آشنایی با استادی پلن حرفه ای

انگیزه نامه چیست ؟

انگیزه نامه یا معادل آن به زبان فارسی برنامه مطالعه طرحی است دقیق از مطالب و زمان مطالعه شما. انگیزه نامه باید شامل اهداف مشخص، مدت زمان انجام وظایف، منابع مورد نیاز برای دستیابی به آن اهداف و فرصت های تکمیلی باشد. یک برنامه مطالعاتی باید به شما کمک کند تا در طول تحصیل متمرکز، منسجم، سازمان یافته و با انگیزه باشید. برای تحصیل در خارج از کشور نیاز دارید تا برای خودتان یک انگیزه نامه تهیه کنید. در انگیزه نامه شما باید دلایلتان برای تحصیل در خارج از کشور و همچنین مدت زمان تقریبی اتمام دوره تحصیلی خود را قید کنید.

برای آشنایی بیشتر و همچنین نحوه نوشتن انگیزه نامه به لینک «ارائه استادی پلن حرفه ای» مراجعه نمائید.

7 نمونه حرفه ای انگیزه نامه برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا :

آشنایی با استادی پلن

ترجمه خلاصه انگیزه نامه 1 :

توصیه من این است که ادبیات کودکان کانادا و این که چگونه ترویج کننده تصورات جامعه از دوران کودکی است باید به دقت بررسی شود. من مطالعه خود را روی کودکان کانادایی متمرکز خواهم کرد. در اینجا چندین نمونه کتاب مرجع مرتبط با دیدگاه کودکان کانادایی آورده شده است که از آن به عنوان مراجع کارم استفاده می کنم. من روی کتاب هایی که برای کودکان بین سال های 1850 تا 1950 نوشته شده است تمرکز خواهم کرد. با توجه به سبک یکسان این کتاب ها آن ها را با یک روش بررسی می کنم تا به نتیجه واحدی برسم. من درخواستم را با دکتر مارگرت مطرح کردم و ایشان پذیرفتند که استاد راهنمای من در این راه باشند. ادبیات کودکان خردسال در کانادا حوزه ای تقریبا فراموش شده است. مطالعات من به این دوره خلاصه نمی شود و قصد دارم در آینده حرفه ای خود هم در این مسیر فعالیت کنم.

 معرفی نمونه های استادی پلن

ترجمه خلاصه انگیزه نامه شماره 2:

در پژوهش های سال های اخیر کمتر بر خود متن تمرکز شده است و نیت نویسنده بیشتر ویرایش متن و یا اقتباس از آن بوده است. من علاقه مند به مطالعه روند ویرایش هستم. همچنین در مورد این که چگونه این ویرایش ها بر درک خواننده تاثیر می گذارند قصد انجام تحقیقاتی را دارم. من می خواهم روش هایی را که یک ویرایشگر به یک متن شکل می دهد و آن را تغییر می دهد کشف کنم و برای عموم منتشر کنم. ما می توانیم از طریق مقدمه، حاشیه، تحلیل متون و… ساختاری قابل درک برای خوانندگان جوان ایجاد کنیم. این تغییرات را در سایر جنبه ها از جمله بازاریابی کتاب نیز می توانیم اعمال کنیم. این که این روند در سالیان اخیر چه تغییراتی کرده شایسته بررسی است.

استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا

ترجمه خلاصه شماره 3 :

درسال های اخیر افزایش تروریسم باعث ایجاد نگرانی های زیادی شده است. در این وضعیت، ادبیات نقش پررنگی در کنترل جامعه ایفا می کند. ادبیات به نقد فرهنگ و جامعه کنونی می پردازد. تحقیق درباره ادبیاتی که درباره حقوق بشر و روندهای فعلی سیاست وجود دارد می تواند دریچه جدیدی را باز کند. من میخواهم به نقد و بررسی داستان های پاپ معاصر در جامعه فعلی بپردازم. این آثار ارزشمند به خوانندگان در مورد موضوعاتی مانند ترور و حقوق بشر در مواقع بحران آموزش می دهد. این متون همچنین بر روی رفتار های قومیتی و قبیله ای انسان ها در این مواقع تمرکز کرده است.

ترجمه نمونه استادی پلن

ترجمه خلاصه انگیزه نامه شماره 4 :

من موضوعات مختلفی در زمینه مدیریت بازرگانی مطالعه کرده ام. هرچه بیشتر مطالعه کردم بیشتر به اهمیت مدیریت منابع انسانی در اقتصاد خرد در ایران پی بردم. سوالات زیادی در این باره وجود دارد و من تاکنون دو مقاله در این باره منتشر کرده ام. مقاله اول من در مورد اهمیت تعهد در کار و مقاله دوم در زمینه ادراک کارکنان در مورد پروژه بود. برنامه من برای دوران پسا دکتری هم مطالعه در همین زمینه ها به عنوان عضو علمی یکی از دانشگاه های ایران است. برای عضویت در دانشگاه تهران در صورت اخذ مدرک دکتری در خارج از کشور شانس بیشتری پیدا خواهم کرد. بعد از دو سال دوره کارشناسی ارشد در ایران به این نتیجه رسیدم که دانشکده های مدیریت از اصول علمی پیروی نمی کنند در نتیجه تصمیم گرفتم در این سیستم به تحصیلاتم ادامه ندهم.

استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا

ترجمه خلاصه انگیزه نامه شماره 5 :

من علاقه زیادی به رشته بیوتکنولوژی دارم و برای تحقق آرزوهایم این رشته را انتخاب کردم. بعد از پایان تحصیلاتم در دوران دبیرستان، دوره 2 ساله کارشناسی را در موسسه ansal در هند گذراندم. به خاطر فعالیت هایم در کارهای عملی در آزمایشگاه و همچنین موفقیت در دروس نظری جوایز زیادی کسب کردم. این دوره به من کمک کرد تا درک بهتری از رشته بیوتکنولوژی و همچنین تاثیر آن بر کشاورزی پیدا کنم. بعد از پایان دوره کارشناسی شروع به تحقیق در مورد پیدا کردن دانشگاه هایی کردم که به طور عمیق تر دروس بیوتکنولوژی را تدریس می کنند. تحقیقات من منجر به پیدا کردن دانشگاه مانیتوبا در کانادا شد.

برای اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه مانیتوبا به لینک «دانشگاه مانیتوبا کانادا» مراجعه نمائید.

این دانشگاه 19 آزمایشگاه در رشته من دارد و از دانشگاه های برجسته کانادا در این حوزه است. کسب مدرک از این دانشگاه وجهه بین المللی در رشته بیوتکنولوژی برایم ایجاد می کند. بعد از اتمام تحصیلاتم در کانادا قصد انجام کارهای پژوهشی در همین زمینه و در کشور خودم را دارم. در 2 دهه گذشته هند به یکی از مراکز مهم بیوتکنولوژی جهان تبدیل شده است و من می توانم به گسترش این رشته در هند کمک کنم.

معرفی و نمونه استادی پلن تحصیلی کانادا

ترجمه خلاصه انگیزه نامه شماره 6 :

من مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه فناوری اطلاعات پنجاب در پاکستان گرفته ام. هدف من گرفتن مدرک دکتری در رشته علوم کامپیوتر است. من مطلع هستم که بر طبق قوانین دانشگاه های کانادا ابتدا باید مدرک کارشناسی ارشد خود را بگیرم و بعد برای دکتری درخواست پذیرش بدهم. در طول دو سال دوره کارشناسی ارشد نوزده دوره گذرانده ام و چندین پروژه گروهی و انفرادی انجام داده ام که به من کمک کرده تا هم در کار های گروهی هم در فعالیت های انفرادی پیشرفت کنم. آخرین پروژه من  در ارتباط با سیستم مدیریتی اطلاعات در یک شرکت خصوصی بود. با گسترش علم کامپیوتر در سالیان اخیر و دانش من در رشته مدیریت بازرگانی و ارتباطات و هم پوشانی این رشته ها علاقه دارم تا در رشته علوم کامپیوتر ادامه تحصیل بدهم. کانادا یک کشور آزاد از لحاظ علمی بدون محدودیت مذهبی یا جنسیتی است. این کشور اعتبار علمی بالایی دارد و یکی از معتبر ترین سیستم های آموزشی دنیا را دارا است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در رشته علوم کامپیوتر و IT  کانادا می توانید از لینک «معرفی رشته علوم کامپیوتر» راهنمایی بگیرید.

تعدادی از دوستان من در کانادا تحصیل می کنند و اعتبار علمی این کشور را تحسین می کنند. مجموع این دلایل من را برای انتخاب کانادا برای مقطع بعدی تحصیلی قانع کرده است. برای کار در پاکستان افرادی که در خارج تحصیل کرده اند در اولویت هستند و حقوق بالاتری دریافت می کنند. همچنین پاکستان برای پیشرفت به افرادی آشنا با علم روز دنیا نیازمند است. بنابراین بعد از بازگشت به کشور فرصت پیدا کردن یک کار خوب را دارم.

استادی پلن تحصیلی

ترجمه خلاصه انگیزه نامه شماره 7 :

از شما برای دریافت فرصت تحصیل در کانادا کمال تشکر را دارم. تحصیل در کانادا به معنای تامین آینده ی من خواهد بود. فضای کانادا و امکانات آن به من کمک می کند تا مهارتم را در یک مسیر بهتر ارتقا دهم و به سمت یک آینده ی روشن حرکت کنم. من باور دارم بعد از تحصیل در کانادا بسیاری از شرکت ها از جذب من خوشحال خواهند شد. در طول دوره های تحصیلی قبلی، من همواره بالاترین نمره ها را کسب کردم و شهامت این را پیدا کردم که برای دانشگاه کویین در کانادا درخواست بدهم. این دانشگاه امکانات مد نظر من را دارد و رزومه من هم حداقل های مد نظر این دانشگاه را دارا است. من امیدوار به اخذ پذیرش از این دانشگاه هستم.

سوال متداول :

 نگارش انگیزه نامه باید به چه صورت باشد؟

مثال های متنوعی در مقاله بالا منتشر کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت visa724 مراجعه کنید.

نکات مهم در جهت نگارش انگیزه نامه یا استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا

البته که برای نگارش انگیزه نامه یا استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا، شما باید یک سری نکات خاص را مد نظر خود قرار دهید. هر کدام از این نکات روند نگارش انگیزه نامه یا استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا را تحت تاثیر خود قرار می دهند. اولین نکته مهم مربوط به تعداد صفحات می باشد. انگیزه شما نباید بیش از یک صفحه باشد. جدا از این مسئله، شما باید فقط از اطلاعات دقیق و درست استفاده کنید. به کارگیری اطلاعات اشتباه مشکلات جدی را برای شما ایجاد خواهد کرد. به خاطر داشته باشید که صحبت در مورد مزایا و تاثیرات زندگی در کانادا می تواند نتایج مطلوبی را برای متقاضیان به همراه داشته باشد.

جدا از این مسئله، در جهت نگارش انگیزه نامه یا استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا شما همواره باید از افرادی استفاده کنید که از نظر فنی اطلاعات غنی داشته و به راحتی می توانند مدارک مورد نیاز شما را ترجمه نمایند. در غیر این صورت، احتمال اینکه با مشکل مواجه شوید افزایش پیدا می کند.

انگیزه نامه یا استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا

آماده سازی استادی پلن مخصوص ویزای کانادا

آماده سازی انگیزه نامه یا استادی پلن برای ویزای تحصیلی کانادا کار راحتی نیست. در جهت آماده سازی انگیزه نامه، توصیه ما به شما فقط استفاده از خدمات بهترین تیم های مشاوره ای فعال در این زمینه می باشد. با استفاده از خدمات بهترین تیم های مشاوره ای ایرانی فعال در این زمینه، شما نگرانی در مورد بازدهی نهایی نخواهید داشت.

مجموعه های شناخته شده ای همچون ویزا 724 به شما کمک می کنند تا نسبت به نگارش استادی پلن ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید. پس اگر شما هم با نکات مهم دنبال کردن این روند آشنایی ندارید، می توانید از خدمات مراکز فعال در این زمینه استفاده کنید.

درخواست مشاوره رایگان

9 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۱ Comment

  1. علی دهقانی

    در صورت امکان برای من که توریستی میخوام اقدام کنم و دعوت نامه و تروال هیستوری قوی ای ندارم لطف میکنید یه نمونه هدف سفر بهم پیشنهاد بدید

    پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *