ویزای توریستی غنا

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی غنا


نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : غنا

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

مدارک لازم برای ویزای توریستی غنا

برای سفر گردشگری به غنا، باید ویزای توریستی غنا را در خواست کنید. برای درخواست این ویزا باید از یک سری شرایط برخوردار بوده و مدارک خواسته شده را به سفارت این کشور در تهران ارائه دهید. از جمله این شرایط و اسناد زیر موارد زیر خواهند بود.

  • یک نسخه از گذرنامه معتبر دارای اعتبار حداقل 6 ماه، دارا بودن یک صفحه خالی، بدون مشکل و هر گونه پارگی
  • ارائه دو عکس رنگی جدید از نوع پاسپورتی با سایز دو اینچ در دو اینچ
  • ارائه فرم درخواست ویزا کامل و امضا شده
  • نامه تاییدیه هتل به همراه سربرگ رسمی، نشانی کامل، تاریخ اقامت
  • کپی پاسپورت
  • گواهی واکسیناسیون تب زرد
  • اثبات برنامه سفر به همراه ارائه جزئیات از جمله کپی بلیط رفت و برگشت با تاریخ ورود و خروج
  • ارائه اطلاعات مربوط به والدین کورکان زیر 18 سال

توضیحات :

ویزای توریستی غنا می تواند یکی از ویزاهای پرطرفدار برای کسانی باشد که سفر به کشورهای آفریقایی را دوست دارند. با سفر به غنا می توانید شاهد سرزمینی زیبا، حیات وحشی متنوع و جالب توجه که در کمتر کشوری پیدا می شود، شهرهای پرجنب و جوش، فرهنگ غنی و سواحل آفتابی همراه با موج سواری باشید.

در واقع برای کسانی که قصد دارند تازه به آفریقا سفر کنند، غنا می تواند در لیست انتخاب های اول قرار بگیرد. اما برای سفر به این کشور، در قدم اول به سندی احتیاج دارید که به عنوان مجوز اجازه ورود شما به این کشور را می دهد. این سند که در اصل همان ویزا است، نیاز به طی کردن یک سری مراحل و البته مهم تر از آن ارائه مدارکی دارد که از سوی سفارت غنا برای متقاضیان سفر به این کشور در نظر گرفته شده است.

اگر به سرتان زده که به عنوان یک گردشگر به غنا سفر کنید، پس اولین کاری که باید بکنید این است که برای ویزای توریستی غنا درخواست دهید. غنا یک کشور در غرب آفریقا است که می تواند به عنوان یک مکان مناسب برای گردشگران محسوب شود. البته نباید از این منطقه انتظار زیرساخت های عالی مناسب توریست ها را انتظار داشت، اما از آنجایی که تجربه کردن هر چیزی می تواند لذت بخش باشد، غنا هم مکان های خاص و دیدنی خود را دارد که از جمله آن ها می توان شهر آکرا، گالری اتحاد هنرمندان، ساحل لبادی، محله جیمز تاون آکرا، ساحل کیپ، پارک ملی کاکوم، موزه ملی، قلعه المینا، ساحل بوسوا، پارک ملی مول، دریاچه بوسومتو و منطقه ولتا را نام برد.

طلا، کاکائو و روغن سنگ بنای اقتصاد این کشور را تشکیل داده و به رونق اقتصادی آن کمک کرده است. نام غنا هم برگرفته از امپراتوری تجاری بزرگ قرون وسطایی است. اجازه دهید با نحوه سفر گردشگری به این کشور بیشتر آشنا شویم.

ویزای توریستی غنا

شرایط دریافت ویزای توریستی غنا

برای سفر به غنا به اولین چیزی که علاوه بر بودجه نیاز دارید، ویزا است. اگرچه تقریبا می توان گفت شرایط تمامی کشورها برای دریافت ویزای گردشگری یکسان است، اما در این بین کشورهایی هستند که به دلایل مختلف سختیگری های بیشتری را برای گردشگران قبل از ورود به این کشور در نظر می گیرند.

اغلب کشورهایی که گردشگران زیادی دارند، می خواهند از این مطمئن شوند که مسافران قصد بازگشت در موعد مقرر به کشور خود را دارند. البته در کشورهایی مثل غنا عموما این نگرانی کمتر است. اما این کشور هم قوانین و مقررات خاص خود را دارد که تخطی از آن ها می تواند باعث ریجکت درخواست ویزا و یا حتی اخراج گردشگر هنگام سفر به این کشور شود.

قوانین مربوط به ویزا با توجه به انواع ویزا غنا، متفاوت خواهد بود. برای مثال برخی از اسناد و مدارک و یا محدودیت ها برای انواعی از ویزا وجود دارد که البته این شرایط لازم برای تسهیل گردشگری در غنا به کمترین میزان خود رسیده است.

شهروندان اکثریت کشورهای آفریقا و همچنین برخی از سرزمین های کارائیب می توانند بدون روادید به این کشور سفر کنند و یا هنگام ورود به غنا ممکن است از یک ایست بازرسی مرزی در این کشور ویزا و مجوز مد نظر را دریافت کنند. مدت زمان ویزای های کوتاه مدت برای تبعه های خارج از غنا بین 1 تا 2 ماه با توجه به نوع ویزا در نوسان است. در حال حاضر تنها 20 کشور می توانند بدون ویزا به غنا سفر کنند که از این تعداد بیشتر آن ها هم در قاره آفریقا هستند.

مدارک لازم برای ویزای توریستی غنا

هزینه دریافت ویزای گردشگری غنا

بری کسانی که قصد داشته باشند ویزای اضطراری یا هنگام ورود دریافت کنند، هزینه 150 دلار به ازای هر شخص چه کودک و چه فرد بالغ خواهد بود. اما همانطور که گفتیم کشور غنا تنها به تعداد محدودی از کشورها اجازه استفاده از ویزا غنا توریستی هنگام ورود را داده است که خوشبختانه کشور ما جز محدود کشورهایی است که شهروندان آن می توانند از ویزای هنگام ورود به غنا به عنوان ویزای گردشگری استفاده کنند.

هزینه ویزای کنسولی غنا برای نمونه های یکبار ورود 60 دلار است. این هزینه برای ویزاهای چندگانه 100 دلار خواهد بود. هزینه ویزای سریع کنسولی برای یکبار ورود 100 دلار و این هزینه برای ویزاهای چندگانه با سرعت پردازش بیستر 200 دلار است.

هزینه ویزای الکترونیکی با توجه به نوع ویزا متفاوت است. برای مثال هزینه ویزای سریع با اعتبار 3 ماهه 179 دلار خواهد بود. هزینه ویزای اکسپرس توریستی با اعتبار 3 ماهه 159 دلار خواهد بود. این هزینه برای ویزای استاندارد 15 روز کاری با همان میزان اعتبار، 129 دلار است.

هزینه ویزای تورستی چندگانه سریع برای اعتبار 6 ماه یا بیشتر 179 دلار است. هزینه ویزای اکسپرس چندگانه 10 روز کاری برای اعتبار 6 ماه یا بیشتر 159 دلار و هزینه ویزای استاندارد چندگانه 15 روز کاری برای اقامت 6 ماه یا بیشتر 129 دلار است.

نکته: تا زمان وجود ویروس کویید نوزده تمامی شهروندان وارد شده به این کشور موظف هستند هزینه 150 دلاری را بابت آزمایش این بیماری در فرودگاه پرداخت کنند. کودکانی که زیر سن 5 سال هستند از این مورد معاف هستند.
 

نحوه در خواست ویزای توریستی غنا

برای درخواست ویزا می توانید از طریق سفارت اقدام کنید. بر خلاف بسیاری از کنسولگری ها برا مراجعه به سفارت غنا نیازی به گرفتن وقت قلبی نیست. برای این کار باید از واجد شرایط بودن خود مطمئن شوید و به همراه لیست کامل مدارک خواسته شده به سفارت این کشور بروید. البته کشور غنا شرایط ویزای الکترونیکی را برای برخی از کشورها فراهم کرده است که در این صورت متقاضیان می توانند بدون حضور در محل سفارت کارهای مربوط به اخذ ویزا را انجام دهند.

 

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی غنا کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

 

عوامل ریجکت شدن ویزا غنا

با توجه به نوع ویزا، دلایل زیادی وجود دارند که ممکن است باعث ریجکت شدن درخواست شما شوند که منجر به عدم صدور ویزای توریستی و به هم ریختن برنامه های سفر شما خواهد شد. برای اینکه در چنین شرایطی قرار نگیرید، باید از قبل تدابیر کامل را اتخاذ کنید.

برای مثال نبود یا کمبود برخی از مدارک و یا عدم ارائه اطلاعات حمایتی می تواند باعث رد درخواست از سوی افسر ویزا شود. حتی وارد کردن اطلاعات غلط هم می تواند منجر به بروز این مشکل شود. بنابراین برای اینکه در چنین شرایطی قرار نگیرید حتما مطمئن شوید که اسناد و مدارک لازم را بدون هیچ کسری در اختیار کنسولگری قرار داده اید.

ویزای غنا

جمع بندی

برای سفر به غنا مانند اکثریت کشورها باید یک مجوز ورود دریافت کنید. ویزا غنا توریستی برای کسانی که قصد دارند برای مدت زمان کوتاه و مشخصی از این کشور آفریقایی دیدن کنند، همان سندی است که از طرف کنسولگری غنا به منظور تایید اجازه ورود به متقاضیان ارائه می شود.

در این نوشتار به بررسی تمامی شرایط و مدارکی پرداختیم که هر مسافر باید هنگام ارائه درخواست ویزای گردشگری خود به سفارت غنا جمع آوری کند. توجه داشته باشید که یک اشتباه کوچک می تواند منجر به رد درخواست ویزا و عدم استرداد وجه پرداختی هنگام درخواست این مجوز ورود شود. برای اینکه از قبول شدن درخواست خود مطمئن باشید، بهتر از از یک موسسه معتبر مهاجرتی مشاوره بگیرید.

مطالب مرتبط :

ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای کار پرستاری در کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

ویزای شینگن آلمان 

ویزای کار آلمان

مهاجرت به کانادا از طریق PEQ

ویزای کانادا تضمینی بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

ویزای انگلیس مولتی 6 ماهه

ویزای انگلیس مولتی 2 ساله

ویزای  انگلیس دانش آموزی

ویزای انگلیس دانشجویی

ویزای انگلیس تحصیلی

ویزای آلمان شینگن تضمینی

ویزای فرانسه شینگن تضمینی

ویزای ایتالیا شینگن تضمینی

ویزای اتریش شینگن تضمینی

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

30 روز

مدت اعتبار

3 ماه

مدت اخذ ویزا

3 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


با ویزای توریستی چه مدت می توان در غنا اقامت داشت؟

اگر ویزای توریستی یکبار ورود این کشور را دریافت کنید می توانید یک اقامت حداکثر 30 روزه با اعتبار 3 ماهه داشته باشید. برای ویزای های چندگانه توریستی این اقامت می تواند بیش از این از 6 تا 3 سال هم متغیر است.

زمان پردازش ویزا توریستی غنا چه مدت خواهد بود؟

زمان پردازش عادی و استاندارد حدود 10 تا 15 روز کاری خواهد بود. در صورتی که متقاضی بخواهد ویزای او در زمان کمتری صادر شود، باید هزینه بررسی بیشتر را پرداخت کند.

با چه نوع ویزایی می توان به غنا سفر توریستی داشت؟

کشور غنا شرایط متفاوتی را برای سفر گردشگران به این کشور با توجه به ملیت هر متقاضی فراهم کرده است. برای مثال برخی از کشورها تنها از طریق حضور در کنسولگری می توانند ویزای مورد نظر خود را درخواست دهند. این در حالی است که برخی از کشورها هم شرایط درخواست ویزای الکترونیکی را دارند. شهروندان ایرانی هم می توانند علاوه بر ویزای کنسولی می توانند از ویزای هنگام ورود هم استفاده کنند که هزینه بیشتری از نوع استاندارد خواهد داشت و اغلب برای سفرهای ضروری قابل استفاده است.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.