ویزای توریستی آلمان

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی آلمان


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : آلمان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای آلمان (شینگن):

مدارک ذیل با توجه به شرایط شما ممکن  است متغییر باشد:

1ـ اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
2ـ عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
3ـ اصل گذرنامه های قدیمی
4ـ اصل شناسنامه همراه با ترجمه
5ـ گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن (کارمندان)
6ـ ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت (کارفرمایان)
7ـ ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی (کارمندان)
8ـ اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن (کارمندان)
9ـ اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها (کارفرمایان)
10ـ گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن (محصلان)
11ـ گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی

توضیحات :

وقت سفارت آلمان: معمولا پس از سابمیت مدارک 45 تا 90 روز کاری زمان بر است که در دفتر ویزامتریک انجام می شود.: .

وقت سفارت فوری آلمان: معمولا پس از تماس با ما و ارائه مدارک به ویزامتریک، 1 تا 21 روز کاری زمان بر است که در دفتر ویزامتریک انجام می شود: برای استعلام قیمت تماس بگیرید.

مدت زمان دریافت ویزای توریستی آلمان: حدود 3 هفته پس از مراجعه به ویزامتریک و ارائه مدارک؛ زمان بر است.

هزینه درخواست ویزای توریستی آلمان: هزینه ثبت درخواست ویزای آلمان در ویزا724 (پر کردن فرم، وقت سفارت، رزرو هتل در صورت نیاز، رزرو پرواز، بیمه مسافرتی، چیدمان مدارک): قیمت 380 یورو

هیچ تضمینی در صدور ویزای آلمان وجود ندارد. ویزای تضمینی آلمان کلاهبرداری ست.

 

- در صورتی که میخواهید دریافت وقت سفارت را خودتان انجام دهید؛ می توانید صفحه آموزش رایگان گرفتن وقت سفارت آلمان را مطالعه فرمایید.

- در صورتی که تمایل دارید از روشهای مهاجرتی کشور آلمان اطلاعات کسب کنید می توانید به لینک روشهای مهاجرت به آلمان مراجعه بفرمایید.

- همچنین اگر قصد تحصیل در آلمان را دارید می توانید به صفحه ویزای تحصیلی آلمان مراجعه بفرمایید.

 

کشور اروپای غربی آلمان یک مقصد گردشگری زیبا است که سالانه میلیون ها بازدید کننده را به خود جذب می کند. آلمان با تاریخ غنی، قلعه های باشکوه و مناظر زیبا، به یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در سراسر جهان تبدیل شده است. بسته به اینکه از چه کشوری سفر می کنیم، مراحل خاصی وجود دارد که باید برای ورود و بازدید از آلمان طی کنیم. بنابراین اگر قصد دارید برای مدت کوتاهی به عنوان توریست یا بازدیدکننده وارد آلمان شوید، به ویزای کوتاه مدت آلمان نیاز دارید که به عنوان ویزای توریستی یا بازدیدکننده نیز شناخته می شود. در ادامه مطلب قصد داریم تا به معرفی شرایط و نحوه دریافت این ویزا بپردازیم. با ما همراه باشید!

ویزای شینگن کوتاه مدت که به منظور ویزای توریستی آلمان مورد استفاده قرار می گیرد، به طور کلی حداکثر 90 روز در مدت شش ماه اعتبار دارد. از طرف دیگر اعتبار ویزای شما بستگی به سفارتی دارد که ویزا را صادر کرده است. مدت زمانی که شما مجاز به اقامت در منطقه شینگن هستید در برچسب ویزای شما نوشته شده است که روی پاسپورت شما چسبانده شده است.

اگر به دنبال اقامت ارزان هستید می توانید مطلبرا مطالعه بفرمایید.

ویزای توریستی آلمان

شرایط درخواست ویزای توریستی آلمان

از آنجایی که آلمان یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن است، به اتباع 62 کشور اجازه می دهد تا برای مقاصد گردشگری بدون نیاز به دریافت ویزا وارد آلمان شوند. ساکنان این کشورها می توانند در مدت 6 ماه به مدت 90 روز بدون ویزا در آلمان اقامت داشته باشند .اما افراد تبعه ایران، برای ورود به آلمان به ویزای کوتاه مدت توریستی/ بازدیدکننده نیاز دارند. دقت کنید که اگر شهروند بیش از یک ملیت هستید، شرایط ویزا به پاسپورتی که برای سفر انتخاب می کنید بستگی دارد. اگر گذرنامه ای که برای سفر با آن انتخاب می کنید نیاز به ویزای اجباری دارد، باید طبق شرایط، آن ویزا را دریافت کنید.

 

برای سفر به آلمان چه زمانی باید برای ویزای توریستی آلمان اقدام کنم؟

توصیه می شود هر چه زودتر اقدام کنید. تا همین اواخر، می توانستید 3 ماه قبل از تاریخ سفر خود درخواست خود را ارسال کنید. با این حال، طبق قوانین جدید ویزای شینگن، اکنون می توانید 6 ماه قبل از شروع سفر، درخواست ویزای خود را ارسال کنید.

 

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان چقدر است؟

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان به شدت به مرکز درخواست و حجم کاری آنها در آن زمان بستگی دارد. به طور کلی، زمان انتظار در سراسر جهان برای ویزای توریستی شینگن دو هفته است، اما هرگز نمی توان خیلی مطمئن بود، به همین دلیل مهم است که در اسرع وقت درخواست دهید. در برخی موارد، مدت زمان انتظار برای ویزای توریستی آلمان 30 روز است، اما بسته به شرایط مختلف، ممکن است تا 60 روز تقویمی طول بکشد. همانطور که گفته شد، این موضوع تا حد زیادی به حجم کار سفارت درخواستی بستگی دارد.

زمان پردازش ویزای توریستی آلمان

هزینه دریافت ویزای توریستی آلمان

برای اینکه ویزای آلمان شما پردازش شود، باید قبل از حضور در وقت مصاحبه برای ویزا، هزینه ای را پرداخت کنید. پرداخت هزینه یک شرط حیاتی برای درخواست ویزا است. از فوریه 2020، هزینه انواع ویزای کوتاه مدت آلمان، که به عنوان ویزای شینگن نیز شناخته می شود، 80 یورو است. با این وجود، در بسیاری از موارد، شما مجبور نیستید برای ویزا هزینه ای بپردازید یا بسته به ملیت یا وضعیت خود، می توانید ویزا را با قیمت پایین دریافت کنید. اما دقت نمایید که هزینه ویزای شینگن در هر زمان ممکن است تغییر کند و اگر درخواست ویزای شما رد شود، پول شما بازپرداخت نخواهد شد. هزینه ویزای آلمان شما بستگی به شرایط شما دارد:

هزینه دریافت ویزای توریستی آلمان

وضعیت و شرایط ناشی از کووید-19 در آلمان

در حال حاضر تمامی محدودیت های کرونایی لغو شده است.

 

مطلب پیشنهادی : ویزای کار آلمان

 

چه کسانی مجبور به گذراندن دوره قرنطینه در آلمان هستند؟

هنگام تصمیم گیری برای سفر به آلمان، باید توجه داشت که شرایط ورود به کشور بستگی دارد که گردشگران از آن سفر می کنند. الزامات قرنطینه در آلمان برای همه افرادی که در ده روز گذشته در مناطق پرخطر یا مناطقی با ویروسی بوده اند اعمال می شود. هر فردی که از این مناطق می آید موظف است بلافاصله پس از ورود به محل اقامت خود رفته و ده روز در انزوا بماند. با این حال، کسانی که از مناطقی با انواع ویروس(کرونا و دیگر ویروس ها) آمده اند، به جای ده روز، باید 14 روز در قرنطینه بمانند.

برای کسانی که از مناطق پرخطر وارد آلمان می‌شوند، در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش کووید-19 که در روز پنجم قرنطینه یا بعد از آن انجام شده است، دوره قرنطینه می‌تواند زودتر به پایان برسد. در طول دوره قرنطینه، هیچ کس اجازه خروج از محل اقامت خود یا پذیرایی از بازدیدکنندگان را ندارد. با این وجود، گروه‌های زیر از قرنطینه معاف هستند:

 • کسانی که از مناطق پرخطر بدون توقف سفر کردند؛
 • کسانی که از خاک آلمان به عنوان کشور ترانزیت استفاده می کنند؛
 • افرادی که کمتر از 24 ساعت در منطقه پرخطر مانده اند یا ظرف 24 ساعت پس از ورود آلمان را ترک می کنند؛

لازم به ذکر است که محدودیت های سفر در ایالت های مختلف آلمان با یکدیگر متفاوت است و در هر زمان می تواند تغییر کند. بنابراین، مقامات پیشنهاد می کنند که هرکس قبل از تصمیم گیری برای سفر به مناطق مختلف آلمان، تحقیقات خود را انجام دهد. شرایط ورود و شرایط قرنطینه نیز در سایر نقاط این کشور متفاوت است.

ثبت درخواست ویزای توریستی آلمان

نحوه ثبت درخواست ویزای توریستی آلمان

برای درخواست ویزای توریستی آلمان باید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

 1. تکمیل فرم درخواست: فرم درخواست را تکمیل و امضا کنید و تمام مدارک مورد نیاز را قبل از درخواست جمع آوری کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که فرم را به طور کامل تکمیل کرده اید و هنگام حضور در قرار ملاقات ویزا، چاپ، امضا و همراه خود داشته باشید. فرم های دست نویس پذیرفته نمی شود.
 2. یک قرار ملاقات بگذارید: قبل از اینکه بتوانید برای ارسال مدارک خود برای ویزای آلمان به مرکز درخواست مراجعه کنید، باید یک قرار ملاقات رزرو کنید. تمام درخواست های ویزا تنها در صورتی پذیرفته می شود که از قبل وقت قبلی داشته باشید.
 3. به مرکز درخواست ویزا بروید: پس از ورود به مرکز درخواست، نامه قرار ملاقات شما تأیید می شود و برای شما یک توکن صادر می شود. حتما به موقع حضور داشته باشید زیرا اگر بیش از 10 دقیقه تاخیر داشته باشید، ممکن است سفارت نتواند به درخواست ویزا شما رسیدگی کند.
 4. ارسال درخواست ویزا: فرآیند ارسال به طور کلی 10 دقیقه طول می کشد. مدارک و فرم درخواست ویزای شما بررسی و تایید می شود. لطفا مطمئن شوید که تمام مدارک شما به ترتیب ذکر شده در چک لیست مرتب شده اند و فرم درخواست شما کامل و امضا شده است. در صورتی که فرم درخواست ویزا ناقص باشد، مدارک را به ترتیب مورد نیاز مرتب نکرده باشید یا تمام فتوکپی مدارک لازم را ارائه نکرده باشید، از شما خواسته می شود که یک توکن دیگر تهیه کنید. اما اگر درخواست کامل باشد، پاسپورت، فرم درخواست و مدارک شما به طور موقت در مرکز درخواست نگهداری می شود. توجه داشته باشید که در طول مراحل درخواست نمی توانید گذرنامه را با خود ببرید، اگر به هر دلیلی مجبور به گرفتن گذرنامه خود شوید، درخواست لغو می شود و باید مجدداً درخواست دهید.
 5. وارد کردن اطلاعات ویزای درخواستی: پس از تأیید درخواست شما، کلیه اطلاعات فرم درخواست وارد سیستم آنلاین کنسولگری آلمان می شود و یک نسخه چاپی از درخواست خود را دریافت خواهید کرد. این فرآیند معمولاً حدود 10 تا 15 دقیقه طول می کشد. پس از دریافت فرم چاپی، مطمئن شوید که تمام جزئیات صحیح هستند و فرم را امضا کنید. همچنین توجه داشته باشید که فرم های مربوط به خردسالان (تا 18 سال) باید توسط هر دو والدین امضا شود. پس از پرداخت وجه ویزا، رسیدی برای شما صادر می شود که باید آن را نگه دارید تا درخواست پردازش شده خود را دریافت کنید.
 6. جمع آوری داده های بیومتریک: پس از تکمیل درخواست، بیومتریک ها با استفاده از یک فرآیند سریع که یک اسکن اثر انگشت 10 رقمی را با یک اسکنر انگشت دیجیتال می گیرد، جمع آوری می شود. این معمولاً 7-8 دقیقه برای هر متقاضی طول می کشد.

پس از انجام این مراحل، شما مراحل درخواست ویزا را تکمیل کرده اید. این درخواست در روز کاری بعد برای رسیدگی به کنسولگری ارسال خواهد شد. اطمینان حاصل کنید که رسید پرداخت را نگه دارید زیرا برای دریافت پاسپورت شما لازم خواهد بود.

اعتبار ویزای توریستی آلمان

اعتبار ویزای توریستی آلمان

طولانی ترین زمانی که می توانید با ویزای توریستی شینگن در آلمان بمانید سه ماه است. با این حال، سفارت آلمان در ایران، سفارتی است که تصمیم می گیرد چند روز و در چه تاریخ هایی را می توانید در آلمان سپری کنید. بنابراین، باید بدانید که بین اعتبار ویزا و مدت اقامت تفاوت جزئی وجود دارد. اعتبار ویزا اولین تاریخی است که می توانید وارد منطقه شینگن شوید و آخرین روز را ترک کنید. در حالی که مدت اقامت تعداد روزها است، شما می توانید در مدت اعتبار ویزای خود در شینگن سپری کنید. بنابراین، اعتبار ویزا همیشه بیشتر از مدت اقامت بوده است. اعتبار ویزا یا مدت اقامت خود را نقض نکنید. در غیر این صورت، ممکن است با ممنوعیت یا اخراج مواجه شوید.

 

عوامل اصلی برای ریجکتی ویزای توریستی آلمان

در هنگام ارسال درخواست ویزای شینگن آلمان ، نگران کننده ترین فکر برای هر متقاضی، رد ویزا است. شرایط ویزا برای آلمان بسیار ساده است. اما هر جزئیاتی باید با دقت پر شود، زیرا هر اشتباهی می تواند منجر به رد ویزا شود. آیا می دانید هنگام درخواست ویزای شینگن از چه اشتباهاتی باید اجتناب کنید؟ در اینجا رایج ترین دلایل رد ویزا آورده شده است:

 • فرم های درخواست ناقص: بدون پاسخ گذاشتن جای خالی یا چند بخش از فرم یکی از دلایل اصلی رد ویزای آلمان است. علاوه بر این، اگر امضای شما در گذرنامه با امضای شما در فرم درخواست یا سایر مدارک پشتیبانی متفاوت باشد، فورا با ریجکت شدن ویزای آلمان روبرو می شوید.
 • مدارک ضعیف: برای درخواست هر نوع ویزای آلمان، ارائه مدارک خاصی از سوی متقاضیان الزامی است. سفارت آلمان به مدارکی نیاز دارد که باید در صورت لزوم ارائه و ثبت کنید. ناتوانی در ارائه تمام مدارک مورد نیاز ممکن است منجر به رد ویزای آلمان شود.
 • ناکافی بودن وسایل امرار معاش: یکی از دلایلی که ممکن است سفارت یا کنسولگری آلمان از دادن ویزا به شما امتناع کند، فقدان یا ناکافی بودن مدرک وجودی برای مدت اقامت در منطقه شینگن و یا برای بازگشت به کشور خود است. چنین مواردی ممکن است شامل عدم ارائه صورت‌های مالی، نداشتن صورت حساب جاری، نداشتن وجوه کافی در صورت‌های مالی، ارائه چک مسافرتی بدون نام متقاضی و غیره باشد.
 • عدم موفقیت در اثبات بازگشت خود به کشور خود: این مورد به این معنی است که "قصد شما برای ترک قلمرو کشورهای عضو قبل از انقضای ویزا قابل اطمینان نیست." به طور خلاصه، مسئول ویزا مطمئن نیست که شما به کشور خود باز خواهید گشت یا خیر. مقامات می خواهند از ماندن بیش از حد افراد یا کار کردن آن ها بدون مجوز کار، جلوگیری کنند.
 • پوشش ناکافی بیمه مسافرتی: دلیل دیگری که ممکن است منجر به شکست درخواست ویزای شینگن شود، عدم امکان ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت اقامت در منطقه شینگن است. چنین مواردی ممکن است شامل عدم ارائه پوشش بیمه مسافرتی به میزان پیش بینی شده، ناتوانی در ارائه بیمه نامه مسافرتی که بیمه نامه آن در سراسر منطقه شینگن معتبر است یا ناتوانی در نشان دادن بیمه مسافرتی برای کل مدت سفر باشد.
 • عدم اثبات برنامه سفر: یکی دیگر از دلایل عدم موفقیت درخواست ویزای شینگن، عدم ارائه برنامه مناسب سفر شما در منطقه شنگن است. چنین مواردی شامل درخواست در سفارت نادرست منطقه شینگن، عدم توانایی در اثبات داشتن اقامتگاه رزرو شده یا عدم توانایی در تهیه بلیط پرواز رزرو شده برای هر متقاضی است.
 • گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر: دلیل رد ویزا می تواند ارائه گذرنامه ای باشد که وضعیت خوبی ندارد. در چنین مواردی، صفحات پاسپورت شما ممکن است جدا شده یا از بین رفته باشد.
 • اقدامات جنایی گذشته یا فعلی: شرایط و اقدامات گذشته و فعلی متقاضی در تصمیم گیری افسر کنسولی در صدور ویزای شینگن اهمیت زیادی دارد. در چنین مواردی، رد ویزا  ممکن است به این دلیل رخ دهد که سفارت متقاضی را تهدیدی برای سیاست عمومی، امنیت داخلی یا ثروت عمومی منطقه شینگن (مانند تروریسم، سوء مصرف مواد مخدر، کودک آزاری، اعتیاد و سایر جرایم جدی) می داند.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق درخواست

مدت اعتبار

طبق درخواست

مدت اخذ ویزا

طبق وقت سفارت


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mostafavaladkhan :

با درود فراوان ، واقعیت مطالب رو که خوندم از یه سری توضیحات سر در نیاوردم ، واقعیتش میخواستم بپرسم واسه ویزای توریستی یک ماهه به آلمان ، چون علاقه شدیدی به آلمان و جاذبه های آن کشور دارم ، آیا وکیل بگیرم کل کارهای اداریشو میتونه انجام بده ؟ و کجا باید با وکیل آشنا بشم و آیا آدرسی دارن واسه دیدن و مشاوره ؟ و تقریبا کل این حرفهایی که گفتم اگه خدا بخواد جور بشه چقدر کلا هزینه میبره ؟ با تشکر

mostafavaladkhan :

بادرود فراوان ، با توجه به اینکه من کل مطالب رو که مطالعه کردم ، واقعیت باز از یه مطالبی سر در نیاوردم راجب بدست آوردن ویزا ، من فقط مخواستم اگه بشه از مناطق دیدنی آلمان دیدن کنم وعلاقه ی خاصی به این کشور دارم ، آیا وکیل بگیرم ، میتونه کل کارامو راه بندازه ؟ و اینکه چجوری ملاقات داشته باشم با این وکلا ، و در آخر اینکه سفری که اگه خدا بخواد داشته باشم به آلمان یک ماهه باشد ، با تشکر اگه جوابی بهم بدین ممنون میشم . بدرود ...


سوالات متداول


برای ویزای توریستی آلمان چقدر موجودی بانکی لازم است؟

صورت حساب بانکی باید حداقل موجودی 3000 یورو را در 6 ماه گذشته نشان دهد.

چه مدت می توانم با ویزای توریستی در آلمان بمانم؟

ویزای توریستی آلمان یک ویزای شینگن کوتاه مدت برای آلمان است و به دارنده آن اجازه می دهد تا برای مقاصد گردشگری، به عنوان گشت و گذار و کسب تجربه در این کشور به آلمان سفر کند. معمولا برای بار نخست با مدت اعتبار 1 ماه و مدت اقامت کمتر از 14 روز صادر می شود.

آیا یک توریست می تواند در آلمان کار کند؟

خیر، شما نمی توانید از طریق ویزای توریستی وارد آلمان شوید و درخواست مجوز کار ارائه دهید یا کار کنید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.