راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی

برای راه اندازی یا خرید یک بیزینس در دبی، به ثبت شرکت در دبی نیاز دارید؛ ویزا724 با بهترین کیفیت و با مناسب ترین نرخ خدمات ثبت شرکت و راه اندازی شرکت به شما را ارائه می دهد. برای آشنایی با چگونگی ثبت شرکت به لینک > ثبت شرکت دبی مراجعه کنید.

چگونه یک فروشگاه لوازم خانگی را در شهر دبی راه اندازی کنیم؟

الزامات و استاندارد های خاصی وجود دارند که باید به هنگام راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی در نظر داشته باشیم. در ادامه به برخی از مهم ترین الزامات و قوانین مربوطه اشاره کرده‌ایم.

اولین گامی که به هنگام راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی باید انجام دهید، پیاده‌سازی یک طرح تجاری و انتخاب نام برند برای کسب‌ و کارتان است. سعی کنید نامی را برند خود انتخاب کنید که به‌ خاطر سپردن آن برای افراد آسان‌تر باشد. همچنین به‌گونه‌ای نباشد که یک کپی از اسامی سایر برندها محسوب شود. 

در گام بعدی بهتر است تا برای دریافت مجوزهای لازم جهت راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی اقدام کنید. برای این کار باید مجوزهایی را از وزارت توسعه اقتصادی دبی یا نمایندگان آن در مناطق آزاد شهر دبی دریافت کنید.

برای آشنایی با شرایط و نحوه افتتاح حساب بانکی در دبی به لینک> افتتاح حساب در دبی مراجعه نمایید.

هزینه اجاره محلی برای راه‌ اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی

در اینجا شما را با نرخ اجاره محلی برای راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی در چهار منطقه مشهور این شهر آشنا می‌کنیم.

Mall of the Emirates: نرخ اجاره یک فضا برای راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی آن هم در بازار مشهوری همچون مال امارات ممکن است در آینده نزدیک به بیش از 500 درهم در هر مترمربع برسد. در این صورت اجاره سالانه یک محل برای راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی 200 متر مربعی در مال امارات حدود 120000 درهم خواهد بود.

• دبی مارینا مال: متوسط اجاره یک فضای فروشگاهی در دبی مارینا 1000 درهم به‌ازای هر فوت مربع در سال است. این رقم نسبت به نیمه دوم سال 2022 چیزی در حدود 21.52 درصد افزایش داشته است. در چنینی شرایطی اجاره سالانه یک محل برای راه اندازی فروشگاه 200 متر مربعی در دبی مارینا مال حدود 215340 درهم خواهد بود.

• دبی مال (Dubai Mall): اجاره‌ بها در دبی مال به 7000 درهم در هر مترمربع می‌رسد. در چنینی شرایطی هزینه اجاره سالانه یک محل برای راه اندازی فروشگاه 200 متر مربعی در دبی مال حدود 1،440،000 درهم خواهد بود.

• سیتی‌سنتر دیره: متوسط اجاره بهای یک فضای فروشگاهی در دیره 1000 درهم در هر مترمربع در سال است که نسبت به نیمه دوم سال 2022 2.36 درصد افزایش داشته است. با این اوصاف، اجاره سالانه یک محل برای یک محل برای راه اندازی فروشگاه 200 متر مربعی در سیتی‌سنتر دیره حدود 240،000 درهم خواهد بود.

برای آشنایی با شرایط اجاره دفتر کار و مغازه در دبی به لینک > اجاره مغازه در دبی مراجعه نمایید.

هزینه خرید تجهیزات برای فروشگاه لوازم خانگی در دبی

هزینه خرید تجهیزات برای راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی به عوامل مختلفی از جمله اندازه و موقعیت فروشگاه، نوع و تعداد لوازمی که قرار است به فروش برسند، بستگی دارد. بر اساس برخی منابع آنلاین، قیمت متوسط لوازم خانگی در دبی بین 2000 تا 10،000 درهم خواهد بود؛ بنابراین، کل هزینه خرید تجهیزات برای راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی بسته به تعداد و تنوع لوازمی که قرار است در انبار نگهداری شود، می‌تواند از 200،000 درهم تا 1،000،000 درهم یا بیشتر متغیر باشد.

چیدمان فروشگاه لوازم خانگی

حقوق کارکنان فروشگاه لوازم خانگی در دبی

بسته به حجم محلی که برای راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی در نظر گرفته‌اید، ممکن است که نیاز به استخدام چند متصدی فروش داشته باشید. حقوق متصدیان فروش لوازم خانگی در شهر دبی در حال حاضر رقمی بین 4 تا 8 هزار درهم در ماه است. در این صورت بسته به تعداد افرادی که استخدام خواهید کرد، این رقم را نیز باید به هزینه‌های خود اضافه کنید.

میزان درآمد شما پس از راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی چقدر خواهد بود؟

میزان درآمدی که پس از راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی به دست می‌آورید، بستگی به مدیریت کسب‌ و کار خود و میزان سودی که می‌توانید از فروش خود داشته باشید، دارد. برای تخمین درآمدهای بالقوه خود، باید درآمدها و هزینه‌های خود را در نظر بگیرید و درآمد خالص و بازگشت سرمایه خود را محاسبه کنید. برای انجام این کار، می‌توانید از یک مدل مالی استفاده کنید که به شما کمک می‌کند جریان نقدی، نقطه سر به‌ سر و تجزیه‌ و تحلیل ریسک خود را پیش‌بینی کنید.

فروشگاه لوازم خانگی در دبی

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724 شما را با شرایط راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی و هزینه‌ها و تمام جزئیات آن آشنا کردیم. در پایان در صورتی که برای شروع یا انتقال کسب و کار خود به دبی نیاز به راهنمایی‌های بیشتر دارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند به شما در این راه کمک کنند.

سوالات متداول

بله، مقرراتی از سوی شهرداری دبی برای فروش لوازم برقی وجود دارند. این مقررات شامل الزامات ایمنی محصول و انطباق با استانداردهای بین‌المللی است. مهم است که اطمینان حاصل کنید که لوازمی که می‌فروشید با این مقررات مطابقت داشته باشند.

راه اندازی فروشگاه لوازم خانگی در دبی نیز با چالش‌هایی همراه است که باید بر آنها غلبه کنید. دبی بازار رقابتی و اشباع شده‌ای دارد و بسیاری از فروشگاه‌های لوازم خانگی موجود و جدید برای جلب مشتری با یکدیگر در رقابت هستند. دبی همچنین هزینه‌های زندگی و تجارت بالایی دارد، به این معنی که شما باید سرمایه و بودجه کافی برای پوشش هزینه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های خود داشته باشید. 

درخواست مشاوره رایگان

10 + 3 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *