وقت سفارت کانادا در عمان

مقدمه

اگر تمایل دارید رزرو وقت سفارت بی نقص انجام شود، توصیه می کنیم، درخواست وقت سفارت را به یک تیم با تجربه بسپارید. وقت سفارت کانادا در ویزا724 با مبلغ 100 دلار انجام می شود. (با دفاتر ما، در تماس باشید)

در مقاله آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت کانادا در عمان شما را با تمام نکات لازم برای ثبت این درخواست به‌صورت غیرحضوری، آشنا می‌کنیم. درصورتیکه به کشورهای خارجی سفر کرده باشید، می‌دانید که برای دریافت ویزا، برخی شرایط و پروسه‌های خاصی لازم است تا طی شوند. کشور کانادا به‌ مقصد جذابی برای هم‌وطنان ما برای اهداف مختلف اقامتی، توریستی، تحصیلی و کاری تبدیل شده است. 

افرادی که قصد دریافت انواع مختلف ویزای کانادا را دارند، نیاز است تا در اولین درخواستی که به ثبت می‌رسانند، جهت ثبت اطلاعات بیومتریک، به یکی از سفارت‌های این کشور مراجعه نمایند. اطلاعات بیومتریک مربوط به اثر انگشت افراد و همچنین تهیه یک تصویر از فرد متقاضی دریافت ویزای کانادا است.

به دلیل اینکه در کشور ما سفارت کانادا وجود ندارد، برای انجام این کار باید به یکی از کشورهای همسایه که دارای این سفارت است، مراجعه نماییم. کشور عمان یکی از همسایگان ما است که سفارت کانادا در خاک آن بوده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت اطلاعات بیومتریک به این سفارتخانه مراجعه نمایند.

برای آموزش دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان به لینک « وقت سفارت کانادا در ارمنستان» مراجعه نمائید.

اخذ وقت سفارت کانادا در عمان

شیوه اخذ وقت سفارت کانادا در عمان

روال کار درخواست وقت سفارت کانادا در عمان به این صورت است که برای رزرو وقت ملاقات، نیازی به مراجعه حضوری نیست. شما می‌توانید این درخواست را از طریق وب‌سایت vfsglobal به ثبت برسانید. پس از اینکه امور ثبت مربوطه را تکمیل کردید، باید در زمان اعلام شده در محل سفارت حضور یابید. اگر فکر می‌کنید که به‌تنهایی قادر به رزرو وقت سفارت کانادا در عمان نخواهید بود، پیشنهاد می‌کنیم تا روش ارائه شده در ادامه مطلب را دنبال نمایید. زیرا به‌صورت مرحله‌به‌مرحله، شیوه درخواست وقت سفارت کانادا را به شما شرح داده‌ایم.

آموزش تصویری وقت سفارت کانادا در عمان

برای ثبت درخواست وقت سفارت کانادا در عمان، اولین کاری که باید انجام دهید، ورود به وب‌سایت vfsglobal  است. در صفحه اصلی این وب‌سایت، لیست کشورهای دارای سفارت کانادا درج شده‌اند.

وب‌سایت vfsglobal ویزا 724

پس از اینکه وارد وب‌سایت شدید، از بین کشورهای مختلف، باید کشور عمان را انتخاب نمایید. با کلیک بر روی کشور عمان، وارد وب‌سایت خدمات سفارت کانادا در عمان خواهید شد.

صفحه سفارت کانادا در vfsglobal

 

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، خدمات مختلفی در سفارت کانادا در عمان انجام می‌شود. درصورتی‌که قصد درخواست وقت سفارت کانادا در عمان دارید، باید در قسمت book an appointment بر روی آیکون نارنجی‌رنگ Book now کلیک نمایید. با انجام این کار وارد صفحه مربوطه خواهید شد.

رزرو وقت سفارت کانادا در عمان

اطلاعات مربوط به شرایط و موارد موردنیاز برای گرفتن وقت سفارت کانادا در عمان، به طور کامل توضیح داده شده ‌است. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، روش های مختلفی برای رزرو وقت سفارت کانادا وجود دارد.

اخذ وقت سفارت کانادا در عمان ویزا 724

گزینه قابل‌انتخاب برای متقاضیان ایرانی، روش اول، یا آنلاین است. برای درخواست به روش آنلاین باید بر روی گزینه view more کلیک نمایید.

انتخاب شیوه آنلاین ویزا 724

زمانی که گزینه مربوطه را کلیک نمایید، اطلاعات بیشتر در حوزه رزرو آنلاین وقت سفارت کانادا در عمان نمایش داده می‌شود. در خط اول این اطلاعات، با کلیک بر روی click here به صفحه مربوطه جهت درخواست وقت سفارت هدایت خواهید شد.

جهت آموزش نحوه دریافت وقت سفارت کانادا در ترکیه به لینک « وقت سفارت کانادا در ترکیه» مراجعه نمائید.

ورود به حساب سفارت کانادا در عمان

برای ورود به پنل آنلاین وقت سفارت کانادا در عمان، لازم است تا با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور، وارد پنل شوید‌. بااین‌حال، اگر این کار را برای بار اول است که انجام می‌دهید، نیاز به ثبت‌نام اولیه وجود دارد. برای ثبت‌نام، باید بر روی گزینه New user کلیک کنید تا به صفحه زیر هدایت شوید.

ثبت‌ نام در سایت سفارت کانادا

در صفحه بالا، پس از واردکردن اطلاعات موردنیاز، حساب شما ایجاد خواهد شد. پس از تشکیل حساب، یک ایمیلی مبنی بر فعال‌سازی حساب، به شما ارسال می‌شود.

تایید حساب سفارت کانادا در عمان

با کلیک بر روی لینکی که در داخل ایمیل ارسال شده وجود دارد، مجدداً به صفحه ورود به پنل درخواست به وقت سفارت کانادا در عمان هدایت خواهید شد. 

ورود به‌ حساب سفارت کانادا ویزا 724

حال با واردکردن اطلاعات ورود به‌حساب، وارد پنل مدیریتی خواهید شد‌.

پنل کاربری سفارت کانادا در عمان ویزا 724

برای درخواست وقت سفارت کانادا در عمان در پنلتان باید بر روی گزینه schedule appointment کلیک نمایید. در صفحه‌ای که برای شما ظاهر می‌شود، باید سفارت مربوطه و همچنین خدمات موردنظرتان را به همراه تعداد همراهانتان انتخاب نمایید. 

برای سایر آموزش های نحوه دریافت وقت سفارت مانند سفارت بلژیک در ایران به لینک « دریافت وقت سفارت بلژیک» مراجعه نمائید.

رزرو وقت سفارت کانادا در عمان

لازم است بدانید که برای هر درخواست منفرد، حداکثر پنج نفر به طور هم‌زمان قابل‌بررسی هستند. بر طبق تصویر زیر قیمت رزرو وقت سفارت کانادا در عمان، باید گزینه Add applicant را انتخاب نمایید.

ثبت مشخصات متقاضی ویزا 724

پس از انتخاب گزینه مربوطه، وارد صفحه زیر می‌شویم که باید اطلاعات هر یک از این افراد متقاضی را وارد نماییم.

ثبت مشخصات فردی ویزا 724

پس از تکمیل اطلاعات هر یک از افراد، در مرحله بعدی نوبت به انتخاب وقت سفارت کانادا در عمان می‌رسد. شما می‌توانید از بین گزینه‌های سبزرنگ در روی تقویم، زمان و تاریخ مدنظر خود را انتخاب نمایید.

جهت آموزش نحوه دریافت وقت سفارت کانادا در باکو (آذربایجان) به لینک « وقت سفارت کانادا در آذربایجان» مراجعه نمائید.

انتخاب زمان سفارت کانادا در عمان

پس از انتخاب زمان و پرداخت هزینه مربوط به رزرو وقت سفارت کانادا در عمان درخواست شما تکمیل شده و رسید مربوطه برای شما صادر می‌شود.

تأییدیه درخواست نوبت سفارت کانادا

سخن پایانی

در مقاله فوق آموزش اخذ وقت سفارت کانادا در عمان را به‌صورت کامل و گام‌به‌گام به شما شرح دادیم. درصورتی‌که در حوزه‌های مختلف اخذ ویزای کانادا نیاز به دریافت مشاوره دارید، می‌توانید با تماس با کارشناسان ویزا 724، به اطلاعات موردنیاز خود دست پیدا کنید.

درخواست مشاوره رایگان

3 + 4 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

 1. حمیدالله

  شخصیکه با ویزای کاری یکساله وارد کانادا میشوند
  آیا این شخص میتاند اقدام به پناهندگی بدهند به کشور کانادا ویا اقدام به مقیم بودن را بدهند
  اگر میتاند بعد از چی زمانی میتاند که اقدام به پناهندگی بدهند
  آیا برای پناهنده اتباع کشور کانادا معاش ماهوار سوسیال میدهند ویا خیر اگر میدهند هر نفر به مبلغ چند میدهند
  شخصیکه باویزای کاری یکساله وارد کانادا میشوند چند مدت زمانی دربر میگیرند که پاسپورت شهروندی کانادا را اخذ نماید

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *