اخذ ویزای کانادا از امارات

مقدمه

در این مقاله از ویزا 724 قصد داریم آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) را ارائه دهیم. درصورتی‌که بنا به اهداف مختلف قصد سفر به کشور کانادا را دارید، اثر انگشت و تصویر شما بایستی در سفارت‌های کانادا به ثبت برسد. این کار اصطلاحاً ثبت بیومتریک نامیده می‌شود. برای انجام این کار نیازمند مراجعه حضوری در یکی از سفارت‌های کانادا هستیم.

* اگر می خواهید از خدمات ما استفاده کنید یا به هر دلیلی نمی توانید وقت انگشت نگاری رزرو کنید و تمایل دارید رزرو وقت سفارت بی نقص انجام شود، توصیه می کنیم، درخواست وقت سفارت را، به تیم با تجربه ما بسپارید و به لینک رو به رو مراجعه کنید >> رزرو وقت سفارت کانادا توسط ویزا724

متأسفانه، به دلیل عدم وجود روابط دیپلماتیک بین کشور ما و کانادا، کانادا در کشور ما سفارتی ندارد و ما برای مراجعه به این سفارت‌ها نیاز سفر به کشورهای همسایه هستیم. از جمله این کشورها می‌توان به امارات، ارمنستان، آذربایجان، عمان، ترکیه و گرجستان اشاره نمود. هیچ تفاوتی بین این سفارت‌ها در جهت ارائه خدمات بیومتریک وجود نداشته و همگی خدمات یکسانی را به متقاضیان ارائه می‌دهند. در چنین وضعیتی، افراد باتوجه‌به شناختی که از این کشورها دارند و همچنین در جهت راحتی بیشتر، یکی را انتخاب می‌کنند.
گرفتن وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) یکی از گزینه‌های پیشروی متقاضیان خواهد بود. به دلیل وجود سفارت‌های کانادا در هر دو شهر دبی و ابوظبی متقاضیان محترم می‌توانند از بین این دو، یکی را انتخاب نمایند.

برای آموزش در خصوص تعیین وقت سفارت کانادا در ترکیه به لینک « رزرو وقت سفارت کانادا در ترکیه» مراجعه نمائید.
برای آموزش تعیین وقت سفارت بلژیک به لینک « تعیین وقت از سفارت بلژیک» مراجعه نمائید.
جهت آموزش در مورد گرفتن وقت برای سفارت ایتالیا به لینک « وقت سفارت ایتالیا» مراجعه نمائید.

اخذ وقت سفارت کانادا در امارات

شیوه اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

برای گرفتن وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) باید درخواست خود را از طریق وب‌سایت ارائه‌دهنده این خدمات، به ثبت برسانید. برای انجام این امور در سفارت‌های کانادا در سرتاسر جهان، یک وب‌سایت عمومی تعیین شده است. نام این وب‌سایت vfsglobal است که طرف قرارداد با سفارت‌های کانادا در کشورهای مختلف است.

در ادامه آموزش اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) را به‌صورت تصویری و مرحله‌به‌مرحله شرح داده‌ایم.

آموزش تصویری وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

جهت اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) بایستی وارد وب‌سایت  vfsglobalشوید. برای انجام این کار با کلیک بر روی نام این سایت در همین خط، وارد آن خواهید شد. همانند تصویر زیر باید کشور امارات را جهت رزرو وقت سفارت کانادا انتخاب نمایید.

وب‌سایت vfsglobal

با کلیک بر روی پرچم امارات در تصویر بالا، وارد وب‌سایت مربوط به سفارت کانادا در امارات خواهید شد. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، خدمات مختلفی را می‌توان در این سفارت انتخاب نمود. از جمله این خدمات می‌توان به اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) اشاره نمود. برای این کار باید در قسمت Book an appointment  بر روی آیکون نارنجی‌رنگ Book now  کلیک نمایید.

صفحه مربوط به سفارت کانادا در امارات در vfsglobal

با کلیک بر روی آیکون Book now، وارد صفحه‌ای مانند تصویر زیر خواهید شد.

صفحه مربوط به رزرو وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

در این صفحه روش‌های مربوط به دریافت وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) درج شده‌اند. اگر به پایین همین صفحه بیایید، روش‌های مختلف ثبت درخواست مراجعه به سفارت جهت انتخاب، وجود دارد. روشی که برای هم‌وطنان متقاضی وقت سفارت کانادا در امارات توصیه می‌شود، روش درخواست آنلاین است.

روش‌های اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

با کلیک بر روی آیکون نارنجی‌رنگ view more صفحه کمی بازتر می‌شود. شما می‌توانید شرایط درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) را در اینجا مطالعه نمایید.

انتخاب روش آنلاین برای رزرو وقت سفارت کانادا

در سطر اول این قسمت در تصویر، گزینه CLICK HERE به رنگ نارنجی وجود دارد که شما را به صفحه زیر منتقل خواهد کرد.

ورود به‌حساب جهت اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

در این قسمت، وب‌سایت از شما ایمیل و رمز عبور جهت ورود به پنل مدیریتی را درخواست می‌کند. درصورتی‌که پیش‌ازاین، درخواستی مبنی بر وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) نداده باشید، لازم است از طریق بخش new user اقدام به ثبت‌نام در وب‌سایت نماید. با کلیک بر آن، به صفحه زیر هدایت می‌شوید.

ثبت‌نام در سایت

در صفحه بالا که برایتان باز شده است، با وارد نمودن اطلاعات موردنیاز، یک پنل کاربری برای درخواست وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) ایجاد می‌شود. در ادامه یک ایمیل برای فعال‌سازی حساب به شما ارسال خواهد شد.

تأیید حساب

با تأیید حساب از طریق ایمیل مجدداً به صفحه ورودی پنل درخواست وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) هدایت می‌شوید. در این مرحله نام کاربری و رمز عبور خود را باید وارد نموده و وارد پنل شوید.

ورود به‌حساب

پس از درج اطلاعات حساب کاربری، به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

برای آموزش دریافت وقت سفارت کانادا در ارمنستان به لینک « وقت سفارت کانادا در ارمنستان» مراجعه نمائید.

پنل کاربری اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

برای درخواست وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) باید گزینه Schedule Appointment را انتخاب نمایید. بر طبق تصویر زیر در ادامه با انتخاب بین شهر دبی و یا ابوظبی (Select Centre) و تعداد نفرات ( No. of Applicants ) و نوع خدمات انتخابی (Select Appointment Category) درخواست خود را تکمیل نمایید.

تعیین وقت

مشخصات هر یک از افراد درخواست‌کننده خدمات بیومتریک، باید از طریق ADD APPLICANT ثبت شود.

ثبت مشخصات نفرات درخواست‌کننده خدمات

همانطور که گفتیم، اطلاعات هر یک از افراد متقاضی باید بر طبق تصویر زیر وارد شده و با کلیک بر روی SUBMIT ثبت شود. لازم به ذکر است در هر درخواست حداکثر مشخصات 5 نفر را میتوانید به ثبت برسانید.

ثبت مشخصات فردی

در ادامه به پنلی مانند تصویر زیر هدایت می‌شوید که باید در آن از بین گزینه‌های سبزرنگ، یکی از تایم‌های خالی را جهت رزرو وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) انتخاب نمایید.

انتخاب وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

پس از انتخاب زمان و پرداخت هزینه مربوطه وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) برای شما و همراهانتان رزرو خواهد شد. تصویر زیر، یک نمونه از فرم رسید درخواست مربوطه است.

تأییدیه درخواست اخذ وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی)

سخن پایانی

در این مقاله آموزشی ویزا 724 مراحل گرفتن وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) را با هم پیمودیم. اگر در حوزه‌های دریافت ویزا و اقامت کانادا نیاز به دریافت مشاوره دارید، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سؤالات متداول

1. آیا درخواست وقت سفارت کانادا در امارات (دبی و ابوظبی) رایگان است؟

خیر، این کار نیازمند پرداخت هزینه‌های مربوط به مراجعه حضوری و بهره‌مندی از خدمات بیومتریک است.

2. بین دبی و ابوظبی کدام شهر را برای دریافت خدمات بیومتریک انتخاب کنم؟

تفاوتی بین سفارت‌های این دو شهر از نظر سطح خدمات ارائه شده وجود ندارد. بهتر است بررسی کنید که در زمان درخواستی شما، کدام یک از این سفارت‌ها وقت آزاد دارند تا آن سفارت را انتخاب نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

12 + 6 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

  1. Rima

    درود بر شما
    وقت بخیر با سپاس از راهنمایی ها در مورد چگونگی دریافت وقت سفارت کانادا از سفارت این کشور در دبی لطفا بفرمایید در زمان پر کردن فرم چگونه باید هزینه ی سفارت را از تهران پرداخت کرد ؟ آیا درگاه بانکی از ایران امکان پذیر است ،اگر خیر ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با سپاس

    پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *