افزایش شانس ویزای توریستی کانادا

عوامل تاثیر گذار در افزایش شانس ویزای توریستی کانادا

هیچکدام از موارد عنوان شده زیر برای درخواست ویزای توریستی کانادا اجباری نیست، اما تجربه ما در بیش از 3000 هزار پرونده ویزای کانادا موارد زیر را اثبات کرده که در شانس ویزای کانادا تاثیرگذار هستند.

اگر تمایل دارید پروسه ثبت درخواست ویزا توسط تیم حرفه ای و با تجربه انجام شود. با ما تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی نمیخواهید برای تجربه و تخصص هزینه کنید؛ به توصیه های رایگان ما که در ادامه عنوان شده دقت بفرمایید.

1. تاثیر اثبات وابستگی به کشور مبدا در افزایش شانس ویزای کانادا

اثبات وابستگی برای افزایش شانس ویزای کانادا به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود (وابستگی خانوادگی، وابستگی شغلی و وابستگی ملکی)

– وابستگی خانوادگی: اقوام درجه یک بیشترین تاثیر را دارد؛ پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر، فرزند، پدر بزرگ، مادر بزرگ (اگر ازدواج کرده اید همسر و فرزند بهترین اثبات وابستگی خواهد بود). اقوام درجه دو تاثیری در اثبات وابستگی خانواده گی ندارند مگر در موارد خاص

– وابستگی شغلی؛ صاحبین کسب و کار بیشترین وابستگی شغلی به کشور مبدا را می توانند ثابت کنند، هرچقدر اندازه بیزینس بزرگتر، تعداد کارمندان بیشتر و گردش مالی بیشتر باشد، وابستگی را بیشتر می کند. اگر کارمند هستند میزان حقوق شما هرچقدر زیاد باشد و سمت شغلی شما هرچقدر بالاتر باشد میزان وابستگی شغلی بیشتر است.

وابستگی ملکی؛ املاک و مستغلات می تواند اثبات کننده وابستگی شما به کشور مبدا باشد، هرچه بیشتر، بهتر.

برای آشنایی با عوامل ریجکتی ویزای توریستی کانادا به صفحه ریجکتی ویزای توریستی کانادا مراجعه نمائید.

2. تاثیر تاریخچه سفر در افزایش شانس ویزای کانادا

تاریخچه سفر می تواند تاثیر زیادی بر افزایش شانس ویزای توریستی کانادا داشته باشد مخصوصا کشورهای حوزه شنگن؛ انگلستان، استرالیا، آمریکا و ژاپن. دلیل تاثیر تاریخچه سفر این است که شما به یک کشور پناهنده پذیر وارد شده و از آن خارج شده اید اما درخواست پناهندگی ثبت نکرده اید، بنابراین می توانید به آفیسر کانادا اثبات کنید که قصد پناهندگی در کانادا را ندارد. همچنین به دلیل اینکه کانادا ارتباط دیپلماسی با ایران ندارد نمی تواند درستی مدارک ارائه شده از سوی شما را استعلام بگیرد، بنابراین اکتفا می کند به بررسی پرونده شما توسط کشورهای عنوان شده.

در بسیاری از شرکت ها عنوان می کنند که تاریخچه سفر تاثیری نداشته و با یک سفر ترکیه و دبی می توانید درخواست ویزای کانادا ثبت کنید، اینکه می توانید درخواست ثبت کنید درست است؛ اما اینکه شانس شما برای دریافت ویزای توریستی کانادا بسیار ضعیف است, درست تر…

3. تاثیر نوشتن برنامه سفر دقیق بر شانس ویزای کانادا

نوشتن برنامه سفر در طول مدتی که در کانادا هستید بسیار اهمیت دارد، اینکه به آفیسر کانادا توضیح دهید که طول مدت سفر در چه روزهایی قصد بازدید از چه مکانهایی دارید و چه مقدار راجع به کانادا تحقیق کردید بسیار حائز اهمیت است.

4. تاثیر بیان هدف از سفر بر شانس ویزای توریستی کانادا

هدف شما از سفر به کانادا باید واضح و دقیق به آفیسر توضیح داده شود؛ مثلا اگر از اقوام خود دعوتنامه دارید بهتر است عنوان کنید که چرا این همه راه را برای دیدار آنها می روید و یا اگر قصد بازدید از کانادا را دارید به صورت توریستی باید عنوان کنید  که چرا این همه راه ارزشش را دارد.

6. تاثیر اثبات تمکن مالی بر شانس ویزای کانادا

خیلی و ساده و راحت عنوان کنیم که هرچقدر ثابت کنید تمکن مالی بالایی دارید بهتر است، البته میزان تمکن مالی شما باید با گردش مالی شما همخوانی داشته باشد. یعنی مثلا عنوان کنید که صاحب کسب کار با درآمد قابل توجه هستید. بسته به شرایط هر پرونده ارائه تمکن مالی می تواند متفاوت باشد و قانون ثابتی وجود ندارد. اما بهترین راه کار این است که حداقل 4 ماه مانده حساب نشان دهید که اثبات کننده تامین مالی مدت سفر شما باشد. اما خب در خیلی از موارد اگر امکان نگه داشتن این مبلغ در حساب وجود ندارد، می توانید اسناد فروش طلا با فاکتور، سکه یا اتومبیل را ارائه دهید که خیلی این مورد از سوی ما توصیه نمی شود.

جهت رفع ریجکتی ویزای توریستی کانادا به صفحه رفع ریجکتی کانادا مراجعه نمایید. 

7. ارائه درست مدارک و پر کردن صحیح فرم ها

این مورد بسیار به تجربه و دانش بستگی دارد. اگر خودتان درخواست کننده ویزا هستید به درستی این کار را انجام دهید و با دقت و وسواس زیاد فرم ها را تکمیل کرده و اسکن های با کیفیت از مدارک ارائه دهید. در غیر این صورت اگر نمیخواهید ریسک کنید و تمایل دارید درخواست ویزا توسط یک تیم با تجربه با حداقل خطا انجام شود با ما تماس بگیرید.

8. تاثیر داشتن دعوتنامه در افزایش شانس ویزای کانادا (در صورت وجود)

موثرین دعوتنامه ها:

– دعوتنامه از اقوام درجه یک در کانادا (پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ، مادر بزرگ). دعوتنامه از دوست یا اقوام درجه دو و سه تاثیر چندانی از افزایش شانس ویزای توریستی کانادا نخواهد داشت.

– دعوتنامه از یک کسب و کار در کانادا که قصد فروش بیزینس خود را دارد (شما به عنوان سرمایه گذار که قصد خرید این بیزینس را دارید معرفی می شود). برای دریافت این نوع از دعوتنامه می توانید با ما در تماس باشید.

– دعوتنامه واقعی از یک کارفرما که برای استخدام به شما نیاز دارد (جاب آفر). برای دریافت این نوع از دعوتنامه می توانید با ما در تماس باشید.

– دعوتنامه از یک همایش یا سمینار بین المللی در کانادا که شما شخص مهمی در آن رویداد هستید مثلا سخنران هستید.

– دعوتنامه از یک دانشگاه معتبر در کانادا.

– دعوتنامه از یک بیمارستان که برای درمان بیماری های خاص به کانادا می روید یا به عنوان پزشک دعوت می شود.

نکته 1: دیگر دعوتنامه ها تاثیر چندانی در شانس ویزا ندارند؛ مثلا دعوتنامه آژانس های مسافرتی در کانادا!

نکته 2: تمامی اطلاعات دعوت کننده و دعوت شونده در دعوتنامه عنوان شود. دلیل دعوتنامه عنوان شود و با یک فرمت رسمی و قانونی

درخواست مشاوره رایگان

5 + 10 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *