گرفتن وقت سفارت سوئیس


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۱۱

 

سفارت سوئیس

 

آموزش گرفتن وقت سفارت سوئیس

در این مقاله از ویزا 724 شما مخاطبین محترم را با آموزش تصویری نحوه گرفتن وقت سفارت سوئیس آشنا خواهیم کرد. کشور سوئیس به عنوان یکی از کشورهای اتحادیه اروپا بوده که تحت حوزه ویزای شنگن شناخته می شود. ویزای شینگن گردشگری اروپا 27 کشور مختلف از جمله کشور سوئیس را در بر میگیرد. افراد دارای ویزای یکی از کشورهای عضو این اتحادیه، قادر خواهند بود تا از راه زمین، هوا و دریا در مدت زمان ویزای خود، به تمامی این کشورها سفر کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرتی به سوئیس به لینک > مهاجرت به سوئیس مراجعه نمایید.

 

از آنجا که ایرانیان بسیاری همه روزه در حال سفر به کشورهای اروپایی هستند و از جمله متقاضیان این ویزا محسوب می شوند، بر آن شدیم تا نحوه دریافت وقت سفارت سوئیس را به شما آموزش دهیم.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت سوئیس در تهران

فرایند دریافت این ویزا بدین صورت است که در ابتدا باید به صورت آنلاین درخواست خود را جهت دریافت این ویزا اعلام نمایید. سفارت سوئیس برای انجام این کار یک کارگزاری بین المللی را به عنوان نماینده خود مشخص کرده است. بدین ترتیب تمامی متقاضیان بایستی درخواست خود را جهت اخذ وقت سفارت سوئیس از طریق این وب سایت پیگیری نمایند.

 

برای آشنایی با مکان‌های توریستی سوئیس به لینک > جاذبه‌های دیدنی سوئیس مراجعه کنید.

 

وب سایت VFS Global به عنوان یک کارگزاری بین المللی در حوزه ویزا بوده که نماینده امور ویزای کشور سوئیس در ایران شناخته می شود. متقاضیان دریافت ویزای این کشور باید درخواست خود را جهت ثبت اطلاعات بیومتریک در محل سفارت، در این وب سایت به ثبت برسانند. اگر شما هم تمایل به انجام چنین کاری دارید، می توانید با پیمودن مراحل زیر، وقت سفارت سوئیس را برای خود و همراهانتان در سفر به کشور سوئیس رزرو نمایید.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت سوئیس در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://visa.vfsglobal.com/irn/en/che/

 

رزرو وقت سفارت سوئیس

 

اگر از طریق لینکی که در بخش قبلی برای کارگزاری سفارت سوئیس در ایران قرار داریم، وارد این وب سایت شوید، با صفحه ای همانند تصویر فوق مواجه خواهید شد. در اینجا شما باید از بین خدمات قابل ارائه در این صفحه، خدمات مربوط به رزرو وقت سفارت سوئیس را انتخاب نمایید.


برای انجام این کار شما می توانید روی آیکون «Book now» که در قسمت Book an appointment قرار دارد، کلیک نموده وارد صفحه مربوطه شوید.

 

انتخاب گزینه نارنجی رنگ

 

اگر بر روی آیکون نارنجی رنگی که اشاره کردیم کلیک نمایید، وارد صفحه‌ای مثل تصویر بالا خواهید شد. همانطور که مشاهده می کنید در این صفحه اطلاعات مختلفی برای شما قرار داده شده اند. در اینجا اشاره شده است که درخواست وقت سفارت برای تمامی درخواست های ویزای کشور سوئیس الزامی است. همچنین این وبسایت مبلغ 200 هزار تومان را در جهت اطمینان از تمایل شما برای رزرو وقت سفارت طلب می کند. 


البته این مبلغ به صورت امانت نزد کارگزاری باقی خواهد ماند و در صورتی که اطلاعات شما از صحت کافی برخوردار بوده و در زمان معین شده به محل سفارت مراجعه نمایید، این مبلغ به شما عودت داده خواهد شد. با توجه به این موارد، میتوانید با انتخاب آیکون نارنجی Book now ادامه فرایند را دنبال کنید.

 

ورود به اکانت VFS GLOBAL

 

پس از طی نمودن فرایند فوق و کلیک بر روی آیکون نارنجی رنگی که در قسمت قبل اشاره کردیم، وارد صفحه‌ای با شکل تصویر بالا خواهد شد. این صفحه به عنوان پنل ورود به حساب کاربران وب سایت VFS Global شناخته می شود. اگر شما دارای یک اکانت فعال در این وبسایت باشید، می توانید با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور وارد پنل کاربری خود بشوید. 


با این حال اگر تا به حال در این وب سایت ثبت نام نکرده اید و یا اینکه بیش از سه ماه از ثبت نام شما در این وبسایت میگذرد، لازم است تا از طریق بخشی موسوم به New user نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام نمایید.

 

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

 

اگر بخش New user را کلیک کرده باشید، با صفحه‌ای همانند تصویر بالا مواجه می شوید. در این صفحه باید اطلاعات فردی خود را وارد نموده و نسبت به ایجاد حساب جدید مبادرت ورزید. پس از تکمیل فرایند ثبت نام در این صفحه، وب سایت برای شما یک ایمیل فعال سازی حساب ارسال خواهد کرد. این ایمیل مانند تصویر زیر خواهد بود.

 

ایمیل فعالسازی

 

ایمیلی که در تصویر فوق مشاهده می کنید دارای یک لینک است که با کلیک بر روی آن، کار فعال سازی حساب شما به پایان می رسد. در اینجا مجدداً به صفحه ورود به پنل کاربری هدایت می شوید که باید نام کاربری و کلمه عبور انتخاب شده را وارد نمایید.

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

پس از وارد ساختن نام کاربری و رمز ورود، به پنل کاربری خود در این وبسایت وارد خواهید شد. ظاهر این پنل کاربری همانند تصویر زیر خواهد بود.

 

انتخاب سفارت سوئیس در تهران

 

اگر می خواهید تا وقت سفارت سوئیس را رزرو نمایید، باید از طریق منوی سمت چپ که Actions نام دارد، گزینه اول یعنی Schedule appointment را بزنید. اگر این گزینه را کلیک کنید، صفحه به فرم تصویر بالا تبدیل خواهد شد. در اینجا شما با انتخاب محل سفارت و نوع درخواستتان برای دریافت ویزای کشور سوئیس به مرحله بعد خواهید رفت.

 

انتخاب نفرات

 

زمانی که بخش قبلی را تکمیل می کنید، به صفحه موجود در تصویر فوق وارد می شوید. در این صفحه شما میتوانید با انتخاب گزینه Add applicant ، اطلاعات هر یکی از افراد همراه خود را جهت رزرو وقت سفارت سوئیس وارد نمایید.

 

تکمیل اطلاعات

 

پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز در صفحه موجود در تصویر فوق، وارد صفحه انتخاب تاریخ حضور خود در محل سفارت سوئیس می شوید. شما باید در اینجا زمان حضور خود در محل سفارت را از بین گزینه های سبز رنگ موجود انتخاب نمایید.

 

انتخاب تاریخ

 

پس از تایید زمان حضور در محل سفارت سوئیس، وب سایت به شما یک رسید به صورت فایل pdf صادر می کند که شما باید مدارک خود را به همراه نمونه چاپ شده از این فرم، در زمان حضور خود در محل سفارت به همراه داشته باشید.

 

نمونه رسید رزرو وقت سفارت سوئیس

 

لینک های مرتبط:

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا

> وقت سفارت اتریش

> وقت سفارت فنلاند

 

 

سخن پایانی

در این مقاله ویزا 724، شما مخاطبین محترم را با نحوه دریافت وقت سفارت سوئیس در ایران آشنا کردیم. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره های تخصصی در حوزه دریافت ویزا هستید، می توانید سوالات خود را از مشاورین باتجربه ویزا724 پرس و جو نمایید. 


سوالات متداول


1. آیا شخص دیگری می تواند از طرف من درخواست ارسال کند؟

شما می توانید نماینده ای را برای ارسال درخواست خود از طرف شما تعیین کنید.

2. آیا امکان دریافت ویزای اضطراری از سفارت سوئیس وجود دارد؟

بله در صورت واجد شرایط بودن، امکان دریافت ویزای اضطراری وجود دارد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


صمیم محمد فهیم پروانی :

سلام محترم وقت شما بخیر من اتباع افغانستان هستم وقت مصاحبه سفارت سویس میخاستم اگر لطف کیند

صمیم محمد فهیم پروانی :

سلام محترم وقت شما بخیر من اتباع افغانستان هستم وقت مصاحبه سفارت سویس میخاستم یک سرمدرک دارم

Niloofar :

سلام، من و نامزد سوییسیم میخوایم برای ویزای ازدواج، برای من وقت سفارت بگیریم ولی توی گزینه‌های موجود فقط ویزای توریستی و ویزیتور و بیزنس و... هست، من نمیدونم کدوم گتگوری رو باید انتخاب کنم، میشه راهنماییم کنین؟

هومن چهرازی :

سلام امیدوارم خوب باشید من راهنمای شما برای گرفتن وقت ازVFS برای ویزای سوییس را دقیقا دنبال کردم ولی در قسمت اپوینتمنت کاتگری تمام موارد قابل انتخاب راغیر فعال میداند. ممکنه راهنمایی کنید که موضوع چیه و به گونه میتوان برای گرفتن وقت اقدام کرد؟ از راهنمایی شما سپاسگذارم

الهام بی آبی :

باسلام من قصد گرفتن ویزای شنگن رو دارم، میخواستم بدونم من میتونم ویزای شنگن سوییس رو بگیرم ولی در ابتدا به کشور آلمان سفر کنم و بعد به سوییس؟ آیا حتما مقصد اول باید کشور پذیرنده ویزا باشد؟

با درود 

اگر هر کشوری که ویزا می کنید ورود شما باید از همان کشور باشد.

Roxana :

سلام و وقت بخیر آیا وقت گرفتن از سفارت سوئیس هم مانند ایتالیاست؟ با توجه به داشتن دعوتنامه کدام نوع درخواست ویزا مناسبتره؟

با درود 

آموزش درخواست در همین صفحه عنوان شده است.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.