بهترین وبسایت های خرید و اجاره مسکن کانادا

بهترین سایت های خرید مسکن در کانادا

در این قسمت لیستی از بهترین وب سایت ها را برای اجاره آپارتمان در کانادا گردآوری کرده و نحوه استفاده از آنها را به شما توضیح می دهیم! اگر قصد دارید یک منزل جدید را پیدا کنید و از منزل قدیمی خود خسته شده اید یا اینکه تازه به کانادا مهاجرت کرده اید می توانید برای انتخاب اسکان به یکی از سایت های گفته شده سری بزنید.

اگر قبلا سابقه درخواست ویزا داشته اید اما ریجکت شده اید؛ توصیه می شود صفحه رفع ریجکتی ویزا را مطالعه بفرمایید. 

اکثر افرادی که به کانادا مهاجرت می کنند هنوز از محل های متفاوت و حتی محلی که قرار است زندگی کنند بازدید نکرده اند به همین دلیل رو به انتخاب اسکان از طریق سایت های اینترنتی می آورند اما مشکلی که در این باره وجود دارد این است که بسیاری از مستاجران پس از امضای اجاره نامه؛ از منزل بازدید می کنند و در این زمان متوجه می شوند که منزل انتخابی با عکس های موجود در سایت بسیار متفاوت است! ما در این بخش سایت هایی را آورده ایم که از نظر 3 مورد برتر هستند؛ این موارد عبارتند از:

 • شباهت عکس ها با منزل اصلی
 • توصیفات نوشته شده صحیح
 • امتیازاتی دهی کاربران

www.rentboard.ca

rentboard.ca

با ورود به این سایت یک کادر را مشاهده می کنید که می توانید در آن شهر یا استان مورد نظر خود را وارد کنید. اگر دانشجو هستید و برای تحصیل به کانادا آمده اید می توانید از قسمت مسکن دانشجویی، اسکان هایی که برای شما مناسب است را انتخاب کنید. در این سایت یک نقشه وجود دارد که محل منزل و محل دانشگاه ها در آن ثبت شده و شما می توانید فاصله بین دو مکان را بررسی و بر اساس آن محل زندگی را انتخاب کنید.

اگر هنوز مشخص نکرده اید در کجا زندگی کنید می توانید به قسمت پایین سایت بروید؛ در این قسمت گزینه های متفاوتی مانند آپارتمان و خانه با تعداد اتاق، قیمت اجاره و محل دقیق نوشته شده و می توانید بر اساس مشخصات دلخواه یکی را انتخاب کنید.

در صورتی که شما در این سایت یک شهر را انتخاب کنید به صفحه ایی دیگر هدایت می شوید که در آن میزان اجاره از حداقل تا حداکثر، تعداد اتاق خواب و حمام نوشته شده است.

اگر شما حیوان خانگی دارید یا قصد دارید یک حیوان خانگی را بگیرید می توانید منازلی متناسب با این شرایط را در این سایت پیدا کنید. فیلترهای متنوعی وجود دارد که می توانید باتوجه به علایق و شرایط خود از آنها استفاده کرده تا بهترین مکان را پیدا کنید.

4rent.ca

4rent.ca

در این سایت یک لیست از محل های مورد علاقه افراد در کانادا وجود دارد؛ این شهرها بر اساس امتیازاتی که مردم داده اند ثبت شده اند. در این لیست 50 شهر محبوب آورده شده که افراد می توانند یکی را برای زندگی انتخاب کنند. معیارهایی که باعث می شود یک شهر در این لیست قرار بگیرد عبارتند از:

 •  محل های دیدنی
 •  امکانات
 •  تمیزی شهر

زمانی که شما روی یکی از شهرها کلیک می کنید به یک صفحه جدید هدایت می شوید که در آن تمام اسکان های قابل اجاره با مشخصاتی مانند قیمت، تعداد اتاق و متراژ منزل ثبت شده است. متدوال ترین روش انتخاب منزل در این سایت بر اساس اتاق خواب است اما روش های متنوع دیگری نیز وجود دارد.

همچنین شما با انتخاب یک منزل می توانید اطلاعاتی مانند اینکه چرا مردم این شهر را برای زندگی انتخاب می کنند و اطلاعاتی درباره شهر مثلا دریایی بودن آن را ببینید.

برای مثال با انتخاب شهر نوااسکوشیا این وبسایت توضیح می دهد که به علت نزدیکی به ساحل، آلودگی کم، میزان جرم و جنایت و… علت اصلی انتخاب افراد برای زندگی است.
اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید اما اطلاعات کافی درباره شهرها ندارید می توانید به این وبسایت مراجعه کرده و براساس امتیاز بندی یک شهر مناسب را برای اقامت انتخاب کنید.

Apartmentscanada.com

Apartmentscanada.com

این سایت تمام اطلاعات موجود در سایت های مختلف را جمع آوری کرده و به افراد نشان می دهد؛ این سایت یک پایگاه داده عظیم از اطلاعات است که اجاره، خرید و اسکان های متفاوتی را در محل های متفاوت برای افراد به نمایش می گذارد.

در صفحه اصلی این سایت شهرهای بزرگ و محبوب در کانادا آورده شده است و با هر جستجو و انتخاب یک شهر برای شما لیستی از تقاطع ها و خیابان ها را نشان می دهد؛ این بسیار مناسب افرادی است که به دنبال پیدا کردن یک منطقه خاص هستند.

به عنوان مثال با انتخاب مونترال شما به یک صفحه با نقشه هدایت می شوید؛ در این صفحه فاصله منطقه انتخابی شما با مرکز شهر نمایش داده می شود همچنین در این نقشه سایر اسکان های اجاره ایی به شما نشان داده می شود.

یک نکته جالب درباره مونترال این است که این شهر کوهپایه ایی است و در نقشه موجود در سایت نشان می دهد که کدام نقطه بالاتر از مکان مورد نظر است و همچنین امکانات و طبیعت نزدیک به محل انتخابی نیز نشان داده می شود.

در سمت چپ نقشه لیستی از اجاره ها با پیش نمایش عکس، هزینه اجاره ماهانه، آدرس، تعداد اتاق خواب و حمام وجود دارد و می گوید آیا آپارتمان ها مناسب حیوانات خانگی بوده یا،دسترسی به صندلی چرخدار دارند یا خیر. در سمت راست بالای صفحه می توانید روی گزینه “نماد” کلیک کنید تا لیستی از نمادهای شهر با معنی آنها را ببینید. به عنوان مثال، یک دایره قرمز با “a” یک آپارتمان را نشان می دهد، در حالی که یک دایره سبز با “t” ، یک خانه را نشان می دهد.

www.gottarent.com

www.gottarent.com

این وبسایت از بانک اطلاعاتی قوی برخوردار است. در صفحه اصلی این سایت یک کادر وجود دارد که در این کادر می توانید محل مورد نظر را انتخاب کنید.

برای مثال می توانید آپارتمان هایی در ونکوور را انتخاب کنید و محدوده قیمتی را نیز برای آن مشخص کنید. در صورتی که بودجه شما محدود است می توانید با کمک فیلترهایی که در این سایت وجود دارد پس از نمایش گزینه ها، ترتیب آنها را از کمترین هزینه به بیشترین هزینه تغییر دهید.

با انتخاب یک گزینه برای شما اطلاعاتی از محل نشان داده می شود همچنین یک لینک تماس فوری با صاحبخانه وجود دارد که در صورت لزوم می توانید از آن استفاده کنید.

در این صفحه علاوه بر عکس های منزل و اطلاعات کلی منزل اطلاعاتی درباره کل ملک نیز وجود دارد؛ برای مثال در صورت وجود امکاناتی مانند خشکشویی، استخر و پارکینگ تمامی این موارد ذکر می شود.

این وبسایت مناسب افرادی است که از طریق ویزای تحصیلی کانادا و با هدف تحصیل به این کشور آمده اند چراکه در این سایت علاوه بر موارد گفته شده اطلاعاتی مانند مدارس، دانشگاه ها و حتی محل های خرید نزدیک به اسکان شما نیز برای شما نمایش داده می شود.

همچنین پیشنهاد ما برای کسانی که از طریق استارتاپ ویزا کانادا به این کشور مهاجرت می کنند این سایت است؛ درست است که پس انداز و بررسی هزینه ها و انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین موقعیت برای هر روشی و هر فردی مهم است اما کسانی که استارتاپی را راه اندازی می کنند احتمال این وجود دارد که در مراحل بعدی نیاز مالی داشته باشند؛ به همین خاطر می توانید با کمک فیلتر هزینه کم به زیاد بهترین محل با مقرون و به صرفه ترین هزینه را انتخاب کنید و مابقی دارایی خود را پس انداز کنید تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید!

www.viewit.ca

www.viewit.ca

در صفحه اصلی این سایت یک بخش جستجو وجود دارد که به افراد کمک می کند بر اساس شهر جستجوی خود را انجام دهند. برای مثال اگر بخواهید یک آپارتمان در تورنتو انتخاب کنید پس از انتخاب تورنتو برای شما محله های شهر نمایش داده می شود و می توانید بر اساس محله؛ اسکان مورد نظر خود را پیدا کنید.

شما با انتخاب محله و وارد کردن معیارهایی که برای اسکان انتخابی خود مد نظر دارید یک لیست از اسکان های موجود را می بینید همچنین اگر شما روی نقشه در محلی زوم کنید سایر اسکان های قابل اجاره نیز به صورت خودکار آپدیت شده و برای شما نشان داده می شود. با انتخاب یک گزینه برای شما اطلاعاتی مربوط به ساختمان مانند تهویه مطبوع، پارکینگ، لباسشویی و بالکن شما نمایش داده می شود.

یکی از مزایای این سایت این است که اطلاعات مفیدی درباره شهر برای افراد نشان می دهد که این بسیار مناسب افرادی است که تاکنون از شهر بازدید نکرده اند.

در صورتی که قصد مهاجرت به انگلستان را دارید و می خواهید یک اسکان در این کشور پیدا کنید می توانید به سایت های Rightmove و Zoopla مراجعه کنید؛ این سایت ها از معروف ترین سایت های اجاره اسکان در انگلستان هستند.

معرفی وبسایت Realtor.ca برای خرید و اجاره خانه در کانادا

خرید و اجاره خانه در کانادا، از طریق وب سایت REALTOR.CA نیز ممکن است. این وب سایت از سال 2000 تا کنون به معرفی گزینه های خرید و اجاره مسکن در کانادا مشغول است. 23 سال سابقه موفق در این عرصه می تواند دلیل خوبی برای اعتماد به این سایت برای خرید یا اجاره خانه باشد. طبق بررسی های صورت گرفته این سایت، دقیق ترین و به روز ترین اطلاعات در مورد املاک و مستغلات را به شما ارائه می دهد. تعداد بازدیدکنندگان این سایت در هر ماه چیزی حدود 20 میلیون است.

پس از مهاجرت به کانادا می توانید از طریق وب سایت REALTOR، نمونه هایی از منزل مسکونی یا تجاری را مشاهده کرده و با توجه به میزان بودجه خود، یکی را انتخاب نمایید. از مهم ترین امکانات این وب سایت خرید و اجاره خانه در کانادا، می توان به فهرست های به روز، فیلتربندی بر اساس قیمت یا تاریخ، داشتن نقشه مسیر و… اشاره کرد.

خرید و اجاره در کانادا

سایت RoyalLePage.ca برای اجاره یا خرید ملک در کانادا

یکی دیگر از بهترین سایت های خرید و اجاره خانه در کانادا، RoyalLePage.ca می باشد. این مجموعه نیز یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت ها در حوزه املاک و مستغلات است.

شما در این سایت می توانید خانه مورد نظر خود را بر اساس محل، مدارس و دانشگاه های موجود در منطقه، زمان دسترسی به منطقه و… جستجو کنید. همچنین می توانید با تعیین میزان بودجه دلخواه، خانه هایی که برای شما مناسب هستند را پیدا کنید. سپس می توانید از میان آن ها موردی که از نظر منطقه و شرایط جغرافیایی برای شما مناسب تر است را خریداری نمایید. به علاوه این سایت، جستجوی پیشرفته نیز دارد. با استفاده از این امکان می توانید شرایط مورد نیاز برای خانه خود را ارائه داده و گزینه های موجود را بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی:

قیمت خرید خانه در کانادا

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده،ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص مشاور و وکیل رسمی توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران این مجموعه مسوولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسوولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

12 + 3 =

نظرات و سوالات شما

۲ دیدگاه

 1. 09368482849

  سلام من به همراه دوفرزند یک دختر ۱۵ویک پسر ۴ساله فصد مجارت به تورنتو را دارم مدرک معتبر مهارت آرایشگری وحدود ۴سال سابقه کاری دارم همچنین مدرک آیلتس ۱زبان انگلیسی دارم اما مدرک تحصیلی ام زیردیپلم ناقص هست ۳۷سال سن دارم واجازه همسرم رو برای رفتن دارم میتونم امیدوارباشم برای مهاجرت به کانادا؟

  پاسخ دهید
 2. mohsen anaeb

  سلام استاد من واقعا عاشق شاخه حقوق وکیل مهاجرتی هستم میشه تو این مسیر منو راهنمایی کنید بچه شهرستان هستم با هزار بدبختی تونستم شرایطمو جور کنم ادامه تحصیل بدم و حقوق که عاشقشم تموم کنم الان یه سالی نیمی هست از خدمت سربازی تموم شدم. متقاضی ازمون وکالتم با علاقه با این وضعیت مالی بد میخونم پیش یه وکیلم کار میکنم خیلی خیلی علاقه دارم به این شاخه حفوق لطفا راهنماییم کنید????

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *