وقت سفارت اسپانیا

آموزش گرفتن وقت سفارت اسپانیا

در این مقاله از ویزا 724 می خواهیم به شما آموزش تصویری نحوه گرفتن وقت سفارت اسپانیا در تهران را ارائه دهیم. در صورتی که به هر دلیلی تمایل دارید تا به کشور اسپانیا سفر کنید، باید ویزای این کشور را از سفارت مربوطه دریافت نمایید.

در صورتی که به هر دلیلی خودتان نمی توانید وقت سفارت اسپانیا را دریافت کنید؛ برای دریافت خدمات وقت سفارت با شماره های پشتیبانی ما در دفتر ایران، در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرت به اسپانیا به لینک > دریافت اقامت اسپانیا مراجعه نمایید.

سفارت اسپانیا برای اعطای ویزای این کشور نیازی به مصاحبه حضوری ندارد. با این حال، جهت ثبت اطلاعات بیومتریک از جمله اثر انگشت لازم است تا به این سفارت به صورت حضوری مراجعه نمایید. برای این کار باید از وبسایت کارگزاری ارائه دهنده خدمات سفارت اسپانیا، نسبت به انجام این کار اقدام نمایید. در ادامه با روند انجام این کار به صورت تصویری آشنا خواهید شد.

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت اسپانیا در تهران

جهت رزرو وقت سفارت اسپانیا در تهران ابتدا باید وارد وب سایت مربوطه از طریق این لینک بشوید. زمانی که وارد صفحه مربوطه شدید، باید از طریق بخشی که در تصویر زیر نشان داده شده است، وارد قسمت رزرو وقت سفارت اسپانیا شوید.

وب سایت مورد نظر جهت رزرو وقت سفارت اسپانیا در تهران:

https://spainvisa-iran.com/persian/index.php

رزرو سفارت اسپانیا

برای آشنایی با مکان های دیدنی و گردشگری اسپانیا به لینک > جاذبه های گردشگری اسپانیا مراجعه نمائید.

با انتخاب گزینه رزرو وقت مصاحبه حضوری در تصویر بالا که با کادر قرمز رنگ مشخص شده بود، وارد صفحه‌ای با شمایل زیر خواهید شد. در این صفحه وب سایت از شما اطلاعاتی را درخواست خواهد کرد. در گام اول می خواهد که محل سفارت را انتخاب نمایید که باید در اینجا، تهران را انتخاب کنید. در گزینه دوم نوع ویزایی که درخواست دارید را باید انتخاب کنید. بین دو گزینه Regular و VIP باید گزینه مدنظر خود را انتخاب نمایید. در ادامه با پر کردن قسمت های مربوط به شماره تلفن و ایمیل، درخواست کد تایید و راستی آزمایی را که یک آیکون سبز رنگ است، کلیک نمایید.

فرم رزرو سفارت اسپانیا

برای اینکه در مورد هزینه و خرج و مخارج زندگی در اسپانیا اطلاعات کافی داشته باشید، می‌توانید به لینک > هزینه زندگی در اسپانیا مراجعه کنید.

با کلیک بر روی گزینه سبز رنگ، کد تایید برای شما به ایمیلتان ارسال خواهد شد. پیام ارسال شده از طرف کارگزاری سفارت اسپانیا، دارای شکلی شبیه تصویر زیر خواهد بود. این کد که معمولاً یک عدد چهار رقمی است، باید در قسمت verification code که در تصویر بالا مشاهده می کنید، قرار داده و دکمه continue را بزنید.

دریافت ایمیل تایید

با کلیک بر روی گزینه اشاره شده در قسمت قبل وارد صفحه زیر خواهید شد. در این صفحه شرایط درخواست وقت مصاحبه حضوری و مراجعه به سفارت خانه را به طور کامل به شما شرح داده است. توصیه می‌شود تا با مطالعه دقیق این موارد به اطلاعات مربوطه دست پیدا کنید.

درخواست ویزای اسپانیا

پس از مطالعه اطلاعات مربوط به صفحه اشاره شده در قسمت قبل، در پایین همان صفحه باید گزینه سبز رنگ که مبنی بر موافقت شما برای ارائه اطلاعات خواهد بود را بزنید. از اینجا به بعد وب سایت، شما را وارد صفحه ای می کند که تمامی اطلاعات مربوطه را بایستی به دقت در آن وارد نمایید.

ویزای اسپانیا

با انتخاب گزینه سبز رنگ در صفحه قبلی، صفحه درخواست زمان جلسه ملاقات حضوری در سفارت اسپانیا نمایان میشود. در این صفحه ابتدا باید تاریخ و زمان دقیق مراجعه خود به سفارت اسپانیا را مشخص نمایید. به دلیل اینکه فرآیند بررسی درخواست و ارائه ویزا به متقاضیان ممکن است کمی طول بکشد، توصیه می‌شود تا تعیین زمان جلسه حضوری در سفارت اسپانیا را به زمانی کمی قبل تر از زمان سفر خود انتخاب نمایید. در ادامه باید اطلاعاتی از جمله نوع ویزا، نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد و اطلاعات مربوط به پاسپورت را تکمیل نمایید.

برای آشنایی با چگونگی مهاجرت‌ به اسپانیا به لینک > روش‌های مهاجرت به اسپانیا مراجعه فرمایید.

فرم رزرو سفارت اسپانیا

پس از تکمیل اطلاعات اشاره شده در بخش قبل، گزینه هایی وجود دارد که مربوط به خدمات اضافی برای دریافت ویزا از سفارت اسپانیا خواهند بود. از جمله آنها می توان به بیمه، تهیه عکس، سیستم پیامکی و … اشاره نمود که مبالغ دقیق این موارد را در ادامه این مبحث به شما خواهیم گفت. پس از تشکیل موارد بالا باید کد Captcha را در قسمت مربوطه وارد نموده و گزینه Submit را بزنید.

سفارت اسپانیا

پس از تکمیل اطلاعات مربوطه و موارد درخواست در قسمت قبلی، فرم مربوط به مراجعه حضوری شما در سفارت اسپانیا همانند تصویر زیر صادر خواهد شد. شما میتوانید با به همراه داشتن این فرم و مدارک مورد نیاز در زمان اعلام شده، در سفارت حضور یابید.

برای آگاهی از شرایط و هزینه زندگی در اسپانیا و کانادا به لینک > مقایسه هزینه زندگی در اسپانیا و کانادا مراجعه نمائید.

دریافت وقت سفارت اسپانیا

تا به اینجای این مقاله از ویزا 724، شما را با نحوه دقیق گرفتن وقت سفارت اسپانیا در تهران آشنا ساختیم. با این حال برخی نکات و موارد دیگری وجود دارند که بهتر می دانیم تا شما نیز از آن ها مطلع شوید. از جمله اطلاعات، مدارک لازم برای حضور در سفارت اسپانیا است. بدین ترتیب پیشنهاد میکنیم تا مطالعه این قسمت از مقاله را نیز از دست ندهید. در ضمن اگر در مورد امور درخواست ویزای اسپانیا نیاز به راهنمایی دارید، میتوانید با درخواست خدمات مشاوره ویزا 724، با کارشناسان مجرب این شرکت در ارتباط باشید.

لیست مدارک ویزای عمومی

سفارت اسپانیا برای بررسی درخواست شما برای دریافت ویزای شینگن اسپانیا، مدارک مختلفی را از شما متقاضیان درخواست خواهد کرد. در وب سایت سفارت اسپانیا، این مدارک به شرح زیر اعلام شده اند.

• فرم درخواست روادید به صورت کامل تکمیل شده و به همراه امضا و تصویر شخص شما.

• هزینه درخواست ویزا، از جمله مبالغی است که باید به هنگام درخواست ویزا نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید.

• پرینت فرم وقت سفارت که در این مقاله نحوه دریافت آن را به شما آموزش دادیم.

• در صورتی که از متقاضیان ویزای دیدار اعضای خانواده در اسپانیا هستید، باید فرم مربوط به دعوت نامه را به همراه خود داشته باشید.

• مدارک مربوط به رزرو پرواز، رزرو هتل که هر دو باید با تاریخ کاملاً یکسان باشند.

• بیمه نامه مسافرتی از دیگر مدرکی است که سفارت اسپانیا از متقاضیان دریافت ویزای این کشور، درخواست خواهد نمود. دریافت این بیمه در کارگزاری سفارت اسپانیا، Bls میسر می باشد.

• اطلاعات دقیق شغلی، فیش حقوقی، بیمه و … که همگی بایستی کمتر از 6 ماه قبل توسط دارالترجمه های رسمی مورد تایید سفارت اسپانیا ترجمه شده باشد. دارالترجمه های معتبر و تایید شده توسط سفارت اسپانیا، در وب سایت سفارت مشخص شده‌اند.

• نامه تمکن مالی به همراه ریز عملکرد 6 ماهه حساب که هر دو باید در حداکثر 1 ماه قبل به انگلیسی صادر شده باشند.

• ترجمه تمام صفحات شناسنامه به زبان اسپانیایی در تاریخ کمتر از 6 ماه گذشته.

• کپی تمام صفحات گذرنامه در برگه آچار به همراه اصل گذرنامه و اصل سایر مدارک.

لینک های مرتبط:

وقت سفارت کانادا

> وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت آلمان

 

سوالات متداول

سفارت اسپانیا در وب سایت خود، یک فرم PDF به روز اسامی دارالترجمه های رسمی مورد قبول این سفارتخانه را قرار داده است.

خیر. در صورتی که در یک سال چندین بار اسپانیا سفر می‌کنید، ثبت این اطلاعات در اولین مراجعه شما به سفارت خانه برای سفرهای بعدی کافی خواهند بود.

درخواست مشاوره رایگان

6 + 9 =

نظرات و سوالات شما

۴ دیدگاه

 1. غفو

  من یک دعوت نامه برای یک فرصت مطالعاتی شش ماهه در مقطع دکترا از یک موسسه کشاورزی در والنسیا اسپانیا دریافت کردم. چجوری میتوانم ویزا اسپانیا را بگیرم؟ آیا ارایه مدرک تمکن مالی و ترجمه مدارک ضروری است؟

  پاسخ دهید
 2. Samiraa

  برای ویزای نمایشگاهی دارویی ICPH در تاریخ۲ آبان می‌توان اقدام کرد ؟
  چه مدارکی مورد نیاز است؟
  و مدارک به چه زبانی باید باشند؟

  پاسخ دهید
 3. فرانک فیروزی

  سلام در مراحل ثبت درخواست ویزا جایی اشاره به نوع ویزا تحصیلی نشده فقط رگولارووی آی پی نوشته شده کجا باید ثبت ویزای تحصیلی را کرد درضمن مرحله۲ رزرو وقت مصاحبه حضوری باز نمیشود چکار باید کرد.متشکرم

  پاسخ دهید
 4. Farideh

  درود بر شما.من کارمندبازنشسته هما هستم،سال قبل ویزای توریستی اسپانیا گرفتم ورفتم،امسال هم می خوام برم اسپانیا،سوالم اینه که باتوجه به بلیط رایگانی که دارم می تونم از طریق المان سفرکنم به اسپانیا؟
  چون فقط ایران ایر به اسپانیا پرواز نداره.سپاس

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *