راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی

در ابتدا باید بدانید که برای راه اندازی یا خرید یک بیزینس در دبی به ثبت شرکت در دبی نیاز دارید؛ ویزا724 با بهترین کیفیت و با مناسب ترین نرخ خدمات ثبت شرکت و راه اندازی شرکت به شما را ارائه می دهد. برای آشنایی با چگونگی ثبت شرکت به لینک > ثبت شرکت دبی مراجعه کنید.

برای آشنایی با مشاغل موفق ایرانی در دبی به لینک > مشاغل موفق ایرانی در دبی مراجعه کنید.

نحوه راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی (مراحل و مجوزها)

اگر قصد افتتاح و راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی را دارید، در اینجا فرایند کامل این کار آورده شده است.

• گذرنامه و ویزای خود را برای مقامات UAU مسئول راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی ارسال کنید.

• نامی تجاری را برای سالن آرایشی خود انتخاب کنید.

• نام تجاری سالن خود را برای تایید به وزارت توسعه اقتصادی در دبی ارسال کنید.

• پس از تایید نام کسب و کار خود، MOA (یادنامه انجمن) را امضا کنید.

• یک مکان مناسب برای راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی خریداری یا اجاره کنید.

• مطمئن شوید که درخواست شما توسط واحد برنامه ریزی شهرداری دبی تأیید شده است.

• کلیه مدارک ذکر شده را به وزارت توسعه اقتصادی امارات (DED) تحویل دهید و مجوز راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی را دریافت کنید.

برای آشنایی با شرایط و نحوه افتتاح حساب بانکی در دبی به لینک> افتتاح حساب در دبی مراجعه نمایید.

به طور کلی، پس از ارسال مدارک، ممکن است تقریباً 2-3 هفته طول بکشد تا تمام فرآیندها با موفقیت انجام شوند. 

هزینه راه اندازی آرایشگاه زنانه در سه محله مختلف در دبی

• اقامتگاه ساحلی جمیرا JBR: این منطقه به دلیل ترافیک زیاد و نزدیکی به مناطق مسکونی، مکانی محبوب برای راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی است. متوسط قیمت اجاره یک سالن زیبایی 100 متر مربعی در JBR حدود 150000 تا 200000 درهم در سال است.

• داون تاون دبی: داون تاون دبی به دلیل شهرت مجلل، مکان مناسبی برای راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی است. متوسط قیمت اجاره برای یک سالن زیبایی 100 متر مربعی در داون تاون دبی حدود 250000 تا 350000 درهم در سال است.

• خلیج تجاری: خلیج تجاری یک منطقه تجاری با ترکیبی از ساختمان های مسکونی و تجاری است. راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی در این منطقه نیز شانس بالایی در سودآوری دارد. متوسط قیمت اجاره برای یک سالن زیبایی 100 متر مربعی در خلیج تجاری حدود 130000 تا 180000 درهم در سال است.

برای آشنایی با شرایط راه اندازی کسب و کار در دبی به لینک> کسب و کار در دبی مراجعه نمایید.

نحوه گرفتن مجوز آرایشگری در دبی

در نظر داشته باشید که برای راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی باید مجوزهای لازم را از ادارات صادر کننده مجوز کاری دریافت کنید. در کنار تمام مجوزهایی که برای راه‌اندازی کسب‌وکار تجاری خود در دبی نیاز خواهید داشت، شما باید گواهینامه آرایشگری را نیز داشته باشید. اگر گواهینامه‌های بین‌المللی آرایشگری را در ایران یا کشور دیگری دریافت کرده باشید، نیازی به گذراندن دوره مجدد نیست. بااین‌حال اگر فاقد چنین گواهینامه‌ای هستید، باید مراحل زیر را دنبال کنید. البته قبل از ذکر مراحل، این نکته را خاطرنشان کنیم که قبل از شروع این فرایند شما باید مجوز فعالیت تجاری خود را دریافت کرده باشید. 

• ثبت‌نام در اداره بهداشت دبی (DHA): اولین مرحله ثبت‌نام در اداره بهداشت دبی به‌عنوان یک آرایشگر خواهد بود. فعالیت شما به‌عنوان یک آرایشگر باید تحت نظارت اداره بهداشت دبی بوده و کارت سلامت را برای فعالیت تجاری خود دریافت کنید. برای دریافت کارت سلامت می‌توانید به‌صورت حضوری یا از طریق پورتال آنلاین اداره بهداشت دبی اقدام کنید. در صورت نیاز ممکن است که برخی تست‌های آزمایشگاهی گرفته شود تا از سلامت جسمی شما اطمینان حاصل شود.

• گذراندن دوره آرایشگری: پس از اینکه کارت سلامت خود را از اداره بهداشت دبی دریافت کردید، می‌توانید برای دوره آرایشگری ثبت‌نام کنید. این دوره باید توسط مؤسساتی که DHA آنها را تأیید کرده است، برگزار شوند.

• قبولی در آزمون DHA: یکی دیگر از مراحل راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی شرکت در آزمون برگزار شده توسط اداره بهداشت دبی برای دوره آرایشگری است. در این آزمون در مباحثی که در دوره فراگرفته‌اید، مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت و در صورت قبولی مجوز فعالیت رسمی آرایشگری زنانه در دبی برای شما صادر می‌شود. در ضمن باید این مجوز به‌صورت سالانه تمدید شود و به‌صورت دائمی نخواهد بود.

ممکن است که قوانین و ضوابط دریافت گواهی فعالیت تجاری به‌عنوان آرایشگر زنانه در دبی، در طول چند سال آینده تغییر کنند. در این صورت بهتر است تا آخرین الزامات برای راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی را از اداره بهداشت دبی پرس‌وجو کنید.

چه خدماتی در سالن‌های آرایشی زنانه در دبی قابل ارائه خواهد بود؟

با راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی مجوزی برای انجام مراقبت و زیبایی مو خواهید داشت. مراقبت از مو می تواند شامل موارد زیر باشد. خدمات صاف کردن، شستشوی مو، رنگ کردن مو، اصلاح و کوتاه کردن مو  و حنای مو. به طور مشابه، درمان زیبایی می تواند شامل خدماتی مانند پاکسازی پوست و آرایش باشد. 

خدمات قابل ارائه در سالن‌های آرایشی زنانه دبی

هزینه‌های جانبی ماهیانه سالن‌های آرایشی در دبی

هزینه‌های جانبی راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی بسته به نوع و میزان فعالیت شما متفاوت است. درباره حقوق پرسنل مختلف در آرایشگاه زنانه نیز باید بگوییم که میانگین حقوق‌ها برای هر آرایشگر خانم حدود 5600 درهم در ماه است.

هزینه‌های جاری نیز به میزان فعالیت شما بستگی دارد. به طور مثال یک آرایشگاه زنانه با زیربنای 500 متری در نزدیکی جاده الوصل دبی، میزان هزینه‌های ماهیانه را برای یک سالن آرایشی با 5 تا 10 نفر آرایشگر در حدود 80 هزار درهم در هر ماه تعیین کرده است. همچنین هزینه اجاره را در حدود 290 هزار درهم در سال پرداخت می کند. در ضمن این سالن آرایشی میانگین درآمد خود را نیز بیش از 400 هزار درهم در سال تعیین کرده است.

سود خالص پس از راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی

درباره سود خالص پس از راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی نیز باید بگوییم که بسته به محل فعالیت شما ممکن است که میزان درآمد نیز متفاوت باشد. سالن‌های آرایشی کوچک می‌توانند انتظار درآمد 30 هزار درهم در ماه را داشته باشند. سالن‌های آرایشی در مکان‌های لوکس‌تر نیز می‌توانند تا بیش از 300 هزار درهم در ماه درامد داشته باشند.

راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با شرایط راه اندازی آرایشگاه زنانه در دبی، هزینه‌ها و تمام جزئیات آن آشنا کردیم. در پایان، در صورتی که برای شروع یا انتقال کسب و کار خود به دبی نیاز به راهنمایی‌های بیشتری دارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند به شما در این راه کمک کنند.

سوالات متداول

بله، راه‌اندازی یک آرایشگاه در دبی می‌تواند سودآور باشد. با این حال، بازار نیز بسیار رقابتی است و ضروری است که سالن خود را با ارائه خدمات منحصر به فرد، محیطی مجلل و خدمات عالی به مشتریان متمایز کنید. 

برای جذب مشتری باید قیمت های رقابتی برای خدمات آرایش مو ارائه دهید. همچنین برای ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار باید خدمات مشتری عالی را ارائه دهید.

درخواست مشاوره رایگان

15 + 1 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *