ویزای چین توریستی گروهی فوری

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای چین توریستی گروهی فوری


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : چین

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی چین

 • گذرنامه

گذرنامه ی شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و صفحات خالی در گذرنامه موجود باشد. همچنین باید یک کپی از صفحه ی اطلاعات گذرنامه داشته باشید.

 • فرم درخواست

باید فرم درخواست ویزای خود را بطور دقیق پر کنید. اگر فرم درخواست، صادقانه، کامل و خوانا پر نشده باشد، ممکن است در صدور ویزایتان تاخیر ایجاد شود.

 • عکس

یک عکس رنگی با زمینه ی سفید و اندازه ای مشابه اندازه ی عکس گذرنامه و متصل به فرم درخواست.

 • بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل و دعوت نامه از چین

اسنادی که برنامه ی سفر شمارا اثبات می کند از جمله بلیط رفت  برگشت و اثبات رزرو هتل، یا اگر به چین دعوت شده اید، می توانید برای اثبات برنامه ی سفر خود دعوت نامه ای که دعوت کننده صادر کرده است را همراه اطلاعات زیر ارسال کنید:

- اطلاعات مربوط به متقاضی، شامل نام کامل، جنسیت و تاریخ تولد

- اطلاعات مربوط به بازدید برنامه ریزی شده، از جمله تاریخ ورود و خروج و مکان مورد بازدید.

- اطلاعات مربوط به دعوت کننده، شامل نام، شماره تماس، آدرس، امضا و مهر رسمی نماینده ی قانونی نهاد یا شخص دعوت کننده.

 • تمکن مالی

شما باید برای دریافت رسید تمکن بانکی خود، به بانک مراجعه کنید، به طور معمول میزان تمکن مالی برای دریافت ویزای توریستی چین بسته به کشوری که متقاضی در آن زندگی می کند متفاوت است برای مثال اگر شما در کشور ایران زندگی می کنید و قصد اخذ ویزای توریستی چین را دارید میزان تمکن مالی مورد نیاز برای هر نفر حداقل حدود 300 میلیون تومان می باشد. بنابراین به هر میزان که تمکن مالی شما بیشتر باشد احتمال اینکه با درخواست ویزای شما موافقت شود، بیشتر می شود.

 • سایر اسناد و مدارک

ممکن است افراد موظف شوند بر اساس کشوری که در آن زندگی می کنند یا بر اساس شرایطی، مدارک دیگری نیز برای سفر به چین ارائه دهند. برای مثال افرادی که از کشوری که تابعیت آنجا را ندارند، درخواست ویزای توریستی چین را می کنند، اثبات اقامت قانونی یا وضعیت اقامت مورد نیاز است.

توضیحات :

هزینه ویزای چین:

در ویزا724 دو نوع درخواست ویزای چین ثبت می شود، توریستی و تجاری (بیزینسی).

هزینه ویزای توریستی چین:

ویزای توریستی عادی چین (تهیه دعوتنامه از متقاضی): فعلا امکانپذیر نیست

ویزای توریستی عادی چین با دعوتنامه بارکددار ثبت دولتی شده فقط گروهی، 5 نفر به بالا : 380 دلار

مدت زمان صدور ویزای توریستی چین:

ویزای توریستی عادی چین: 8 تا 10 روز کاری

 

هزینه ویزای تجاری چین :

با دعوتنامه متقاضی:

نرخ همکار: 220 دلار

نرخ مسافر: 240 دلار

 

با دعوتنامه آژانس:

نرخ همکار: 310 دلار

نرخ مسافر: 330 دلار

 

مدت زمان اعتبار: به دعوتنامه بستگی دارد

مدت زمان اخذ  ویزا: حدود 7 روز کاری

 

خلاصه

افرادی که به عنوان یک گردشگر قصد سفر به چین را دارند دریافت ویزای توریستی، می تواند برای آنها مناسب باشد. متقاضیان برای دریافت ویزای چین باید به نکات زیادی توجه کنند و در صورت نیاز داشتن به ویزا، درخواست ویزای گردشگری چین را بدهند، متقاضیان باید هزینه های احتمالی، مدارک و شرایط مورد نیاز برای درخواست ویزای چین را در نظر بگیرند به عنوان مثال متقاضیان سفر به چین باید مدارکی مانند گذرنامه، فرم درخواست ویزا، عکس و غیره را برای اخذ ویزا ارائه دهند. همچنین شرایطی برای اخذ ویزای چین از جمله اعتبار حداقل 6 ماه گذرنامه و داشتن فرم درخواست بدون اشکال تایپی و غیره وجود دارد که باید به آنها دقت شود. 

مقدمه

گردشگری در چین به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان و مناطق گردشگری زیبا، رونق زیادی یافته است. بسیاری از گردشگران دریافته اند که چین یک مقصد ایده آل برای سفر است. پیش بینی می شود در ده سال آینده سفر گردشگران به چین افزایش یابد. کشور چین دارای قدمتی بیش از 5000 سال می باشد. اماکن تاریخی و فرهنگی معروف، مناظر طبیعی زیبا و آداب و رسوم جالب محلی میلیون ها گردشگر را به چین می کشاند. از آنجا که کشور چین با بسیاری از کشور ها توافقنامه ی بازید بدون ویزا را ندارد، اکثر افرادی که می خواهند به عنوان توریست از این کشور دیدن کنند، باید ویزای توریستی چین (ویزای L) دریافت کنند، مگر اینکه یکی از معیار های معافیت دریافت ویزا را داشته باشد. درخواست ویزای توریستی چین به تلاش یا زمان زیادی نیاز ندارد. اگر قصد سفر به چین به عنوان یک توریست را دارید این نوشتار می تواند با شما کمک کند.

ویزای توریستی چین

انواع ویزای توریستی

چین معمولا سه نوع ویزای توریستی صادر می کند:

انواع ویزای توریستی چین

 

ویزای توریستی یکبار ورود چین معمولا دارای حداکثر 30 روز اقامت است، اما ممکن است بتوانید تا 90 روز درخواست اقامت کنید. تعداد روز هایی که برای تمدید اقامت خود دریافت می کنید تا حدی به گذرنامه ای که دارید بستگی دارد. ویزای توریستی به طور معمول بیش از دوبار در چین قابل تمدید نیست. شهروندان ایالات متحده واجد شرایط دریافت ویزای 10 ساله با قابلیت چندبار ورود همراه با حداکثر اقامت 60 روز در هر ورود هستند. برای اینکه شهروندان آمریکایی واجد شرایط دریافت ویزای 10 ساله باشند، گذرنامه ی آمریکایی آنها باید بیش از یک سال اعتبار داشته باشد. اگر اعتبار پاسپورت آنها کمتر از یک سال و بین 6 ماه تا یک سال باشد، ویزایی با اعتبار کمتر از یک سال دریافت می کنند.

نحوه ی درخواست ویزای توریستی چین

نحوه ی درخواست ویزای توریستی چین

برای درخواست ویزای چین، باید فرم درخواست ویزای خود را همراه با عکس رنگی با شرایط مورد نیاز تکمیل کنید و مدارک و اسناد مورد نیاز را برای سفارت یا کنسولگری چین در کشور خود ارسال کنید. برای آگاهی از جزئیات بیشتر مطالب زیر را بررسی کنید:

 1. بررسی کنید که آیا به ویزا نیاز دارید یا خیر

یکی از کار های اساسی این است که قبل از شروع مراحل درخواست ویزا بررسی کنید و مطمئن شوید که آیا برای سفر به چین به ویزا نیاز دارید یا خیر. تا زمانی که در کشور هایی زندگی می کنید که واجد شرایط ورود بدون ویزا به چین هستید، نیازی به ویزا ندارید، اما معمولا برخی مدارک مانند گذرنامه، بلیط رفت و برگشت و بودجه ی کافی برای سفر باید تهیه شود.

 1. برررسی کنید که برای اخذ ویزا به کدام ویزا نیاز دارید

با توجه به هدف سفر خود، تعیین کنید که می خواهید کدام ویزا را دریافت کنید. برای مثال اگر قصد سفر به عنوان توریست به کشور چین را دارید ویزای L می تواند برای شما مناسب باشد.

 1. کلیه ی اسناد و مدارک مورد نیاز را تهیه کنید

مدارک مورد نیاز برای انواع ویزا ها شامل گذرنامه و فرم درخواست ویزا هراه با عکسی که اخیرا از شخص متقاضی گرفته شده است می باشد. غلاوه بر این مدارک که برای اخذ همه ی ویزا ها الزامی است، مدارک و اسناد دیگری بسته به نوع ویزای دریافتی نیز مورد نیاز است. به مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی در بخش های بعدی نوشتار اشاره می کنیم.

 1. درخواست را ارسال کنید

شما می توانید با ارسال درخواست ویزا به سفارت چین، کنسولگری یا مرکز درخواست ویزای چین که در کشور شما وجود دارد درخواست خود را ارائه دهید. مدت زمان صدور ویزای چین معمولا حدود چهار روز کاری زمان می برد. البته ممکن است گاهی اوقات شرایطی وجود داشته باشد که ویزای شما زودتر صادر شود. بطور کلی بهتر است سعی کنید که از مدتی قبل تر از زمان سفر، درخواست ویزا کنید تا امکان تاخیر احتمالی وجود داشته باشد.

 1. پرداخت هزینه و دریافت ویزا

در تاریخ تعیین شده، به محلی که برای دریافت ویزای چین اقذام کرده اید بروید و هزینه های مورد نیاز را پرداخت کنید و گذرنامه ی خود را پس بگیرید و همچنین ویزای خود را دریافت کنید.

ویزای گردشگری چین

هزینه ی دریافت ویزای توریستی چین

هزینه های دریافت ویزا بسته به ملیت و تعداد ورودی های افراد، مختلف است. با این حال، طبق قراردادی، اتباع چندین کشور زیر می توانند ویزای خود را بصورت رایگان دریافت کنند، اما باید هزینه ی خدماتی که ارائه می شود را بپردازند. این کشور ها عبارتند از: مالدیو، بلغارستان، پاکستان، هرزگوین، بوسنی، میکرونزی و اسلواکی. هزینه ی حدودی دریافت ویزای عادی توریستی چین تقریبا بین 100 تا 150 دلار می باشد. اگر قصد داشته باشید که ویزای خود را بصورت فوری تحویل بگیرید باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید.

 

دلایل ریجکت شدن ویزای توریستی چین

طبق معاهده ای بین المللی، هر شهروند از هر کشور جهان می تواند از حق خود برای درخواست ورود به کشور دیگر استفاده کند. تنها کاری که او باید انجام دهد این است که برای کشوری که قصد سفر به آن را دارد درخواست ویزا ارسال کند. با این حال، هر دولت، این حق را دارد که درخواست ویزای هر متقاضی را قبول یا رد کند. با توجه به اینکه نمی توان انتظار داشت هیچ کشوری از همه متقاضیان پذیرایی کند، رد شدن یک درخواست نباید باعث تعجب شود. این امر در مورد ویزای چین نیز صادق است. به تعدادی از دلایل رد شدن یا ریجکت شدن احتمالی ویزا می پردازیم:

 • در صورتی که متقاضی، در گذشته سابقه ی کیفری داشته باشد یا درحال حاضر دارای پرونده ای در دادگاه باشد که در حال بررسی است، ممکن است با رد شدن در خواست ویزای خود مواجه شود.
 • بیان نکردن دلیل دقیق برای سفر به چین نیز ممکن است باعث رد درخواست ویزا شود.
 • متقاضی در سفر های قبلی به چین قوانین ویزا را برای کشور چین یا هر کشور خارجی دیگر رعایت نکرده باشد.
 • متقاضی به حوزه ای تعلق داشته باشد که دولت چین به آن حوزه حساس است.
 • اشتباه تایپی در فرم درخواست ویزا وجود داشته باشد و عکس ارسالی مطابق مشخصات نباشد

علاوه بر دلایل گفته شده ممکن است درخواست ویزای متقاضیانی که دارای بیماری های واگیردار هستند یا از نظر مالی قادر به پرداخت هزینه های درمان خود در مدت اقامت نیستند، ریجکت شود.

هزینه دریافت ویزای توریستی چین

ویزای تحصیلی چین

طبق قوانین کشور چین، دانشجویان خارجی که قصد تحصیل در دانشگاه های چین را دارند باید ویزای تحصیلی برای ورود به چین داشته باشند. متقاضیانی که برای تحصیل قصد اقامت در چین را دارند می توانند از طریق سفارتخانه ها و کنسولگری های چین که در کشورشان وجود دارد برای دریافت ویزای تحصیلی خود اقدام کنند. ویزای تحصیلی چین (ویزای X) برای کسانی صادر می شود که توسط کالج و دانشگاه های چین پذیرفته شده باشند. ویزای تحصیلی در دو نوع X1 و X2 وجود دارد. ویزای X1 برای دانشجویانی صادر می شود که برای تحصیل بیش از 6 ماه به چین می روند. ویزای X2 برای کسانی صادر می شود که برای تحصیل برای مدت کمتر از 6 ماه به چین می روند. ویزای X1 معمولاً برای ورودهای چندگانه با اعتبار حداکثر 5 سال صادر می شود. دارندگان ویزای X1 باید تا 30 روز پس از ورود به چین در دفتر امنیت عمومی محلی ثبت نام کنند و برای تحصیل درخواست اقامت کنند. ویزای X2 معمولاً برای یک ورودی با اعتبار حداکثر تا 6 ماه صادر می شود. در حالت عادی زمان پردازش ویزای تحصیلی چین در حدود 4 روز کاری زمان می برد، البته ممکن است خدمات سریع نیز برای پاسخدهی به درخواست ویزای شما نیز ارائه شود که با این شرایط ممکن است مدت زمان پردازش درخواست شما 2 تا 3 روز کاری زمان ببرد.

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی چین

مدارک مهم مورد نیاز برای دریافت هر دو نوع ویزای تحصیلی شامل گذرنامه، فرم درخواست و عکسی که اخیرا از متقاضی گرفته شده است می باشد، اما بسته به نوع ویزای تحصیلی، مدارک دیگری نیز باید ارائه داده شود. برای مثال، برای اخذ ویزای تحصیلی X1 علاوه بر سه مدرک گفته شده مدارکی مانند اصل و کپی نامه ی پذیرش که توسط یک دانشگاه یا نهاد های دیگر صادر شده است و اصل و کپی فرم درخواست ویزا برای تحصیل در چین را شامل می شود. همچنین برای دریافت ویزای تحصیلی X2 علاوه بر سه مدرک گفته شده، اصل و کپی نامه ی پذیرش که توسط دانشگاه یا سایر نهاد ها در چین صادر شده است، لازم می باشد.

 

جمع بندی

چین یکی از کشورهای توریست پذیر است که سالانه تعداد زیادی مسافر خارجی از سراسر دنیا به خود جذب می کند. برای بسیاری از افرادی که برای بار اول قصد سفر به این چین را دارند، آشنایی با مراحل دریافت ویزای توریستی چین می تواند کمی چالش برانگیز باشد. به همین علت ما در اینجا تمامی نکاتی که لازم بود یک گردشگر برای دریافت ویزای گردشگری و تحصیلی این کشور رعایت کند را ذکر کردیم. شما درباره سفر به چین چه نظری دارید؟ با به اشتراک گذاشتن نظرات خود با ما در ارتباط باشید.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای دانش آموزی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

طبق تمکن مالی

مدت اعتبار

40 روز

مدت اخذ ویزا

30 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


تعداد ورودی های ویزای چین به چه معناست؟

تعداد ورودی ها به معنای تعداد دفعاتی است که دارنده می تواند در طول مدت اعتبار ویزا وارد چین شود. اگر تعداد ورودی ها تمام شده باشد یا تعداد ورودی ها تمام نشده باشد، اما مدت اعتبار ویزا به پایان رسیده باشد، ویزا، نامعتبر است و در صورت نیاز به سفر به چین، متقاضی باید برای ویزای جدید اقدام کند. اگر شخصی با ویزای نامعتبر تصمیم به سفر به چین را بگیرد، از ورود وی به چین جلوگیری می شود.

پاسخدهی به درخواست ویزای توریستی چین چقدر طول می کشد؟

در شرایط عادی، سفارتخانه ها و کنسولگری ها، می توانند در حدود 4 روز کاری به درخواست ویزا پاسخ دهند. با این حال، گاهی اوقات ممکن است این پاسخدهی با کمی تاخیر مواجه شود. البته به طور معمول شرایطی وجود دارد که پاسخدهی به درخواست ویزا برای کسانی که عجله دارند، زودتر انجام شود. برای متقاضیان، مناسب تر است که درخواست ویزای خود را یک ماه قبل از تاریخ برنامه ریزی شده برای سفر، ارسال کنید.

آیا امکان تمدید ویزا در چین وجود دارد؟

گردشگران باید به مدت زمانی که می توانند با ویزای خود در چین بمانند توجه کنند و در صورت نیاز به تمدید ویزا، باید به سازمان امنیت عمومی محلی در چین مراجعه کنند، تا قبل از منقضی شدن ویزای خود بتوانند ویزای خود را تمدید کنند.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.