ویزای توریستی قزاقستان

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی قزاقستان


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : قزاقستان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

علاوه بر داشتن یک سری شرایط خاص که توسط کنسولگری این کشور اعلام می شود، برای سفر به قزاقستان باید بتوانید اسناد و مدارک خواسته شده را بدون هیچ کم و کاستی به کنسولگری این کشور ارائه دهید تا نظر مثبت افسران ویزا را جلب کنید. این مدارک شامل موارد زیر می شوند.

  • پاسپورت معتبر با حداقل 3 صفحه خالی و با بیش از 3 ماه تا تاریخ انقضا
  • اثبات توانایی مالی
  • اثبات سفر گردشگری
  • عکس از گذرنامه
  • بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل
  • کارت اعتباری برای هزینه کردن در قزاقستان

توضیحات :

هزینه ویزای قزاقستان:

نرخ مسافر ویزای قزاقستان (بیش از 14 روز): 195 دلار

نرخ همکار ویزای قزاقستان (بیش از 14 روز): 185 دلار

اگر زیر 14 روز قصد اقامت در قزاقستان دارید؛ نیازی به ویزا ندارید. اما اگر قصد اقامت در قزاقستان بیش از 14 روز را دارید با ما درباشید.

 

اگرچه قزاقستان به عنوان یک مقصد گردشگری شناخته شده محسوب نمی شود، اما بسیاری از افراد مایل به دریافت ویزای توریستی قزاقستان هستند. یکی از نکات جالب و جذاب درباره این کشور، وسیع بودن آن به عنوان پنجمین کشور دنیا است. به همین دلیل بیش از 5 مدل آب و هوایی در مناطق مختلف داراست و از تنوع جغرافیایی منحصر بفردی برخوردار است. از کوه های یخی و یخچال های عظیم گرفته، تا بیابان های پر جذبه، دره های مرموز و باشکوه و شاید هم گوشه ای دیگر از دریای خزر خودمان، همگی از جذابیت های خاص این نقطه از دنیا محسوب می شوند که توجه بسیاری از گردشگران خارجی را به خود جلب می کنند. این کشور مقاصد گردشگری فراوانی دارد که باعث جذب توریست ها از سراسر دنیا می شود. از جمله آن ها می توانیم به بایکونور شهر فضایی، موشک ها و سفینه فضایی، تنگه تورگن به عنوان مکانی جذاب برای کوهنوردی، سد طبیعی دریاچه کیندی، دریاچه بلخاش و تراز به عنوان شهر باستانی قزاقستان اشاره کنیم.

آشنایی با نحوه دریافت ویزای توریستی این کشور و شرایط آن از جمله چالش های گردشگران محسوب می شود. اگر شما هم بدتان نمی آید از این کشور آسیا میانه دیدن کنید، بهتر است درباره نحوه مسافرت به این کشور اطلاعات کافی کسب کنید.

ویزای قزاقستان

دریافت ویزای توریستی قزاقستان

اگر قصد سفر توریستی به قزاقستان را دارید، باید حتما از چند وقت قبل به کنسولگری این کشور درخواست ویزای خود را بر اساس نوع آن ارائه دهید. تمامی کشورهای جهان به جز شهروندان ایالات متحده آن هم تنها برای نیمی از ماه برای دیدن این کشور نیاز به ویزا دارند.

 

تمکن مالی مورد نیاز هنگام دریافت ویزای توریستی قزاقستان

یکی از مهم ترین سوالاتی که مسافران قزاقستان با آن مواجه هستند، این است که برای سفر به این کشور به طور متوسط به چقدر بودجه نیاز دارند. در پاسخ باید بگوییم که به طور میانگین شما باید حدود 19 دلار روزانه برای گذراندن تعطیلات خود در این کشور در نظر بگیرید.

هزینه اعلام شده شامل هزینه غذا، اسکان در هتل یا اقامتگاه و حمل و نقل است. بیشتر این مبلغ را هزینه اجاره هتل به خود اختصاص داده است. با این حساب اگر یک سفر دو نفره یک هفته ای پیش رو دارید، باید حدود 262 دالار بودجه مالی برای این کار در نظر بگیرید. هزینه ای که از طرف سفارت این کشور بررسی می شود و باید اسناد مربوط به آن را ارائه دهید.

البته ناگفته نماند که این میانگین هزینه ای است که می تواند برای برنامه ریزی بهتر برای سفر به این کشور به شما کمک کند و تمکن مالی ممکن است بیش از این مبلغ از سوی سفارت تعیین شود.

هزینه ویزای توریستی قزاقستان

هزینه دریافت دریافت ویزای توریستی قزاقستان

گرفتن ویزا و روادید برای هر کشوری هزینه های مختص به خود را دارد. ویزای قزاقستان هم از این قاعده مستثنی نیست. این هزینه شامل ویزای توریستی قزاقستان و دیگر انواع ویزا نیز می شود. برای دریافت ویزای یکبار ورود این کشور برای مقاصد توریستی و گردشگری نیاز دارید تا هزینه 60 دلار آمریکا را پرداخت کنید. اما این هزینه برای دریافت ویزای توریستی چندگانه 90 دلار آمریکا خواهد بود.

برای کسانی که قصد دریافت ویزای ترانزیت فرودگاهی را دارند، پرداخت هزینه 20 دلار آمریکا برای بررسی و دریافت آن ضروری خواهد بود. علاوه بر ویزای توریستی، ویزای چند بار ورود و تمدید آن برای 1 سال حدود 200 دلار آمریکا هزینه در بر خواهد داشت. اگر کسی قصد داشته باشد این تمدید تاریخ انقضا را برای 2 سال داشته باشد باید دو برابر هزینه یک سال یعنی 200 دلار را پرداخت کنند.

 

نحوه درخواست ویزای توریستی قزاقستان

شهروندان کشورهای واجد شرایط می توانند ویزای قزاقستان را به صورت آنلاین دریافت کنند. ویزای آنلاین نیازی به مراجعه به سفارت یا کنسولگری یا صف گرفتن در مرز برای دریافت ویزا را در هنگام ورود از بین می برد. البته متاسفانه این نوع ویزا شامل چندین کشور مختلف است که ایران جزو آن ها نیست.

مراحل دریافت این ویزا به شکلی است که متقاضی باید با طی کردن دو مرحله به کنسولگری قزاقستان درخواست خود را ارائه دهد تا با بررسی افسران ویزا مجاز بودن یا نبودن فرد برای دریافت ویزای توریستی این کشور مشخص می شود.

برای دریافت ویزای گردشگری قزاقستان در مرحله اول باید دعوتنامه رسمی از یک شرکت مسافربری تور محلی یا همان آژانس مسافربری در این کشور دریافت کنید و در مرحله بعد این نامه را به همراه سایر مدارک مورد نیاز به سفارت قزاقستان ببرید تا شرایط شما سنجیده شود.

ناگفته نماند آژانس ارائه دهنده دعوتنامه باید مورد تایید این کشور بوده و دارای مجوز باشد. برخی از الزامات ورود شامل اعتبار بیش از 3 ماه گذرنامه و تمکن مالی است.

 

عوامل موثر بر ریجکتی ویزای گردشگری قزاقستان

متداول ترین دلایل عدم پذیرش درخواست ویزای توریستی قزاقستان از سوی کنسولگری این کشور به این دلیل است که متقاضی شرایط اولیه ویزای قزاقستان را برآورده نمی کند. برای مثال برخی از این دسته افراد در فرم درخواست پاسخ اشتباه وارد می کنند و یا کلا بخش ها را بی پاسخ می گذارند. دلایل دیگری از جمله عدم تمکن مالی مورد درخواست، عدم اثبات سابقه سفر مناسب، عدم اطمینان افسران ویزا از بازگشت متقاضی نیز می تواند از دیگر دلایل رد درخواست ویزا باشد.


ویزای گردشگری قزاقستان

جمع بندی

قزاقستان یکی از کشورهای دیدنی و جذاب برای گردشگران خارجی محسوب می شود. در این کشور می توانید شاهد یخچال ها، جنگل ها، کوه های پوشیده از برف و حتی دشت های خشک باشید. فرهنگ زیبا و جالب توجه در کنار ساختاری شهری سنتی و حتی مدرن باعث می شود که این کشور نقطه مناسبی برای گردشگران محسوب شود.

در این مطلب به بررسی ویزای توریستی قزاقستان پرداختیم و به سوالات احتمالی که اغلب شما برای دریافت ویزای این کشور با آن مواجه هستید، پاسخ دادیم. در صورت نیاز به مشاوره تخصصی تر و البته رایگان می توانید از طریق فرم موجود در سایت با کارشناسان ویزا 724 در ارتباط باشید.

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30روز

مدت اعتبار

3 ماه

مدت اخذ ویزا

14 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Hakimullah Arab :

من به ويزا توریستی نيز درام ?


سوالات متداول


آیا می توان برای ورود به قزاقستان ویزای توریستی چندگانه گرفت؟

اگر قصد درخواست ویزای چندگانه را دارید، باید این خواسته را هنگام درخواست ویزا در فرم مربوطه ارائه دهید. ارتباط و تعداد سفر شما به قزاقستان است که مشخص می کند شایستگی دریافت این ویزا را دارید یا خیر. برای مثال افرادی که به طور مکرر به این کشور سفر می کنند، مانند تجار ممکن است با ارائه برخی شواهد بتوانند این ویزا را دریافت کنند.

دریافت ویزای قزاقستان چقدر طول می کشد؟

دریافت ویزای این کشور معمول در همان هفته اول توسط سفارت این کشور بررسی و نتیجه اعلام می شود. اما در برخی از موارد ممکن است حتی تا 1 ماه یا موارد نادرتر تا دو ماه هم طول بکشد.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.