شرایط اقامت در دبی حالات مختلفی دارد که یک خارجی می تواند برای اجازه اقامت در امارات درخواست دهد. ویژگی هایی که به ملیت متقاضی بستگی دارد. شهروندان ملیت های دیگری غیر از “کشورهای شورای همکاری خلیج فارس” باید هنگام مهاجرت به دبی برای اجازه اقامت درخواست رسمی دهند.

شرایط دریافت اقامت دبی با کمترین هزینه در سال 2024

ثبت شرکت در دبی می تواند منجر به دریافت اقامت دو ساله شود (این اقامت قبلا سه ساله صادر میشد که جدیدا 2 ساله شده است)

به واسطه انجام تمامی امور ویزا، اقامت و ثبت شرکت در امارات (دبی) به صورت مستقیم در ویزا 724 کمترین نرخ ارائه خدمات دبی را از ما دریافت می کنید. (توصیه می شود هزینه های ما را با شرکت های معتبر و داری مجوزهای رسمی؛ مقایسه کنید)

چند نمونه اقامت دبی که توسط ویزا724 دریافت شده است:

 

هزینه های اقامت دبی با ثبت شرکت:

برای اطلاع از تخفیفات ویزا724 برای اقامت دبی باما در تماس باشید

سه نوع شرکت برای ایرانیانی که قصد دریافت اقامت دبی دارند ثبت می شود. 1. خدماتی 2. LLC تجاری  3. general trading

هزینه های نفر اصلی بابت ثبت  شرکت و اقامت دبی: از 16,000 درهم تا حدود 40.000 (بسته به نوعه لایسنس شرکت متغییر است)

* برای مطالعه جزئیات کامل هزینه های ثبت شرکت می توانید به صفحه ثبت شرکت در دبی مراجعه بفرمایید.

نکته1: اگر فرزند شما بالای 24 سال است؛ می توانید ایشان را به عنوان شریک معرفی کنید

نکته2: در شرکت خدماتی دبی فقط 2 نفر شریک مجاز است.

افتتاح حساب بانکهای دولتی و خصوصی در دبی، یکی دیگر از خدمات ویژه ویزا724 است. بانکهای دولتی همچون NBD BANK  و FAB BANK و بانک خصوصی  المریا بانک همراه با ویزا کارت و دسته چک

* برای مطالعه اطلاعات ویزای توریستی دبی (امارات)، به صفحه ویزای توریستی دبی مراجعه بفرمایید و با ما در تماس باشید.

* برای مطالعه هزینه های زندگی به صفحه هزینه زندگی در دبی مراجعه بفرمایید.

* برای مطالعه هزینه های تحصیل می توانید به صفحه هزینه تحصیل در دبی مراجعه بفرمایید.

ویزای توریستی دبی، ثبت شرکت و اقامت 2 ساله دبی در ویزا724 به صورت فول گارانتی توسط دفتر رسمی مسافرتی در دبی دریافت می شود.

لنگرچند نمونه اقامت سه ساله امارات (دبی) از ویزا724

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت امارات

ثبت شرکت دوبی

ثبت شرکت دبی

اقامت دبی از طریق ویزای پارتنری

شرایط کسب و کار مطلوب برای چندین دهه در یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد جهان امکان پذیر شده است. برای آنان که دبی را به عنوان قطب تجاری، مالی و تجاری منطقه قرار داده اند. دبی که هم توسط گردشگران و هم کارآفرینان به دیگر کشورهای منطقه ترجیح داده می شود، یک کشور چند فرهنگی و هیجان انگیز برای فرصت های تجاری شما است. امارات با تنظیم یک برنامه ویزای منحصر به فرد مبتنی بر سرمایه گذاری، شرایط اقامت در دبی را راحتتر کرده است. اقامت قانونی در این کشور، به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که آینده ای مطمئن برای خانواده و همچنین مشاغل خود داشته باشند. برای اتباع خارجی که می خواهند تجارت خود را راه اندازی کنند ، “ویزای سرمایه گذاری دبی” که ویزای پارتنری دبی نیز نامیده می شود پیشنهاد خوبی است.

شرایط اقامت در دبی

شرایط اقامت در دبی با سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذار دبی به دارندگان آن حق اقامت در امارات را می دهد. طوری که در طول مدت ویزا هر وقت که می خواهند بیایند و بروند.شرایط اقامت در دبی در این راه طوری است که دارنده ویزای سرمایه گذاری ، مشمول مالیات در امارات می‌شود. ولی در کشور خودش نیاز به دادن مالیات ندارد. با این حال این موضوع تابع مقررات کشور مبدا سرمایه گذار نیز هست. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید. همچنین دارنده ویزای سرمایه گذاری امارات واجد شرایط درخواست کارت شناسایی آن کشور، افتتاح حساب بانکی و اخذ گواهینامه رانندگی نیز می شود.

انواع ویزای سرمایه گذاری

شماره یک این لیست سرمایه گذاری در املاک مسکونی است. سرمایه گذاری در یک ملک مسکونی به ارزش 1 میلیون درهم (حدود 280 هزار دلار) یا بالاتر، با حداکثر 50٪ ارزش ملک که تحت رهن باشد. سرمایه گذاران در یک ملک مشترک اگر ارزش سهام هر فرد حداقل 1 میلیون درهم نیز باشد واجد شرایط درخواست این نوع اقامت هستند. شرایط اقامت در دبی با این روش به این صورت است که سرمایه گذاری باید در یک ملک مسکونی باشد، نه یک ملک تجاری. علاوه بر این، ویزا فقط برای املاک مسکونی آزاد قابل اعمال است. امکان درخواست برای این ویزا با زمین خالی وجود ندارد. مدت این ویزا بین سه تا پنج سال متغیر است و تا زمانی که سرمایه گذار دارای ملک در امارات باشد، آن محفوظ است.

شرایط اقامت در دبی با سرمایه گذاری در یک شرکت

شرایط اقامت در دبی با شروع یک کسب و کار در سرزمین اصلی به طور کلی نیاز به شریکی با ملیت امارات متحده عربی دارد. شخصی که سهامدار اکثریت یا نماینده و مسئول ارتباط با ادارات دولتی باشد. البته تغییرات اخیر در مقررات، این امکان را برای اولین بار در تاریخ امارات فراهم کرده که مالکیت کامل خارجی شرکت ها در سرزمین اصلی دبی ممکن شود. چیزی که باعث لغو الزام شرکت های تجاری به داشتن اکثریت سهامدار یا نماینده اماراتی شده است. اجازه مالکیت کامل خارجی شرکت‌های داخل خشکی در برخی فعالیت‌های تجاری، مطابق با سیاست‌های تعیین‌شده توسط کابینه امارات باقی می‌ماند.

شرایط اقامت در دبی

بررسی شرایط دریافت اقامت دبی تحصیلی

به صورت کلی دریافت اقامت دبی با استفاده از کار هم مزایای زیادی را به همراه دارد. به صورت کلی، دریافت اقامت امارات کاری فعالیت راحتی نیست. افراد برای اینکه بتوانند به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی این اقامت را دریافت نمایند، حتما باید یک سری موارد خاص را نیز مد نظر خود قرار دهید. برای دریافت اقامت دبی از طریق کار در ابتدا شما باید نوع ویزا مد نظر خود را مشخص کنید.

برای دریافت اقامت دبی از طریق کار، در ابتدا شما باید مدارک خود را آماده کنید. از جمله این مدارک می توان به مجوز های لازم، اپلیکیشن تکمیل شده، پاسپورت، تصاویر مورد نیاز و مدرک پرداخت هزینه ثبت درخواست اشاره کرد. با به همراه داشتن همه این موارد شما می توانید درخواست دریافت ویزا خود را ثبت کنید و سپس نسبت به دریافت اقامت دائم اقدام نمایید. دریافت اقامت امارات با استفاده از کار، یکی از ساده ترین و سر راست ترین روش های موجود به حساب می آید.

دریافت اقامت در دبی

دریافت اقامت کشور امارات با ازدواج

دیگر روش محبوب برای دریافت اقامت دبی، مربوط به ازدواج است. با ازدواج شرایط دریافت اقامت دبی افراد خیلی راحت و ساده خواهد شد. به خاطر داشته باشید که برای دریافت اقامت دبی با کمترین هزینه ممکن شما باید از روش های مربوط به کاری یا ازدواج استفاده نمایید. افرادی که با یک فرد اماراتی ازدواج می کنند، در صورتی که یک پاسپورت خارجی داشته باشند می توانند ویزای 5 ساله بدون نیاز به کار در امارات را دریافت نمایند.

در این شرایط، اماراتی بودن زوج یک مسئله مهم به حساب می آید. به خاطر داشته باشید که اگر در طی این پروسه، فرد طلاق گرفت ولی بچه دار شده بود، می تواند اقامت دائم دریافت نماید و اسپانسر او فرزند ارشدش می شود. پس به صورت کلی، برای دریافت اقامت امارات متقاضیان باید درخواست ازدواج خود را ثبت نمایند.

درخواست مشاوره رایگان

5 + 8 =

نظرات و سوالات شما

۶ دیدگاه

 1. جواد حیدری

  شرایط ویزای کار در دبی؟

  پاسخ دهید
 2. سعید دالوند

  با سلام و احترام ،لطفا- هزینه کامل ثبت شرکت تجاری در منطقه آزاد فرودگاه دبی ، در صورتی کهسهامدار یک نفر باشد ؟ در صورتی که سهامدار ۲ نفر باشد ؟هزینه اقامتبرای افراد تحت تکفل ؟- مدت زمان انجام کار ؟سوال مهم : آیا با ثبت شرکت در منطقه ازاد فرودگاه دبی می توان دفتر کاریا گیشه کار در داخل ترمینال مسافری فرودگاه دبی اجاره کرد ؟سوال مهم : آیا می توان اصلا دفتر اجاره نکرد و بصورت مجازی فعالیت نمود ؟ممنون میشم در اعلام قیمت حداکثر تخفیف را اعلام بفرماییدمتشکرم : دالوند

  پاسخ دهید
 3. حمیدی نیا

  با سلام آیا ثبت شرکت در دبی برای کادر درمان برقرار است؟

  پاسخ دهید
 4. بهار

  سلام. من به طور قطع می خوام به دبی مهاجرت کنم و برای زندگی طولانی می خوام اونجا باشم و قصد رفتن از دبی رو فعلا ندارم. پس باید اونجا واقعا بتونم کار کنم. ارشد معماری دارم و ۱۰ سال سابقه کار دارم. اول اینکه شما بصورت جاب آفر کار انجام میدید یا خیر؟ دوم اگر من ثبت شرکت معماری انجام بدم، احتمال بسیار بالا نمیتونم باهاش کار کنم و قصدم اینه که بعدش برم شرکت معماری دیگری استخدام بشم. آیا چنین کاری ممکنه؟ اگر آره دقیقا چه شرایطی داره ؟؟ چه کاری باید انجام بدم در امارات که بتونم اونجا در شرکت دیگری کار کنم؟؟؟

  پاسخ دهید
 5. شهرزاد یاوری

  من پسرم اقامت دوساله ددبی را دارد چگونه میتوانم از طریق ایشان اقامت بگیرم

  پاسخ دهید
 6. سبحان اسدی

  سلام خواستم بدونم میتونم اقامت کاری بگیرم شغلم دیتیلینگ ودیزاین خودرو ونقاشی وپولیش سرامیک وتوی کارم حرفی برای گفتن دارم ممنونم ازتون اگه راهنمایی کنید

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *