان تعهدنامه نیز شناخته می شود. فرم را می توان از مقامات مهاجرت آلمان در محل اقامت میزبان خود دریافت کرد که پرداخت بدهی آنها توسط این مقامات تایید می شود.
 • مدارک وضعیت اشتغال
  • در صورت شاغل بودن :
   • قرارداد استخدام
   • اظهارنامه مالیات بر درآمد
  • در صورت خوداشتغالی:
   • کپی مجوز کسب و کار شما
   • صورت حساب بانکی شرکت در 6 ماه اخیر
   • اظهارنامه مالیات بر درآمد (ITR)
  • اگر دانش آموز :
   • مدارک ثبت نام
 • برنامه سفر: شرح سفر شما به اروپا، هدف شما از سفر، مکان هایی که قرار است در اروپا بازدید کنید، محدوده زمانی و تمام اطلاعات شخصی.
 • برای خردسالان :
  •  گواهی تولد/ گواهی فرزندخواندگی/ حکم حضانت در صورت طلاق والدین/ گواهی فوت والدین.
  • رضایت نامه از والدین، شامل کپی پاسپورت هر دو والدین/ قیم قانونی.

توضیحات :

کشور اروپای غربی آلمان یک مقصد گردشگری زیبا است که سالانه میلیون ها بازدید کننده را به خود جذب می کند. آلمان با تاریخ غنی، قلعه های باشکوه و مناظر زیبا، به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان تبدیل شده است. بسته به اینکه از چه کشوری سفر می کنیم، مراحل خاصی وجود دارد که باید برای ورود و بازدید از آلمان طی کنیم. بنابراین اگر قصد دارید برای مدت کوتاهی به عنوان توریست یا بازدیدکننده وارد آلمان شوید، به ویزای کوتاه مدت آلمان نیاز دارید که به عنوان ویزای توریستی یا بازدیدکننده نیز شناخته می شود. در ادامه مطلب قصد داریم تا به معرفی شرایط و نحوه دریافت این ویزا بپردازیم. با ما همراه باشید!

ویزای شینگن کوتاه مدت که به منظور ویزای توریستی آلمان مورد استفاده قرار می گیرد، به طور کلی حداکثر 90 روز در مدت شش ماه اعتبار دارد. از طرف دیگر اعتبار ویزای شما بستگی به سفارتی دارد که ویزا را صادر کرده است. مدت زمانی که شما مجاز به اقامت در منطقه شینگن هستید در برچسب ویزای شما نوشته شده است که روی پاسپورت شما چسبانده شده است.

ویزای توریستی آلمان

شرایط درخواست ویزای توریستی آلمان

از آنجایی که آلمان یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن است، به اتباع 62 کشور اجازه می دهد تا برای مقاصد گردشگری بدون نیاز به دریافت ویزا وارد آلمان شوند. ساکنان این کشورها می توانند در مدت 6 ماه به مدت 90 روز بدون ویزا در آلمان اقامت داشته باشند .اما افراد تبعه ایران، برای ورود به آلمان به ویزای کوتاه مدت توریستی/ بازدیدکننده نیاز دارند. دقت کنید که اگر شهروند بیش از یک ملیت هستید، شرایط ویزا به پاسپورتی که برای سفر انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر گذرنامه ای که برای سفر با آن انتخاب می کنید نیاز به ویزای اجباری دارد، باید طبق شرایط، آن ویزا را دریافت کنید.

 

برای سفر به آلمان چه زمانی باید برای ویزای توریستی آلمان اقدام کنم؟

توصیه می شود هر چه زودتر اقدام کنید. تا همین اواخر، می توانستید 3 ماه قبل از تاریخ سفر خود درخواست خود را ارسال کنید. با این حال، طبق قوانین جدید ویزای شینگن، اکنون می توانید 6 ماه قبل از شروع سفر، درخواست ویزای خود را ارسال کنید.

 

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان چقدر است؟

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان به شدت به مرکز درخواست و حجم کاری آنها در آن زمان بستگی دارد. به طور کلی، زمان انتظار در سراسر جهان برای ویزای توریستی شینگن دو هفته است، اما هرگز نمی توان خیلی مطمئن بود، به همین دلیل مهم است که در اسرع وقت درخواست دهید. در برخی موارد، مدت زمان انتظار برای ویزای توریستی آلمان 30 روز است، اما بسته به شرایط مختلف، ممکن است تا 60 روز تقویمی طول بکشد. همانطور که گفته شد، این موضوع تا حد زیادی به حجم کار سفارت درخواستی بستگی دارد.

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان

هزینه دریافت ویزای توریستی آلمان

برای اینکه ویزای آلمان شما پردازش شود، باید قبل از حضور در وقت مصاحبه برای ویزا، هزینه ای را پرداخت کنید. پرداخت هزینه یک شرط حیاتی برای درخواست ویزا است. از فوریه 2020، هزینه انواع ویزای کوتاه مدت آلمان، که به عنوان ویزای شینگن نیز شناخته می شود، 80 یورو است. با این وجود، در بسیاری از موارد، شما مجبور نیستید برای ویزا هزینه ای بپردازید یا بسته به ملیت یا وضعیت خود، می توانید ویزا را با قیمت پایین دریافت کنید. اما دقت نمایید که هزینه ویزای شینگن در هر زمان ممکن است تغییر کند و اگر درخواست ویزای شما رد شود، پول شما بازپرداخت نخواهد شد. هزینه ویزای آلمان شما بستگی به شرایط شما دارد:

هزینه دریافت ویزای توریستی آلمان

وضعیت و شرایط ناشی از کووید-19 در آلمان

همه افرادی که مایل هستند پس از اقامت بیش از ده روز در منطقه با شیوع بالای ویروس، وارد آلمان شوند، باید نتیجه آزمایش COVID-19 منفی، مدرک واکسیناسیون علیه ویروس یا مدرک بهبودی را ارائه دهند. با این وجود، استثنائات خاصی برای افرادی اعمال می شود که از مناطق پرخطر بدون توقف سفر کرده اند. اگر با استفاده از حمل و نقل هوایی سفر می کنید، قبل از حرکت باید جواب آزمایش منفی کرونا خود را ارائه کنید. ایرلاین ها مسئول بررسی مدارک نتیجه آزمایش منفی قبل از پرواز هستند. همین قوانین برای کسانی که با قطار، اتوبوس یا کشتی سفر می کنند نیز اعمال می شود.

مسافرانی که در مناطق پرخطر(مانند ایران) اقامت کرده اند نیز باید فرم ثبت نام دیجیتالی را پر کرده و کد تایید دریافتی را همراه داشته باشند. علاوه بر این، همه مسافران از مناطق پرخطر و مناطق دارای انواع ویروس باید به صورت آنلاین ثبت نام کنند و پس از ورود به آلمان ثبت نام خود را اثبات کنند. آنها همچنین ملزم به دانلود برنامه Corona-Warn هستند و به محض ورود به خاک آلمان تحت غربالگری سلامت قرار خواهند گرفت.

 

مطلب پیشنهادی : ویزای کار آلمان

 

چه کسانی مجبور به گذراندن دوره قرنطینه در آلمان هستند؟

هنگام تصمیم گیری برای سفر به آلمان، باید توجه داشت که شرایط ورود به کشور بستگی دارد که گردشگران از آن سفر می کنند. الزامات قرنطینه در آلمان برای همه افرادی که در ده روز گذشته در مناطق پرخطر یا مناطقی با ویروسی بوده اند اعمال می شود. هر فردی که از این مناطق می آید موظف است بلافاصله پس از ورود به محل اقامت خود رفته و ده روز در انزوا بماند. با این حال، کسانی که از مناطقی با انواع ویروس(کرونا و دیگر ویروس ها) آمده اند، به جای ده روز، باید 14 روز در قرنطینه بمانند.

برای کسانی که از مناطق پرخطر وارد آلمان می‌شوند، در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش کووید-19 که در روز پنجم قرنطینه یا بعد از آن انجام شده است، دوره قرنطینه می‌تواند زودتر به پایان برسد. در طول دوره قرنطینه، هیچ کس اجازه خروج از محل اقامت خود یا پذیرایی از بازدیدکنندگان را ندارد. با این وجود، گروه‌های زیر از قرنطینه معاف هستند:

 • کسانی که از مناطق پرخطر بدون توقف سفر کردند؛
 • کسانی که از خاک آلمان به عنوان کشور ترانزیت استفاده می کنند؛
 • افرادی که کمتر از 24 ساعت در منطقه پرخطر مانده اند یا ظرف 24 ساعت پس از ورود آلمان را ترک می کنند؛

لازم به ذکر است که محدودیت های سفر در ایالت های مختلف آلمان با یکدیگر متفاوت است و در هر زمان می تواند تغییر کند. بنابراین، مقامات پیشنهاد می کنند که هرکس قبل از تصمیم گیری برای سفر به مناطق مختلف آلمان، تحقیقات خود را انجام دهد. شرایط ورود و شرایط قرنطینه نیز در سایر نقاط این کشور متفاوت است.

ثبت درخواست ویزای توریستی آلمان

نحوه ثبت درخواست ویزای توریستی آلمان

برای درخواست ویزای توریستی آلمان باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. تکمیل فرم درخواست: فرم درخواست را تکمیل و امضا کنید و تمام مدارک مورد نیاز را قبل از درخواست جمع آوری کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که فرم را به طور کامل تکمیل کرده اید و هنگام حضور در قرار ملاقات ویزا، چاپ، امضا و همراه خود داشته باشید. فرم های دست نویس پذیرفته نمی شود.
 2. یک قرار ملاقات بگذارید: قبل از اینکه بتوانید برای ارسال مدارک خود برای ویزای آلمان به مرکز درخواست مراجعه کنید، باید یک قرار ملاقات رزرو کنید. تمام درخواست های ویزا تنها در صورتی پذیرفته می شود که از قبل وقت قبلی داشته باشید.
 3. به مرکز درخواست ویزا بروید: پس از ورود به مرکز درخواست، نامه قرار ملاقات شما تأیید می شود و برای شما یک توکن صادر می شود. حتما به موقع حضور داشته باشید زیرا اگر بیش از 10 دقیقه تاخیر داشته باشید، ممکن است سفارت نتواند به درخواست ویزا شما رسیدگی کند.
 4. ارسال درخواست ویزا: فرآیند ارسال به طور کلی 10 دقیقه طول می کشد. مدارک و فرم درخواست ویزای شما بررسی و تایید می شود. لطفا مطمئن شوید که تمام مدارک شما به ترتیب ذکر شده در چک لیست مرتب شده اند و فرم درخواست شما کامل و امضا شده است. در صورتی که فرم درخواست ویزا ناقص باشد، مدارک را به ترتیب مورد نیاز مرتب نکرده باشید یا تمام فتوکپی مدارک لازم را ارائه نکرده باشید، از شما خواسته می شود که یک توکن دیگر تهیه کنید. اما اگر درخواست کامل باشد، پاسپورت، فرم درخواست و مدارک شما به طور موقت در مرکز درخواست نگهداری می شود. توجه داشته باشید که در طول مراحل درخواست نمی توانید گذرنامه را با خود ببرید، اگر به هر دلیلی مجبور به گرفتن گذرنامه خود شوید، درخواست لغو می شود و باید مجدداً درخواست دهید.
 5. وارد کردن اطلاعات ویزای درخواستی: پس از تأیید درخواست شما، کلیه اطلاعات فرم درخواست وارد سیستم آنلاین کنسولگری آلمان می شود و یک نسخه چاپی از درخواست خود را دریافت خواهید کرد. این فرآیند معمولاً حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. پس از دریافت فرم چاپی، مطمئن شوید که تمام جزئیات صحیح هستند و فرم را امضا کنید. همچنین توجه داشته باشید که فرم های مربوط به خردسالان (تا 18 سال) باید توسط هر دو والدین امضا شود. پس از پرداخت وجه ویزا، رسیدی برای شما صادر می شود که باید آن را نگه دارید تا درخواست پردازش شده خود را دریافت کنید.
 6. جمع آوری داده های بیومتریک: پس از تکمیل درخواست، بیومتریک ها با استفاده از یک فرآیند سریع که یک اسکن اثر انگشت 10 رقمی را با یک اسکنر انگشت دیجیتال می گیرد، جمع آوری می شود. این معمولاً 7-8 دقیقه برای هر متقاضی طول می کشد.

پس از انجام این مراحل، شما مراحل درخواست ویزا را تکمیل کرده اید. این درخواست در روز کاری بعد برای رسیدگی به کنسولگری ارسال خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که رسید پرداخت را نگه دارید زیرا برای دریافت پاسپورت شما لازم خواهد بود.

اعتبار ویزای توریستی آلمان

اعتبار ویزای توریستی آلمان

طولانی ترین زمانی که می توانید با ویزای توریستی شینگن در آلمان بمانید سه ماه است. با این حال، سفارت آلمان در ایران، سفارتی است که تصمیم می گیرد چند روز و در چه تاریخ هایی را می توانید در آلمان سپری کنید. بنابراین، باید بدانید که بین اعتبار ویزا و مدت اقامت تفاوت جزئی وجود دارد. اعتبار ویزا اولین تاریخی است که می توانید وارد منطقه شینگن شوید و آخرین روز را ترک کنید. در حالی که مدت اقامت تعداد روزها است، شما می توانید در مدت اعتبار ویزای خود در شینگن سپری کنید. بنابراین، اعتبار ویزا همیشه بیشتر از مدت اقامت بوده است. اعتبار ویزا یا مدت اقامت خود را نقض نکنید. در غیر این صورت، ممکن است با ممنوعیت یا اخراج مواجه شوید.

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی آلمان کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای توریستی آلمان

در هنگام ارسال درخواست ویزای شینگن آلمان ، نگران کننده ترین فکر برای هر متقاضی، رد ویزا است. شرایط ویزا برای آلمان بسیار ساده است. اما هر جزئیاتی باید با دقت پر شود، زیرا هر اشتباهی می تواند منجر به رد ویزا شود. آیا می دانید هنگام درخواست ویزای شینگن از چه اشتباهاتی باید اجتناب کنید؟ در اینجا رایج ترین دلایل رد ویزا آورده شده است:

 • فرم های درخواست ناقص: بدون پاسخ گذاشتن جای خالی یا چند بخش از فرم یکی از دلایل اصلی رد ویزای آلمان است. علاوه بر این، اگر امضای شما در گذرنامه با امضای شما در فرم درخواست یا سایر مدارک پشتیبانی متفاوت باشد، فورا با ریجکت شدن ویزای آلمان روبرو می شوید.
 • مدارک ضعیف: برای درخواست هر نوع ویزای آلمان، ارائه مدارک خاصی از سوی متقاضیان الزامی است. سفارت آلمان به مدارکی نیاز دارد که باید در صورت لزوم ارائه و ثبت کنید. ناتوانی در ارائه تمام مدارک مورد نیاز ممکن است منجر به رد ویزای آلمان شود.
 • ناکافی بودن وسایل امرار معاش: یکی از دلایلی که ممکن است سفارت یا کنسولگری آلمان از دادن ویزا به شما امتناع کند، فقدان یا ناکافی بودن مدرک وجودی برای مدت اقامت در منطقه شینگن و یا برای بازگشت به کشور خود است. چنین مواردی ممکن است شامل عدم ارائه صورت‌های مالی، نداشتن صورت حساب جاری، نداشتن وجوه کافی در صورت‌های مالی، ارائه چک مسافرتی بدون نام متقاضی و غیره باشد.
 • عدم موفقیت در اثبات بازگشت خود به کشور خود: این مورد به این معنی است که "قصد شما برای ترک قلمرو کشورهای عضو قبل از انقضای ویزا قابل اطمینان نیست." به طور خلاصه، مسئول ویزا مطمئن نیست که شما به کشور خود باز خواهید گشت یا خیر. مقامات می خواهند از ماندن بیش از حد افراد یا کار کردن آن ها بدون مجوز کار، جلوگیری کنند.
 • پوشش ناکافی بیمه مسافرتی: دلیل دیگری که ممکن است منجر به شکست درخواست ویزای شینگن شود، عدم امکان ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت اقامت در منطقه شینگن است. چنین مواردی ممکن است شامل عدم ارائه پوشش بیمه مسافرتی به میزان پیش بینی شده، ناتوانی در ارائه بیمه نامه مسافرتی که بیمه نامه آن در سراسر منطقه شینگن معتبر است یا ناتوانی در نشان دادن بیمه مسافرتی برای کل مدت سفر باشد.
 • عدم اثبات برنامه سفر: یکی دیگر از دلایل عدم موفقیت درخواست ویزای شینگن، عدم ارائه برنامه مناسب سفر شما در منطقه شنگن است. چنین مواردی شامل درخواست در سفارت نادرست منطقه شینگن، عدم توانایی در اثبات داشتن اقامتگاه رزرو شده یا عدم توانایی در تهیه بلیط پرواز رزرو شده برای هر متقاضی است.
 • گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر: دلیل رد ویزا می تواند ارائه گذرنامه ای باشد که وضعیت خوبی ندارد. در چنین مواردی، صفحات پاسپورت شما ممکن است جدا شده یا از بین رفته باشد.
 • اقدامات جنایی گذشته یا فعلی: شرایط و اقدامات گذشته و فعلی متقاضی در تصمیم گیری افسر کنسولی در صدور ویزای شینگن اهمیت زیادی دارد. در چنین مواردی، رد ویزا  ممکن است به این دلیل رخ دهد که سفارت متقاضی را تهدیدی برای سیاست عمومی، امنیت داخلی یا ثروت عمومی منطقه شینگن (مانند تروریسم، سوء مصرف مواد مخدر، کودک آزاری، اعتیاد و سایر جرایم جدی) می داند.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


برای ویزای توریستی آلمان چقدر موجودی بانکی لازم است؟

صورت حساب بانکی باید حداقل موجودی 3000 یورو را در 6 ماه گذشته نشان دهد.

چه مدت می توانم با ویزای توریستی در آلمان بمانم؟

90 روز

ویزای توریستی آلمان یک ویزای شینگن کوتاه مدت برای آلمان است و به دارنده آن اجازه می دهد تا برای مقاصد گردشگری، به عنوان گشت و گذار و کسب تجربه در این کشور به آلمان سفر کند. حداکثر اعتبار 90 روز در یک دوره 180 روزه قابل اعطا است.

آیا یک توریست می تواند در آلمان کار کند؟

شما نمی توانید از طریق ویزای توریستی وارد آلمان شوید و درخواست مجوز کار ارائه دهید یا کار کنید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724 مرکز جامع اطلاعات و خدمات ویزا و مهاجرت

- کاریابی بین المللی با مجوز رسمی وزارت کار ایران

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری با مجوز دولت فدرال کانادا 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306

- دارای مجوز مشاوره املاک با لایسنس رسمی از کانادا

دفتر ایران: 

02188107146 - 02188108744 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین خیابان بیست و یکم پلاک 5 طبقه دوم واحد 6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09121464003 - 09124644197 (پاسخ‌گویی واتساپ: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada

12892605235+ :CALL

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.