وقت سفارت کانادا در ارمنستان


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۱۰

 

گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

 

مقدمه

 

در این مقاله به شما آموزش گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان را به‌صورت تصویری ارائه خواهیم داد. درصورتی‌که برای بار اول است که قصد سفر به کانادا را دارید، نیاز است تا برای انگشت‌نگاری (بیومتریک) و تهیه عکس به محل سفارت کانادا مراجعه کنید. به دلیل اینکه کشور کانادا هیچ سفارتی در داخل کشور ایران ندارد، برای مراجعه به سفارت‌های کانادا نیاز است تا به کشورهای همسایه و یا کشورهایی که دارای این سفارت هستند، مراجعه نماییم. 

 

* اگر می خواهید از خدمات ما استفاده کنید یا به هر دلیلی نمی توانید وقت انگشت نگاری رزرو کنید و تمایل دارید رزرو وقت سفارت بی نقص انجام شود، توصیه می کنیم، درخواست وقت سفارت را، به تیم با تجربه ما بسپارید و به لینک رو به رو مراجعه کنید >> رزرو وقت سفارت کانادا توسط ویزا724

بااین‌وجود، دیگر مانند گذشته نیازی به ماندن در صف‌های طویل جلوی سفارت جهت انجام امور اداری جهت اخذ ویزا نمی‌باشد. امروزه شما می‌توانید وقت مراجعه به سفارت را از قبل رزرو نموده و با حضور در زمان مقرر، امور اداری خود را در کمترین زمان به اتمام برسانید. بااین‌حال افراد ممکن است ندانند که برای انجام این کار، چه پروسه‌ای موردنیاز است‌. برای آشنایی با شیوه انجام این کار، قصد داریم آموزش تصویری نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان را به شما آموزش دهیم. پس پیشنهاد می‌کنیم تا با این مقاله آموزشی ارائه شده توسط ویزا 724 همراه باشید.


برای آموزش تعیین وقت سفارت کانادا در ترکیه به لینک « دریافت وقت سفارت کانادا در ترکیه» مراجعه نمائید.
برای آموزش دریافت وقت سفارت انگلیس به لینک « تعیین وقت سفارت انگلیس » مراجعه نمائید.
و برای آموزش رزرو وقت برای سفارت آلمان به لینک « وقت سفارت آلمان VIP » مراجعه نمائید. 

 
اخذ ویزای کانادا

 

شیوه اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان

باوجوداینکه این امکان وجود دارد که شما وقت سفارت کانادا را از هر کشوری اخذ نمایید، معمولاً اکثر افراد تمایل دارند تا این کار را در کشورهای همسایه انجام دهند. هزینه‌های سفر به ارمنستان نسبت به سایر کشورها کمی پایین‌تر بوده و حتی می‌توان به روش زمینی به این کشور سفر نمود، به همین دلیل ارمنستان گزینه‌ای مناسب برای گرفتن وقت سفارت کانادا است.


برای گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان بایستی به وب‌سایت ارائه‌دهنده این خدمات مراجعه نموده و با ثبت اطلاعات فردی، امور رزرو وقت مراجعه به سفارت را تکمیل نمایید. Vfsglobal وب‌سایتی است که در کشورهای مختلف با سفارت کانادا دارای قرارداد است و تمامی افراد جهت اخذ وقت سفارت باید به این وب‌سایت مراجعه نمایند. در ادامه آموزش تصویری انجام‌دادن این کار را به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید به‌صورت آسان در منزل، این کار را انجام دهید.

 

آموزش تصویری وقت سفارت کانادا در ارمنستان

برای اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان بایستی وارد وب‌سایت مربوط به این امر یعنی vfsglobal شوید. این وب‌سایت به‌صورت عمومی برای تمامی کشورهایی که دارای سفارت کانادا هستند، کاربرد دارند.

 
دریافت وقت سفارت کانادا از وب‌سایت vfsglobal

 

همانند تصویر بالا که مشاهده می‌کنید، در وب‌سایت مربوطه باید از بین کشورهای موجود، کشور ارمنستان را انتخاب نمایید. پس از انتخاب کشور ارمنستان (Armenia) به صفحه مربوط به سفارت کانادا در ارمنستان وارد خواهید شد. برای این کار باید روی آیکون پرچم کانادا کلیک نموده و وارد صفحه مربوطه شوید. در ادامه باید صفحه‌ای همانند تصویر زیر را مشاهده نمایید.

 
صفحه مربوط به سفارت کانادا در ارمنستان در vfsglobal

    
در این صفحه شما می‌توانید از بین خدمات قابل‌ارائه در سفارت کانادا در ارمنستان در vfsglobal یک مورد را انتخاب کنید و البته برای رزرو وقت سفارت کانادا در ارمنستان گزینه book an appointment را انتخاب نمایید. جهت ورود به صفحه مربوطه روی آیکون نارنجی‌رنگ book now را کلیک نمایید. پس از انتخاب نمودن این گزینه وارد صفحه مربوطه خواهید شد که تصویر آن در زیر قرار داده شده است.

 
صفحه مربوط به رزرو وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

در این صفحه می‌توانید شرایط مربوط به اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان را مطالعه نمایید. برای انجام این کار، روش‌های مختلفی وجود دارند. روش رزرو آنلاین، رزرو تلفنی و ایمیلی از جمله این روش‌ها هستند که در تصویر زیر آن‌ها را مشاهده می‌کنید.

 
روش‌های اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

در قسمت مربوط به روش‌های مختلف اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان روش اول (online) را انتخاب نموده و view more را بزنید. صفحه به‌صورت زیر باز می‌شود.

 
انتخاب روش آنلاین


در خط اول گزینه CLICK HERE را بزنید. به صفحه زیر منتقل خواهید شد.

 
ورود به‌حساب جهت اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

اگر قبلاً در این صفحه ثبت‌نام کرده باشید، با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور، وارد پنل مدیریت درخواست وقت سفارت کانادا در ارمنستان منتقل خواهید شد. در صورتی هم که پیش‌ازاین ثبت‌نام نکرده باشید، بایستی این کار را از طریق کلیک بر روی آیکون NEW USER که در تصویر مشخص است، انجام دهید. پس از آن به صفحه زیر منتقل خواهید شد.

 
ثبت‌نام در سایت

 

با واردکردن مشخصات فردی در صفحه بالا، کار ثبت‌نام خود جهت اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان را تکمیل نمایید. پس از تکمیل اطلاعات، گزینه SUBMIT را بزنید. در ادامه یک ایمیل جهت فعال‌سازی حساب برای شما همانند تصویر زیر ارسال خواهد شد. 
 

ثبت‌نام در سایت

 

در این مرحله با کلیک بر روی لینکی که در ایمیل قرار گرفته است، مجدداً به صفحه ورود پنل مدیریت درخواست وقت سفارت کانادا در ارمنستان منتقل خواهید شد. همانند تصویر زیر باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و گزینه CONTINUE را بزنید.


ورود به‌حساب

 

پس از وارد نمودن اطلاعات حساب کاربری خود، وارد صفحه زیر خواهید شد.

 

پنل کاربری اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

در گام بعدی باید گزینه Schedule Appointment را انتخاب نموده و بر طبق تصویر زیر با انتخاب مرکز (Select Centre) و تعداد نفرات ( No. of Applicants ) و نوع خدمات انتخابی (Select Appointment Category) و سپس گزینه SUBMIT کار خود را تکمیل نمایید. 

 
تعیین وقت

 

بر طبق تصویر زیر مشخصات هر یک از افرادی که قصد رزرو وقت سفارت کانادا در ارمنستان دارید را تا حداکثر 5 نفر، از طریق ADD APPLICANT وارد نمایید.

 

ثبت مشخصات نفرات درخواست‌کننده خدمات

 

سپس اطلاعات هر یک از افراد را بر طبق چارت زیر تکمیل نموده و SUBMIT را می‌زنید.  همین کار را برای سایر افراد هم تکمیل نمایید. 

 

ثبت مشخصات فردی

 

در ادامه صفحه‌ای همانند تصویر زیر ظاهر می‌شود که باید تاریخ موردنظرتان را از بین گزینه‌های خالی انتخاب نمایید.

 

انتخاب وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

پس از تکمیل اطلاعات موردنیاز و پرداخت هزینه مربوط به اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان کار رزرو مربوطه تکمیل شده و تنها کاری که باید انجام دهید، حضور در زمان اعلام شده در محل سفارت کانادا در ارمنستان است.

 

تأییدیه درخواست اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان

 

سخن پایانی

در مقاله آموزشی بالا آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان به طور کامل به شما یاد داده شد. در صورت داشتن هرگونه سؤال و یا نیاز به مشاوره می‌توانید با کارشناسان ویزا 724 ارتباط گرفته و به رفع مشکلات خود بپردازید.

 

سوالات متداول

1. پس از ثبت نام بیومتریک، اثر انگشت من تا چه زمانی معتبر خواهد بود؟

بیومتریک برای ده سال اعتبار دارد. اگر بیومتریک خود را در گذشته ثبت نام کرده اید، از زمان ثبت نام به مدت ده سال اعتبار دارد. اگر در این دوره 10 ساله تابعیت کانادا را دریافت کنید، اثر انگشت شما نیز برای همیشه حذف خواهد شد.

2. آیا لازم است هر بار که درخواست می کنم شخصاً برای دادن اثر انگشت و عکس خود مراجعه کنم؟

اگر درخواستی برای ویزای اقامت موقت، تحصیلی و یا کار ارائه می‌دهید و به بیومتریک نیاز دارید، فقط هر 10 سال یک بار بیومتریک بدهید. اگر درخواست اقامت دائم ارسال دارید، باید هر بار که درخواست می کنید، بیومتریک بدهید.

 

بعد از مراجعه به سفارت کانادا در ارمنستان چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم؟

پس از آنکه با رسید دریافت شده از فرایند وقت سفارت کانادا به مرکز مربوطه مراجعه نمودید، اطلاعات بیومتریک و همچنین درخواست ویزای شما ثبت خواهند شد. در ادامه باید هزینه های مربوط به خدمات مرکز درخواست ویزا را پرداخت نموده و رسید پرداخت را نزد خود نگه دارید. این رسید حاوی شماره پیگیری است که شما قادر خواهید بود به کمک آن، فرایند دریافت ویزای کانادای خود را به طور آنلاین پیگیری نمایید.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت کانادا

 

پیگیری درخواست ویزا به صورت آنلاین

زمانی که درخواست شما به مرکز ارائه خدمات ویزا ارسال می شود، یک ایمیل به روز رسانی دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که ویزای درخواستی شما در مرکز خدمات ویزای انتخابی وجود داشته باشد. در غیر این صورت باید مرکز دیگری را برای دریافت خدمات مورد نظر انتخاب نمایید.

 

دریافت پاسپورت از مرکز ارائه خدمات درخواست ویزا

پس از اینکه پیگیری مربوطه برای ارائه ویزای کانادا برای شما صادر شد، شما می توانید پاسپورت خود را که پیشتر تحویل داده بودید، از سفارت خانه تحویل بگیرید‌. البته ممکن است که برخی از سفارتخانه ها خدمات ارسال با پست را نداشته باشند. این مورد را میتوانید به هنگام حضور در محل سفارتخانه پرس و جو نمایید. اگر برای دریافت پاسپورت، به محل سفارتخانه حضوری می روید، باید مدارک زیر را با خود به همراه داشته باشید:

  • یک کارت شناسایی ملی.
  • یک کپی از صفحه بیوگرافی مهر شده از پاسپورتان.
  • اصل رسید خدمات مرکز درخواست ویزا که پیشتر برای شما صادر شده است‌.

شما می توانید جهت دریافت پاسپورت، فرد دیگری را به عنوان نماینده تان بفرستید. این فرد باید مدارک زیر را جهت دریافت پاسپورت ارائه دهد:

  • نوعی کارت شناسایی ملی.
  • اصل رسید خدمات مرکز درخواست ویزا.
  • یک برگ کپی برابر اصل از صفحه بیوگرافی گذرنامه فرد متقاضی.
  • فرم رضایت نامه خدمات مرکز درخواست ویزا با نام نماینده و رابطه او با متقاضی.

سوالات متداول


1. پس از ثبت نام بیومتریک، اثر انگشت من تا چه زمانی معتبر خواهد بود؟

بیومتریک برای ده سال اعتبار دارد. اگر بیومتریک خود را در گذشته ثبت نام کرده اید، از زمان ثبت نام به مدت ده سال اعتبار دارد. اگر در این دوره 10 ساله تابعیت کانادا را دریافت کنید، اثر انگشت شما نیز برای همیشه حذف خواهد شد.

2. آیا لازم است هر بار که درخواست می کنم شخصاً برای دادن اثر انگشت و عکس خود مراجعه کنم؟

اگر درخواستی برای ویزای اقامت موقت، تحصیلی و یا کار ارائه می‌دهید و به بیومتریک نیاز دارید، فقط هر 10 سال یک بار بیومتریک بدهید. اگر درخواست اقامت دائم ارسال دارید، باید هر بار که درخواست می کنید، بیومتریک بدهید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Hadi :

سلام برای گرفتن وقت سفارت کانادا در ارمنستان پرداخت هزینه برای گرفتن وقت چه میزان است؟ با تشکر

با سلام و احترام

برای اطلاع از هزینه ها میتوانید به صفحه تماس باما مراجعه نمایید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.