کسب و کارهای محلی در دبی

دبی به عنوان یکی از پایتخت‌های اقتصادی خاورمیانه، همواره محلی ایده آل برای شروع کسب و کارهای بزرگ و کوچک است. در این مقاله از ویزا 724 می‌خواهیم به این موضوع بپردازیم که میزان درآمد کسب و کارهای محلی در دبی چقدر است و افرادی همچون کارمندان و تکنسین‌های فنی در این شهر چقدر درآمد دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت ویزای کار دبی به لینک > مهاجرت کاری به دبی مراجعه نمایید.

میزان درآمد مشاغل محلی در دبی

درآمد کسب و کارهای محلی در دبی بسته به نوع شغل می‌تواند متفاوت باشد‌. بدین صورت که می‌توانیم مشاغل خدماتی را داشته باشیم که میانگین درآمد ماهانه 4800 درهمی دارند. در حالی که برخی مشاغل سطح بالا نیز وجود دارند که تا مبلغ 99 هزار درهم نیز به کارمندان و متخصصان پرداخت می‌کنند. نکته مثبتی که در این باره وجود دارد، این است که کشور امارات و شهر دبی کاملاً معاف از مالیات (tax) می باشند. بدین ترتیب هیچ گونه مالیاتی از درآمد شغلی شما کم نخواهد شد.

ویدئو 1: نمونه اقامت های دبی که توسط ویزا724 اخیرا دریافت شده است:

برای آشنایی با شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی می‌توانید به لینک > اقامت از طریق ثبت شرکت در دبی مراجعه کنید.

میزان درآمد کارمند معمولی در دبی

پس از  بررسی درآمد کسب و کارهای محلی در دبی، می‌خواهیم به بررسی درآمد کارمند معمولی در دبی بپردازیم. اینکه بخواهید به عنوان یک کارمند معمولی در دبی استخدام شوید و روند زندگی خود را در این شهر ادامه دهید، باید بدانید که پایه درآمد در دبی برای مشاغل مختلف ممکن است متفاوت باشد. بر طبق تحقیقاتی که در طول دو سال گذشته در مورد درآمد کارمندان در دبی انجام شده است، تخمین زده می‌شود که درآمد کارمندان در این شهر از 5000 درهم در ماه شروع می‌شود. بسته به میزان سابقه و تجربه‌ای که آن کارمند کسب می‌کند، ممکن است که درآمدها متفاوت باشند. در دبی مشاغل کارمندی وجود دارند که میانگین درآمد آنها 19 هزار درهم در ماه است.

برای اینکه با هزینه‌ها و مخارج زندگی در دبی آشنا شوید حتما به لینک >هزینه زندگی در دبی مراجعه نمایید.

درآمد کارمند معمولی در دبی

میزان درآمد نیروی متخصص در دبی

در هر حوزه شغلی و کسب و کارهای محلی در دبی، بالاترین جایگاه‌ها در اختیار نیروهای متخصص خواهد بود. این امر باعث می‌شود تا درآمد کسب شده توسط این گروه‌، بیشتر از سایر کارمندان عادی باشد‌. اگر بخواهیم به طور میانگین به بررسی درآمد کسب و کارهای محلی در دبی به عنوان یک نیروی متخصص بپردازیم، می‌توانیم مشاغل مختلفی را نام ببریم. سرآشپزهای حرفه‌ای در دبی تا 44 هزار درهم نیز در ماه دریافت می‌کنند. مدیران پروژه تا 20 هزار درهم، مدیران عملیاتی تا 15 هزار درهم، مهندسین نرم‌افزار تا 11 هزار درهم در ماه درآمد دارند. مشاغل آموزشی و مشاورین مالیاتی تا 10 هزار درهم درآمد دارند. پرستاران و افراد فعال در حوزه بهداشت و درمان نیز از 6000 درهم به بالا در ماه درآمد خواهند داشت.

میزان درآمد نیروی فنی در دبی

مشاغل فنی، یکی از کسب و کارهای محلی در دبی به شمار می‌آیند که درآمد نسبتا بالایی را در بین مشاغل دبی دارند. البته نوع کسب و کار فنی، محل فعالیت، میزان سابقه کار و حتی سختی کار در میزان درآمد محلی در دبی نقش دارند. اگر بخواهیم به میانگین درآمد مشاغل فنی در دبی بپردازیم، باید بگوییم که درآمد تکنسین‌های فنی (Technician Jobs)در دبی از 8000 درهم در ماه آغاز می‌شود. بسته به سختی کار و محلی که تکنسین در حال فعالیت است، ممکن است که این درآمد تا حدود دو برابر نیز افزایش یابد. جالب است بدانید که درآمد کسب و کارهای محلی در دبی در حوزه فنی بهترین وضعیت را نسبت به سایر مشاغل دارند.

میزان درآمد شرکت های کوچک در دبی

پس از بررسی درآمد کسب و کارهای محلی در دبی می‌خواهیم به بررسی میزان درآمد و سودی که شرکت‌های کوچک می‌توانند در این شهر داشته باشند، بپردازیم. همانطور که می‌دانید شهر دبی یکی از بهترین مکان‌ها برای ثبت شرکت و انتقال کسب و کار به خارج از کشور می‌باشد. حتی جالب است بدانید که تمدید فعالیت شرکت‌ها در دبی مستقل از میزان درآمدی خواهد بود که در طول یک سال کسب می‌کنید. بدین صورت که حتی نبود سود هم نمی‌تواند عاملی برای سلب امتیاز فعالیت شرکت در دبی باشد.

از نظر میزان درآمد شرکت‌ها و کسب و کارهای محلی در دبی، بهتر است تا نتایج تحقیقات انجام شده در این باره را بیان کنیم. بر طبق تحقیقات انجام شده توسط مجله صنعت و تجارت در سال 2019، میانگین درآمد شرکت‌های کوچک در دبی رقمی بین 50 تا 100 هزار درهم بوده است. البته این رقم میانگین است و بستگی به میزان فعالیت شرکت و نوع خدمتی که انجام می‌دهد، دارد.

درآمد شرکت های کوچک در دبی

ویزا 724، همراه شما در مسیر مهاجرت به امارات

در این مقاله، شما را با میزان درآمد کسب و کارهای محلی در دبی آشنا کردیم. شهر دبی، به عنوان یکی از پررونق‌ترین شهرهای خاورمیانه به شمار می‌رود که مکانی ایده‌آل برای شروع کسب و کارهای ایرانی‌ها است. در صورتی که قصد دارید تا به ثبت شرکت در دبی یا دریافت ویزای کاری این شهر اقدام کنید، میتوانید از کمک مشاوران با تجربه در این امر بهره بگیرید. گروه ویزا 724 با وکلای مجرب مهاجرتی، آماده خدمت رسانی به متقاضیان از سراسر کشور می‌باشد.

سوالات متداول

بله میزان درآمدها برای مشاغل تخصصی در این شهر حتی برای مهاجرین نیز نسبتاً بالا است. همچنین هزینه‌های زندگی در این شهر نیز آنقدرها بالا نیست. از این بابت ارزش مهاجرت کاری به دبی وجود دارد.

بله. شما می‌توانید شرکت خود را به شهر دبی انتقال دهید و از مزایای درآمدی آن بهره ببرید‌.

 

 

درخواست مشاوره رایگان

5 + 2 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

  1. Mehran

    من۵۵ سال سن دارم و کارشناس پرستاری هستم . خواستم بپرسم که برای کسی با سن و سال من که عربی بلد نیستم و انگلیسی هم دستوپاشکسته صحبت میکنم کاری هست مثلا تو مطب یا درمانگاهی .

    پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *