معرفی پروژه های ساختمانی در دبی

زمانی که صحبت از معرفی پروژه های ساختمانی در دبی می‌شود، همه افراد این شهر را با ساختمان‌های مدرن، معماری باشکوه و طراحی‌های خلاقانه می‌شناسند. حضور طراحان برتر ساختمان از سراسر جهان باعث شده تا شاهد خلق زیباترین آثار معماری ساختمانی در این شهر باشیم. چنین مواردی سبب شده‌ تا افراد زیادی به سرمایه‌گذاری در پروژه های ساختمانی این شهر تمایل داشته باشند‌. در این بین، ایرانی‌ها هم حضور چشمگیری در بازار مسکن شهر دبی دارند و به طور کلی بیش از نیم میلیون ایرانی در کشور امارات سکونت دارند.  

ایرانی‌های زیادی از داخل کشور نیز به سرمایه‌گذاری در بازار املاک امارات و به خصوص شهر دبی تمایل دارند. چنین مواردی سبب شدند تا در این مقاله از ویزا 724 به معرفی پروژه های ساختمانی در دبی که در حال ساخت و ساز هستند، بپردازیم. با این هدف که هموطنان را از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در برخی از بهترین پروژه های ساختمانی دبی، مطلع سازیم. با ما همراه باشید تا به سراغ معرفی 7 پروژه برتر شهر دبی در حال حاضر برویم‌. 

ویدئو 1: نمونه اقامت های دبی که توسط ویزا724 اخیرا دریافت شده است:

برای آگاهی از شرایط دریافت انواع اقامت در دبی، حتما به لینک > اقامت در دبی مراجعه کنید.

پروژه ساختمانی برج نهر دبی

یکی از پروژه هایی که در مقاله معرفی پروژه های ساختمانی در دبی می‌خواهیم به آن بپردازیم، پروژه برج نهر دبی (Dubai Creek Tower) است. این پروژه که بهتر است بگوییم یک ابر پروژه به شمار می‌آید، قرار است عنوان بزرگترین برج را از برج همشهری خود یعنی برج خلیفه بگیرد. این ابر پروژه ساختمانی در بندر کریک دبی احداث می شود و شکی نیست که پس از تکمیل و احداث، بازدیدکنندگان زیادی را از سراسر جهان به سمت خود بکشاند. اگر به فکر سرمایه‌گذاری در یک پروژه ساختمانی آینده‌دار در دبی هستید، برج نهر دبی را در اولویت بررسی قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت دبی به لینک > اقامت دبی از طریق ثبت شرکت مراجعه نمایید.

پروژه ساختمانی برج نهر دبی

پروژه ساختمانی مارسا العرب

پروژه بعدی که در مقاله معرفی پروژه های ساختمانی در دبی می‌خواهیم به آن بپردازیم، پروژه بزرگ عمرانی مارسا العرب است. این پروژه ساختمانی که در دو جزیره مصنوعی در دو طرف برج العرب ایجاد می‌شود، یکی از پروژه های در حال ساخت شهر دبی به شمار می‌آید. در این پروژه ساختمانی که طراحی آن بسیار شبیه به یک کشتی تفریحی است، تعداد زیادی هتل و ویلاهای مسکونی به همراه اماکن تفریحی و گردشگری قرار می‌گیرند. هتلی که قرار است در مارسا العرب احداث شود، در مجموع شامل 387 اتاق و سوئیت خواهد بود که در بین آنها، چهار پنت هاوس و 82 سوئیت آپارتمان لوکس وجود خواهد داشت. از جمله امکانات آن می‌توان به چندین زمین بازی، پارک آبی و تئاتر اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرایه گذاری در دبی به لینک > مهاجرت به دبی مراجعه نمایید.

پروژه ساختمانی مارسا العرب

پروژه ساختمانی برج بینگاتی

یکی دیگر از جدیدترین پروژه های ساختمانی دبی که قرار است به عنوان بزرگترین برج مسکونی جهان شناخته شود، برج بینگاتی نام دارد. این برج که در منطقه خلیج تجاری (بیزینس بی) قرار دارد، به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های ساختمانی در حال احداث در دبی، دسته‌بندی می‌شود. این پروژه ساختمانی دارای آپارتمان‌های دو تا سه خوابه و همچنین پنت هاوس‌های 4 تا هفت خواب است.

به طور کلی این پروژه ساختمانی قرار است که 112 طبقه باشد و در قسمت سقف آن یک طراحی تاج مانند را خواهیم داشت. از جمله مزایای سکونت در این برج می‌توان به امکان استفاده از خدمات جذاب ارائه شده در این برج و نزدیکی به مرکز شهر دبی، اشاره کرد. لازم است بدانید که تعدادی از واحدهای آپارتمانی این برج در حال حاضر، برای فروش ارائه شده‌اند.

برج بینگاتی

پروژه ساختمانی Agri Hub

در ادامه مقاله معرفی پروژه های ساختمانی در دبی می‌خواهیم به پروژه ساختمانی Agri Hub بپردازیم. مطابق با برنامه دبی برای تبدیل‌کردن مناطق روستایی و بیابانی خود به زیباترین مکان‌های جهان؛ هدف از احداث پروژه Agri Hub، تبدیل‌شدن به یک مقصد گردشگری در دبی است. این پروژه که قرار است در صحرای دبی واقع شود، ضمن ارائه خدمات سرگرم‌کننده، ماجراجویانه و همچنین امکانات رفاهی، یک تجربه گردشگری کشاورزی جدید را ترویج می‌کند.

گردشگری کشاورزی فعالیتی است که در آن از یک مزرعه برای اهداف آموزشی، تفریحی یا تجاری بازدید می شود. یکی از مزایای اصلی گردشگری کشاورزی، پایداری جوامع روستایی و میراث فرهنگی است. گردشگری کشاورزی درآمد ساکنان محلی را افزایش می دهد. همچنین کیفیت زندگی کشاورزان و مصرف کنندگان را افزایش داده و در عین حال محیط زیست را بهبود می بخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کاری به دبی به لینک > ویزای کار دبی مراجعه نمایید.

پروژه ساختمانی Agri Hub

پروژه مرکز نوآوری شهری دبی

پروژه بعدی که در مقاله معرفی پروژه های ساختمانی در دبی می‌خواهیم به آن بپردازیم، پروژه مرکز نوآوری شهری دبی است. این پروژه قرار است تا در منطقه الجداف (Al Jaddaf) احداث شود. در واقع، مرکز نوآوری شهری دبی یکی از پروژه های ساختمانی جدید است که انتظار می رود تا پایان سال 2030 تکمیل شود. علاوه بر این، این طرح نوآورانه با هدف گرد هم آوردن کارآفرینان، استارتاپ ها و شرکت های فناوری تأسیس شده است.

پروژه مرکز نوآوری شهری دبی

پروژه ساختمانی یک زعبیل

در ادامه معرفی پروژه های ساختمانی در دبی در سال جاری، به پروژه زعبیل وان می‌رسیم. این پروژه که به عنوان یک شاهکار مهندسی در جهان شناخته می‌شود، انتظار می‌رود به عنوان نماد خاورمیانه باشد. این پروژه از دو برج بزرگ مسکونی تشکیل شده است که قرار است با یک پل بزرگ 230 متری به یکدیگر متصل شوند. این سازه پل بین دو برج از فولاد ساخته شده است و به عنوان طولانی‌ترین پل بین دو برج در جهان شناخته می‌شود. برج اول یک ساختمان مسکونی با 58 طبقه است و از آپارتمان‌های شیک و مجللی تشکیل شده است. برج دوم یک ساختمان 68 طبقه است که در کنار آپارتمان‌های مسکونی، از یک هتل فوق لوکس و تعدادی دفاتر اداری و خدماتی تشکیل شده است. پروژه ساختمانی زعبیل وان به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری ویژه در شهر دبی شناخته می‌شود. 

پروژه ساختمانی یک زعبیل

پروژه ساختمانی برج وصل دبی

آخرین پروژه‌ای که در مقاله معرفی پروژه های ساختمانی در دبی می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، پروژه ساختمانی برج وصل دبی است. این پروژه که در جاده شیخ زاید قرار دارد، هم اکنون در حال تکمیل و آماده‌سازی است و انتظار می‌رود که در سال 2024 به بهره‌برداری کامل برسد. 

این پروژه از یک ساختمان به ارتفاع بیش از 300 متر تشکیل شده است که در حال حاضر از طبقه 56 نیز گذشته است‌. با این حال این برج زمانی که به طور کامل تکمیل می‌شود، دارای 64 طبقه و 229 واحد مسکونی خواهد بود. در این برج اماکن تفریحی، فرهنگی و ورزشی برای ساکنان قرار داده شده و تعداد زیادی پارکینگ و آسانسور نیز قابل استفاده خواهد بود.

پروژه ساختمانی برج وصل دبی

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724 به معرفی پروژه های ساختمانی در دبی پرداختیم. در پایان فراموش نکنید که جهت کسب اطلاعات بیشتر در حوزه سرمایه‌گذاری در بازار مسکن دبی می‌توانید با کارشناسان ویزا 724 در ارتباط باشید. 

سوالات متداول

بله هیچ مشکلی از بابت سرمایه‌گذاری ایرانیان در طرح‌های پیش فروش مسکن در دبی وجود ندارد.

اگر به دنبال دریافت بازدهی سریع هستید، می‌توانید سراغ خرید خانه‌های آماده بروید. با این حال اگر سرمایه کافی دارید، می‌توانید در طرح‌های بزرگ پیش فروش شرکت کنید که در دراز مدت ممکن است سودآوری شما بسیار بیشتر از حالت عادی باشد.

درخواست مشاوره رایگان

10 + 8 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *