مدت اقامت

طبق رشته درخواستی

مدت اعتبار

طبق رشته درخواستی

مدت اخذ ویزا

هزینه

طبق درخواست

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای استرالیا تحصیلی

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی استرالیا

 • ارائه فرم درخواست به صورت کامل
 • اصل و کپی پاسپورت
 • نامه پذیرش از دانشگاهی که برای آن درخواست داده اید.
 • شواهدی که نشان می دهد شما می توانید هزینه های تحصیلی خود را تأمین کنید (62،222 دلار استرالیا در سال که شامل هزینه های تحصیل، هزینه سفر و هزینه های زندگی است)
 • شما و اگر عضوی از خانواده شما را همراهی می کند، باید تحت پوشش بیمه تحصیلی OSHC از یکی از شرکت های معتبر داخل استرالیا باشید و اعتبار این بیمه به اندازه‎ی طول مدت اقامت تحصیلی شما در استرالیا باشد.
 • نتایج آزمون مهارت و دانش زبان انگلیسی
 • نتایج تأییدیه سوابق کیفری
 • اثبات پرداخت هزینه 620 دلاری استرالیا برای ویزا (مگر اینکه معاف باشید)

استرالیا سومین مقصد پرطرفدار برای تحصیل دانشجویان بین المللی در جهان است و سالانه بسیاری از دانشجویان بین المللی تحصیل در این کشور را انتخاب می کنند. 8 دانشگاه از 100 دانشگاه برتر در جهان، در کشور استرالیا وجود دارند.

یکی از اولین سوالاتی که به ذهن هر متقاضی تحصیل در استرالیا خطور می کند این است که چگونه برای تحصیل در استرالیا اقدام کنم؟ برای تحصیل در استرالیا، ابتدا باید ویزای تحصیلی استرالیا را دریافت کنید. شما باید بتوانید به وزارت امور داخلی استرالیا ثابت کنید که از شرایط ویژه برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا برخوردار هستید. که این شرایط عبارت است از:

 • شرط احراز قصد ورود موقت یا (GTE)
 • الزامات مالی
 • الزامات مربوط به دانش و مهارت زبان انگلیسی
 • الزامات مرتبط با سلامتی فیزیکی و روانی

همچنین باید فرم درخواست ویزای تحصیلی استرالیا را تکمیل نمایید، هزینه درخواست ویزا را بپردازید و در این صورت ممکن است بتوانید در مصاحبه شرکت کنید. در این مقاله تمامی اطلاعاتی که باید در مورد ویزای تحصیلی استرالیا بدانید، آورده شده است.

ویزای تحصیلی استرالیا

ورود موقت به استرالیا یا (GTE) چیست؟

بر اساس شرط احراز قصد ورود موقت یا (GTE)که در نوامبر 2011 معرفی شد، متقاضی ویزا باید بتواند قصد اصلی خود را برای ماندن موقت در استرالیا به منظور تحصیل یا همراهی دانشجو به عنوان یک فرد وابسته (یعنی همسر یا فرزند و یا سرپرست) نشان دهد. تصمیم گیرندگان وزارت امور داخلی عوامل زیر را در نظر خواهند گرفت:

 • شرایط شما در کشور خودتان
 • شرایط احتمالی شما در استرالیا
 • ارزش دوره تحصیلی انتخابی شما برای آینده
 • سابقه مهاجرتی شما

به منظور تعیین اینکه آیا شرایط GTE را برآورده می کنید یا خیر، ممکن است از شما خواسته شود که در مصاحبه ای در نزدیکترین سفارت یا کنسولگری استرالیا شرکت کنید. برخی از متقاضیان فقط باید فرم درخواست ویزا را پر کنند.

نحوه درخواست ویزای تحصیلی استرالیا

 1. برای دانشگاه مورد نظر خود در استرالیا درخواست دهید و نامه پذیرش خود را دریافت کنید.

قبل از شروع فرآیند درخواست ویزای تحصیلی استرالیا باید تصمیم بگیرید که در کدام دانشگاه می خواهید تحصیل کنید. پس از پذیرش در دانشگاه مورد نظر خود در استرالیا، نامه پذیرش مورد نیاز برای ویزای تحصیلی استرالیا را دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزای تحصیلی استرالیا بسته به ملیت شما می تواند بسیار متفاوت باشد. بهتر است مراحل درخواست ویزا را به محض دریافت نامه پذیرش از دانشگاهی که می خواهید در آن تحصیل کنید، آغاز کنید.

 1. بدانید که برای تحصیل در استرالیا به چه نوع ویزایی نیاز دارید.

تمامی دانشجویان بین المللی باید برای ویزای دانشجویی (زیر کلاس 500)، و به صورت آنلاین درخواست دهند. مراحل وب سایت که در انتهای مقاله آورده شده است را دنبال کنید. می توانید کشور مبدأ خود را برای دریافت لیستی از الزامات درخواست ویزای تحصیلی خود در استرالیا را پر کنید.

همچنین می توانید قبل از درخواست ویزا برای آزمایش های پزشکی ثبت نام کنید. پس از درخواست، بسته به شرایط شما، ممکن است از شما این موارد خواسته شود:

 • شرکت در مصاحبه مربوط به ویزای تحصیلی استرالیا
 • ارائه شواهدی که ثابت کند شما هیچ گونه سابقه کیفری نداشته اید.
 • ارائه اطلاعات بیشتر
 • انجام معاینات پزشکی

به احتمال زیاد شما باید در طول مراحل درخواست ویزا، بیومتریک نیز ارائه دهید، اما برخی از کشورها ممکن است از این مورد معاف باشند. بیومتریک شما یک روش شناسایی بیشتر(به عنوان مثال اثر انگشت و تصویر) است که کشورها برای اهداف امنیتی از آن استفاده می کنند.

 1. الزامات مربوط به توانایی زبان برای تحصیل در استرالیا را ارائه دهید.

هنگام درخواست ویزای تحصیلی استرالیا، باید مهارت زبان انگلیسی خود را با نتیجه آزمون زبان انگلیسی پذیرفته شده اثبات کنید:

 • تافل iBT
 • آیلتس آکادمیک
 • PTE آکادمیک

معرفی رشته های تحصیلی مورد تقاضا در استرالیا

اگر بعد از اخذ مدرک تحصیلی در استرالیا، اقامت دائم این کشور را می خواهید. بهتر است در رشته هایی که آینده شغلی بهتری در استرالیا دارند، تحصیل کنید. در اینجا ده رشته برتر که دانشجویان بین المللی در استرالیا می توانند بعد از فارغ التحصیلی، شانس امنیت و موقعیت شغلی خود را افزایش دهند، معرفی کرده ایم.

دریافت ویزای تحصیلی استرالیا

حسابداری

مدرک حسابداری طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهد، در این رشته هم برای تخصص گزینه های تحصیلی بیشتری دارید و هم برای اشتغال. مشاغل مربوط به حسابداری در حال حاضر در استرالیا مورد تقاضا هستند.

علم اکچوئری

اکچوئری علم محاسباتی است که در بانک ‌ها و موسسات بیمه‌ای و اعتباری کاربرد دارد، بنابراین علم اکچوئری مرجع اساسی برای فعالیت‌ های مالی محسوب می‌شود. همچنین علم اکچوئری به معنای اصل مدیریت ریسک نیز به کار می‌رود. این علم با محاسبه ریسک اجرای پروژه، موفقیت انجام پروژه را تضمین می کند.

علوم کشاورزی

علوم کشاورزی گزینه های شغلی زیادی را ارائه می دهد. از جمله مشاغل مربوط به جنگلداری، کشاورزی و زراعت. که تمامی این مشاغل در استرالیا مورد نیاز و تقاضا هستند.

معماری

معماری، صنعتی است که به دلیل نیازهای زیست محیطی به چالش کشیده شده است و مدام تغییر می کند. محاسبه نور خورشید، باران، باد و… در طراحی خانه ها بسیار مهم هستند. معماری، چه تجاری و چه مسکونی، یک گزینه شغلی ایده آل در استرالیا است.

مهندسی پزشکی

این رشته مهندسی، مراقبت های بهداشتی، زیست شناسی و پزشکی را دربرمی گیرد. برای ایجاد سیستم ها، دستگاه ها و تجهیزاتی که مشکلات بشر را حل می کند، اصول مهندسی و مبانی این علم مورد نیاز است.

هدف این شغل کمک به تشخیص و درمان بیماری ها و توانبخشی است. برای یک فرد با استعداد با دانش عمیق در زمینه زیست شناسی و مهندسی، این زمینه کاری می تواند یک موقعیت شغلی عالی در استرالیا باشد.

رشته های مهندسی

جمعیت بشر در حال افزایش است و فناوری نیز همواره با آن رشد می کند. مهندسی بدین معناست که سازه های پایدار، زیرساخت های قابل اعتماد با حداقل تأثیرات زیست محیطی و در عین حال مناسب برای اهداف را مورد استفاده قرار دهند و منابع انرژی را به درستی بهره برداری کنند. رشته های مهندسی بسیار متنوع و گسترده هستند و دانشجویان می توانند در زمینه های مورد علاقه خود تخصص یافته و پیشرفت کنند. در استرالیا، کمبود مهندسان شیمی، مهندسان برق، مهندسان الکترونیک و ارتباطات و مهندسان مکانیک و صنایع وجود دارد.

علوم زمین

استرالیا سرشار از منابع معدنی است و در نتیجه نیاز به متخصصان معدن، متالورژی، نفت، زمین شناسی دارد. زغال سنگ، گاز، اورانیوم، گاز طبیعی و طیف وسیعی از مواد معدنی همه در استرالیا وجود دارد و نحوه استخراج آنها با حداقل تأثیرات زیست محیطی به یک نگرانی فزاینده در این کشور تبدیل شده است.

علوم کامپیوتری و فناوری اطلاعات

تقاضا برای مهندسان نرم افزار و علوم کامپیوتری، چه در استرالیا و چه در سراسر جهان زیاد است. با انفجار هوش مصنوعی، امکانات و پتانسیل رشد برای کسانی که در این زمینه هستند، فراوان است. تخصص در زمینه هایی مانند یادگیری ماشین، مدیریت داده ها و بانکداری نتایج شغلی خوبی را در این کشور به همراه دارد.

روانشناسی

یکی دیگر از زمینه های محبوب و گسترده، مطالعه رفتار و ذهن انسان است که می تواند برای طیف وسیعی از مشاغل کاربرد داشته باشد. در استرالیا، لیست کمبود مهارت هایی شامل روانشناسان بالینی، روانشناسان آموزشی، روانشناسان سازمانی و روان درمانگران وجود دارد.

مدیریت مهمان داری و گردشگری

صنعت بزرگ گردشگری در استرالیا به خاطر طبیعت زیبا و بکر آن وجود دارد. مردم از سراسر جهان برای بازدید از سواحل شنی سفید، بیابان های وسیع، حیات وحش بی نظیر استرالیا به این کشور سفر می کنند. در نتیجه صنعت گردشگری استرالیا همیشه فعال است اما بسیاری از هتل ها، رستوران ها و کافه ها در استرالیا دارای نیروی انسانی ماهر و کم در زمینه مهمانداری و گردشگری هستند.

معرفی دانشگاه های برتر استرالیا

با داشتن سیستم آموزشی عالی در سطح جهانی و استانداردهای بالای زندگی، استرالیا همچنان یکی از محبوب ترین مقاصد آموزشی بین المللی است. بسیاری از بهترین دانشگاه های جهان در استرالیا واقع شده اند،37 دانشگاه استرالیا در رتبه بندی QS World University  قرار دارند. این کشور حدود 1.100 موسسه آموزش عالی دارد که مجموعاً 22.000 دوره و رشته مختلف را ارائه می دهند.

برای یک دانشجوی بین المللی دشوار است که از بین دانشگاه های مختلف در استرالیا، موسسه آموزشی و برنامه تحصیلی مناسب خود را از میان آنها انتخاب کند. ما در اینجا لیستی از 10 دانشگاه برتر استرالیا برای دانشجویان بین المللی را تهیه کرده ایم که امیدواریم به شما در انتخاب بهترین دانشگاه برای تحصیل در استرالیا کمک کند.

دانشگاه ملی استرالیا

دانشگاه ملی استرالیا دارای رتبه برتر در کشور است. در این دانشگاه ملی تحقیقاتی واقع در کانبرا، پایتخت استرالیا، 14.442 دانشجو در مجموع ثبت نام شده است. این دانشگاه همچنین دارای رکورد قابل توجهی از رضایت و اشتغال دانشجویان است.

لینک سایت رسمی دانشگاه ملی استرالیا: https://anu.edu.au

دانشگاه ملبورن

دومین دانشگاه دارای رتبه برتر در استرالیا، دانشگاه ملبورن در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رده 40 قرار دارد. این دانشگاه که در سال 1853 تأسیس شد، دومین دانشگاه قدیمی در استرالیا و قدیمی ترین در ویکتوریا است. از مجموع 42.182 دانشجو در دانشگاه، حدود 12.000 نفر، دانشجوی بین المللی هستند. این دانشگاه به دلیل استانداردهای بالای آموزشی، تدریس و تحقیق مشهور است و طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد.

محوطه اصلی دانشگاه در ملبورن در پارکویل واقع شده است. این دانشگاه همچنین دارای چندین پردیس دیگر است که در سراسر ویکتوریا واقع شده است. محوطه اصلی دانشگاه در اکتون دارای هفت دانشکده آموزشی و تحقیقاتی، به علاوه چندین آکادمی و موسسه ملی است.

لینک سایت رسمی دانشگاه ملبورن: https://unimelb.edu.au

دانشگاه نیو ساوت ولز

دانشگاه نیو ساوت ولز، واقع در سیدنی، سومین دانشگاه برتر در استرالیا است. همچنین در بین بهترین دانشگاه های جهان رتبه 45 را کسب کرده است. در مجموع 53.481 دانشجو از حدود 130 کشور در سراسر جهان در این دانشگاه تحصیل می کنند. این دانشگاه همچنین دارای مشارکت های بین المللی و تحقیقاتی با بیش از 200 دانشگاه در سراسر جهان است.

لینک سایت رسمی دانشگاه نیو ساوت ولز: https://unsw.edu.au

دانشگاه کوئینزلند

دانشگاه کوئینزلند چهارمین دانشگاه برتر در استرالیا است که به دلیل استانداردهای بالای سیستم آموزشی و همچنین تحقیقاتی شناخته شده است. دانشگاه کوئینزلند که به عنوان دانشگاه ماسه سنگی شناخته می شود، پنجمین دانشگاه قدیمی در استرالیا است. همچنین در بین بهترین دانشگاه های جهان رتبه 45 را دارد.

این دانشگاه در بریزبن، پایتخت کوئینزلند واقع شده است، بیش از 52.000 دانشجو دارد که شامل 15.000 دانشجوی بین المللی از 140 کشور در سراسر جهان است. دانشگاه کوئینزلند یکی از اعضای موسس edX ، کنسرسیوم آموزش عالی آنلاین، گروه هشت نفره تحقیقاتی استرالیا؛ آکادمی بین المللی مک دانل دانشگاه واشنگتن؛ و شبکه جهانی Universitas 21، است.

لینک سایت رسمی دانشگاه کوئینزلند: https://uq.edu.au

دانشگاه سیدنی

قدیمی ترین دانشگاه استرالیا، دانشگاه سیدنی در رتبه بندی جهانی در رتبه 50 قرار دارد. این دانشگاه حدود 55.000 دانشجو دارد و پردیس دانشگاه آن در بین 10 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.

این دانشگاه در مقایسه با سایر دانشگاه های استرالیا بیشترین دوره های آموزشی را ارائه می دهد. این دانشگاه همچنین از نظر اشتغال فارغ التحصیلان در رتبه اول در استرالیا و چهارم در جهان قرار گرفته است.

لینک سایت رسمی دانشگاه سیدنی: https://sydney.edu.au

دانشگاه موناش

این دانشگاه تحقیقاتی دولتی واقع در ملبورن، در بین 100 دانشگاه برتر جهان در رتبه 60 قرار دارد. این دانشگاه حدودا 74.000 دانشجو دارد.

بر اساس رتبه بندی دانشگاه های تحصیلات عالی جهان تایمز، این دانشگاه در بین 100 دانشگاه برتر رتبه 21 را کسب کرده است. این دانشگاه همچنین به خاطر تحقیقات عالی و سوابق دانشگاهی زیاد شناخته شده است.

لینک سایت رسمی دانشگاه موناش: https://monash.edu

دانشگاه استرالیای غربی

این دانشگاه تحقیقاتی دولتی مستقر در پرت، در رتبه 93 دانشگاه های برتر جهان قرار دارد. از 24.000 دانشجویی که در این دانشگاه ثبت نام کرده اند، 6.000 نفر دانشجوی بین المللی هستند که از بیش از 100 کشور جهان در این دانشگاه تحصیل می کنند.

دانشگاه استرالیای غربی عضو گروه معتبر هشت دانشگاه استرالیا است. این دانشگاه همچنین از نظر تقاضای دانشجویی، کمک های تحقیقاتی و میزان تحقیقات رتبه اول را دارد. این دانشگاه دارای بالاترین نرخ اشتغال فارغ التحصیلان در غرب استرالیا است.

لینک سایت رسمی دانشگاه استرالیای غربی: https://uwa.edu.au

دانشگاه استرالیای جنوبی

دانشگاه استرالیای جنوبی، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی و بزرگترین دانشگاه در ایالت استرالیای جنوبی با حدود 32.000 دانشجو است. این دانشگاه یکی از برترین دانشگاه های جهان است که از نظر رتبه بندی دانشگاه‌ها در بین 50 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. این دانشگاه علاوه بر دو پردیس منطقه ای استرالیای جنوبی، دارای دو پردیس مرکز شهر و دو پردیس کلان شهر در آدلاید است.

لینک سایت رسمی دانشگاه استرالیای جنوبی:

https://unisa.edu.au

دانشگاه مک کوری

دانشگاه مک کوری یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در سیدنی استرالیا مستقر است. این دانشگاه دارای پنج دانشکده است. بیمارستان دانشگاه و دانشکده مدیریت مک کوری در محوطه اصلی دانشگاه در حومه سیدنی واقع شده اند. دانشگاه مک کوری سومین دانشگاهی است که در کلان شهر سیدنی تأسیس شده است.

لینک سایت رسمی دانشگاه مک کوری: https://mq.edu.au

دانشگاه کانبرا

دانشگاه کانبرا یک دانشگاه دولتی واقع در بروس، کانبرا است. این دانشگاه دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را تحت پوشش پنج دانشکده ارائه می دهد که عبارتند از: بهداشت و سلامت، هنر و طراحی، تجارت ، دولت و حقوق، آموزش و علوم و فناوری.

لینک سایت رسمی دانشگاه کانبرا: https://canberra.edu.au

هزینه های تحصیلی و زندگی در استرالیا

در اینجا ما برآورد هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا را ارائه کرده ایم. لطفاً توجه داشته باشید که هزینه های هر دوره و هر رشته می تواند بسیار متفاوت باشد و همیشه باید از موسسه یا دانشگاه مربوطه تحقیق کنید. همچنین هزینه های زندگی شما با توجه به عواملی مانند شیوه و محل زندگی شما متفاوت خواهد بود.

هزینه تحصیل در استرالیا

هزینه تحصیل در استرالیا

هزینه های زندگی در استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

شرایط دریافت پذیرش دانشگاه در استرالیا

قبل از اینکه بتوانید در دانشگاه های استرالیا تحصیل کنید، برخی از شرایط ورود و پذیرش هر دانشگاه را باید در نظر بگیرید. حتی به دلیل محدودیت های سفر در طول همه گیری کووید 19 که کلاس ها به صورت آنلاین هستند، باز هم باید این شرایط و الزامات را برای پذیرش برآورده کنید.

الزامات مربوط به مهارت های دانش زبان انگلیسی برای دریافت پذیرش دانشگاه در استرالیا

دوره های تحصیلی استرالیا به زبان انگلیسی تدریس می شود. در برخی موارد، ممکن است لازم باشد نتایج آزمون زبان انگلیسی را ارائه دهید. برای اطمینان از اینکه می توانید محتوای آموزشی دوره های تحصیلی را درک کنید، شما نیاز به اثبات توانایی های مربوط به دانش زبان انگلیسی خود دارید.

سطح مهارت زبان انگلیسی مورد نیاز یک دانشگاه می تواند متفاوت از سطح مهارت مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی استرالیا باشد.

خوشبختانه دانشگاه های استرالیا چهار گزینه و مدرک مربوط به دانش زبان را برای قبولی و پذیرش دانشجویان می پذیرند:

 • تافل iBT
 • آیلتس آکادمیک
 • PTE آکادمیک
 • C1 پیشرفته

مدارک مورد نیاز برای درخواست پذیرش دانشگاه در استرالیا

رایج ترین اسناد مورد نیاز عبارتند از:

 • اطلاعات شخصی شما
 • مدرک معتبر سطح مهارت شما در زبان انگلیسی
 • خلاصه ای از تجربه کاری شما (در صورت وجود)
 • هزینه درخواست غیر قابل استرداد

در برخی از شرایط خاص، یک سری اسناد دیگر نیز باید بارگذاری شود، مانند:

 • مدرک رسمی مبنی بر تغییر نام خود (به عنوان مثال در صورت ازدواج)
 • نمرات نهایی شما، اگر قبل از امتحانات نهایی خود درخواست داده اید.
 • ترجمه های رسمی تأیید شده در صورتی که مدارک شما به زبانی غیر از انگلیسی باشد.

مهلت درخواست برای پذیرش دانشگاه در استرالیا

هر دانشگاهی در استرالیا مهلت های متفاوتی دارد، اما به طور کلی مهلت برخی از مهم ترین دوره ها عبارت است از:

 • اواخر اکتبر- اواسط نوامبر: دوره درخواست برای ترم اول
 • اواسط آوریل- اواسط ماه مه: دوره درخواست برای ترم دوم

همه چیز به ویزای تحصیلی شما برمی گردد. اگر سطح ارزیابی شما بالا باشد، باید در اسرع وقت درخواست دهید. هرچه زودتر درخواست دهید، شانس بیشتری برای پذیرش و حتی درخواست بورس تحصیلی استرالیا را خواهید داشت.

مراحل نهایی پس از دریافت نامه پذیرش شما از دانشگاه در استرالیا

 • بلیط هواپیما بخرید.
 • بیمه سلامت و درمانی مربوط به دانشجویان خارج از کشور را دریافت کنید.
 • محل اقامت خود را مشخص کنید.

دانشگاه شما با توجه به پذیرش شما اطلاعاتی برایتان ارسال می کند که به شما در سفر به استرالیا کمک می کند و شامل موارد زیر می باشد:

 • اطلاعات مربوط به دوره تحصیلی شما
 • گزینه های اقامت
 • حقایقی در مورد محل اقامت
 • اطلاعات مالی
 • جزئیاتی درباره برنامه های آموزشی

یکی از شرایط ویزای دانشجویی شما این است که در کل مدت اقامت خود تحت پوشش بیمه قرار بگیرید. بیمه درمانی رسمی استرالیا شامل دانشجویان خارجی نمی شود، اما بیمه سلامت دانشجویان خارج از کشور  (OSHC) برای شما در نظر گرفته شده است.

تحصیل در استرالیا

مزایای تحصیل در استرالیا

این کشور طیف گسترده ای از دوره های آموزشی و تحصیلی را در رشته های مختلف ارائه می دهد. هزینه تحصیل در استرالیا در مقایسه با انگلستان و ایالات متحده آمریکا مقرون به صرفه است. دانشجویان دانشگاه های استرالیا واجد شرایط مجوز کار پس از تحصیل هستند که حداکثر تا چهار سال معتبر است که این موضوع می‌تواند برای آنها به عنوان راهی برای اقامت دائم استرالیا باشد.

جمع بندی :

دانشگاه های استرالیا به دلیل استانداردها و کیفیت آموزشی بالا در جهان شناخته شده اند. مدارک این دانشگاه ها در سراسر جهان معتبر است. یکی دیگر از مزایای تحصیل در استرالیا هزینه پایین زندگی در مقایسه با سایر کشورها است. همچنین دانشجویان می توانند هنگام تحصیل به صورت پاره وقت (حداکثر 20 ساعت در هفته) کار کنند که به آنها کمک می کند بخشی از شهریه دانشگاه را برآورده کنند. آنها همچنین به بورسیه تحصیلی دسترسی دارند که می تواند هزینه های آنها را کاهش دهد.

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

درخواست مشاوره رایگان

8 + 9 =

نظرات و سوالات شما

۲۳ دیدگاه

 1. تارا مهدی زاده

  سلام. من ۳۱ سال دارم. دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی دارم و فوق دیپلم رشته کامپیوتر نرم افزار. مدرک آیلتس ۴ دارم که البته میدونم نمره پایینی هست. اما میتونم نمره بالاتری کسب کنم.همسرم ۳۸ سال داره. ایشون دیپلم برق و همچنین مدرک درجه ۲ و ۳ برق فنی حرفه ای داره و طی ۵ سال اخیر چند پروژه پیمانکاری برق داشته که آخریش پروژه پارک فناوری پردیس بود که حدودا ۳ ماه پیش به اتمام رسید. میخواستم بدونم آیا امکانش هست که من ویزای تحصیلی یا گذروندن کالج رو بگیرم؟ و یا همسرم ویزای کاری استرالیا یا کشور دیگه ای رو دریافت کنه؟

  پاسخ دهید
 2. حامد صادقیان

  با احترام بنده برای دانشگاه نیو سوث ولز سیدنی پذیرش گرفته و قصد دارم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم. سوال اول بنده در مورد قیمت این نوع ویزاست؟ سوال دوم اگر خدای نکرده این ویزا رد شود این مبلغ عودت داده میشود یا خیر؟ و سوال آخر اینکه مدت پاسخگویی به این نوع ویزا چه مدت است؟با احترام حامد صادقیان

  پاسخ دهید
 3. عارفه گودرزی

  من ۳۰ یاله و مجردم لیسانس فیزیک دارم ولی به صورت تجربی ۷ سال ک دندانسازم دوست دارم ک آکادمیک پروتز دندان بخونم و همزمان باهاش کمی هم کار کنم توی همین ضمینه آیا راهی هست برای دریافت ویزا تحصیلی ک اجازه کا هم داشته باشم البته زبانم متوسط ولی میتونم تو یک سال یه نمره مناسب بیارم به نظر شما شدنی هست؟

  پاسخ دهید
 4. ثمین میلان

  سلام من ۲۳سالمه دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم میخواستم بدونم میتونم ویزای تحصیلی استرالیا رو بگیرم؟

  پاسخ دهید
 5. ثمین میلان

  سلام برای ویزای تحصیلی نیاز به آیلتس هم دارم؟

  پاسخ دهید
 6. ثمین میلان

  سلام من ۲۳سالمه دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارم میخواستم بدونم میتونم ویزای تحصیلی استرالیا رو بگیرم؟

  پاسخ دهید
 7. تارا مهدی زاده

  سلام. من ۳۱ سال دارم. دیپلم و پیش دانشگاهی رشته ریاضی دارم و فوق دیپلم رشته کامپیوتر نرم افزار. مدرک آیلتس ۴ دارم که البته میدونم نمره پایینی هست. اما میتونم نمره بالاتری کسب کنم.همسرم ۳۸ سال داره. ایشون دیپلم برق و همچنین مدرک درجه ۲ و ۳ برق فنی حرفه ای داره و طی ۵ سال اخیر چند پروژه پیمانکاری برق داشته که آخریش پروژه پارک فناوری پردیس بود که حدودا ۳ ماه پیش به اتمام رسید. میخواستم بدونم آیا امکانش هست که من ویزای تحصیلی یا گذروندن کالج رو بگیرم؟ و یا همسرم ویزای کاری استرالیا یا کشور دیگه ای رو دریافت کنه؟

  پاسخ دهید
 8. حامد صادقیان

  با احترام بنده برای دانشگاه نیو سوث ولز سیدنی پذیرش گرفته و قصد دارم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم. سوال اول بنده در مورد قیمت این نوع ویزاست؟ سوال دوم اگر خدای نکرده این ویزا رد شود این مبلغ عودت داده میشود یا خیر؟ و سوال آخر اینکه مدت پاسخگویی به این نوع ویزا چه مدت است؟با احترام حامد صادقیان

  پاسخ دهید
 9. عارفه گودرزی

  من ۳۰ یاله و مجردم لیسانس فیزیک دارم ولی به صورت تجربی ۷ سال ک دندانسازم دوست دارم ک آکادمیک پروتز دندان بخونم و همزمان باهاش کمی هم کار کنم توی همین ضمینه آیا راهی هست برای دریافت ویزا تحصیلی ک اجازه کا هم داشته باشم البته زبانم متوسط ولی میتونم تو یک سال یه نمره مناسب بیارم به نظر شما شدنی هست؟

  پاسخ دهید
 10. ثمین میلان

  سلام برای ویزای تحصیلی نیاز به آیلتس هم دارم؟

  پاسخ دهید
 11. رضایی

  سلام.من ۴۰ ساله ولیسانس کامپیوتروشوهرم ۴۸ساله وفوق لیسانس itهست.سه پسر۶و۱۰و۱۵ساله داریم.امکان تحصیل وکار در کدام کشور راداریم؟

  پاسخ دهید
 12. اسماعیل جعفرنسب

  با سلام..‌ ۳۶ سال دارم و دارای مدرک دیپلم فنی عمران و دارای مدرک فنی و حرفه ای درجه ۲ کارگران ماهر لوله کشی ساختمان و البته ۸ سال سابقه بیمه تا به امروز و در حال حاضر نیز به فروش لوازم ساختمانی مشغولم..دارای یک فرزند ۲ و نیم ساله… وهمسرم ارشد معماری با معدل ۱۶/۹۲.. با ۸ سال سابقه فعالیت ..بهمراه تدریس در دانشگاه..آیا میتوان با این شرایط اقدام به ویزای تحصیلی یا کاری در استرالیا یا سوئد کرد؟ ممنونم

  پاسخ دهید
 13. یوسفی

  وقت بخیر، من ٣۶ ساله دارای فوق دیپلم کامپیوتر (نرم افزار) سال ٨١ و کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی سال ٩۵ با معدل ١٨/١٢ هستم حدود ٩ سال سابقه کار با بیمه دارم و همسرم ٣٩ ساله فوق دیپلم کامپیوتر هستند و ایشان متخصص شبکه های مخابراتی در زمینه فیبر نوری هستند ١٢ سال بیمه کاری دارند و ٩ سال است شرکت در همین زمینه داریم و شرکت رتبه دار است کارت بازرگانی و … دارد و کاملا فعال است و یک پسر ۵ ساله هم داریم
  برای اقامت از طریق کار یا تحصیل در کانادا یا استرالیا شرایط ما به چه نحوی است؛ این نکته را بگویم هیچ کدام هنوز برای آیلتس اقدام نکردیم میخواستم بدانم با توجه به شرایط سنی فعلی و عدم وجود ایلتس میتوانم برای ارشد اقدام کنم که بعداز ان بتوانیم برای اقامت دائم اقدام کنیم یا خیر ، آیا توجیه آفیسر قابل حل است؟ و در صورت الزام به ارائه آیلتس چه درجه ای لازم است هم برای کار و هم تحصیل
  ممنون

  پاسخ دهید
 14. پدرام شعبانیان

  سلام
  من ۳۰ سال دارم و لیسانس آی تی دارم و ۸ سال هم سابقه کار با بیمه دارم. همسرم ۳۲ سال سن دارد و فوق لیسانس حسابداری و ۷ سال سابقه کار با بیمه دارد. برای کشورهایی مثل استرالیا یا کانادا چه نوع ویزایی برای ما مناسب می باشد و میتوانیم اقدام کنیم؟

  باسپاس

  پاسخ دهید
 15. رضا حراز

  با سلام ممنون میشم اگه راهنماییم کنین . رضا ۲۷ ساله از مشهد با مدرک فوق دیپلم عمران و مدرک جوشکاری زیر آب از موسسه اسوه تهران هستم.به نظر شما با این مدرک (غواصی صنعتی) میتونم ویزا کاری استرالیارو بگیرم و اینکه سابقه کاریم ندارم.

  پاسخ دهید
 16. سید امیر صفدرنژاد

  سلام و وقت بخیر
  من میخواهم به استرالیا مهاجرت کنم ولی هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با مهاجرت ندارم هزینه اش، شرایطش و غیره امکان راهنمایی هست؟

  پاسخ دهید
 17. سید امیر صفدرنژاد

  سلام وقت بخیر
  من ۳۵ سال سن دارم دیپلم کاردانش در زمینه کامپیوتر IT دارم. ۳ سال سابقه کار در زمینه کارشناس فروش در شرکت صنعتی هنکل ایران رو دارم، ۱ سال در شرکت کوکاکولا(خوشگوار) و ۱۲ سال سابقه کار فروش در زمینه پوشاک زنانه. در حال حاصر زبان انگلیسی دارم میخونم و میخام مهاجرت کنم به کشور استرالیا ولی راه و روش اون رو نمیدونم در ضمن مجرد هم هستم.
  محبت بفرمایید راهنمایی کنید بنده رو سپاسگزارم.

  پاسخ دهید
 18. AOA company

  درود بر شما
  بنده ۳۵ ساله و در حال حاضر دانشجوی رشته حقوق هستم . حدود ۱۴ سال سابقه کار در زمینه بازاریابی و تبلیغات دارم که ده سال از این مدت رو با سمت مدیریت طی کردم اما متاسفانه در این مدت هیچ بیمه ای نداشتم . متاهل هستم و همسرم ۳۲ ساله ،کارشناس اقتصاد با ۸ سال سابقه کاری به همراه بیمه که البته ایشون سابقه زندگی ۸ ساله در انگلستان رو دارند .
  در تلاش برای فراهم کردن شرایط مهاجرت هستیم ( با اولویت استرالیا به دلیل حضور خانواده در این کشور )
  میشه بفرمایید چقدر شانس برامون وجود داره ؟
  و اینکه با این شرایط کدوم کشورها رو توصیه میفرمایید؟

  پاسخ دهید
 19. محمد رستمی

  با سلام و احترام 

  سیستم ویزای تحصیلی استرالیا به صورت امتیاز بندی و بسیار سخت گیرانه است. باید مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

  اما احتمالا شرایط شما برای دریافت ویزای ایتالیا یا سوئد فراهم است…

  پاسخ دهید
 20. محمد رستمی

  با سلام و احترام

  بله شما میتوانید ویزای تحصیلی یا کالج انگلستان و استرالیا را کسب کنید

  با مراجعه به بخش سفارش ویزا میتوانید ویزای مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به ثبت سفارش نمایید. در اولین فرصت باشما در تماس خواهیم بود.

  پاسخ دهید
 21. محمد رستمی

  با سلام و احترام

  قیمت ویزای تحصیلی استرالیا در همین صفحه عنوان شده. در صورتی که با درخواست ویزای شما موافقت نگردد کل مبلغ بدون کسری عودت داده خواهد شد. مدت اخذ ویزا هم در همین صفحه عنوان شده.

   

  پاسخ دهید
 22. محمد رستمی

  با سلام و احترام

  امکان دریافت ویزای تحصیلی هست اما باید مدارک شما به دقت مورد بررسی کارشناسان قرار گیرد.

  میتوانید در وبسایت اقدام به اخذ وقت مشاوره نمایید.

  پاسخ دهید
 23. محمد رستمی

  با سلام و احترام 

  برای اخذ ویزای تحصیلی برخی دانشگاهها نیازی به ارائه مدرک زبان نیست اما به شما زمان خواهند داد که برای اخذ مدرک زبان خود اقدام نمایید.

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *