مهاجرت به نروژ ویزا 724

 

با کمک و مشاوره‌ی موسسه‌ی ویزا 724 و از طریق مهاجرت به نروژ، اقامت کشوری را بدست خواهید آورد که به علت ثروت‌های مادی زیاد، از درآمد و امکانات رفاهی بی‌نظیری برخوردار است. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید!

مطالعه‌ای در زمینه‌ی روش‌های مهاجرت به نروژ

به علت تدابیر دولت نروژ، مردمان این کشور یکی از شادترین و مرفه‌ترین افراد دنیا هستند. همین امر سبب شده است تا بسیاری از افراد در فکر مهاجرت به نروژ و اخذ تابعیت این کشور باشند. به همین علت، تلاش کرده‌ایم تا با بررسی انواع روش‌های مهاجرت به این کشور ثروتمند، راه را برای شما عزیزان هموار سازیم. براساس قوانین تعیین شده از سوی دولت نروژ راه‌های فراوانی برای مهاجرت به این کشور زیبا وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ازدواج با تبعه‌ی نروژ.
 2. تولد: بر طبق قوانین کشور نروژ، نوزادانی که در این کشور متولد می‌شوند تابعیتی همانند والدین خود خواهند داشت.
 3. تحصیل: توجه داشته باشید که نروژ به علت صادر نکردن ویزای همراه برای والدین دانش‌آموزان، کشور مناسبی برای این مقطع تحصیلی نمی‌باشد. اما دانشگاه‌های نروژ با ایجاد زمینه‌های گوناگون، بستر ایده‌آلی را برای دانشجویان فراهم کرده است.
 4. کار: برنامه‌های کاریابی گوناگونی وجود دارند که از طریق آنها می‌توانید ویزای کاری نروژ را بدست آورید. مشاغل بسیاری می‌توانند از این طریق به نروژ مهاجرت کنند.
 5. سرمایه‌گذاری: کشور نروژ در سال‌های اخیر پذیرای سرمایه‌گذاران فراوانی در زمینه‌های خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه، خرید سهام موسسات مالی و … بوده است. شما عزیزان نیز می‌توانید از طریق سرمایه‌گذاری در نروژ سوددهی بی‌سابقه‌ای را تجربه نمایید.
 6. ویزای هنرمندان: این ویزا مختص هنرمندان، ورزشکاران، موسیقیدانان، پژوهشگران و برخی مشاغل خاص است.
 7. ویزای توریستی: به کمک این ویزا می‌توانید از مکان‌های دیدنی نروژ دیدن کنید و یا اقدامات ابتدایی سایر ویزاها را دنبال نمایید.
 8. ویزای همراه: در برخی انواع ویزا برای همراهی همسر و فرزندان زیر 18 سال، فرد متقاضی علاوه بر ویزای خود می‌تواند برای دریافت این ویزا نیز اقدام کرده و به همراه خانواده‌ی خود به نروژ مهاجرت کند.
 9. پناهندگی.

برای آشنایی با بهترین راه های مهاجرت به کشور آلمان به لینک « روش های مهاجرت به آلمان» مراجعه بفرمائید.

 

شرایط مهاجرت به نروژ

 

شرایط مهاجرت به نروژ

یکی از اساسی‌ترین نکاتی که در زمان مهاجرت به نروژ پیش روی شما عزیزان خواهد بود، شرایط و قوانینی است که دولت نروژ به جهت افزایش امنیت کشور خود و همچنین مهاجران در نظر گرفته است. توجه به این قوانین تضمین‌کننده‌ی مهاجرت شما خواهد بود. در هر یک از روش‌هایی که به آنها اشاره کردیم، با توجه به قصد مهاجرتی شما، شرایط متفاوتی حکم‌فرما می‌باشد. به عنوان مثال، برای اخذ ویزای ازدواج نروژ باید ثابت کنید که ازدواج عاشقانه‌ای در حال رخداد است و قصد شما از این ازدواج، تنها دریافت تابعیت این کشور نمی‌باشد. همسر شما نیز باید بتواند هزینه‌های زندگیتان را تامین نماید. در ویزای کاری نروژ، برای اخذ اقامت دائم، حتما می‌بایست شغل تمام وقتی در این کشور پیدا کنید. البته برای اخذ این ویزا نیاز است تا مبلغ 6/300 کرون پرداخت نمایید تا مجوز کاری برای شما صادر شود.

جهت کسب اطلاع از بهترین راه های مهاجرت به کشور اسپانیا به لینک « روش های مهاجرت به اسپانیا» مراجعه بفرمائید.

در ویزای تحصیلی نروژ، برای تحصیل در مدارس و مقطع کارشناسی می‌بایست مدرک زبان نروژی داشته باشید. در حالی که در مقطع بالاتر می‌توانید با داشتن مدرک آیلتس، از دانشگاه‌های این کشور پذیرش بگیرید. توجه نمایید که هزینه‌ی تحصیل در این موسسات 7/000 تا2 200/000 کرون است. در ویزای سرمایه‌گذاری نروژ، علاوه بر تمکن مالیِ روش درخواستی، باید توانایی مالی شما به اندازه‌ای باشد که بتوانید حقوق بالایی به کارمندان خود بدهید. علاوه بر آن، میزان مالیات شما بسته به محل سرمایه‌گذاری، متفاوت است. در ویزای هنرمندان نروژ نیز شرایطی ایجاد شده است که با توجه به آن می‌توانید از 14 تا 90 روز بدون داشتن ویزای کاری، در نروژ اقامت داشته باشید.

 

برای آشنایی با مکان های دیدنی و توریستی نروژ به لینک « مکان های توریستی نروژ » مراجعه بفرمائید.

 

اخذ اقامت نروژ ویزا 724

 

مراحل اخذ ویزای نروژ

ممکن است برای شما عزیزان این سوال مهم پیش آمده باشد که چگونه می‌توان جهت مهاجرت به نروژ درخواست داد؟ و یا اینکه چه مراحلی را می‌بایست طی کرد تا درخواست شما با موفقیت ثبت شود؟ نگران نباشید، زیرا که تمامی این مراحل بسیار آسان است! در گام نخست می‌بایست شرایط و هدف مهاجرت خود را بررسی نمایید و یکی از راه‌های مهاجرت به این کشور را انتخاب نمایید. سپس به وب سایت اداره مهاجرت نروژ مراجعه کنید و تمامی قوانین، مراحل و مدارک مورد نیاز ویزای مورد نظر را با دقت بررسی نمایید. پس از آن می‌بایست مدارک مورد نیاز ویزا را جمع‌آوری کرده و آنها را ترجمه کنید. در نهایت نیز مدارک ترجمه شده را در وب سایت رسمی نروژ ثبت نمایید، هزینه‌های بررسی پرونده را پرداخت نموده و منتظر جواب اداره مهاجرت بمانید. در این زمان شما می‌بایست در تاریخی معین با افسر اداره مهاجرت مصاحبه کرده و علل مهاجرت خود را شرح دهید. 

وب سایت اداره مهاجرت نروژ برای آشنایی با قوانین مهاجرت به این کشور:

https://www.udi.no/en

اگر افسر مهاجرت، شما را فرد مناسبی برای ویزای درخواستی تلقی کند، ویزای شما صادر خواهد شد و می‌توانید به این کشور سفر کنید. از جمله مدارکی که در بسیاری از روش‌های مهاجرت به نروژ رایج می‌باشند، می‌توان به مدارک زیر اشاره کرد: 

 1. پاسپورت معتبر و مدارک هویتی به همراه ترجمه.
 2. cover letter (فرم درخواست امضاء شده).
 3. عکس پاسپورتی.
 4. فرم پیشنهاد کاری.
 5. مدارک تحصیلی ترجمه شده به همراه رزومه‌ی علمی.
 6. مدارک سابقه‌ی کاری ترجمه شده.
 7. نامه‌ی پذیرش.
 8. سندی حاکی از محل اسکان در نروژ.
 9. تمکن مالی.
 10. کارت بیمه‌ی درمانی.
 11. انگیزه‌نامه.
 12. توصیه‌نامه.

برای آشنایی با انواع راه های مهاجرت و دریافت ویزای انگلیس به لینک « دریافت اقامت انگلیس» مراجعه نمائید.

 

خرید ملک در نروژ ویزا 724

 

درخواست مشاوره رایگان

11 + 1 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *