قیمت خرید فروشگاه لباس در کانادا

خرید فروشگاه لباس در کانادا، ایده جذابی برای داشتن یک کسب‌وکار پرسود و در عین حال، مترقی و در حال پیشرفت است. ساختار و ماهیت این کسب‌وکار به شکلی است که با داشتن قدری خلاقیت و پیگیری مداوم می‌توانید به سادگی جایگاه خاص خود را در بازار ایجاد کنید. البته این سخنان نباید باعث شود که حس کنید این کار پیچیدگی‌ ندارد؛ هر کسب‌وکاری پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. در این یادداشت اما قرار است تا با محوریت مسئله قیمت خرید فروشگاه لباس در کانادا، به سراغ برخی جوانب دیگر رفته و جزئیات بیشتری را در مورد این کسب‌وکار بررسی کنیم. ما با پرسش‌هایی مانند اینکه میانگین قیمت خرید فروشگاه لباس در کانادا چقدر است؟ درآمد تقریبی و حاشیه سود فروشگاه لباس در کانادا چقدر است؟ و اینکه این کار چه الزامات و بایدهایی دارد؟ به سراغ نگارش یادداشت پیش رو رفتیم. پس اگر شما نیز چنین پرسش‌هایی در ذهن دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتها با ما همراه باشید. البته در انتها به شکل اجمالی به فرانچایزهای موفق این حیطه نیز خواهیم پرداخت.

خرید فروشگاه لباس در کانادا

فروشگاه لباس در کانادا؛ اوضاع و احوال این بازار

واقعیت این است که همچون کشورهای توسعه‌یافته دیگر، در کانادا نیز، فروشگاه‌های لباس، بسته به لباسی که عرضه می‌کنند، رونق زیادی دارند. در کشورهایی همچون کانادا، پوشاک برای اقشار مرفه جامعه جایگاه خاص خود را داشته و با وجود  فعالیت برندهای موفق جهانی مانند هرمس، پرادا، زارا، شنل، فندی و آرمانی، می‌توان گفت لباس، تجارتی با حجم بالای سرمایه و گردش مالی محسوب می‌شود. از سویی دیگر با در نظر داشتن سطح رفاه جامعه کانادا که در وضعیت مطلوبی قرار دارد، می‌توان گفت اقشار کمتر بهره‌مند نیز از نظر خرید لباس، در وضعیت مناسبی هستند. البته تفاوت‌ها منطقه‌ای و محلی را نیز باید در نظر داشت.

با یک دید جزئی، وضعیت بازارهای محلی را بسنجید

مردم در مناطق مختلف کانادا، ممکن است هزینه بیشتری یا کمتری برای لباس کرده و در اصطلاح میل کمتری برای خرید لباس داشته باشند. این موضوعی است که در هنگام خرید و اداره یک فروشگاه لباس در کانادا باید در نظر داشت. زیرا میل مردم برای خرید لباس در هر ناحیه، رابطه مستقیمی با میانگین قیمت‌ها و طبیعتاً میزان فروش دارد. مثلاً در حالی که مردم کبک به طور میانگین برای یک شلوار جین، 65.12 دلار می‌پردازند، مردم ونکوور به طور میانگین برای خرید یک شلوار جین 76.82 دلار خواهند پرداخت. این تفاوتی قابل توجهی است که درک آن به شما در انتخاب محل مناسب برای احداث یا خرید فروشگاه لباس در کانادا کمک می‌کند. البته میانگین قیمت شلوار جین تنها یک مثال بود؛ ممکن است بسته به نوع کسب‌وکار خود لباس‌های دیگری را در نظر بگیرید.

بازار کار فروشگاه لباس در کانادا

کدام فروشگاه لباس؟ مردان، زنان یا کودکان؟

اما از کلیات که بگذریم و نگاهی به جزئیات داشته باشیم، متوجه خواهید شد که پیشرفت یک فروشگاه لباس در کانادا، الزامات خاص خود را دارد. در کانادا نیز فروشگاه‌های لباسی که بیشتر به زنان اختصاص دارند، رونق دارد و این کاملاً طبیعی است. پس از این، یک فروشگاه لباس در کانادا، به شرط فروش لباس کودکان است که می‌تواند رونق بالایی را تجربه کند. مردان در اولویت‌های آخر قرار دارند. موفقیت در صنایع وابسته به پوشاک و مد، در گرو دقت به جزئیات، اشتیاق بالا و ریسک‌پذیری در حد معمول است. واقعیت این است که صنعت مد و فشن یک صنعت شناور و در حال پیشرفت است که کوچک‌ترین خطایی در آن می‌تواند ضررهای مختلفی را برای شما به همراه داشته باشد.

شناخت ذائقه و میل مشتریان کانادایی

تصور کنید به عنوان مالک یک فروشگاه لباس در کانادا، کافیست تا در شناخت ذائقه مشتریان اشتباه عمل کرده و لباس‌های نامناسبی را خریداری کنید. این مشکل اگر در خریدی با حجم پایینی رخ داده باشد، شاید ضرر چشمگیری برای شما ایجاد نکند اما در خریدهایی با حجم بالا می‌تواند به قیمت ضررهایی چند ده هزار دلاری تمام شود! پس پیش از هر چیز باید تلاش کنید ذائقه مشتریان محلی را سنجیده و بر مبنای آن پیشروی کنید. جالب اینکه هیچ فرمول، علم و دستورالعمل از پیش تعیین‌شده‌ای برای این موضوع وجود ندارد و تنها با استفاده از تجربه افراد بومی، می‌توانید علایق مردم یک ناحیه را درک و بر مبنای آن حرکت کنید. البته برخی موضوعات بدیهی هستند و به‌سادگی می‌توانید آن‌ها را درک کنید؛ مثلاً با وجود آب‌وهوای سرد و زمستانی کانادا، قطعاً فروش لباس‌های گرم و زمستانی، سود بیشتری دارد.

شناخت ذائقه و میل مشتریان فروشگاه لباس در کانادا

میانگین قیمت فروشگاه لباس در کانادا

در مسیر تعیین میانگین قیمت فروشگاه لباس در کانادا نیز چالش‌های زیادی وجود دارد. باید در نظر داشته باشید که یک فروشگاه لباس می‌تواند یک لباس‌فروشی ساده و کوچک در حاشیه شهر باشد یا مثلاً یک بوتیک با محصولات اختصاصی لباس شب بانوان هم یک فروشگاه لباس در کانادا محسوب می‌شود. همین گوناگونی‌ها باعث شده تا کمی تصمیم‌گیری در مورد میانگین قیمت سخت باشد. ما به منظور سهولت در تشخیص میانگین قیمت فروشگاه در لباس کانادا، ترجیح دادیم تا با در نظر گرفتن فروشگاه‌هایی که انواع لباس‌ها را در سبد محصولات خود دارند و بیشتر فروشگاه‌هایی خانوادگی محسوب می‌شوند به رقم میانگین دست یابیم. بر همین مبنا، به مانند روال همیشگی به دو رقم میانگین، دست یافتیم.

  • میانگین قیمت فروشگاه‌های پیشرفته و فوق لوکس: 848 هزار دلار
  • میانگین قیمت فروشگاه‌های معمولی و سطح متوسط: 327 هزار دلار

اما میانگین کلی قیمت خرید فروشگاه لباس در کانادا، 587 هزار دلار است.

دو مورد از کیس‌های در دسترس برای خرید فروشگاه لباس در کانادا

اگر پیش‌تر با ما در یادداشت‌هایی که با این سبک و سیاق تهیه می‌شوند، همراه بوده باشید، به‌خوبی می‌دانید که این دو میانگین چه معنا و مفهومی دارند. میانگین با در نظر داشتن کیس‌هایی ایجاد شده که مساحت بسیار بالایی دارند، مجهز هستند و همچنین امکانات و خدمات لوکسی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. به عنوان یک نمونه از کیس‌های مربوط به این دسته می‌توان به یک مورد در بریتیش کلمبیا اشاره کرد. مورد مذکور که یک فروشگاه لباس مجهز در استان بریتیش کلمبیای است، 699 هزار دلار قیمت دارد. این در حالی است که مطابق ادعای صاحبان فعلی آن بین 1 الی 5 میلیون دلار در سال درآمد دارد. همچنین سرمایه در گردش آن نیز بین 100 تا 250 هزار دلار است. حال کافیست تا این مورد را با یکی از موارد دسته دوم مقایسه کنید. این مورد در که در شهر ونکوور قرار دارد، قیمت آن 295 هزار دلار است و طبق ادعای صاحبان فعلی میانگین درآمد سالانه آن بین 500 هزار تا 1 میلیون دلار است. به‌علاوه سرمایه در جریان آن نیز بین 50 تا 100 هزار دلار است.

سه فرانچایز برتر فروشگاه لباس در کانادا

به مانند روال معمول قصد داریم تا در ادامه، 3 فرانچایز برتر فروشگاه لباس در کانادا را به شما معرفی کنیم. همیشه کمک گرفتن از یک فرانچایز برای تجربه پیشرفت سریع‌تر کسب‌وکار به طور همزمان مزایا و معایب خاص خود را دارد. پس پیش از بررسی این موارد در این مورد که آیا قصد دارید تا از فرانچایز فروشگاه لباس در کانادا کمک بگیرید یا خیر. البته با اطلاع از شرایط فرانچایزهای برتر، شاید بتوانید تصمیم بهتری در این مورد اتخاذ کنید.

فرانچایز های برتر فروشگاه لباس در کانادا

فرانچایز (Flip Flop Shops)

فرانچایز (Flip Flop Shops) در حوزه فروش صندل، یکی از برندهای بسیار مشهور کاناداست. اگر بتوانید محصولات این برند را به سبد محصولات فروشگاه خود اضافه کرده و تأیید رسمی آن را کسب کنید، بی‌شک سهم بسزایی در پیشرفت سریع‌تر فروشگاه شما خواهد داشت. (Flip Flop Shop) از سال 2004 کار خود را به شکل حرفه‌ای آغاز کرده و در سال 2007 نخستین امتیاز فرانچایز خود را به شعبه‌ای دیگر فروخته است. از آن زمان تاکنون، بیش از 55 شعبه دیگر با فرانچایز این برند تأسیس شده و داشتن این حد از پیشرفت برای یک برند در حیطه پوشاک و فروشگاه لباس در کانادا، کاملاً قابل قبول است. قیمت خرید امتیاز فرانچایز این برند، از 200 هزار تومن آغاز شده و پس از پرداخت این مبلغ، باید 5 درصد از درآمد سالانه به عنوان حق وفاداری به صاحبان برند پرداخت شود.

فرانچایز (Plato’s Closet)

برند (Plato’s Closet)، موفقیت در مارکت فروشگاه لباس در کانادا را به معنی واقعی کلمه عملی کرده و یک برند پیشرو در سطح ملی محسوب می‌شود. اصل تمرکز فرانچایز (Plato’s Closet) بر فروش محصولات مربوط به نوجوانان بوده و از این روز اغلب لباس‌های مربوط به سنین 6 تا 18 سال را در سبد محصولات خود دارد. برند از سال 1999 آغاز به کار کرده و با وجود یک رشد چشمگیر و ناگهانی در همان سال اولین حق فرانچایز خود را به فروش رسانده است. در حال حاضر بیش از 465 فروشگاه لباس در کانادا، نام (Plato’s Closet) را یدک می‌کشند و این نشان از نفوذ بالای این برند در بازار لباس این کشور دارد. قیمت امتیاز این فرانچایز 281 هزار دلار بوده و در ادامه فعالیت باید 5 درصد از درآمد سالانه به عنوان نرخ وفاداری پرداخت شود.

خرید امتیاز یک فرانچایز برای فروشگاه لباس در کانادا

فرانچایز (The Athlete’s Foot)

هرچند اصل تمرکز این فرانچایز بر فروش کفش است اما همواره در فروشگاه‌های خود، نیم‌نگاهی به فروش سایر لباس‌های ورزشی و اسپرت نیز داشته و در عمل یک فروشگاه لباس در کانادا محسوب می‌شود. برند کار خود را از سال 1971 آغاز کرده و از همان دوران در اعطای امتیاز فرانچایز فروشگاه لباس در کانادا، موفق بوده است. در حال حاضر 471 یک شعبه در کانادا دارد و قیمت خرید امتیاز فرانچایز فروشگاه لباس در کانادا، 250 هزار دلار است. نیاز به ذکر است که 5 درصد از درآمد سالانه به عنوان حق وفاداری به صاحبان برند پرداخت خواهد شد.

خرید امتیاز فرانچایز The Athlete’s Foot فروشگاه لباس در کانادا

نکات مهم برای خرید فروشگاه لباس در کانادا

البته که کاربران برای خرید فروشگاه لباس در کانادا همواره باید یک سری نکات خاص را مد نظر خود قرار دهند. اولین نکته مهم مربوط به تعرفه است. هزینه خرید فروشگاه لباس طبق عوامل ذکر شده در این مقاله تغییر پیدا می کند. برای خرید در بهترین حالت ممکن، شما باید به عنوان موثر بر روی هزینه نهایی توجه کنید. جدا از این مسئله، برای خرید فروشگاه لباس در کانادا شما باید بتوانید تاییدیه های لازم را نیز از طریق مراجع کانادایی دریافت نمایید. در غیر این صورت، احتمال اینکه با مشکلات جدی مواجه شوید افزایش پیدا می کند. توصیه ما به شما استفاده از تیم های مشاوره ای برای خرید فروشگاه لباس می باشد.

خرید فروشگاه لباس در کانادا

بررسی مهم ترین مزایای دنبال کردن این روند

به صورت کلی، مزایای خرید فروشگاه لباس در کانادا را می توان در دو زیر شاخه و دسته بندی اصلی تقسیم کرد: دریافت سود مطلوب و مهاجرت به کشور کانادا. حتما می دانید که یکی از محبوب ترین و رایج ترین روش های مهاجرت به کانادا، راه اندازی یک کسب و کار است. زمانی که شما یک کسب و کار پر سود و مطلوب را در این کشور راه اندازی کنید هم به راحتی مهاجرت کرده و هم به سود مطلوبی دسترسی پیدا خواهید کرد.

در نتیجه، خرید فروشگاه لباس در کانادا به شما اجازه می دهد تا سود فوق العاده ای را کسب کنید. سودی که همواره رو به افزایش بوده و مشکل خاصی را نیز از این جهت برای شما ایجاد نمی کند. این کسب و کار زندگی همه افراد را تحت تاثیر خود قرار داده و فقط یک گروه خاص از مشتریان را در اختیار ندارد. در ضمن، این کسب و کار خلاقیت زیادی داشته و برای مدیریت آن شما به حرفه ای بودن نیاز ندارید.

درخواست مشاوره رایگان

8 + 2 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *