گرفتن وقت سفارت سوئد


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۰۹

 

وقت سفارت سوئد

 

آموزش گرفتن وقت سفارت سوئد

در این مقالات ویزا 724 میخواهیم شما را با نحوه دریافت وقت سفارت سوئد جهت دریافت ویزای شینگن آشنا کنیم. کشور سوئد یکی از کشورهای شمال اروپا است که تحت حوزه شینگن به حساب آمده و افراد مختلف می‌توانند بعد از دریافت ویزای این کشور، در کل اروپا سفر نمایند. با این حال برای ثبت اطلاعات بیومتریک و تحویل مدارک، لازم است تا متقاضیان این ویزا به سفارتخانه آن کشور مراجعه نمایند‌. در ادامه با نحوه انجام این کار آشنا خواهید شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرت به سوئد به لینک > مهاجرت به سوئد مراجعه نمایید.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت سوئد در تهران

برای دریافت وقت سفارت سوئد، در گام اول باید به وبسایت این سفارت خانه مراجعه نمایید. تصویر زیر نمایی از صفحه اصلی این وب سایت را به شما نشان می دهد.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت سوئد در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://www.swedenabroad.se/tehran/

 

وبسایت سفارت سوئد

 

اگر که وارد وب سایت شده باشید، برای دریافت وقت سفارت سوئد بایستی در این صفحه کمی پایین‌تر بیایید. در بخش سوالات متداول، بر روی سوال دوم کلیک کنید. در اینجا توضیحاتی را مشاهده می کنید که به زبان فارسی و انگلیسی نوشته شده اند. در یک قسمت به زبان فارسی لینکی گذاشته شده است که شما می‌توانید با انتخاب آن به بخش مربوط به انتخاب وقت سفارت هدایت شوید. در تصویر زیر بر روی قسمت مربوطه یک کادر قرمز رنگ کشیده ایم.

 

برای آشنایی با اخذ ویزای تحصیلی سوئد به لینک > شرایط ویزای تحصیلی سوئد مراجعه کنید.

 

رزرو وقت سفارت

 

با انتخاب گزینه ای که در قسمت قبل توضیح دادیم، به یک صفحه دیگر هدایت می شوید. همانطور که مشاهده می کنید، در این صفحه توضیحات کاملی درباره روال دریافت وقت سفارت سوئد در این وب سایت داده شده است. در بخش دوم از این توضیحات، گفته شده است که برای دریافت وقت سفارت این کشور لازم است تا به وب سایت اداره مهاجرت سوئد (https://www.migrationsverket.se) مراجعه نمایید. همچنین در این بخش لینک مربوط به این صفحه قرار داده شده است که با کلیک کردن بر روی آن، به قسمت دانلود سایت هدایت خواهید شد.

 

برای آشنایی با جاذبه‌های توریستی سوئد به لینک > مکان‌های دیدنی سوئد مراجعه کنید.

 

انتخاب اداره مهاجرت سوئد

 

در داخل وبسایت خدمات مهاجرت به کشور سوئد همانطور که در تصویر زیر میبینید، توضیحات مختلفی درباره ارائه خدمات داده شده است. با این حال برای کار ما، باید به بخشی که به دور آن نوار قرمز رنگ کشیده ایم، یعنی بخش E-Services مراجعه نمایید.

 

انتخاب خدمات الکترونیکی

 

زمانی که صفحه بعدی باز می شود، تیک آبی رنگی را که در داخل صفحه مشخص کرده ایم انتخاب نمایید. این تیک مربوط به قبول نمودن شرایط و مقررات این وب سایت است. در گام بعدی با کلیک نمودن بر روی گزینه login، به مرحله بعدی بروید.

 

برای آموزش رایگان رزرو وقت سفارت دانمارک میتوانید به صفحه > رزرو وقت سفارت دانمارک مراجعه نمائید.

 

 

ورود به حساب

 

زمانی که به صفحه بعدی هدایت می شوید، بخشی وجود دارد که با نام Account مشخص شده است. در این بخش شما باید بر روی گزینه ای که یوزرنیم و پسورد نوشته شده است، کلیک نموده و به صفحه ای که جهت ورود به پنل کاربری تعبیه شده است، وارد شوید.

 

ایجاد حساب کاربری

 

در این صفحه، وب سایت از شما میخواهد که با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور وارد پنل کاربری خود بشوید.


در غیر این صورت، اگر حساب فعالی این وبسایت ندارید، با کلیک نمودن بر روی گزینه Create new account به صفحه مربوط به ایجاد حساب کاربری هدایت بشوید.

 

برای آموزش رایگان رزرو وقت سفارت یونان میتوانید به صفحه > گرفتن وقت سفارت یونان مراجعه نمائید.

 

 

ورود به حساب

 

زمانی که وارد صفحه مربوط به ایجاد پنل کاربری می شوید، می توانید با وارد نمودن ایمیل و ایجاد کلمه عبور و تایید آن نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید اقدام نمایید. لازم است که با تایید نمودن شرایط و قوانین و تایید هویت انسانی به مرحله بعد منتقل بشوید.

 

ایجاد حساب

 

زمانی که گزینه Next را در صفحه قبلی کلیک میکنید، به صفحه تصویر زیر منتقل می شوید. در این صفحه مشاهده می کنید که سایت به شما می گوید یک ایمیل را برای شما جهت فعال سازی حساب ارسال نموده است. کاری که باید انجام دهید، این است که به صندوق نامه اینترنتی خود مراجعه نموده و کد پنج رقمی یا شش رقمی مربوطه را در این صفحه وارد نمایید.

 

کد فعالسازی در ایمیل

 

تصویر زیر نمونه ای از ایمیل ارسال شده از طرف اداره امور مهاجرتی کشور سوئد است که در داخل آن یک عدد شش رقمی قرار داده شده است. شما باید این کد را در صفحه وب سایت تعداد تصویر قبلی نشان دادیم، وارد نمایید.

 

کد در ایمیل

 

پس از تایید ایمیل، وب سایت از شما می خواهد تا چند شماره تلفن همراه خود را نیز وارد نمایید. خوشبختانه امکان ثبت شماره های ایران نیز وجود دارد. پس از وارد کردن شماره، آن پیامک مبنی بر فعال سازی حساب، به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد. در این گام شما باید با وارد نمودن این کد ارسال شده مجدداً نسبت به ادامه فرایند فعال سازی حساب تلاش کنید. تصویر زیر نشانگر محلی است که شما باید کد فعالسازی را در صفحه وب سایت جایگذاری نمایید.

 

واردسازی کد

 

پس از قرار دادن این کد، صفحه‌ای ظاهر می‌شود که نشان دهنده فعال سازی کامل حساب کاربری شما در وب سایت اداره مهاجرتی سفارت سوئد خواهد بود.

 

تایید فعالسازی حساب

 

از این به بعد، شما می توانید با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبوری که تعیین کرده اید، وارد پنل کاربری خود در این وب سایت سفارت سوئد بشوید.

 

ورود به اکانت کاربری

 

پس از اینکه وارد حساب خود شدید، وب سایت مجدداً از شما تایید پیامکی میخواهد. پس از وارد نمودن کد، حال دیگر به طور کامل می توانید در داخل پنل وب سایت به فعالیت بپردازید.

 

تایید حساب با شماره موبایل

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، برای دریافت وقت سفارت سوئد باید در پنل کاربری از طریق منوی سمت چپ اقدام نمایید. در این منو باید بر روی گزینه Application کلیک نمایید. پس از کلیک نمودن بر روی این بخش شما میتوانید به ادامه فرایند درخواست وقت سفارت سوئد بپردازید.

 

پنل کاربری

 

زمانی که بر روی گزینه مزبور کلیک نمایید، یک فرم برای شما ظاهر می شود که باید اطلاعات آن را به طور کامل تکمیل نموده و ثبت نمایید. پس از انجام این کار شما میتوانید نسبت به انتخاب زمان اوقات خود در سفارت سوئد اقدام نمایید.


وب سایت از شما میخواهد که هزینه خدمات ارائه شده را پرداخت نمایید. پس از انجام این کار، درخواست شما تکمیل شده است. شما میتوانید با به همراه داشتن رسید صادر شده و مدارکتان در زمان تعیین شده در محل سفارت حاضر شوید.

 

تکمیل اطلاعات مورد نیاز

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724 شما را با فرآیند تصویری دریافت وقت سفارت سوئد آشنا ساختیم. انجام این کار نسبت به سایر کشورهای اروپایی مشکل تر بود. در همین راستا اگر نیازمند دریافت راهنمایی و مشاوره های بیشتر هستید، می توانید از خدمات مشاوره مهاجرت ویزا 724 بهره مند شوید.


سوالات متداول


1. آیا امکان لغو نمودن وقت سفارت سوئد وجود دارد؟

خیر. به هیچ وجه امکان تغییر و یا کنسل نمودن وقت سفارت سوئد وجود ندارد.

2. آیا با داشتن ویزای کشور سوئد امکان سفر به سایر کشورهای حوزه شینگن وجود دارد؟

بله. شما می توانید دریافت ویزا کشور سوئد به تمامی کشورهای حوزه شینگن سفر نمایید، البته لازم است که اولین مقصد شما کشور سوئد باشد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


Shirin.m :

با سلام برای گرفتن نوبت سفارت در جهت اخذ ویزای پیوست به همسر (residance permit) ،مراحل ثبت نام در سایت مهاجرت و پر کردن فرم و نوبت گرفتن به همین صورت هست؟ توضیحاتتون فقط مربوط به درخواست شینگن هست

حمید :

سلام خسته نباشید. من 2 تا سئوال دارم ازتون 1- اینکه من تمام مراحل رو رفتم ولی روی Application کلیک می کنم فرمی نمیاره که پر کنم. 2- من برای خودم و خانمم و پسرم که 4 ماهه هست می خوام وقت سفارت بگیرم. باید برای هر کدوم جدا وقت بگیرم؟

فریبا :

با سلام و سپاس از آموزش مفیدتون در زمینه گرفتن وقت سفارت، من اکانتم رو درست کردم ولی وقتی یوزر نیم و پسوردمو وارد میکنم متاسفانه با این پیام مواجه میشم و اصلا به اون صفحه که باید application رو انتخاب کنم هدایت نمیشم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. پیام At present it is not possible to create an account with password in order to start an application. Even if it seems like an account is created, it is not. We are working on solving the problem and apologize for any inconvenience this may cause.

با درود 

مجدد مراحل را طی کنید

فرزانه رضایی :

سلام وقت بخیر آیا الان میشه وقت سفارت سوئد رو گرفت؟ چون توی قسمتی که گفتین صفحه ای باز میشه چیزی نیومد و ضمنا تشکر میکنم بابت اینکه انقدر شفاف توضیح دادین

با درود 

باید سایت رو چک کنید متاسفانه گاهی اوقات با خطا مواجه است.

سروناز خباز :

سلام خسته نباشید ببخشید من همه مراحل را برای گرفتن وقت سفارت سوئد انجام دادم یعنی داخل سایت اکانت ساختم ولی وارد اکانت میشم و قسمت application را کلیک میکنم ارور میزنه و میگه باید چند دقیقه صبر کنید با ایکنه 3 روزه اکانت رو ساختم هنوز برگه ها نیومده تا پر کنم و وقت رو بگیرم خواستم بپرسم کار خاصی باید انجام بدم تا بیاد ؟

با درود 

به اینترنت پرسرعت نیاز دارید.

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.