ویزای توریستی امارات

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای توریستی امارات

نوع ویزا : ویزای توریستی

کشور : امارات یا دبی

هشدار ها : لطفا از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد ناشناس خودداری نمایید.

مدارک :

 • عکس رنگی متقاضی
 • اصل کارت ملی
 • کپی رنگی گذرنامه متقاضی (گذرنامه باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد)
 • فرم اصلی درخواست (موجود در کلیه دفاتر فروش بلیط امارات)
 • کپی بلیط امارات

توضیحات :

کشور امارات متحده عربی بدلیل داشتن غذا های سنتی، جزایر نخلی، مراکز تجاری مدرن، هتل های مجلل، معماری زیبا و بسیار امکانات رفاهی دیگر، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان است که با زیر ساخت های مدرن و رو به گسترش خود، هر روزه گردشگران زیادی را جذب می کند. اگر شما قصد سفر و بازدید از کشور امارات را دارید این نوشتار می تواند شما را برای سفر به این کشور راهنمایی کند.

ویزای امارات

ویزای توریستی امارات برای کسانی لازم است که واجد شرایط ورود بدون ویزا به کشور امارات متحده عربی نیستند. ویزای توریستی برای گردشگران واجد شرایط از سراسر جهان قابل دریافت است. 

بر اساس مصوبه ای در ماه جولای 2018، کودکان زیر 18 سال که همراه بزرگسالان به سفر می روند، می توانند هر سال از 15 جولای تا 15 سپتامبر ویزای رایگان برای سفر خود دریافت کنند.
 

مدت اعتبار ویزای توریستی امارات

شما می توانید بسته به برنامه ی خود، ویزای توریستی کشور امارات متحده عربی را به مدت 30 روز یا 90 روز برای ورودهای تک یا چندگانه دریافت کنید. ویزای توریستی امارات می تواند به مدت 30 روز، بصورت دوباره و بدون نیاز به خروج از کشور تمدید شود. اخیرا یک ویزای توریستی در کشور امارات در نظر گرفته شده است که به گردشگران این امکان را می دهد که چندین بار با همان ویزا وارد کشور امارات شوند. این ویزا می تواند برای همه ی ملیت ها صادر شود. منظور از صدور این ویزا تسهیل رفت و آمد گردشگران و بازدیدکنندگان است. ویزای پنج ساله به گردشگران این امکان را می دهد که در این پنج سال چندین بار وارد کشور امارات شود و در هر بازدید 90 روز در این کشور بمانند، همچنین آنها می توانند پس از این مدت ویزای خود را 90 روز دیگر تمدید کنند.
 

نحوه ی ثبت درخواست دریافت ویزای توریستی امارات

 • دریافت ویزای توریستی از طریق شرکت های هواپیمایی

هر شرکت هواپیمایی برای دریافت ویزای توریستی، شرایطی دارد که یکی از این شرایط، پرواز با هواپیما های این شرکت است.

 • دریافت ویزای توریستی از طریق آژانس ها و هتل ها

آژانس های مسافرتی مجاز و هتل ها در کشور امارات متحده عربی، در صورتی که شما بلیط را از طریق آنها خریداری کرده و رزرو هتل را در هتل خاصی انجام دهید، می توانند ویزای توریستی امارات را برای شما دریافت کنند. همچنین شما می توانید برای آگاهی از برنامه های گردشگری موجود در امارات با آژانس های مسافرتی کشور خود تماس بگیرید. مهم است که از صحت آژانس های مسافرتی، که با آنها سر و کار دارید مطمئن شوید و از پرداخت هزینه یا ارائه ی کپی اسناد رسمی خود تا زمانی که 100 درصد از صحت آژانس مسافرتی مورد نظر خود مطمئن نشده اید، خودداری کنید.

توجه: سفارتخانه های امارات برای شما ویزای توریستی دریافت نمی کنند.

 • ویزای توریستی آنلاین امارات متحده عربی

ویزای آنلاین امارات متحده عربی یک ویزای الکترونیکی است که به شهروندان واجد شرایط، اجازه می دهد که برای اقامت کوتاه مدت برای گردشگری، به امارات متحده عربی سفر کنند. وزارت کشور امارات متحده عربی به منظور تسهیل روند اخذ ویزای توریستی امارات، ویزای امارات را به صورت آنلاین به اجرا درآورد و در زمان متقاضیان برای درخواست ویزای امارات، صرفه جویی کرد. ویزای آنلاین امارات متحده عربی یک ویزای تک ورودی است که به دارنده اجازه می دهد یک بار برای اقامت حداکثر 30 روز متوالی وارد امارات متحده عربی شود. ویزای توریستی امارات متحده عربی از تاریخ صدور به مدت 60 روز برای ورود به امارات معتبر است.

 • درخواست ویزا توسط ساکنان امارات

اگر یکی از اعضای خانواده یا اقوام نزدیک شما مقیم کشور امارات متحده عربی هستند، آنها می توانند از طرف شما در هر یک از دفاتر فروش بلیط در امارات درخواست ویزا کنند. لطفاً توجه داشته باشید که این خدمات فقط برای ساکنان امارات متحده عربی در دسترس است.

حمایت از کسی برای بازدید از امارات

شخص حامی برای اخذ ویزا برای شخص دیگر بسته به شخص خود باید مدارکی مانند کپی اقامت، گواهی حقوق به زبان عربی و غیره داشته باشد همچنین شخص متقاضی باید مدارکی مانند عکس پاسپورت رنگی، کپی رنگی از گذرنامه که باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد، کپی از بلیط پرواز و فرم درخواست ویزا داشته باشد.
 

حداقل حقوق مورد نیاز شخص حامی برای اخذ ویزای شخص متقاضی

ویزای گردشگری دبی

انواع ویزای توریستی و گردشگری در امارات متحده عربی

ویزای توریستی امارات

قوانین و شرایطی برای اخذ ویزای توریستی امارات وجود دارد که به برخی از آنها اشاره می کنید:

 • هزینه ویزا باید پس از درخواست پرداخت شود.
 • ممکن است هزینه های اضافی اخذ ویزا اعمال شود.
 • هزینه ویزا غیر قابل استرداد است.
 • زمان صدور ویزا تقریباً 3 تا 4 روز کاری است.
   

 در حال حاضر ویزا724 فعالیتی در خصوص خدمات مرتبط با این صفحه ندارد، مطلب زیر صرفا جهت راهنمایی شما عزیزان تهیه شده است و می تواند به شما جهت دریافت ویزای توریستی امارات کمک کند، پس با دقت مطالعه بفرمایید.

تمدید ویزای توریستی امارات

ویزای بازدید و گردشگری امارات را می توان به مدت 30 روز پس از درخواست و تایید مقام مربوطه، تمدید کرد که این کار بدون نیاز به خروج از کشور قابل انجام است. بازدیدکندگان و گردشگران می توانند با پرداخت هزینه ی تقریبی 600 درهم پیش از منقضی شدن تاریخ اولین ویزا برای تمدید ویزای خود درخواست دهند. افرادی که ویزای خود را تمدید نکنند و بیش از تاریخ اولین ویزای دریافتی در امارات بمانند بعد از 10 روز از اتمام تاریخ ویزا، باید به ازای هر روز ماندن در امارات هزینه ی تقریبی 100 درهم جریمه بپردازند.
 

دلایل اصلی ریجکت شدن درخواست ویزای امارات

سالانه تعداد زیادی مسافر و گردشگر درخواست ویزای توریستی امارات متحده عربی را ارائه می دهند و تعداد زیادی از این افراد موفق به اخذ ویزای امارات می شوند. درخواست ویزای توریستی امارات یک فرایند بدون دردسر است که مستلزم به تکمیل فرم درخواست و ارائه مدارک لازم می باشد، اما با این حال به دلایل متفاوتی گاهی اوقات ممکن است مسافران با رد شدن یا ریجکت شدن درخواست ویزای خود مواجه شوند که به برخی از این دلایل اشاره می کنیم:

 • اگر گذرنامه ی شما دست نویس باشد به طور خودکار درخواست ویزای شما رد می شود.
 • متقاضیانی که سابقه ی جرم، سوء رفتار یا کلاهبرداری در کشور امارات را دارند ممکن است با رد شدن درخواست ویزای خود مواجه شوند.
 • اگر عکس های کپی گذرنامه هنگام درخواست ویزای امارات مبهم باشد، ممکن است درخواست ویزای شما رد شود.
 • اگر فرم درخواست ویزای امارات دارای اشتباه تایپی باشد، ممکن است روند اخذ ویزای امارات برای شما به تاخیر بیافتد یا حتی رد شود.
 • درخواست هایی با اطلاعات ناقص یا اشتباه، گذرنامه با اعتباری کمتر از حد مجاز (حداقل شش ماه اعتبار)، گذرنامه آسیب دیده، کمبود مدارک و مواردی از این قبیل و همچنین مغایرت بین اطلاعات فرم درخواست و اطلاعات گذرنامه می تواند منجر به رد ویزا شود.
 • اگر با خانواده ی خود به امارات متحده سفر می کنید و بسیاری از اعضای خانواده ی شما نام یا تاریخ تولد یکسانی دارند، ممکن است با به تاخیر افتادن درخواست ویزا و حتی رد شدن ویزا مواجه شوید. برای مثال اگر یک خانواده ی پنج نفره مدارک خود را با هم ارائه دهند و دونفر از آنها، نام یا تاریخ تولد یکسانی داشته باشند، ممکن است قبل از دریافت ویزا نیاز به توضیح داشته باشند.
 • اگر قبلا ویزای امارات را داشته اید و هنگام خروج از کشور، آن را لغو نکرده اید، مقامات، درخواست شما را برای دریافت ویزای توریستی رد می کنند.

اگر می خواهید از رد شدن یا ریجکت شدن ویزای خود جلوگیری کنید بهتر است موارد زیر را انجام دهید:

-هنگام درخواست ویزای امارات متحده ی عربی، لطفا از اعتبار گذرنامه ی خود (حداقل شش ماه) اطمینان حاصل کنید.

-هنگام درخواست، تایید کنید که همه ی قسمت ها به درستی تکمیل شده اند و همینطور مطمئن شوید که هیچ غلط املایی وجود ندارد.

-تمام اسناد و مدارکی که ارائه می دهید باید معتبر باشند.

-قبل از درخواست ویزای جدید امارات متحده عربی، مطمئن شوید که ویزای قبلی شما دیگر معتبر نیست.

ویزای دبی

آموزش ثبت درخواست آنلاین ویزای توریستی امارات متحده عربی

اکثر متقاضیان سفر به امارات، به منظور سادگی در دریافت ویزای خود از این روش برای دریافت ویزای خود استفاده می کنند.

مرحله 1: ابتدا باید وارد سایت www.emirates.com شوید.

درخواست ویزای امارات


مرحله 2: با کلیک بر پیوند “Manage your booking” وارد صفحه ای می شوید که در این صفحه با پرکردن نام خانوادگی و مرجع رزرو که در بلیط خود می توانید آن را پیدا کنید، رزرو خود را بازیابی کنید.

آموزش ثبت درخواست ویزای امارات

مرحله 3: در این مرحله روی پیوند “Apply for UAE visa” کلیک کنید و ویزای کشور امارات را درخواست کنید.

آموزش ثبت درخواست ویزای امارات

مرحله 4: در این مرحله به صفحه ی VFS هدایت می شوید.

مرحله 5: در این مرحله باید شرایط و ضوابط را با دقت بخوانید و موافقت کنید و ادامه دهید.

مرحله 6: از شما خواسته می شود که برنامه ی سفر خود و نام مسافرانی که به ویزا نیاز دارند را انتخاب کنید. همچنین در این صفحه، باید مشخصات گذرنامه، ملیت فعلی و کشور محل اقامت شما وارد شود.

مرحله 7: در صفحه ی بعدی باید یک شناسه ی ایمیل و همچنین رابطه ی متقاضیان باهم را وارد کنید. دقت کنید که شناسه ی ایمیل صحیح و دقیق باشد زیرا تمام اطلاعیه های مربوط به درخواست شما فقط به این شناسه ایمیل ارسال می گردد.

مرحله 8: متقاضی، یک ایمیل در ایمیلی که در سایت قرار داده است، دریافت می کند. این ایمیل دارای پیوندی است که باید روی آن کلیک کند و پس از آن فرم درخواست ویزای متقاضی باز می شود.

مرحله 9: پس از تکمیل فرم درخواست، مدارک باید بارگذاری شوند. اگر بیش یک متقاضی برای دریافت ویزا وجود داشته باشد، اولین متقاضی باید فرم درخواست ویزا را پر کرده و مدارک را قبل از متقاضی دوم بارگذاری کند.

مرحله 10: پس از بارگذاری مدارک، پرداخت باید از طریق کارت اعتباری انجام شود که فقط فرایند پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت پذیرفته می شود.

مرحله 11: در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، متقاضی ایمیل تایید پرداخت را دریافت می کند.

جمع بندی

امارات متحده عربی یک کشور بسیار دیدنی می باشد که سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر برای بازدید از این کشور جذاب و دیدنی، به این کشور سفر می کنند. افرادی که در حالت عادی اجازه ی ورود به این کشور را ندارند برای گردشگری و سفر به این کشور، به ویزا نیاز دارند که این ویزا را می توانند از طریق آژانس های مسافرتی، شرکت های هواپیمایی، هتل ها و حتی بصورت آنلاین دریافت کنند. هر متقاضی می تواند بسته به مدت سفر خود ویزاهای متنوعی از جمله ویزای 48 ساعته امارات، ویزای 30 روزه امارات وغیره را دریافت کند. به دلایل مختلفی از جمله انجام جرم یا کیفر در امارات و غیره ممکن است افراد با رد شدن یا ریجکت شدن ویزای خود مواجه شوند که می توانند با آماده کردن مدارک لازم و انجام کار هایی که در بالاتر گفته شد تا جایی که امکان دارد از رد شدن ویزای خود جلوگیری کنند.

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

14 روز

مدت اعتبار

2 ماه

مدت اخذ ویزا

10 روز کاری


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)سوالات متداول


اعتبار ویزای توریستی امارات چند روزه است؟

اعتبار ویزای توریستی امارات در 3 نوع 30 روزه، 90 روزه و در نوعی خاص 5 سال است.

آیا از ایران بدون ویزا به امارات یا دبی می توان سفر کرد؟

خیر، برای سفر به امارات از ایران حتما باید برای دریافت ویزای گردشگری اقدام نمایید.


مطالب پیشنهادی


ویزای توریستی ایتالیا
ویزای توریستی ایتالیا
ویزای توریستی هند
ویزای توریستی هند
ویزای توریستی مکزیک
ویزای توریستی مکزیک
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت به کانادا - ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا 724

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

- شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری i3capital

- دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران با شماره ثبت: 103621 

- دارای مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا: ICCRC R520250

با مدیریت مهیار حلاج پور، مشاور و وکیل قانونی RCIC/ICCRC به شماره پروانه R520250

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

 No.25 Shepard Ave W Suite 300 North York ON M2N 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

دفتر ایران: 

02122927033 - 02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی شرقی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

واتساپ کانادا:

14168905972+ (پاسخگویی به پیامهای متنی در واتساپ)

* برای مطالعه روش های اصلی مهاجرت به کانادا، به صفحه مهاجرت کانادا مراجعه بفرمایید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.