ویزای تایوان تجاری فوری

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای تایوان تجاری فوری


نوع ویزا : توریستی

کشور : تایوان

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

هنگام درخواست ویزای تایوان، باید چندین سند پشتیبانی همراه داشته باشید. شرایط ویزای تایوان از کشوری به کشور دیگر و همچنین بسته به هدف سفر شما متفاوت است. اما یک لیست استاندارد از اسناد وجود دارد که همه باید داشته باشند. این لیست مجموعه ای از مدارک زیر خواهد بود.

  • اصل پاسپورت معتبر با حداقل 6 ما اعتبار انقضا و دارا بودن چند صفحه خالی
  • تکمیل فرم درخواست ویزای تایوان
  • اثبات برنامه سفر با ارائه بلیط سفر
  • اثبات اقامت در این کشور با رزرو هتل
  • ارائه تصاویر اندازه گذرنامه 35 در 45 میلی متر، بدون حاشیه، کیفیت بالا و زمینه سفید
  • ارائه اسناد مربوط به کودکان در صورت همراهی در سفر
  • اثبات توانایی مالی برای سفر به تایوان
  • ارائه اسناد مربوط به وضعیت اشتغال برای اثبات برگشت به کشور مبدا

علاوه بر موارد بالا ممکن است اداره مهاجرت و کنسولگری این کشور مدارک اضافی را بسته به سفر از شما درخواست کنند.

توضیحات :

هزینه های ویزاهای تایوان:

1) سینگل تجاری فوری: 1230 دلار 

اقامت ویزا: 7 الی 30 روز

اعتبار ویزا: 90 روز

توضیحات: دریافت ویزا از کنسولگری تایوان در دبی (بدون مصاحبه)

مدت زمان اخذ ویزا: 15 الی 20 روز کاری

 

2) سینگل تجاری : 1030 دلار 

اقامت ویزا: 7 الی 30 روز

اعتبار ویزا: 90 روز

توضیحات: دریافت ویزا از کنسولگری تایوان در دبی (بدون مصاحبه)

مدت زمان اخذ ویزا: 25 الی 35 روز کاری

 

خلاصه

بسته به هدف سفر مورد نظر شما، دو نوع ویزای اصلی صادر شده توسط تایوان وجود دارد. یکی از این ویزاها، ویزای توریستی تایوان برای اقامت کوتاه مدت است و برای کسانی که برای تجارت، گردشگری، کنفرانس ها، رویدادها، آموزش ها و فرصت های شغلی سفر می کنند صادر می شود. شرایط کلی دریافت ویزا شامل ارائه پاسپورت، اثبات توانایی مالی، اثبات سفر و مواردی از این دست می شود تا کنسولگری تایوان از تمامی مواردی که برای یک سفر گردشگری بین المللی برای افراد خارجی مورد نیاز است، مطمئن شود.

دریافت این ویزا همچنین هزینه حداقلی 50 دلاری و در مواردی بیشتر از این قیمت در پی خواهد داشت. اگرچه روش های درخواست ویزای گردشگری تایوان برای بسیاری از کشورها متفاوت و به شکل ویزای الکترونیکی، ویزای بدو ورود و حتی سفر به تایوان بدون ویزای گردشگری است، اما مسافران ایرانی برای بازدید از تایوان به عنوان یک توریست خارجی باید به شکل حضوری و از طریق کنسولگری این کشور، ویزای خود را دریافت کنند. هر چند که یک استثنا در این مورد وجود دارد. با ما همراه باشید تا به شکل مفصل تری درباره تمامی این موارد با شما صحبت کنیم.

ویزای توریستی تایوان

مقدمه

اگر به فرهنگ شرق آسیا علاقه دارید، اما بودجه خیلی زیادی برای سفر ندارید، شاید بد نباشد برای ویزای توریستی تایوان اقدام کنید. البته شاید تایوان یا همان چین تایپه مشهور به بزرگی دیگر کشورهای جنوب شرق آسیا نباشد، اما به طور حتم چیزهای زیادی برای بازدید و ارائه به گردشگران خود دارد.

از ویژگی های برتر سفر به تایوان می توان به رفت و آمد آسان، مردمان دوست داشتنی، سواحل زیبا برای آفتاب گرفتن، چشمه های آب گرم، کوه های سر به فلک کشیده و غذاهای خوشمزه اشاره کنیم. در این کشور می توانید با دوستانه ترین افرادی برخورد کنید که تا به حال دیده اید. از آنجایی که تایوان بخشی از چین محسوب می شود، می توان انتظار داشت که فرهنگ این کشور به فرهنگ چینی نزدیک تر باشد.

برای کسانی که علاقه خاصی به معنویت دارند، تایوان می تواند گزینه خوبی برای تجربه کردن چنین فضایی باشد. در اینجا می توانید با معابد بودایی، تائویی و کنفوسیوس آشنا شوید و درباره جذابیت این مناطق باستانی معنوی بیشتر بدانید.

برای دوستداران تاریخ هم تایوان حرف هایی برای گفتن دارد، کافیست به یکی از ده موره برتر این کشور سر بزنید. موزه های موجود در این کشور گستردگی زیادی از نظر موضوع دارند. از پرداختن به ادیان مختلف جهان گرفته تا هنرهای مدرن. برخی از این موزه های شناخته شده شامل موزه هنرهای معاصر، موزه مینیاتور و موزه ادیان جهانی می شوند.

 

شرایط دریافت ویزای توریستی تایوان

همه برای سفر به تایوان نیازی به ویزا ندارند، اما تبعه های ایرانی جزو این گروه از گردشگران نیستند. بر این اساس شهروندان 60 کشور می توانند بدون روادید یا مجوز ورود به این کشور سفر کنند. در مقابل 180 ملیت دیگر برای سفر به تایوان باید ویزا بگیرند.

تایوان

هزینه دریافت ویزای تایوان

همه متقاضیان ویزا باید هزینه ویزای تایوان را بپردازند. با این حال، روش پرداخت بسته به نمایندگی دیپلماتیک خاص تایوان متفاوت است. برخی از متقاضیان دریافت این ویزا ممکن است نیاز به پرداخت توسط بانک داشته باشند، در حالی که برخی دیگر فقط پرداخت هزینه ویزا را به صورت نقدی دقیق می پذیرند.

هزینه ویزا به نوع درخواست پردازش شما بستگی دارد. برای مثال برای ویزاهای توریستی یکبار ورود به تایوان، 50 دلار باید پرداخت کنید. این هزینه برای ویزاهای توریستی چند بار ورود به تایوان 100 دلار آمریکا خواهد بود. هزینه ویزای اقامت یکبار ورود به این کشور 66 دلار آمریکا و هزینه ویزای چندگانه 132 دلار آمریکا است. ناگفته نماند که این هزینه ها به دو دسته ویزای اقامت و ویزای توریستی تقسیم بندی شده اند.

 

نحوه درخواست ویزای توریستی تایوان

کشور تایوان برای سهولت سفر گردشگران خارجی انواع ویزا را برای متقاضیان در نظر گرفته است. برای مثال گفتیم که اصلا تبعه های برخی از کشورها نیازی به ویزا برای ورود به تایوان ندارند. در مقابل ویزای الکترونیکی یکی از ویزاهایی است که در چند سال اخیر در کشورهای مختلفی از جهان باب شده است. تایوان هم شرایط این ویزا را برای برخی از کشوها فراهم کرده است تا مسافران بدون حضور در سفارت درخواست خود را ارائه داده و ویزای خود را دریافت کنند.

ویزای بدو ورود هم نوع دیگری از ویزا است که کار مسافران را بسیار راحت می کند. این ویزا هنگام عبور مسافر از مرزهای بین المللی برای چنین افرادی صادر می شود و اجازه اقامت کوتاه مدت طی زمان مشخص شده را برای آن ها فراهم می کند.

اما در نهایت ایرانیان باید برای دریافت ویزا از همان شکل سنتی یعنی درخواست از طریق سفارت اقدام کنند. به این منظور نیاز است تا اسناد لازم برای سفر را همانطور که درخواست می شود جمع آوری کنند و به همراه فرم درخواست و هزینه ویزا تحویل سفارت تایوان دهند. متقاضیان باید شخصاً به نمایندگی دیپلماتیک تایوان در منطقه خود برای ویزای تایوان اقدام کنند. اگر نمایندگی دیپلماتیک تایوان در کشور وجود نداشته باشد، باید اسناد را به نزدیکترین نمایندگی تحویل دهند. قبل از این کار باید فرم درخواست ویزا را به شکل آنلاین پر کنند و به همراه سایر مدارک خواسته شده به سفارت ارسال کنند.

اما یک استثنا وجود دارد و آن هم این است که برخی از ایرانیانی که بخواهند از ویزای توریستی این کشور به منظور اهداف تجاری کوتاه مدت استفاده کنند، می توانند درخواست خود را به شکل آنلاین ارائه دهند. پردازش ویزای تایوان بستگی به کشوری دارد که از آن درخواست می کنید، اما معمولاً زمان زیادی طول نمی کشد و بین 2 تا 10 روز کاری از زمان دریافت درخواست تکمیل شده شما متغیر است.

نکته: برای اطمینان از کامل بودن اسناد بهتر است قبل از ارائه درخواست، با کنسولگری تایوان تماس بگیرید.

 

عوامل ریجکت شدن ویزای تایوان

عدم توجه به شرایط کنسولی تایوان، عدم پر کردن صحیح درخواست ویزا، عدم ارائه اسناد واقعی، سابقه سفر نامناسب و عدم اثبات توانایی مالی می توانند در لیست عواملی قرار بگیرند که باعث ریجکت شدن درخواست ویزای گردشگری تایوان شوند. اگر درخواست ویزای شما برای اولین بار رد شد ، می توانید دوباره درخواست دهید، هر چند که باید این را در نظر داشته باشید که در هر بار درخواست، باید هزینه جداگانه ای را پرداخت کنید که در صورت رد شدن به شما عودت داده نمی شود.

تخطی از قوانین تایوان در هر شرایطی مجازات خاص خود را دارد. فرقی ندارد که این تخطی قبل از درخواست ویزا باشد یا پس از آن. رعایت نکردن چارچوب قبل از درخواست می تواند نتیجه رد درخواست ویزا را به دنبال داشته باشد. از طرفی دیگر در صورت اقامت اضافی هنگام خروج از تایوان، اگر بیش از حد در این کشور بمانید، بسته به مدت اقامت شما در تایوان، باید جریمه پرداخت کنید و احتمالاً برای مدتی از بازگشت به این کشور محروم خواهید شد. شرایط به قدری جدی است که ممکن است در برخی از مواقع حتی بازداشت هم شوید. پس لازم است تمامی جوانب کار را به خوبی بسنجید.

ویزای تایوان

جمع بندی

تایوان یکی از کشورهای فوق العاده جنوب شرق آسیا برای گردشگران خارجی است. در این کشور می توانید چیزهای زیادی به عنوان یک گردشگر خارجی تجربه کنید و از خوردن غذاهای خیابانی لذت ببرید. اگر برای یک تجربه جدید آماده باشید، باید برای سفر به این کشور ویزای توریستی تایوان را درخواست دهید. در اینجا تمام مواردی که برای گرفتن این ویزا نیاز داشتید را بررسی کردیم. اگر احساس می کنید چیزی از قلم انداخته ایم و یا با سوالی در این زمینه مواجه هستید می توانید با پر کردن فرم موجود در سایت، سوالات خود را از کارشناسان مهاجرتی ویزا 724 بپرسید.

 

مطالب مرتبط :

استارتاپ ویزای کانادا startup visa

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای تحصیلی

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

14 روز

مدت اعتبار

1 ماه

مدت اخذ ویزا

4 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Anahita :

سلام، اگر همه شرایط از لحاظ تمکن مالی و عدم سوء پشینه را داشته باشی ولی اثبات وضعیت شغلی را بعلت شرایط شغل آزاد نداشته باشی، امکان دریافت ویزای توریستی هست؟

Ehsan Chitsaz : تقاضای ویزای تایوان رو چطوری ثبت کنم

با سلام و احترام.

با فشردن گزینه ثبت سفارش ویزا کارگزار ویزای تایوان درخواست شمارو میبینن و جهت راهنمایی تماس میگیرن خدمتتون


سوالات متداول


آیا برای سفر به تایوان به ویزا نیاز داریم؟

برخی از کشورها می توانند برای سفر گردشگری خود که نهایتا تا 90 روز است، بدون ویزا به تایوان بروند. اما ایران در لیست این کشورها قرار ندارد و متقاضیان باید برای اجازه ورود به این کشور روادید تایوان را درخواست دهند. کسانی که از این ویزا کوتاه مدت برای اهداف تجاری استفاده کنند می توانند درخواست خود را به شکل آنلاین ارائه دهند.

شرایط درخواست ویزای تایوان چیست؟

برای ارائه درخواست خود باید مدارک خواسته شده از جمله پاسپورت، بلیط سفر، رزرور هتل، اثبات توانایی مالی، اثبات وضعیت اشتغال، ارائه تصویر از خود، فرم درخواست پر شده و پرداخت هزینه را به سفارت این کشور ارائه دهید.

هزینه درخواست ویزای توریستی تایوان چقدر است؟

این هزینه بسته به نوع ویزا می تواند بین 50 تا 132 دلار آمریکا متغیر باشد.

ویزای توریستی تایوان چگونه ویزایی است؟

ویزا توریستی همان ویزا بازدید کنندگان برای تایوان است که برای زمان کوتاه مدت تا 90 روز اعتبار خواهد داشت. ویزای توریستی تایوان برای مقاصد گردشگری، بازدیدهای اجتماعی، مشاغل، شرکت در کنفرانس ها و رویدادها و سایر اهداف مورد تأیید صادر می شود که نیازی به اشتغال با حقوق یا اخذ مجوز اضافی برای اقامت کوتاه مدت در تایوان ندارد.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.