وقت سفارت کانادا در گرجستان

اخذ وقت سفارت کانادا

در این مطلب آموزشی به معرفی راهکار گرفتن وقت سفارت کانادا در گرجستان، به‌صورت تصویری و مرحله‌به‌مرحله خواهیم پرداخت. درصورتی‌که برای اولین‌بار است که قصد دریافت ویزای کانادا را دارید، باید اطلاعات مختلفی از شما در سفارت کانادا ثبت شود. از جمله مواردی که باید جهت دریافت ویزای کانادا، به سفارت کانادا تحویل دهید، اطلاعات بیومتریک شماست. 

* اگر می خواهید از خدمات ما استفاده کنید یا به هر دلیلی نمی توانید وقت انگشت نگاری رزرو کنید و تمایل دارید رزرو وقت سفارت بی نقص انجام شود، توصیه می کنیم، درخواست وقت سفارت را، به تیم با تجربه ما بسپارید و به لینک رو به رو مراجعه کنید >> رزرو وقت سفارت کانادا توسط ویزا724

اطلاعات بیومتریک در اصل از طریق گرفتن اثر انگشت همچنین ثبت یک تصویر از چهره شما انجام می‌شود. برای انجام این کار، نیاز به مراجعه حضوری به یکی از سفارت‌های کانادا دارید. به دلیل اینکه در کشور ما سفارت کانادا وجود ندارد، لازم است برای مراجعه به این سفارت‌ها، به کشورهای همسایه که دارای این سفارتخانه هستند، سفر کنیم و کارهای مربوطه را انجام دهیم. کشورهای مختلفی همچون گرجستان، آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و کشورهای عربی جنوب خلیج‌فارس قابل‌انتخاب هستند. 

آدرس سفارت خانه های کانادا در کشورهای جهان:

https://travel.gc.ca/assistance/embassies-consulates

باوجوداینکه تفاوت خاصی از نظر مراجعه به هر یک از این سفارت‌ها وجود ندارد، بهتر است کشوری را انتخاب نماییم که وقت خالی برای رزرو وقت سفارت کانادا داشته باشد. کشورهایی که مرز زمینی با ایران دارند، از نظر هزینه‌ها گزینه بهتری هستند. بااین‌حال، اکثر متقاضیان با کمبود وقت جهت رزرو مواجه می‌شوند. به همین دلیل کشور گرجستان گزینه مناسب برای رزرو وقت سفارت کانادا محسوب می‌شود.

برای آموزش دریافت وقت سفارت کانادا در ترکیه به لینک « وقت سفارت کانادا در آنکارا و استانبول» مراجعه نمائید.

اخذ ویزای کانادا ویزا 724

آموزش تصویری وقت سفارت کانادا در گرجستان

جهت گرفتن وقت سفارت کانادا در گرجستان باید در وب‌سایت مربوط به این کار، امور ثبت نامی خود را تکمیل نمایید. اداره مهاجرت کانادا برای انجام این کار در تأمین کشورهای دوره سفارت کانادا، وب‌سایت vfsglobal را معرفی کرده است. تمامی متقاضیان جهت مراجعه حضوری به سفارت‌های کانادا، باید در وب‌سایت مربوطه درخواست خود را ثبت کنند. در ادامه آموزش تصویری نحوه اخذ وقت سفارت کانادا در گرجستان را مشاهده و مطالعه خواهید کرد.  

وب‌سایت vfsglobal ویزا 724

در گام اول جهت اخذ وقت سفارت کانادا در گرجستان، وارد وب‌سایت vfsglobal بشوید. از بین کشورهای مختلف بایستی، در بخش قاره اروپا کشور گرجستان (Georgia) را انتخاب نمایید.

جهت آموزش و راهنمایی درباره اخذ نوبت سفارت انگلیس به لینک « دریافت وقت سفارت انگلیس» مراجعه نمائید.

سایت سفارت کانادا در گرجستان

با انتخاب کشور گرجستان، وارد صفحه ارائه‌دهنده خدمات سفارت کانادا در این کشور می‌شوید. صفحه مربوطه همانند تصویر بالا خواهد بود که جهت رزرو وقت سفارت کانادا در گرجستان بایستی از قسمت book an appointment، گزینه book now را انتخاب نمایید.

اخذ وقت سفارت کانادا در گرجستان

با انجام کاری که در قسمت بالا گفتیم، وارد صفحه می‌شوید که در آن روش‌های مختلف اخذ وقت سفارت کانادا در گرجستان وجود دارد. از بین این روش‌ها، روش آنلاین در مجموع سریع‌تر و آسان‌تر خواهد بود. در مقابل بخش آنلاین view more را کلیک نمایید.

جهت آموزش و راهنمایی درباره اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان به لینک « وقت سفارت کانادا در ارمنستان» مراجعه نمائید.

انتخاب روش آنلاین ویزا 724

در قسمتی از صفحه که برای شما باز می‌شود، بخش click here را انتخاب نمایید.

ورود به‌حساب سفارت کانادا ویزا 724

با انجام‌دادن کاری که در بخش بالا گفته شد، وارد صفحه ورود به پنل درخواست وقت سفارت کانادا در گرجستان خواهید شد. اگر تا پیش‌ازاین، در وب‌سایت ثبت‌نام نکرده باشید، باید از قسمت New user اقدام به ثبت‌نام جهت تشکیل پنل کاربری نمایید.

ثبت نام در سایت  ویزا 724

در اینجا صفحه ثبت‌نام برای شما باز خواهد شد. با وارد نمودن اطلاعات درخواستی، یک پنل مدیریتی برای شما تشکیل خواهد شد.

تایید حساب سفارت کانادا ویزا 724

پس از تکمیل ثبت‌نام، یک ایمیل جهت فعال‌سازی حساب به شما ارسال می‌شود. در اینجا باید وارد ایمیل مربوطه شوید و بر روی لینکی که در نامه قرار دارد، کلیک نمایید. با این کار مجدداً وارد صفحه ورود به پنل مدیریتی سایت خواهد شد.

ورود به حساب سفارت کانادا

در اینجا نام کاربری و رمز عبوری که به‌تازگی ثبت کرده‌اید، را وارد نموده وارد پنل شوید.

تعیین وقت در سایت سفارت ویزا 724

در راستای گرفتن وقت سفارت کانادا در گرجستان باید در نوار سمت چپ سایت، گزینه schedule appointments را کلیک نمایید. با صفحه‌ای مانند تصویر بالا مواجه خواهید شد. حال سفارت و خدمت درخواستی را به همراه تعداد نفرات متقاضی در این قسمت وارد نمایید. پس از اینکه گزینه submit را می‌زنید، با صفحه مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد.

ثبت مشخصات نفرات ویزا 724

در اینجا باید از طریق add applicant تعداد نفرات متقاضی رزرو وقت سفارت کانادا در گرجستان را تعیین نمایید. لازم به ذکر است جلسه درخواستی، حداکثر تا 5 نفر می‌توانند حاضر شوند.

ثبت مشخصات فردی ویزا 724

در گام بعدی، بایستی زمان و تاریخ مراجعه خود به سفارت کانادا در گرجستان را از بین گزینه‌های موجود و قابل‌انتخاب، تعیین نمایید.

انتخاب وقت سفارت کانادا ویزا 724

پس از تعیین وقت سفارت کانادا در گرجستان و همچنین پرداخت هزینه ارائه خدمات درخواستی، یک گواهی همانند تصویر زیر برای حضور شما در محل سفارت صادر می‌شود. با دردست‌داشتن مدارک موردنیاز و این گواهی می‌توانید در محل سفارت، در زمان مکان اعلامی حاضر شوید.

تأییدیه درخواست وقت سفارت کانادا

در پایان، درصورتی‌که در حوزه‌های مختلف ویزای کانادا نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید. می‌توانید از خدمات مشاوره کارشناسان ویزا 724، بهره‌مند شوید.

لینک های مرتبط:

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا

درخواست مشاوره رایگان

14 + 10 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *