راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۰۳

 

راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی

 

برای راه اندازی یا خرید یک بیزینس در دبی، به ثبت شرکت در دبی نیاز دارید؛ ویزا724 با بهترین کیفیت و با مناسب ترین نرخ خدمات ثبت شرکت و راه اندازی شرکت به شما را ارائه می دهد. برای آشنایی با چگونگی ثبت شرکت به لینک > ثبت شرکت دبی مراجعه کنید.

 

چگونه یک فروشگاه لوکس فروشی را در شهر دبی راه اندازی کنیم؟ (مجوزهای لازم)

شهر دبی به‌عنوان یک مرکز پویا برای تجارت و بازرگانی بین‌المللی، آن را به مقصدی جذاب برای کارآفرینان تبدیل کرده است. برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی، باید مجموعه‌ای از مراحل را دنبال کنید. 

 

برای آشنایی با شرایط و نحوه افتتاح حساب بانکی در دبی به لینک> افتتاح حساب در دبی مراجعه نمایید.

 

فعالیت تجاری DED خود (فروشگاه لوکس فروشی در دبی) را انتخاب کنید

سفر شما برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی با انتخاب فعالیت تجاری مناسب از فهرست گسترده بیش از 2100 فعالیت ثبت شده در وزارت توسعه اقتصادی (DED) آغاز می‌شود. این انتخاب، نوع مجوز کسب‌وکار مورد نیاز شما را تعیین می‌کند. ممکن است برای برخی کالاها، مانند جواهرات یا غذا، به تأییدیه‌های اضافی نیاز داشته باشید.

 

برای آشنایی با شرایط راه اندازی کسب و کار در دبی به لینک> کسب و کار در دبی مراجعه نمایید.

 

شرکت خود را در DED ثبت کنید

ثبت شرکت در DED یک مرحله اجباری برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی است. این کار شامل ارائه مدارک لازم است که معمولاً شامل کپی پاسپورت و ویزای همه سهام‌داران و مدیران می‌شود. اگر خارج از کشور هستید، به یک شریک محلی نیاز دارید که حداقل 51 درصد از کسب‌وکار را در اختیار داشته باشد و در کسب‌ و کار سهیم باشد. ثبت و فرایند کسب‌وکار مقدمه‌ای برای اخذ مجوز تجارت و سایر گواهینامه‌های ضروری برای عملیات قانونی است.

 

مجوز کسب‌وکار خود را برای فروشگاه لوکس فروشی در دبی دریافت کنید

گرفتن مجوز کسب‌وکار برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی گام بعدی است. نوع مجوز که می‌تواند تجاری، صنعتی، حرفه‌ای، گردشگری، کشاورزی یا آزاد باشد، به ماهیت کسب‌وکار شما بستگی دارد. هزینه دریافت مجوز تجارت متفاوت است؛ اما به‌طورکلی در مقایسه با سایر شهرهای جهانی مقرون‌به‌صرفه در نظر گرفته می‌شود.

 

فروشگاه لوکس فروشی

 

یک فضای تجاری را برای مغازه خود اجاره کنید

هزینه اجاره محلی برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی در دبی به موقعیت، اندازه و امکانات فروشگاه بستگی دارد. طبق برخی منابع آنلاین، متوسط هزینه اجاره مغازه در دبی بین 2000 تا 10000 درهم در هر مترمربع در سال بسته به منطقه و تقاضای بازار است. برای مناطق لوکس، هزینه اجاره می‌تواند بسیار بالاتر باشد؛ زیرا این مناطق مشتریان بیشتری را به خود جذب می‌کنند و از نفوذ بیشتری برخوردار هستند. برخی از مناطق دبی که می‌توانید یک فروشگاه لوکس راه اندازی کنید عبارت‌اند از: 

 

• داون تاون دبی: اینجا قلب شهر دبی است؛ جایی که می‌توانید مکان‌های دیدنی نمادین مانند برج خلیفه، مرکز خرید دبی و فواره دبی را پیدا کنید. این منطقه در بین گردشگران و ساکنان محلی به طور یکسان محبوب است و فروشگاه‌های لوکس فروشی متنوعی از پوشاک‌های گران‌قیمت گرفته تا جواهرات و لوازم الکترونیکی در این مکان مستقر هستند. هزینه اجاره یک مغازه برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در داون تاون دبی می‌تواند از 5000 درهم تا 15000 درهم در هر مترمربع در سال متغیر باشد.

• دبی مارینا: این مکان یک جامعه ساحلی است که سبک زندگی جهان‌ وطنی را با آسمان‌خراش‌ها، قایق‌های تفریحی و رستوران‌ها ارائه می‌کند. این منطقه به‌عنوان محلی ایده‌آل برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی شناخته می‌شود. هزینه اجاره مغازه در دبی مارینا می‌تواند از 4000 درهم تا 12000 درهم در هر مترمربع در سال متغیر باشد.

• مرکز مالی بین‌المللی دبی (DIFC): این منطقه به‌عنوان مرکز مالی بین‌المللی دبی شناخته می‌شود که در آن می‌توانید بانک‌ها و شرکت‌های حقوقی بین‌المللی را پیدا کنید. این منطقه همچنین خانه برخی از معتبرترین گالری‌های هنری، هتل‌ها و رستوران‌های شهر است. این منطقه برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی مناسب است که مشتریان تجاری و ثروتمند را هدف قرار می‌دهد. هزینه اجاره یک مغازه در DIFC می‌تواند از 6000 درهم تا 18000 درهم در هر مترمربع در سال متغیر باشد.

 

فروشگاه لوویس ویتون

 

استخدام کارکنان برای فروشگاه لوکس فروشی در دبی

هنگامی که فضای فروشگاه شما تعیین شده و برای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی آماده می‌شوید، نوبت به استخدام کارکنان می‌رسد. فرایند استخدام باید مطابق با قوانین استخدام محلی باشد. در بیشتر موارد، شما مدیری را برای نظارت بر عملیات فروشگاه منصوب خواهید کرد. حقوق مدیر بوتیک در امارات بین 8000 درهم تا 13000 درهم است. حقوق متصدیان و کارکنان فروشگاه لوکس فروشی در دبی هم می‌تواند بین 3 تا 6 هزار درهم در ماه باشد.

برای آشنایی با مشاغل موفق ایرانی در دبی به لینک > مشاغل موفق ایرانی در دبی مراجعه کنید.

 

هزینه های راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی چقدر خواهد بود؟

هزینه‌های راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی به‌تنهایی می‌تواند به 9350 دلار برسد. برای یک کسب‌وکار جدید، نیاز است حداقل 25000 دلار برای هزینه‌های سال اول کنار بگذارید. هزینه دریافت مجوز تجاری می‌تواند از 2720 تا 13600 دلار در سال متغیر باشد. هزینه‌های تمدید مجوز نیز می‌تواند بین 3000 تا 3540 دلار باشد.

 

هنگام درنظرگرفتن یک مکان، مهم است که بازگشت سرمایه (ROI) مورد انتظار را نیز تعیین کنید. به‌عنوان‌مثال، پیش‌بینی می‌شود که میزان بازده بازگشت سرمایه پس از راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در منطقه Sobha Waves Opulence در حدود 29.4٪ باشد؛ درحالی‌که بازده بازگشت سرمایه تخمینی City Walk بین 15٪ تا 25٪ است.

 

بوتیک در دبی

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با شرایط راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی، هزینه‌ها و تمام جزئیات آن آشنا کردیم. در پایان، در صورتی که برای شروع یا انتقال کسب و کار خود به دبی نیاز به راهنمایی‌های بیشتری دارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند به شما در این راه کمک کنند.


سوالات متداول


1. آیا یک خارجی می‌تواند فروشگاه لوکس فروشی در دبی افتتاح کند؟

DED از ژانویه 2023 روند دریافت مجوزهای تجاری برای افراد خارجی را ساده‌تر کرده است. الزام قبلی برای مالکیت محلی در بسیاری از بخش‌ها لغو و امکان مالکیت کامل خارجی را فراهم کرده است.

2. مزایای راه‌ اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی را بیان کنید؟

از جمله مزایای راه اندازی فروشگاه لوکس فروشی در دبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

• کم‌بودن میزان مالیات‌ها.
• زیرساخت درجه یک.
• عوارض پایین واردات لوازم لوکس.
• امکان همکاری با ارگان‌های دولتی.
• نبود محدودیت در افتتاح شعب جدید.
• امکان بهره‌گیری از مزایای منطقه آزاد.
• محدودیتی در مبادلات ارزی وجود ندارد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.