روش‌ های مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان و ایجاد فرصتی استثنایی به کمک مشاوره و همراهی موسسه‌ی مهاجرتی ویزا 724! با ما همراه باشید تا از طریق انتخاب بهترین روش مهاجرتی، مسیر زندگی خود را تغییر دهید.

برای آشنایی با راه های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور مالزی به لینک «روش های مهاجرت به مالزی» مراجعه نمائید.

نگاهی بر روش‌های مهاجرت به مجارستان

پیش از مهاجرت به مجارستان، بهتر است تا با شناختی کامل از انواع روش‌های ورود به این کشور پیشرفته و اقتصادی، زمینه را برای رشد و ترقی خود فراهم نمایید. زیرا که مجارستان از محدود کشورهای مرفه دنیاست که به علت هزینه‌های مناسب زندگی، یک مقصد ایده‌آل برای افرادیست که می‌خواهند زندگی خود را در قلب اروپا آغاز کنند. دولت این کشور برای علاقه‌مندان به کار و زندگی در مجارستان راه‌های فراوانی در نظر گرفته است که از جمله‌ی آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کار: کشور مجارستان با نرخ بیکاری 4/3% توانسته است به یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی برای علاقه‌مندان به فعالیت در محیط‌های بین المللی تبدیل شود. با اخذ مجوز کاری این کشور از طریق دریافت job offer معتبر، اقامت مجارستان را بدست آورید.
 2. تحصیل: از جمله مزیت‌های تحصیل در دانشگاه‌های مجارستان می‌توان به معتبر بودن مدرک دریافتی و اخذ شغل مناسب، بدون معادل‌سازی مدرک مذکور اشاره کرد. با دریافت پذیرش از این موسسات، شانس خود برای مهاجرت کاری و تحصیلی به برجسته‌ترین کشورهای دنیا افزایش دهید!
 3. سرمایه‌گذاری: به علت عضویت مجارستان در اتحادیه‌ی اروپا و کشورهای عضو شینگن، شرایط اقتصادی ایده‌آلی جهت سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق قرضه و … در این کشور وجود دارد.
 4. ازدواج با تبعه‌ی مجارستان.
 5. تولد: کودکانی که در خاک این کشور متولد می‌شوند به شرطی می‌توانند ویزای تولد مجارستان را بدست آورند که دارای حداقل یک والد مجارستانی باشند.  
 6. پناهندگی.
 7. ویزای توریستی مجارستان.
 8. ویزای همراه مجارستان(جهت همراهی همسر و فرزندان کمتر از 18 سال در بسیاری از روش‌های مهاجرتی).
 9. ویزای هنرمندان و مشاغل خاص.

برای آشنایی با راه های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور لهستان به لینک « روش های مهاجرت به لهستان» مراجعه نمائید.

مهاجرت به مجارستان

آگاهی از شرایط مهم در زمان مهاجرت به مجارستان

تضمین امنیت در زمان مهاجرت، مستلزم توجه به مقرراتی است که دولت کشور مقصد به عنوان پیش‌نیازهای اساسی از تمامی مهاجران درخواست می‌کند. این قوانین علاوه بر ایجاد فضایی مطمئن، همانند غربالی عمل می‌کنند که افراد شایسته‌تر را از گزینه‌های کم صلاحیت‌تر جدا می‌کند. به عنوان مثال، در ویزای کاری مجارستان شرط صدور ویزا برای داوطلبان بین المللی این است که برای شغل مورد نظر هیچ داوطلب دارای صلاحیتی از مجارستان و یا اتحادیه‌ی اروپا وجود نداشته باشد. در ویزای تحصیلی مجارستان، نیاز است تا از یکی از موسسات آموزشی این کشور پذیرش دریافت کنید. البته یکی از شرایط ابتدایی اخذ پذیرش از این موسسات، داشتن مدارک تحصیلی چشمگیر و پرداخت 6000 تا 20/000 یورو برای یک سال تحصیل در این مدارس یا دانشگاه‌ها می‌باشد.

برای اطلاع از بهترین راه های مهاجرت به کشور سوئیس به لینک « روش های مهاجرت به سوئیس » مراجعه فرمائید.

در ویزای سرمایه‌گذاری مجارستان، با توجه به نوع سرمایه‌گذاری که در این کشور انتخاب می‌کنید، سرمایه‌ی اولیه و تمکن مالی متفاوتی از شما درخواست خواهد شد. برای اخذ ویزای ازدواج مجارستان، دولت این کشور تنها در صورتی با درخواست شما موافقت می‌کند که مطمئن شود ازدواج شما بر پایه‌ی عشق بنا شده است. همچنین همسر شما می‌بایست متعهد گردد تمامی هزینه‌های زندگی شما را متقبل می‌شود. در صورت هرگونه شک در رابطه با منفعت‌طلبانه بودن این ازدواج، درخواست شما ریجکت و برابر قانون با شما برخورد خواهد شد. در زمان پناهندگی به مجارستان، می‌توانید پس از ارائه‌ی مدارکی حاکی از در خطر بودن در کشور خود(از نظر جانی، سیاسی، مذهبی و …) اقامت این کشور را بدست آورید. ویزای هنرمندان مجارستان نیز به گروه خاصی از مشاغل از جمله هنرمندان، ورزشکاران، محققان و … به شرط وجود دستاوردهای ملی و یا بین المللی تعلق می‌گیرد.

برای آشنایی با بهترین روشهای مهاجرت به آلمان به لینک « مهاجرت به آلمان » مراجعه نمایید.

ویزای تحصیلی مجارستان

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به مجارستان

یکی از اساسی‌ترین سوالاتی که ذهن بسیاری از عزیزان را به خود مشغول می‌کند، نحوه‌ی درخواست ویزا و مدارک مورد نیاز جهت اپلای می‌باشد. در هر یک از روش‌هایی که به آنها اشاره کردیم، دولت مجارستان برای بررسی میزان صلاحیت شما، مدارک خاصی را طلب می‌کند. سعی کنید که مدارک خود را به دور از هرگونه ابهام، بزرگ‌نمایی و یا گزافه‌گویی تهیه و ثبت نمایید. در گام نخست، به سایت اداره مهاجرت مجارستان مراجعه کنید. بخش‌های مربوط به قوانین اختصاصی و مدارک مورد نیاز ویزای مورد نظر را مطالعه نمایید. مدارک درخواستی را جمع‌آوری نموده و به کمک یک دارالترجمه‌ی معتبر ترجمه کنید. مدارک را در سایت مذکور ثبت نمایید و منتظر اولین جواب کنسولگری بمانید. در مرحله‌ی بعدی، پس از مصاحبه با افسر اداره مهاجرت، در صورت تایید از جانب وی، ویزای شما صادر خواهد شد. مدارک مشترک در زمان مهاجرت به مجارستان عبارتند از:

 1. تمامی مدارک هویتی به همراه ترجمه.
 2. انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه.
 3. پاسپورت دارای اعتبار به همراه عکس پاسپورتی.
 4. گواهی تمکن مالی.
 5. گواهی عدم سابقه‌ی کیفری.
 6. بیمه‌ی معتبر و گواهی سلامت.

آدرس وب سایت اداره مهاجرت مجارستان برای اطلاع از شرایط و قوانین مهاجرت این کشور:

https://visa.vfsglobal.com/irn/en/hun

برای آشنایی با شیوه های مهاجرت به کشور پرتغال به لینک « روش های مهاجرت به پرتغال» مراجعه نمائید.       

جاذبه‌ های گردشگری مجارستان

 

برای آشنایی با شیوه های مهاجرت به یونان، کشوری با غنای تاریخی به لینک « مهاجرت به یونان » مراجعه نمائید.  

سوالات متداول

1) هزینه‌های زندگی در مجارستان چگونه است؟

کشور مجارستان به علت کم بودن هزینه‌ها در بسیاری از جنبه‌های اقتصادی، توانسته است به یکی از محبوب‌ترین کشورهای اروپایی در میان مهاجران تبدیل گردد. برای زندگی در مجارستان( با صرف نظر از عوامل تاثیرگذاری همچون سبک زندگی، شهر محل اقامت، تعداد افراد همراه و …) هر فرد مجرد ماهانه به 500 تا 700 یورو نیاز دارد. البته اجاره‌ی آپارتمان نیز با توجه به محل سکونت، متراژ و نزدیک‌ترین امکانات، می‌تواند از 380 تا 700 یورو متفاوت باشد.

افسر اداره مهاجرت سوالاتی از قبیل مشخصات فردی شما و افراد خانواده‌تان، وضعیت تاهل، تعداد همراهان، علت مهاجرت، برنامه‌های مهاجرتی، اقدام شما در صورت ریجکتی پرونده، داشتن تجربه‌ی سفر به مجارستان، برنامه‌ی سکونت در این کشور، نوع بیمه سلامت و … خواهد پرسید. توجه داشته باشید که افسر اداره مهاجرت تمامی اطلاعات شما در پرونده را مطالعه خواهد کرد و برای اطمینان از واقعی بودن این اطلاعات، سوالات مرتبطی از شما می‌پرسد و در صورت اشتباه جواب دادن و جعلی بودن مدارک، پرونده‌ی شما ریجکت خواهد شد.

اقدام از طریق ویزای کاری و تحصیلی مجارستان از جمله ساده‌ترین روش‌هایی است که شما عزیزان می‌توانید به این کشور وارد شده و آرزوهای خود را دنبال نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

6 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *