ویزای مکزیک توریستی در سال 2022 + تور مکزیک 1401

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای مکزیک توریستی در سال 2022 + تور مکزیک 1401


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : مکزیک

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

1.    فرم درخواست ویزا: می توانید از اینجا بارگیری کنید.
2.    گذرنامه فعلی: با حداقل شش ماه اعتبار
3.    یک عکس: در اندازه گذرنامه با زمینه سفید و ویژگی های ظاهری صورت (یعنی موهایی که صورت را نمی پوشانند)
4.    یکی از اسناد زیر:
- صورتهای بانکی سه ماه گذشته
- اثبات توانایی پرداخت مالی برای تأمین هزینه های سفر

5. کارت ملی و شناسنامه
 

توضیحات :

مکزیک بسته به ملیت متقاضی، مدت اقامت مورد نظر و هدف سفر، انواع مختلفی از ویزا و اسناد سفر را ارائه می دهد. اتباع 70 کشور می توانند تا 30 روز برای ترانزیت یا 180 روز برای اقامت تجاری یا گردشگری برای اقامت کوتاه مدت بدون ویزا به مکزیک دسترسی داشته باشند. با این حال، همه مسافران گردشگری به مکزیک، چه نیاز به ویزا داشته باشند یا نداشته باشند، برای ورود به این کشور ملزم به دریافت کارت گردشگری FMM هستند.

شانس دریافت ویزای مکزیک بدون داشتن تاریخجه سفر قوی بسیار ضعیف است اما در قالب تور شانس ویزا بسیار بالاست.

تور مکزیک: (ضمانت بازگشت بانکی الزامی ست)

3 شب مکزیکوسیتی

 3 شب مریدا

 5 شب کلکن

هتل 4 ستاره: JW Marriott Hotel Mexico or similar Renaissance Cancun Resort & Marina Or similar

قیمت اتاق دو تخته: 3990 یورو

قیمت اتاق یک تخته: 6990 یورو

اطفال 6 تا 12 سال با تخت: 2990 یورو

اطفال 2 تا 6 سال با تخت: 1490 یورو

خدمات تور :

پرواز ترکیش به مکزیکوسیتی و برگشت از کنکن ـ ویزای مکزیک ـ ترانسفر فرودگاهی ـ 3 شب اقامت در مکزیکوسیتی 3 شب مریدا 5 شب در کنکن با صبحانه ـ بیمه مسافرتی ـ ترانسفر فرودگاهی زمینی بین شهری ـ گشت شهری در هر شهر با لیدر فارسی.

تور A مکزیک

رفت: 13 آبان 1401

برگشت: 24 بهمن 1401

تور B مکزیک:

رفت: 17 اسفند 1401

برگشت: 28 اسفند 1401

مدارک لازم برای تور مکزیک :

اصل پاسپورت جدید با 6 ماه اعتبار و پاسپورت های قدیمی ـ  2 قطعه عکس 5/4 * 5/3 ـ اصل شناسنامه ـ مدارک شغلی و بیمه ـ سند مالکیت برای هر خانواده ـ پرینت 6 ماهه حساب بانکی به اضافه تمکن مالی انگلیسی با مهر بانک متقاضی با مانده حساب حداقل 25 هزار یورو ـ فرم تعهد محضری مبنی بر توریستی بودن سفر. در این تور مکزیک داشتن تاریخچه سفر قوی الزامی نیست اما ضمانت بازگشت بانکی دریافت می شود.

اگر قصد دریافت ویزای شینگن دارید، در ویزا724 ویزای ایتالیا و ویزای فرانسه اقدام می کنیم؛ که ضمانت بازگشت، اجباری ست.

ویزای توریستی مکزیک

کارت گردشگری FMM

FMM  یک مجوز ورود الکترونیکی است که باید توسط همه شهروندانی که قصدشان سفر به مکزیک برای مقاصد گردشگری، تفریحی یا تجاری است، صرف نظر از ملیت، در صورتی که از طریق زمینی یا هوایی وارد کشور می شوند، اخذ شود .برخی از مسافران مکزیک همچنین باید ویزای مکزیک یا مجوز دیگری را علاوه بر FMM دریافت کنند. همه مسافران خارجی که هدف آنها سفر به مکزیک برای اقامت طولانی مدت یا کار یا تحصیل است باید برای ویزای سفارت مکزیک اقدام کنند.
کارت گردشگری FMM مکزیک به صورت آنلاین با استفاده از فرم درخواست الکترونیکی ، که باید با اطلاعات شخصی و پاسپورت اصلی و برخی از جزئیات در مورد ماندن در مکزیک تکمیل شود، صادر می شود. به منظور ارسال موفقیت آمیز درخواس FMM ، لازم است گذرنامه معتبر فعلی، آدرس ایمیل کار و کارت اعتباری یا بدهی برای پرداخت هزینه FMM داشته باشید. پس از پردازشFMM ، سند تأیید شده را در آدرس ایمیل ارائه شده در لحظه درخواست دریافت خواهید کرد.
کارت توریستی FMM مکزیک از زمان اعمال مهر مهاجرت به سند (هنگام ورود به مکزیک) در مجموع 180 روز معتبر است .مسافران توریستی از همه کشورهای جهان باید برای این سند ورود الکترونیکی اقدام کنند، زیرا ورود به مکزیک الزامی است. با این حال، FMM ویزا نیست. ویزای مورد نیاز برای شهروندان مکزیک برای ورود به این کشور باید دارای کارت گردشگری تأیید شده و ویزای معتبر باشند.
* در حال حاضر هیچ گونه ممنوعیت ویزای مکزیک برای هیچ ملیت خارجی وجود ندارد.
نکات درخواست ویزا
1.    ارائه حداقل الزامات درخواست ویزا تضمین کننده تأیید ویزا نیست. اطلاعات بیشتر ممکن است توسط نماینده کنسولی مسئول رسیدگی به درخواست شما درخواست شود.
2.    به دلیل تقاضای زیاد، توصیه می کنیم که درخواست ویزای توریستی خود را حداقل یک ماه زودتر از تاریخ سفر برنامه ریزی شده خود شروع کنید.
3.    اگر نیاز به تغییر یا لغو قرار ملاقات خود دارید، لطفاً این کار را از طریق سیستم رزرو MEXITEL انجام دهید تا برای شخص دیگری در دسترس قرار گیرد.
4.    ما اکیداً توصیه می کنیم که تا زمانی که تصمیمی در مورد ویزای شما گرفته نشده است، هیچگونه سفری انجام ندهید. سفارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید بلیط هواپیما یا سایر هزینه هایی که قبل از تأیید روادید شما متحمل شده است نخواهد داشت.
5.    اگر از مکزیک حمایت شده توسط موسسه دولتی یا خصوصی مکزیک دیدن می کنید، لطفاً با بخش کنسولی ( consularaus@sre.gob.mx ) تماس بگیرید تا شرایط ویزای خود را بیاموزید.
 

هزینه ویزای توریستی مکزیک

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای توریستی مکزیک

1.    فرم درخواست ویزا: می توانید از اینجا بارگیری کنید.
2.    گذرنامه فعلی: با حداقل شش ماه اعتبار
3.    یک عکس: در اندازه گذرنامه با زمینه سفید و ویژگی های ظاهری صورت (یعنی موهایی که صورت را نمی پوشانند)
4.    یکی از اسناد زیر:
- صورتهای بانکی سه ماه گذشته: به عنوان مثال، اگر قرار ملاقات در 15 مارس باشد، صورتها باید حداقل از 15 دسامبر تا 15 مارس را پوشش دهند. متوسط موجودی ماهانه باید بیش از 42.510.00 دلار برای هر یک از سه ماه گذشته باشد. اگر صورت های بانکی به صورت الکترونیکی صادر شده است، باید توسط شما چاپ شده و توسط بانک صادرکننده مهر شود. اگر چندین حساب بانکی دارید، لطفاً صورت حساب های بانکی همه حساب هایی که از درخواست ویزای شما پشتیبانی می کنند را چاپ و مهر کنید. اگر نسخه چاپ شده و مهر اظهارات خود را ندارید، حتی در صورت دسترسی الکترونیکی به آنها، در فرایند ارزیابی 
- اثبات توانایی پرداخت مالی برای تأمین هزینه تحصیل و هزینه زندگی: شما باید مدرک سرمایه گذاری یا صورت های بانکی با متوسط درآمد ماهانه 150000 دلار آمریکادر طول 3 ماه گذشته را نشان دهید. یا اسنادی که نشان می دهد شغل ثابت یا حقوق بازنشستگی دارید (به عنوان مثال، فیش حقوقی)، که درآمد ماهیانه حداقل 14،170.00 دلار را در هر یک از سه ماه گذشته نشان می دهد. 
- اگر برای مقاصد بشردوستانه ، تحقیقات علمی یا یادآوری نمونه ها در قلمرو ملی ، یا برای شرکت در رویدادی تحت حمایت دولت فدرال مکزیک ، سفر می کنید ، لطفاً برای اطلاع از شرایط خاص به ایمیل consularaus@sre.gob.mx ایمیل ارسال کنید.
مهم:
* اسنادی که نه به زبان اسپانیایی و نه به زبان انگلیسی هستند باید با ترجمه رسمی به اسپانیایی همراه باشند. علاوه بر این، هر گونه اسناد رسمی که توسط مقامات ایران صادر نشده است باید قانونی منتقل شود.
* پس از دریافت،  FMM تأیید شده باید چاپ شود.  این مدارک برای ورود به کشور الزامی است. مسافر باید چاپ را در مرز مکزیک به همراه سند سفر خود ارائه دهد.
* هنگام ورود به مکزیک، ارائه همان سند مسافرتی که متقاضی برای ثبت نام در برنامه کارت گردشگری مکزیک استفاده کرده است، ضروری است.
* لازم به یادآوری است که کارت های گذرنامه  فقط برای ورود به مکزیک از طریق گذرگاه مرزی زمینی قابل استفاده هستند.
* مسافرانی که به مکزیک پرواز می کنند باید از یک گذرنامه استاندارد از نوع دفترچه برای سفر استفاده کنند.
* کارت گردشگری مکزیک همان ویزای مکزیک نیست. اگرچه برخی از مسافران خارجی معاف از ویزا هستند، اما هنوز به FMM نیاز دارند.
 

سفر به مکزیک

مشخصات عکس ویزای توریستی مکزیک

دو نسخه باید ارائه شود:
•    اندازه عکس: 45 میلی متر در 35 میلی متر.
•    کپی رنگی باید ارائه شود.
•    صورت باید حدود 70-80 of از قاب را پوشش دهد.
•    سر باید خوب متمرکز باشد.
•    سن عکس نباید بیش از 6 ماه باشد.
•    پس زمینه باید سفید باشد
•    عبارات خنثی
•    هر دو گوش باید قابل مشاهده باشند.
•    دندانها نباید دیده شوند.
•    استفاده از عینک ممنوع است.
•    پوشیدن سرپوش به جز به دلایل مذهبی ممنوع است.
•    رنگ لباس نباید با پس زمینه مطابقت داشته باشد.

 

تمکن مالی جهت دریافت ویزای توریستی مکزیک

مبلغ مورد نیاز در حساب بانکی پس انداز شما توسط سفارت مکزیک به وضوح مشخص نشده است. بسته به نوع ویزای شما و اینکه آیا مجوز بلند مدت است یا کوتاه مدت ممکن است الزاماتی وجود داشته باشد. ممکن است لازم باشد پس از اطلاع از نوع ویزای مورد نیاز ، این اطلاعات را تأیید کنید. الزامات ممکن است بر اساس عوامل متعددی تغییر کند.
هزینه های دولتی
هزینه های کنسولی
•    هزینه های کنسولی هر ماه به روز می شود و شما ملزم به بررسی هزینه به روز شده قبل از قرار ملاقات خود از طریق پیوند زیر هستید .
•    هزینه های ویزا، صرف نظر از صدور یا رد ویزا، باید در روز ملاقات پرداخت شود.
•    هزینه های ویزا باید از طریق انتقال الکترونیکی یا به صورت نقدی/مقادیر دقیق در روز ملاقات پرداخت شود. 
•    در روز ملاقات، اسناد مورد بررسی قرار می گیرند، داده های بیومتریک (عکس و اثر انگشت) گرفته می شود و مصاحبه کنسولی انجام می شود. در صورت تکمیل مدارک و موفقیت مصاحبه کنسولی، ویزا ظرف 24 ساعت پس از تعیین وقت صادر می شود. در صورت نیاز به تأیید بیشتر، این پروسه می تواند تا 10 روز کاری به طول انجامد.

هزینه تحصیل در مکزیک

قوانین ورود به مکزیک در دوران کرونا

اتباع خارجی در حال حاضر آزاد هستند بدون محدودیت های مربوط به ویروس کرونا وارد مکزیک شوند. مسافران هنگام ورود به مکزیک باید به سادگی فرم " Cuestionario de Identificación de Factores de Riesgo en Viajeros " تکمیل شده را به یک افسر کنترل مرزی ارائه دهند. بازدیدکنندگان از کشورهای واجد شرایط همچنین باید اطمینان حاصل کنند که کارت گردشگری (FMM) خود را دارند .

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی مکزیک کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

آموزش رایگان ثبت درخواست آنلاین ویزای توریستی مکزیک

1-ثبت نام در سایت: تاریخ و زمان ملاقات خود را از طریق MEXITEL انتخاب کنید:  https://mexitel.sre.gob.mx می توانید زبان MEXITEL  را در گوشه سمت راست بالای وب سایت انتخاب کنید.
 

ثبت درخواست ویزای تحصیلی مکزیک

 

ثبت درخواست ویزای تحصیلی مکزیک

Creat account را بزنید. 

ثبت درخواست ویزای تحصیلی مکزیک

اطلاعات خود را وارد کرده و register را بزنید) پسوورد شما حتما باید شامل یک حرف بزرگ، یک حرف کوچک، یک عدد و یکی از علامت های !، @، ؟ و... باشد.(
به سایت https://mexitel.sre.gob.mx/ مراجعه کنید. اطلاعات خود را وارد کرده و start را بزنید تا و قرار ملاقات خود را تنظیم کنید.

ثبت درخواست ویزای تحصیلی مکزیک


2-در روز قرار ملاقات، باید از طریق پاسپورت ، فرم درخواست ویزا و مدارک حمایتی برای مصاحبه کنسولی در سفارت مکزیک حاضر شوید. هیچگونه پردازش ویزا به صورت آنلاین یا از طریق پست انجام نمی شود. اگر متقاضی خردسال است، والدین نیز باید با نشان دادن شناسنامه نوزاد، حضور داشته باشند.
توجه : اصل گذرنامه، تقاضا، عکس و کلیه اسناد و مدارک باید در روز ملاقات به سفارت آورده شود.
3-در روز ملاقات، اسناد مورد بررسی قرار می گیرند، داده های بیومتریک (عکس و اثر انگشت) گرفته می شود و مصاحبه کنسولی انجام می شود. در صورت تکمیل مدارک و موفقیت مصاحبه کنسولی، ویزا ظرف 24 ساعت پس از تعیین وقت صادر می شود. در صورت نیاز به تأیید بیشتر ، این پروسه می تواند تا 10 روز کاری به طول انجامد.
عوامل اصلی برای ریجکتی ویزا
دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می شود ویزای شما به یک کشور خاص توسط مقام مهاجرت کشور مقصد شما رد شود. در زیر برخی از عوامل کلیدی که ممکن است بر روند ویزای شما تأثیر منفی بگذارد و منجر به رد ویزا شود ذکر شده است:

 • اگر اطلاعات غلطی را در فرم درخواست ویزا ارائه کرده اید، ویزای شما ممکن است رد شود.
 • اگر سابقه فعالیت های مجرمانه علیه خود داشته اید.
 • در صورت درخواست ویزا بدون توجیه معتبر در یک اطلاع کوتاه.
 • اگر کشور محل سکونت شما فاقد روابط خوب با کشور مقصد شما است.
 • اگر گذرنامه شما در حال انقضا است و صفحات خالی کافی ندارید.
 • اگر از ویزایی که قبلاً برای شما صادر شده است استفاده نکرده اید.
 • اگر اداره مهاجرت متوجه شد که قصد شما از بازگشت از کشور مقصد مشخص نیست.
 • در صورت عدم ارائه مدارک کافی در مورد صلاحیت خود.
 • اگر دلیل موجهی برای سفر به یک کشور خاص ندارید.
 • اگر گواهی شخصیت خوب ندارید.
 • اگر نتوانستید روابط ملی قوی خود را با کشور محل سکونت فعلی خود برقرار کنید. این امر در مورد درخواست ویزای غیر مهاجرتی صدق می کند.
 • اگر نوع ویزای خود را به درستی مشخص نکرده اید.
 • فقدان پوشش درمانی مناسب یا بیمه مسافرتی نیز ممکن است منجر به رد ویزا شود.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

مهاجرت به دبی

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

مولتی

مدت اعتبار

6 ماه

مدت اخذ ویزا

40 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


آیا برای درخواست ویزا به وقت قبلی نیاز دارم؟

بلی. ضروری است که برای همه درخواست های ویزا وقت بگیرید.

من و خانواده ام دوست داریم از مکزیک دیدن کنیم. آیا همه اعضای خانواده نیاز به مراجعه به سفارت دارند؟

بله. همه متقاضیان باید مدارک اصلی خود را شخصاً ارائه دهند. اگر متقاضی زیر 18 سال سن داشته باشد، باید همراه والدین یا سرپرست قانونی وی باشد و شناسنامه خود را ارائه دهد. اسنادی که نه به زبان اسپانیایی و نه به زبان انگلیسی هستند باید با ترجمه رسمی به اسپانیایی همراه باشند. علاوه بر این، هر گونه اسناد رسمی که توسط مقامات استرالیا صادر نشده است باید قانونی منتقل شود.

آیا می توانم در مکزیک با ویزای توریستی کار کنم؟

خیر. شما نمی توانید در مکزیک با ویزای توریستی مکزیک کار کنید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزهای رسمی- ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا724 مرکز اطلاعات و خدمات ویزا و مهاجرت

- با مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306

- با مجوز رسمی از وزارت گردشگری بنام آنامرکید افق

- با مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران: 

- با مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- با مجوز مشاوره املاک با لایسنس رسمی از کانادا

- بامجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

دفتر ایران (تهران): 

02188107146 / 02188108744 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین، (خیابان وزرا)، خیابان بیست و یکم پلاک 4 طبقه پنجم واحد 19 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

همراه دفتر ایران (واتساپ/ایمو):

989124644197+/ 989961047804+/ 989383234846+/ 989961042050+ (پاسخ‌گویی واتساپ: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ :CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

دفتر امارات (دبی):

803, RIGGA AL BUTEEN BUILDING, Al Maktoum Road, Deira, Dubai- UAE
P.O.Box: 80844

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

 

* صفحات مهم:

       
                     
                 
          
                     
 

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.