مهاجرت به هلند

موسسه‌ی مهاجرتی ویزا 724 از جمله موسساتی است که می‌تواند شما عزیزان را در تمامی مراحل مهاجرت به هلند، کشور آسیاب‌های بادی غول‌پیکر و مزارع دل‌انگیز لاله یاری کند. با ما همراه باشید تا شما را با تمامی روش‌های سفر به این کشور زیبا آشنا کنیم.

برای آشنایی با بهترین راه های مهاجرت به کشور اتریش به لینک « روش های مهاجرت به اتریش» مراجعه نمائید.

نگاهی بر روش‌های مهاجرت به هلند

کشور هلند به علت میانگین بالای درآمد سالانه، امنیت اجتماعی بالا، پایین بودن نرخ بیکاری، کیفیت بالای آموزشی، فراوان بودن امکانات رفاهی و … یکی از مهاجرپذیر‌ترین و پرجمعیت‌ترین کشورهای اتحادیه‌ی اروپا است. مهاجرت به هلند گزینه‌ی وسوسه‌انگیزی برای افرادیست که سعی دارند سطح متفاوتی از رفاه و امنیت را در تمامی زمینه‌ها تجربه نمایند. به همین علت، دولت هلند با در نظر گرفتن راه‌های متعددی، راه را برای ورود این افراد و گلچین کردن برترین‌ها هموار ساخته است. از جمله‌ی این روش‌ها می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

 1. تحصیل: یکی از پرتقاضاترین روش‌های مهاجرت به کشور هلند، اقدام از طریق ویزای تحصیلی و مخصوصا تحصیل در رشته‌های مهندسی می‌باشد. کیفیت آموزشی در مدارس و دانشگاه‌های هلند بسیار بالاست و بورسیه‌های فراوانی به دانشجویان تعلق می‌گیرد.
 2. کار: کشور هلند با نرخ بیکاری 3/3% توانسته است به یکی از قطب‌های مهاجرتی برای علاقه‌مندان به کار در محیط‌های بین المللی تبدیل شود. فرصت‌های شغلی فراوانی در موسسات و کمپانی‌های این کشور وجود دارد که می‌تواند پذیرای شما عزیزان در بسیاری از زمینه‌ها باشد.
 3. سرمایه‌گذاری: شما عزیزان می‌توانید از طریق خرید ملک، کارآفرینی، ثبت شرکت، خود حمایتی و بسیاری روش‌های دیگر در کشور هلند سرمایه‌گذاری کنید. اقدام از طریق این ویزا به شما این اجازه را می‌دهد تا به راحتی، اقامت یکی از بهترین کشورهای اروپایی را بدست آورید.
 4. ازدواج با تبعه‌ی هلند.
 5. تولد: براساس قوانین این کشور، کودکانی که حداقل دارای یک والد هلندی هستند، صرف نظر از محل تولد آنها، می‌توانند تابعیت هلند را بدست آورند.
 6. ویزای هنرمندان و ورزشکاران هلند.
 7. ویزای توریستی هلند.
 8. ویزای همراه جهت مهاجرت با خانواده.
 9. پناهندگی.

برای آشنایی با بهترین راه های مهاجرت به کشور هند به لینک « روش های مهاجرت به هند» مراجعه نمائید.

مهاجرت به هلند

آشنایی با شرایط مهاجرت به هلند

ممکن است در ذهن بسیاری از شما عزیزان این سوال مهم پیش آمده باشد که برای درخواست ویزای مهاجرت، چه شرایط و پیش‌نیازهایی لازم است؟ دقت داشته باشید که در هر یک از انواع ویزا که قبلا به آنها اشاره کردیم، دولت هلند مقررات خاصی را مد نظر دارد. به عنوان مثال در ویزای تحصیلی هلند، شما می‌توانید با پرداخت 5/000 تا 30/000 یورو در سال و داشتن رزومه‌ی خوب، از مدارس و دانشگاه‌های این کشور پذیرش بگیرید. در ویزای کاری هلند، هر یک از مشاغل دارای حداقل حقوق تعیین شده‌ای از سوی دولت هلند می‌باشند. اگر شغل درخواستی شما دارای حقوقی کمتر از این مقدار تعیین شده باشد، نمی‌توانید مجوز کار و متعاقبا ویزا دریافت نمایید. در ویزای سرمایه‌گذاری هلند، با توجه به نوع ویزا، می‌بایست از تمکن مالی خاصی به عنوان سرمایه‌ی اولیه و همچنین هزینه‌ی زندگی در این کشور برخوردار باشید. 

برای کسب اطلاع از انواع شیوه های مهاجرت به کشور فرانسه به لینک « روش های مهاجرت به فرانسه» مراجعه نمائید.

ویزای ازدواج هلند، به دو صورت صادر می‌شود. ویزای ازدواج و ویزای نامزدی هلند! هر یک از این ویزاها شرایط خاص خود را دارند. اما در هر دوی آنها، اگر دولت هلند پی ببرد که رابطه زوجین صوری و با اهداف سوء استفاده‌گرانه شکل گرفته است، با آنها مطابق با قانون جزا رفتار خواهد شد. ویزای هنرمندان و ورزشکاران به افرادی تعلق می‌گیرد که در زمینه‌ی تخصصی خود، دارای افتخارآفرینی‌های ملی و یا بین المللی هستند. برای پناهندگی به هلند، در صورت داشتن شرایط لازم و همچنین موافقت با درخواست شما، پس از 5 سال می‌توانید اقامت دائم این کشور را بدست آورید و در طول این مدت می‌توانید در هلند زندگی کنید. اما در صورت مخالفت، بلافاصله باید هلند را ترک کرده و به دنبال کشور دیگری برای اقامت خود باشید.

برای آشنایی با بهترین راه های مهاجرت به کشور قبرس شمالی به لینک « روش های مهاجرت به قبرس شمالی » مراجعه نمائید.

اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج

مدارک مورد نیاز مهاجرت به هلند

یکی از موضوعات پراهمیتی که همواره وکلای زیادی بر روی آن تاکید می‌کنند، نحوه‌ی صحیح ثبت درخواست برای مهاجرت به هلند می‌باشد. توجه داشته باشید که صرف نظر از نوع ویزا، اینکه مدارک خود را در زمان تعیین شده و با شیوه‌ی مورد قبول دولت هلند ثبت نمایید، تاثیر بسیاری بر نتیجه‌ی نهایی خواهد داشت. برای این کار، ابتدا به وب سایت اداره مهاجرت هلند مراجعه نمایید. در این وب سایت برای هر یک از انواع ویزای یادشده، قوانین و مقررات ویژه‌ای در نظر گرفته شده است. همچنین زمان ثبت درخواست، هزینه‌ی ویزا و مدارک مورد نیاز ویزا نیز درج شده است. پس مطالعه‌ی دقیق این بخش‌ها و آماده کردن مدارک مربوطه، تمامی مدارک را ترجمه نمایید. سپس می‌بایست مدارک خود را با دقت فراوان در این وب سایت ثبت نموده و هزینه‌های بررسی پرونده را نیز پرداخت کنید. در نهایت نیز پس از مصاحبه با افسر اداره مهاجرت و مورد تایید واقع شدن از سوی وی، ویزای شما صادر خواهد شد.

 1. پاسپورت معتبر و چند قطعه عکس پاسپورتی جدید.
 2. مدارک هویتی به همراه ترجمه.
 3. بیمه‌نامه و مدارک پزشکی.
 4. گواهی تمکن مالی.
 5. گواهی عدم سوء پیشینه.
 6. مدرک زبان.
 7. مدارک تحصیلی و رزومه‌ی علمی ترجمه‌شده.
 8. سوابق کاری ترجمه شده.

آدرس وب سایت رسمی اداره مهاجرت هلند:

https://ind.nl/en

جهت آشنایی و شناخت بهتر راه های مهاجرت و اقامت در کشور مجارستان به لینک « روش های مهاجرت به مجارستان» مراجعه فرمائید.

جاذبه‌ های گردشگری هلند

 

سوالات متداول

1) بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه مهاجرت به هلند کدام است؟ 

مسلما انتخاب بهترین روش مهاجرت به شرایط شخصی، قابلیت‌ها و تمکن مالی شما بستگی دارد. اما در رابطه با کم‌هزینه‌ترین روش، اقدام از طریق مهاجرت کاری با دریافت job offer و همچنین مهاجرت تحصیلی روش‌های کم‌هزینه‌ای هستند.

پاسخ به این پرسش بسیار دشوار و پیچیده است. زیرا که عوامل گوناگونی از قبیل شهر محل زندگی، عادت‌ها و سبک زندگی شما، تعداد افرادی که با شما زندگی می‌کنند و … می‌توانند تاثیر فراوانی در این مبالغ داشته باشند. اما بدون در نظر گرفتن این المان‌ها می‌توان گفت که هر فرد مجرد، ماهانه به 500/1 تا 000/2 یورو احتیاج دارد.

قشر عزیز فرهنگیان برای اینکه بتوانند به هلند مهاجرت کنند، می‌توانند از طریق ویزای تحصیلی و کاری اقدام نمایند. در صورتی که بتوانید از یکی از مدارس، دانشگاه‌ها و حتی یک کارفرمای هلندی پیشنهاد کاری دریافت کنید و یا پذیرش تحصیلی یکی از دانشگاه‌های این کشور را بدست آورید، مهاجرت شما بسیار راحت خواهد بود.

 

درخواست مشاوره رایگان

15 + 14 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *