گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان

اخذ وقت سفارت کانادا در باکو

در این مقاله از سری مقالات آموزشی تصویری ویزا 724 شما را با نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان آشنا خواهیم کرد‌. اگر به هر دلیلی در آینده نزدیک قصد سفر به کانادا را دارید، باید بدانید که جهت انجام برخی امور اداری نیازمند حضور در یکی از سفارت‌های کانادا را دارید. به دلیل اینکه کشور کانادا در ایران هیچ سفارتی ندارد، برای مراجعه به سفارت کانادا باید به کشورهای همسایه سفر کنید. فرقی هم نمی‌کند که به کدام یک از این سفارت‌ها مراجعه نمایید. بدین ترتیب شما می‌توانید جهت گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان، ارمنستان، ترکیه، امارات، عمان و… اقدام نمایید. 

* اگر می خواهید از خدمات ما استفاده کنید یا به هر دلیلی نمی توانید وقت انگشت نگاری رزرو کنید و تمایل دارید رزرو وقت سفارت بی نقص انجام شود، توصیه می کنیم، درخواست وقت سفارت را، به تیم با تجربه ما بسپارید و به لینک رو به رو مراجعه کنید >> رزرو وقت سفارت کانادا توسط ویزا724

از دلایل نیاز به حضور و گرفتن وقت سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه این است که اگر شما برای اولین‌بار قصد اخذ ویزای کانادا دارید، نیازمند ثبت اطلاعات بیومتریک شما خواهد بود. اطلاعات بیومتریک شامل اثر انگشت است. در کنار آن، یک تصویر از فرد متقاضی در سفارت ثبت خواهد شد. بااین‌حال، به دلیل تعداد بالای متقاضیان، در جهت عدم ازدحام در سفارت، متقاضیان باید نسبت به رزرو وقت سفارت کانادا اقدام نمایند. 

اگر شما از نحوه انجام‌دادن این کار آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تا به مطالعه ادامه این مقاله بپردازید، زیرا به شما نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان را به‌صورت تصویری آموزش داده‌ایم.

برای آموزش اخذ وقت سفارت کانادا در ارمنستان به لینک « وقت سفارت کانادا در ارمنستان» مراجعه نمائید.

اخذ ویزای کانادا ویزا 724

آموزش تصویری وقت سفارت کانادا در آذربایجان

برای گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان، اولین کاری که باید انجام دهیم، مراجعه به وب‌سایت ارائه‌دهنده این خدمات است. برای ارائه این خدمات در سرتاسر جهان یک وب‌سایت از طرف اداره مهاجرت کانادا به متقاضیان معرفی شده است. بدین صورت که تمامی متقاضیان بایستی از طریق وب‌سایت  vfsglobal نسبت به رزرو وقت سفارت کانادا اقدام نمایند. اگر می‌خواهید وقت سفارت را برای خود و همراهانتان رزرو کنید، با کلیک بر روی نام وب‌سایت در خط بالا، وارد وب‌سایت مربوطه شوید.

وب‌سایت vfsglobal

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، در داخل وب سایت، امکان انتخاب از بین تمامی سفارت های موجود، وجود دارد. از بین سفارت های بخش اروپا، گزینه چهارم یعنی کشور آذربایجان (Azerbaijan) را انتخاب نمایید..

سفارت کانادا در آذربایجان در vfsglobal

با انتخاب کشور آذربایجان، وارد وب‌سایت ارائه‌دهنده خدمات سفارت کانادا در آذربایجان می‌شوید. در چنین شرایطی صفحه‌ای مانند تصویر بالا را در مرورگر خود مشاهده خواهید کرد. از بین خدمات قابل‌ارائه که در این صفحه مشخص شده‌اند، با کلیک بر روی گزینه book now در قسمت book an appointment وارد بخش گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان شوید.

اخذ وقت سفارت کانادا در آذربایجان

زمانی که وارد صفحه مربوطه شدید، اگر به بخش پایین صفحه بیایید، تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد. در بین روش‌های مختلف جهت اخذ وقت سفارت کانادا در آذربایجان، باید گزینه اول یعنی روش آنلاین را انتخاب نموده و در همان قسمت بر روی view more کلیک نمایید.

انتخاب روش آنلاین ویزا 724

در همان قسمت صفحه دیگری می‌شود، شما باید زمان مطالعه شرایط، جهت گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان روی click here کلیک نمایید.

جهت راهنمای دریافت وقت سفارت کانادا در استانبول و آنکارا در ترکیه به لینک « وقت سفارت کانادا در ترکیه» مراجعه نمائید.

ورود به‌ حساب اخذ وقت سفارت کانادا

با کلیک بر روی گزینه‌ای که معرفی نموده‌ایم، شما به صفحه بالا هدایت خواهید شد. در اینجا اگر قبلا در وب‌سایت ثبت‌نام کرده باشید، می‌توانید با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد پنل خود شوید. بااین‌حال اگر تا پیش‌ازاین ثبت‌نام نکرده‌اید، بر روی گزینه New user کلیک نمایید.

ثبت‌نام در سایت vfsglobal ویزا 724

با کلیک بر روی گزینه New user شما به صفحه ای مانند تصویر بالا هدایت می‌شوید. در اینجا باید با تکمیل اطلاعات درخواستی، نسبت به ثبت‌نام در وب‌سایت سفارت کانادا در آذربایجان اقدام نمایید.

تأیید حساب در سایت vfsglobal

پس از تکمیل ثبت‌نام، جهت سنجش صحت اطلاعات وارد شده و همچنین تأیید حساب، یک ایمیل از طرف وب‌سایت مانند تصویر بالا برای شما ارسال خواهد شد. با مراجعه به آن ایمیل، بر روی لینکی که قرار داده شده است، کلیک کنید.

ورود به حساب اخذ وقت ویزا 724

پس از کلیک بر روی لینک موجود در ایمیل ارسال شده، مجدداً به صفحه ورود به پنل هدایت می‌شوید. حال با وارد نمودن اطلاعات حساب کاربری، وارد پنل درخواست وقت سفارت کانادا در آذربایجان شوید.

تعیین وقت در سایت vfsglobal ویزا 724

برای گرفتن وقت سفارت کانادا در آذربایجان بایستی گزینه schedule appointment را انتخاب نمایید. در ادامه پس از تکمیل نمودن فیلدهای مربوط به محل سفارت، تعداد نفرات و خدمت درخواستی، گزینه submit را بزنید.

ثبت مشخصات نفرات ویزا 724

مشخصات نفراتی که قصد رزرو وقت سفارت کانادا در آذربایجان دارند، باید از طریق بخش Add applicant وارد شوند.

ثبت مشخصات فردی ویزا 724

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، اطلاعات هر یک از افراد متقاضی در بخش نشان‌داده‌شده در تصویر تکمیل گردد.

انتخاب وقت سفارت کانادا ویزا 724

وقتی که اطلاعات افراد متقاضی وقت سفارت کانادا در آذربایجان را تکمیل کردید، در گام بعدی باید زمان حضور خود در سفارت را تعیین نمایید. در اینجا شما باید بر طبق گزینه‌های موجود که به رنگ سبز مشخص شده‌اند، زمان مدنظر خود را انتخاب نمایید.

تأییدیه درخواست وقت سفارت کانادا

در ادامه، پس از تعیین وقت سفارت کانادا در آذربایجان و پرداخت هزینه‌های خدمات ارائه شده، رسید و دعوت‌نامه جهت حضور شما در سفارت صادق خواهد شد. شما باید در زمان اعلامی، با به‌همراه‌داشتن مدارک مربوطه در محل سفارت حاضر شوید. اگر در این مورد و همچنین سایر امور درخواست ویزای کانادا نیاز به راهنمایی دارید، می‌توانید از قسمت درخواست مشاوره ویزا 724، با کارشناسان مجرب این حوزه در ارتباط باشید.

لینک های مرتبط:

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا

درخواست مشاوره رایگان

3 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *