آموزش گام به گام و تصویری گرفتن وقت سفارت فرانسه


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۱/۲۵

 

وقت سفارت فرانسه

 

آموزش گرفتن وقت سفارت فرانسه

در این مقاله از ویزا 724 می‌خواهیم شما همراهان عزیز را با آموزش تصویری نحوه دریافت وقت سفارت فرانسه در تهران آشنا کنیم. فرانسه به عنوان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است که دارای روابط دیپلماتیک با ایران بوده و همچنین خطوط پروازی مستقیم از تهران به پاریس وجود دارد‌. این امر باعث شده است که سفر به این کشور به نسبت آسان تر از سایر کشورهای اروپا باشد. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرت به فرانسه به لینک > مهاجرت به فرانسه مراجعه نمایید.

 

همچنین این کشور عضو اتحاد کشورهای حوزه شینگن است که با بهره مندی از ویزای شینگن شما می توانید آزادانه به تمامی کشورهای این حوزه سفر نمایید. البته در ابتدا باید اولین مقصد شما کشور فرانسه بوده و حداقل سه شب در این کشور اقامت داشته باشید. در ادامه شما خواهید توانست تا از راه زمین و هوا در کشورهای حوزه شینگن، رفت و آمد نمایید.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت فرانسه در تهران

دریافت وقت سفارت فرانسه برای تمامی انواع ویزای صادر شده توسط این سفارتخانه الزامی است. بدین ترتیب لازم است تا پروسه دریافت وقت سفارت به صورت آنلاین گذرانده شود. هدف از حضور شما در محل سفارت خانه نیز به دلیل ثبت اطلاعات بیومتریک و تحویل مدارک برای ویزا خواهد بود. سفارت فرانسه امور مربوط به دریافت وقت سفارت را به کارگزاری این مرکز سپرده است.

 

برای آشنایی با مکان‌های دیدنی فرانسه به لینک > جاذبه‌های توریستی فرانسه مراجعه کنید.

 

وب سایت VFS Global، به عنوان کارگزاری رسمی و بین المللی برای امور دریافت ویزای کشور فرانسه و بسیاری از کشورهای دیگر جهان فعالیت می کند. برای دریافت وقت سفارت فرانسه شما باید از طریق لینکی که در جمله قبلی وجود وارد صفحه مربوطه بشوید. صفحه ابتدایی این کارگزاری همانند تصویر زیر خواهد بود.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت فرانسه در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://visa.vfsglobal.com/irn/fa/fra/

 

رزرو وقت سفارت فرانسه

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، امکان انتخاب خدمات مختلفی که در این وب سایت ارائه می شود، وجود خواهد داشت. برای دریافت وقت سفارت فرانسه شما باید از قسمت مربوطه که در بخش میانی خدمات ارائه شده وجود دارد، وارد صفحه مربوط بشوید. برای انجام این کار باید بر روی آیکون نارنجی رنگی که دارای متن « هم اکنون رزرو کنید» است، کلیک نمایید. با انجام این کار به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

 

گزینه نارنجی رنگ

 

زمانی که وارد صفحه مربوط بشوید، مشاهده خواهید کرد که جهت دریافت وقت سفارت فرانسه، باید بر روی آیکون نارنجی رنگ مربوطه کلیک نمایید. خوشبختانه این کارگزاری برای وقت سفارت این کشور، از شما مبلغی به عنوان ضمانت دریافت نمی کند. چیزی که در بسیاری از سایر سفارتخانه هایی که این کارگزاری مسئول امور آن بود، شاهد بودیم. با کلیک کردن بر روی گزینه « هم اکنون رزرو کنید»، به صفحه بعد منتقل خواهید شد.

 

ورود به اکانت VFS GLOBAL

 

صفحه ای که در تصویر فوق آن را مشاهده می کنید، صفحه مربوط به پنل ورود به حساب کاربری وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه است. متقاضیان ورود به این وب سایت باید از قبل دارای حساب کاربری بوده و با وارد نمودن اطلاعات این حساب، به پنل کاربری خود وارد می شوند. در صورتی که تا به حال در وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه ثبت نام نکرده اید ولی در سایر وب صفحات مربوط به سفارتخانه سایر کشورها در VFS Global ثبت نام کرده باشید، میتوانید از اطلاعات آن حساب کاربری استفاده نمایید.

 

برای آشنایی با آموزش رایگان روند ثبت درخواست ویزای توریستی فرانسه به لینک > ویزای توریستی فرانسه مراجعه کنید.

 

با این حال، در صورتی که هیچ حساب کاربری فعالی ندارید و یا اینکه حساب شما به دلیل عدم استفاده به مدت بیش از سه ماه غیر فعال شده باشد، نیاز دارید تا حساب جدیدی را افتتاح نمایید. برای انجام این کار، باید با کلیک بر روی گزینه New user صفحه مربوط به ثبت نام در وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه هدایت می شوید.

 

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

 

در صورتی که بر روی گزینه ذکر شده در بخش قبلی کلیک کرده باشید، به صفحه‌ای همانند تصویر بالا هدایت خواهید شد. در اینجا شما باید اطلاعات فردی خود را به زبان انگلیسی و به طور دقیق وارد نمایید. پس از وارد نمودن این اطلاعات و زدن تیک های تایید قوانین و مقررات، باید بر روی گزینه submit کلیک نمایید.


در صورت صحیح انجام دادن فرایند توضیح داده شده در بخش قبلی، وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه یک ایمیل را جهت فعال سازی حساب به صندوق ایمیل شخصی شما بود، ارسال خواهد کرد. در اینجا شما باید به صندوق ایمیل خود مراجعه نمایید. پیامی که از طرف این وب سایت ارسال می شود، ظاهری شبیه به تصویر زیر را خواهد داشت.

 

ایمیل فعالسازی

 

با باز کردن نامه مربوط ارسال شده توسط وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه، مشاهده خواهید کرد که یک لینک در داخل این پیام وجود دارد. شما باید برروی این لینک کلیک نمایید تا به صفحه ورود به حساب کاربری خود وارد شوید.

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

در اینجا فرایند ایجاد حساب کاربری شما به طور کامل به اتمام رسیده است. در این صفحه شما باید با وارد نمودن ایمیل و رمز عبوری که پیشتر تعیین کرده بودید، به داخل پنل کاربری خود در وب سایت کارگزاری سفارت فرانسه وارد شوید.

 

انتخاب سفارت فرانسه در تهران

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، جهت تعیین وقت سفارت فرانسه در پنل کاربری وب سایت کارگزاری این سفارتخانه، شما باید از طریق بخش نوار Actions بر روی گزینه Schedule appointment کلیک نمایید. اگر این کار را انجام دهید، صفحه فرم تصویر بالا تبدیل خواهد شد. در اینجا شما باید محل سفارتخانه و علت درخواست شما برای حضور در محل سفارت خانه را وارد نمایید. سپس گزینه continue را باید بزنید.

 

انتخاب نفرات

 

با انجام کاری که در بخش قبلی اشاره کردیم، به صفحه ای همانند تصویر فوق هدایت خواهید شد. در این صفحه شما باید بر روی گزینه Add Applicant کلیک نمایید. با انجام این کار به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

 

تکمیل اطلاعات

 

در این صفحه شما باید اطلاعات دقیق فرد متقاضی را به دقت وارد نموده و دکمه ثبت را بزنید. پس از تکمیل این فرم، می‌توانید همین کار را برای سایر افراد همراهتان نیز انجام دهید.

 

انتخاب تاریخ

 

در گام بعدی به صفحه ای هدایت می شوید که باید زمان حضور خود در سفارت را از بین گزینه های سبز رنگ موجود در داخل تقویم انتخاب نمایید. پس از انتخاب زمان مناسب، وب سایت به شما رسید مربوط به رزرو وقت سفارت را خواهد داد. در اینجا کار شما برای رزرو وقت سفارت فرانسه به پایان رسیده است.

 

نمونه رسید رزرو وقت سفارت فرانسه

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724 شما را با فرآیند دریافت وقت سفارت فرانسه از وب سایت کارگزاری این شرکت آشنا ساختیم. در صورتی که برای انجام امور دریافت ویزا نیاز به راهنمایی های بیشتر دارید، می توانید از خدمات مشاورین ویزا 724 بهره ببرید.


سوالات متداول


1. آیا امکان تغییر وقت سفارت فرانسه وجود دارد؟

در صورت وجود وقت خالی، شما می توانید تا حداکثر 24 ساعت قبل از رسیدن وقت اصلی خود، اقدام به جا به جایی آن نمایید.

2. آیا دریافت وقت سفارت فرانسه نیاز به پرداخت هزینه ضمانتی دارد؟

در وبسایت کارگزاری سفارت فرانسه اشاره ای به ضمانت نشده است.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.