مهاجرت به روسیه


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۲۳

 

روش‌های مهاجرت به روسیه

 

از طریق مشاوره و راهنمایی‌های گروه مهاجرتی ویزا 724 در زمان مهاجرت به روسیه، اقامت یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیا را بدست آورید! با ما همراه باشید تا شما عزیزان را با انواع روش‌های مهاجرت به این کشور زیبا آشنا کنیم.


آشنایی با روش‌های مهاجرت به روسیه 

شاید مهاجرت به روسیه بزرگترین آرزوی افرادی باشد که در زمینه‌های مربوط به صنایع پتروشیمی فعالیت دارند! اما جالب است بدانید که این کشور پهناور، به علت وجود منابع طبیعی فراوان توانسته است شرایط مطلوبی را برای رشد اقتصادی در بسیاری از زمینه‌ها فراهم کند. به همین جهت مهاجرت به روسیه پلی ایمن به سوی آرزوهای شماست. راه‌های فراوانی وجود دارد که شما عزیزان می‌توانید با توجه به شرایط و توانایی‌های خود، از طریق آنها اقدام نمایید. به عنوان مثال، می‌توانید برای یکی از انواع ویزاهای زیر درخواست دهید و به خاک روسیه وارد شوید:

 1. تحصیل: اگر بتوانید در آزمون‌های ورودی موسسات آموزشی روسیه قبول شوید و به زبان روسی نیز تسلط داشته باشید، به علت تنوع بالای گرایش‌های تحصیلی، مهاجرت به این کشور از جالب‌ترین روش‌ها خواهد بود.
 2. سرمایه‌گذاری: راه‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاری در روسیه وجود دارد که از جمله‌ی آنها می‌توان به ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید ملک و ... اشاره کرد. البته به این نکته توجه نمایید که به علت نامناسب بودن برخی شاخص‌های اقتصادی مانند شاخص کنترل فساد و شاخص سلب مالکیت، روسیه کشور مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی نخواهد بود.
 3. کار: روسیه به علت عضویت در کشورهای مشترک المنافع یکی از بهترین مقصدهای مهاجرتی برای جویندگان کار می‌باشد. پیدا کردن شغل برای افرادِ متخصصی که به زبان روسی مسلط هستند، بسیار آسان است.
 4. ازدواج با تبعه‌ی روسیه.
 5. تولد: کودکانی که در خاک روسیه متولد می‌شوند به شرط آنکه دارای یک والد روسی و یا حداقل یه جد روسی باشند، می‌توانند تابعیت این کشور را بدست آورند.
 6. پناهندگی.
 7. ویزای توریستی روسیه به منظور آشنایی با فرهنگ و تمدن، بازدید از جاذبه‌های گردشگری و انجام مراحل ابتدایی برخی انواع ویزا.
 8. ویزای همراه روسیه جهت همراهی همسر و فرزندان کمتر از 18 سال.


برای آشنایی با انتخاب بهترین راه برای مهاجرت به کشور اسپانیا به لینک « روش های مهاجرت به اسپانیا» مراجعه نمائید.

 

مهاجرت به روسیه

 

برای اطلاع از بهترین راه های مهاجرت به کشور سوئیس به لینک « روش های مهاجرت به سوئیس » مراجعه فرمائید.

 

بررسی شرایط مهاجرت به روسیه

یکی از موضوعاتی که در زمان مهاجرت می‌بایست توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید، قوانین و مقرراتی است که تمامی مهاجران با توجه به روش درخواستی خود، ملزم به رعایت آنها می‌باشند. ممکن است در گام نخست، توجه و برآورده‌سازی این قوانین دشوار به نظر بیاید؛ اما در نهایت امنیت شما را به همراه خواهند داشت. به عنوان مثال در ویزای کاری روسیه، بدست آوردن مجوز کار تا حد زیادی به ملیت و میزان تخصص افراد بستگی دارد. علاوه بر آن، اولویت صدور این مجوز با شهروندان روسی می‌باشد. برای دریافت ویزای تحصیلی روسیه می‌بایست مبلغ 9000 تا 580/000 روبل جهت یک سال تحصیل در موسسات آموزشی این کشور پرداخت نمایید. این مبلغ حتی برای موسساتی که تدریس در آنها به زبان انگلیسی است، بیشتر می‌باشد.


برای کسب اطلاع از بهترین راه های مهاجرت و اخد اقامت کشور دانمارک به لینک « روش های مهاجرت به دانمارک» مراجعه نمائید.


در ویزای سرمایه‌گذاری روسیه، با توجه به اینکه چه نوع سرمایه‌گذاری را انتخاب می‌کنید، نیازمند تمکن مالی خاصی خواهید بود. حتی اعتبار اقامت شما در این کشور نیز تابع نوع سرمایه‌گذاری شما می‌باشد. در ویزای تولد روسیه، بسیاری از افراد بر این باورند که به همراه اخذ ویزا برای نوزادشان، می‌توانند اقامت این کشور را برای خود نیز دریافت کنند؛ در صورتی که اینطور نیست! در ویزای ازدواج روسیه نیز می‌توانید با ارائه‌ی مدارکی جهت واقعی نشان دادن رابطه‌ی خود و همچنین تمکن مالی سالانه 1/500/000 روبل، این ویزا را بدست آورید. در زمان پناهندگی به روسیه، لازم است تا مدارکی به کنسولگری روسیه ارائه دهید که نشان دهند شما از لحاظ سیاسی، مذهبی، عقیدتی و یا برخی مشکلات دیگر، قادر به ادامه‌ی زندگی در کشور خود نیستید.  

 

کار در صنایع نفت و گاز روسیه


 
مدارک مورد نیاز در زمان مهاجرت به روسیه

آیا می‌دانید که چگونه می‌توانید درخواست ویزای خود را در وب سایت اداره مهاجرت روسیه ثبت کنید؟ آیا با روند مهاجرت آشنایی دارید؟ نگران نباشید؛ زیرا که با انجام مراحل ساده‌ای، می‌توانید درخواست مهاجرت به روسیه را به درستی ثبت نمایید. در ابتدا به سایت مذکور مراجعه نمایید و قوانین مهاجرت و مدارک مورد نیاز ویزای مورد نظر خود را مطالعه کنید. مدارک مربوطه را جمع‌آوری و به کمک دارالرتجمه‌های معتبر، ترجمه نمایید. پس از آن، مدارک را در وب سایت مهاجرتی روسیه ثبت نمایید، هزینه‌های مربوط به بررسی پرونده را پرداخت کرده و منتظر جواب اداره مهاجرت بمانید. در پایان، پس از مصاحبه با افسر اداره مهاجرت، در صورت قبول درخواست شما، ویزای مورد نظر صادر خواهد شد. از جمله مدارک مشترک در تمامی روش‌ها نیاز خواهید داشت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدارک هویتی به همراه ترجمه.
 2. پاسپورت معتبر و عکس پاسپورتی.
 3. انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه.
 4. گواهی تمکن مالی.
 5. گواهی عدم سوء پیشینه.
 6. گواهی سلامت و بیمه معتبر.
 7. فرم‌های درخواست ویزای مورد نظر.


جهت آشنایی با شیوه های مهاجرت به کشور لهستان به لینک « روش های مهاجرت به لهستان» مراجعه فرمائید.   

 

جاذبه‌های توریستی روسیه
 

سوالات متداول

1. هزینه‌های زندگی در روسیه چگونه است؟

هزینه‌ی زندگی در روسیه به عواملی مانند شهر محل سکونت، سبک زندگی، تعداد افراد همراه و ... بستگی دارد. با صرف نظر از عواملی که به آنها اشاره کردیم، هزینه‌ی زندگی یک فرد مجرد(بدون در نظر گرفتن اجاره‌بها) به صورت میانگین معادل 400 تا 500 دلار در ماه خواهد بود(البته توجه داشته باشید که واحد پول روسیه، روبل است). حتی این هزینه‌ها برای دانشجویان کمتر است و تقریبا 200 تا 300 دلار می‌باشد.


سوالات متداول


1) بهترین راه مهاجرت به روسیه کدام روش است؟

انتخاب بهترین راه مهاجرتی تا حد بسیار زیادی به فرد متقاضی، توانایی‌ها و شرایط عمومی وی بستگی دارد. اما پس از بررسی بسیاری از پرونده‌های مهاجرتی، می‌توان به صورت تقریبی بیان کرد که مهاجرت کاری و تحصیلی به این کشور نتیجه‌ی مطلوب‌تری را به دنبال داشته است.

2) آیا برای اخذ ویزای توریستی روسیه نیاز است تا تمکن مالی خاصی داشته باشیم؟

در پاسخ به این پرسش باید به این نکته اشاره کنیم که داشتن تمکن مالی برای تمامی روش‌های مهاجرتی الزامیست. تنها تفاوتی که در این میان وجود دارد، رابطه‌ی مستقیمِ میزان تمکن مالی و نوع ویزا می‌باشد. بر همین اساس، در ویزای توریستی، دولت روسیه از شما می‌خواهد تا به تعداد روزهایی که در این کشور اقامت دارید از تمکن خاصی برخوردار باشید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.