ویزای آذربایجان توریستی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای آذربایجان توریستی


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : آذربایجان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

  • یک اسکن از گذرنامه معتبر با 6 ماه اعتبار
  • تصویر فیش واریزی هزینه ویزا

توضیحات :

هزینه ویزای آذربایجان

ارزانترین نرخ خدمات ویزای آذربایجان را در ویزا724 به صورت مستقیم دریافت می کنید

ویزای توریستی آذربایجان 1ماهه الکترونیک: 

3 روز کاری

همکار: 34 دلار

مسافر: 39 دلار

ویزای توریستی آذربایجان 1ماهه فوری:

1 روز کاری

همکار:  70 دلار

مسافر: 75 دلار

در صورت تمایل خدمات رزرو هتل و پرواز در ویزا724 ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برای کسانی که دوست دارند یک سفر خارجی تقریبا کم خرج در کارنامه خود داشته باشند، درخواست ویزای توریستی آذربایجان شاید یکی از بهترین پیشنهادات پیش روی آن ها باشد. البته بسیاری از افراد هم هستند که می خواهند تا جایی که می توانند به کشورهای مختلف سفر کنند و عده ای هم برای بار چندم است که به کشور آذربایجان بروند. در هر صورت آشنایی با شرایط و ضوابط ویزای گردشگری این کشور چیزی نیست که بشود از آن چشم پوشی کرد. چه برای کسانی که مسافر تازه وراد هستند، چه برای گردشگران با سابقه قدیمی تر.

شاید از گوشه و کنار شنیده باشید که سفر به کشورهای همسایه بی دردسر است، اما اوضاع به همین راحتی ها هم که می شنوید نیست. هر کشوری قوانین ورود و خروج خاص خود را دارد. تخطی از قوانین هر کشور می تواند مشکلات مختلفی را برای مسافران خارجی ایجاد کند. عمده مشکلات می تواند هنگام درخواست ویزا بروز پیدا کند. جایی که افراد ممکن است به خاطر یک اشتباه به ظاهر کوچک مورد بی مهری افسران ویزا قرار بگیرند و درخواست ویزای آن ها رد شود. برای اینکه در چینین شرایطی گرفتار نشوید نیاز به یک راهنمای جامع دارید. چیزی شبیه آنچه که قرار است در اینجا بررسی کنیم. در این مقاله از ویزا 724 قصد داریم شرایط و مدارک لازم برای ویزای گردشگری آذربایجان و نحوه درخواست آن صحبت کنیم.

ویزای توریستی آذربایجان مختص کسانی است که می خواهند به این کشور به عنوان یک گردشگر سفر کنند. مسافرت به کشورهایی که از نظر فرهنگ و زبان با ما شباهت های زیادی دارند، می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. برای مثال آذربایجان یک شهر مدرن از نظر اقتصادی و چشم انداز است، اما از نظر فرهنگ هنوز سنتی است که ترکیب جالبی برای مسافران خواهد بود. مردمان این شهر ترکیبی از نژاد ایرانی و ترک ها هستند که تحت تاثیر فرهنگ کلاه روسی قرار دارند. بازدید از این شهر نسبت به سایر نقاط اروپایی تقریبا نصف هزینه گردش در این قاره برای هر مسافر خرج بر می دارد.

آذربایجان به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود ، ترکیبی واقعی از شرق و غرب است که دارای سابقه ای عمیق و جذاب است. این کشور در بخشی از مرز خود به جنوب غرب آسیا و از قسمتی دیگر به جنوب شرقی قاره اروپا متصل است. به طور کلی آذربایجان می تواند یک مقصد مناسب برای مسافران ایرانی باشد. اگر شما هم دوست دارید به این کشور سفر کنید، باید بدانید که چگونه درخواست ویزای گردشگری بدهید و از شرایط لازم دریافت این ویزا باخبر شوید.

ویزای توریستی آذربایجان

شرایط دریافت ویزای توریستی آذربایجان

ویزای توریستی کشور آذربایجان به مسافران بین المللی اجازه می دهد که طی یک مدت مشخص از این کشور دیدن کنند. دریافت این ویزا می تواند به دو شک حضوری یا آنلاین باشد، اما تبعه هر کشوری که باشید باید شرایط و مدارک لازم برای دریافت این ویزا را داشته باشید.

ویزای آذربایجان به اشخاصی که بتوانند شرایط لازم را برآورده کنند مجوز یکبار استفاده در یک دوره اعتبار 3 ماهه می دهد. این ویزا برای تمامی نقاط آذربایجان قابل استفاده خواهد بود. البته شاید برایتان جالب توجه باشد که بدانید ویزای مورد نظر نه تنها می تواند برای اهداف گردشگری مناسب باشد، بلکه از آن می توان برای تجارت و مسائل پزشکی نیز استفاده کرد.

برخی از کشورها مانند بلاروس، تاجیکستان و گرجستان نیازی به دریافت ویزا برای سفر به آذربایجان ندارند. اما کشورهایی مثل ایران هم می توانند به شکل آنلاین این ویزا را درخواست دهند. البته خوشبختانه کشور ما در لیست چند کشوری نیز قرار دارد که می تواند از شرایط ویزای بدو ورود استفاده کند. به هر حال برای دریافت ویزای الکترونیک این کشور باید اطلاعات مورد نیاز زیر را تکمیل و آن ها را در سایت مورد نظر بارگذاری کنید.

ویزای آذربایچان

هزینه ویزای گردشگری آذربایجان

اگر قصد داشته باشید ویزای توریستی آذربایجان را به صورت الکترونیک دریافت کنید، با توجه به زمان پردازش ویزا که انتخاب می کنید، باید مبلغ جداگانه ای پرداخت کنید. در حالت استاندارد زمان پردازش ویزا 3 روز کاری خواهد بود. در این شرایط هزینه ویزا تنها 45 دلار است. اگر کمی عجله داشته باشید می توانید ویزای خود را یک روز زوردتر دریافت کنید که برای این کار باید هزینه 75 دلاری را پرداخت کنید.

در نهایت یک انتخاب بسیار ویژه هم برای کسانی است که می خواهند در کمترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنند. این ویزا ویژه است که البته قیمت بیشتری هم خواهد داشت. برای ویزای سوپر باید هزینه 105 دلار آمریکا را پرداخت کنید که نهایتا 6 ساعت بعد ویزای الکترونیکی خود را در ایمیلتان دریافت کنید.
 

نحوه ثبت درخواست ویزا گردشگری آذربایجان

اگر قصد سفر به کشور آذربایجان را دارید، ساده ترین راه استفاده از ویزای الکترونیکی است. با این روش دیگر نیازی به حضور در سفارت این کشور نخواهید داشت و با ارائه اطلاعات خواسته شده و پرداخت هزینه می توانید مجوز ورد به آذربایجان را دریافت کنید. در حال حاضر 95 کشور می توانند برای دریافت ویزای الکترونیکی آذربایجان اقدام کنند.

ویزای الکترونیکی این کشور تنها برای اهداف گردشگری، پزشکی و مواردی از این دست در دسترس است. اگ کسی قصد داشته باشد به منظور کار، تحصیل و یا مهاجرت به این کشور ویزای آذربایجان را درخواست دهد، باید از طریق سفارت یا کنسولگری این کشور اقدامات لارم را انجام دهد. ویزای های لازم برای اقامت طولانی نیاز به بررسی حضوری خواهند داشت.

برای درخواست آنلاین این ویزا کافیست به سایت مورد تایید این سفارت ( ای ویزا) بروید و پس از ارائه مدارک خواسته شده، به وسیله کارت اعتباری هزینه درخواست ویزا را پرداخت کنید. برای انجا مراحل ملزم هستید تا به سوالات مربوط به بهداست و امنیت پاسخ دهید. در مرحله بعد باید چند روز کاری منتظر بمانید تا ویزای تایید شده خود (در صورت تایید) را دریافت کنید. در صورتی که در خواست ویزای شما با موافقت مواجه شود، ویزای الکترونیکی به آدرس ایمیلی که در سایت ثبت کرده اید ارسال خواهد شد.

هزینه ویزای آذربایجان

عوامل ریجکت شدن ویزای توریستی آذربایجان

متقاضیان سفر گردشگری به آذربایجان ظرف گذشت 3 روز کاری، ویزای الکترونیکی را در ایمیل خود دریافت می کنند. این ویزا هنگام ورود به خاک آذربایجان باید به همراه گذرنامه ارائه شود. اما در برخی از مواقع ممکن است درخواست ویزای آذربایجان ریجکت شود.

مهم ترین دلیل رد شدن درخواست ویزا وارد کردن اطلاعات به شکل نادرست است. باید این را متذکر شویم که اطلاعات شما با پایگاه داده کنترل و مقایسه می شوند و در صورت کوچکترین اشتباهی و یا وارد کردن نادرست داده های خواسته شده درخواست ویزای شما رد خواهد شد. جدای از بحث ریجکت شدن این را به یاد داشته باشید که هنگام ورود به آذربایجان حتما ویزای خود را چاپ کنید و با گذرنامه همراه خود ببرید.

 

جمع بندی

آذربایجان یک کشور جمهوری و جزو شش کشور ترک مستقل است که بخش عظیمی از فرهنگ آن برگرفته از سنت ایرانی است. بنابراین برای هموطنان ما می تواند جذابیت های خاصی داشته باشد. خصوصا اگر بدانید که زبان مردم این کشور ترکی است.

کسانی که مایل به سفر به این کشور هستند قبل از سفر به این کشور باید سیاست ویزای آذربایجان را بررسی کنند. در ادامه این مقاله، تمام اطلاعات لازم درباره ویزای توریستی آذربایجان را بررسی کردیم که به شما کمک می کند تا برای ورود به آذربایجان آماده شوید، از جمله اینکه آیا به ویزا نیاز دارید و چگونه برای ویزا درخواست دهید. در نهایت بهتر است این نوشتار را به طور کامل بررسی کنید تا از صفر تا صد انجام کار باخبر شوید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30 روز

مدت اعتبار

3 ماه

مدت اخذ ویزا

4 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


نحوه دریافت ویزای آذربایجان چگونه است؟

برای درخواست ویزای این کشور کار چندان پیچیده ای پیش رو ندارید، کافیست که به سایت iVisa  بروید و اسناد و مدارک خواسته شده را اسکن کنید. در مرحله بعد به سوالات پاسخ داده و هزینه را با کارت اعتباری یا حساب پی پال پرداخت کنید. در نهایت با توجه به مدت زمان پردازشی که انتخاب کرده اید باید منتظر دریافت نتیجه باشید.

هزینه درخواست ویزای الکترونیکی آذربایجان چقدر است؟

هزینه های دریافت ویزای الکترونیکی این کشور متفاوت است. برای ویزای استاندارد این هزینه 45 دلار، برای ویزای با سرعت بالا 75 دلار و برای دریافت ویزا به شکل ویژه 105 دلار باید هزینه بپردازید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.