آموزش گام به گام و تصویری گرفتن وقت سفارت استرالیا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۱/۲۳

 

وقت سفارت استرالیا

 

آموزش گرفتن وقت سفارت استرالیا

در این مقاله از ویزا 724 میخواهیم شما را با فرآیند گرفتن وقت سفارت استرالیا در ایران آشنا کنیم. کشور استرالیا به عنوان یکی از مقاصد ایرانیان برای کار، تحصیل و گردشگری است. افراد متقاضی برای تمامی این اهداف نیازمند دریافت ویزای استرالیا خواهند بود. برای دریافت این ویزا نیز همانند سایر کشورها لازم است تا برخی پروسه ها را در محل سفارت طی کنیم. از جمله این مراحل، میتوان به رزرو وقت ملاقات در سفارت استرالیا در تهران اشاره کنیم. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرتی به استرالیا به لینک > مهاجرت به استرالیا مراجعه نمایید.

 

به دلیل تقاضای مکرر مخاطبان وب سایت ویزا 724، بر آن شدیم تا در این مقاله آموزشی شما را با نحوه صحیح دریافت وقت سفارت استرالیا آشنا کنیم. اگر شما هم تمایل به دریافت ویزای این کشور دارید، مطالعه این مقاله به شما پیشنهاد می شود.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت استرالیا در تهران

قبل از شروع آموزش دریافت وقت سفارت استرالیا لازم است تا شما را با نیاز به انجام این کار در این سفارتخانه آشنا کنیم. متقاضیان وقت سفارت استرالیا باید در راستای ثبت اطلاعات بیومتریک در این سفارتخانه حاضر شوند. با این حال برای رزرو این وقت ملاقات باید به وب سایت کارگزاری سفارت استرالیا مراجعه نماییم.

 

برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری استرالیا به لینک > مکان‌های توریستی استرالیا مراجعه کنید.

 

کارگزاری سفارت استرالیا در ایران گروه VFS Global است که به عنوان نماینده رسمی این سفارتخانه فعالیت می کند. برای شروع فرآیند درخواست وقت سفارت استرالیا باید به این وب سایت مراجعه نمایید. اگر از طریق لینک گذاشته شده وارد صفحه وب سایت شدید، با صفحه‌ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت استرالیا در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://visa.vfsglobal.com/irn/fa/aus/

 

رزرو وقت سفارت استرالیا

 

در صفحه اصلی وب سایت کارگزاری سفارت استرالیا در ایران، خدمات مختلفی انجام می گیرد. به عنوان نمونه، اطلاعات مورد نیاز برای متقاضیان سفر به این کشور قرار داده شده است.


در راستای تعیین وقت سفارت استرالیا باید از طریق قسمت نشان داده شده در تصویر روی آیکون نارنجی رنگ حاوی متن «رزرو» کلیک نمایید. با کلیک بر روی این آیکون وارد صفحه مربوط به تعیین وقت سفارت خواهید شد.

 

انتخاب گزینه نارنجی رنگ

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، شما میتوانید جهت تعیین وقت سفارت استرالیا از طریق این صفحه اقدام نمایید. برای انجام این کار بر روی آیکون نارنجی رنگ حاوی متن رزرو، کلیک نمایید. با کلیک نمودن بر روی آن، وارد صفحه زیر خواهید شد که به عنوان صفحه ورودی به پنل کاربری سایت شناخته می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه‌های زندگی در استرالیا به لینک > ارزیابی هزینه‌ها در استرالیا مراجعه کنید.

 

اگر قبلا در وب سایت VFS Global ثبت نام کرده باشید، با این مراحل آشنا خواهید بود. در اینجا شما باید نام کاربری و رمز عبور ورود به پنل را وارد نموده و به پنل خود دسترسی پیدا کنید.

 

ورود به اکانت VFS GLOBAL

 

در صورتی که تا به حال در این صفحه ثبت نام نکرده باشید، میتوانید از طریق میانبر New user وارد صفحه مربوط به ثبت نام در حساب شوید.

 

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

 

در صفحه مربوط به ثبت نام در پنل وب سایت کارگزاری سفارت استرالیا، شما باید اطلاعات مورد نیاز را در فیلدهای مربوطه وارد نمایید. این اطلاعات در حد نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن به همراه تعیین رمز ورود به پنل خواهد بود. اطلاعات را به درستی وارد نموده و پس از زدن تیک مربوط به قوانین و مقررات و جایگذاری رمز یکبار مصرف، فرایند اولیه ثبت نام شما به پایان خواهد رسید. با کلیک بر روی گزینه Submit، این مرحله به پایان می رسد. در گام بعدی، سایت برای فعال سازی حساب شما یک ایمیل را به آدرس پست الکترونیکی وارد شده در صفحه قبل ارسال خواهد کرد. ظاهر این ایمیل همانند تصویر زیر خواهد بود. 

 

ایمیل فعالسازی

 

در اینجا شما باید به صندوق ایمیل خود مراجعه نموده و پیامی را که از طرف VFS Global ارسال شده است را باز کنید. در داخل پیام لینک وجود دارد که برای فعال سازی حساب تان نیاز دارید تا با کلیک کردن بر روی آن، مجدداً به صفحه ورود به پنل کاربری خود هدایت می شوید.

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

در اینجا شما باید با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبوری که تعیین کرده اید وارد پنل کاربری خود در وب سایت کارگزاری سفارت استرالیا در ایران می شوید.

 

انتخاب سفارت استرالیا در تهران

 

برای گرفتن وقت سفارت استرالیا در وب سایت کارگزاری این سفارت، کاری که باید انجام دهید این است که از طریق منوی اکشن، گزینه Schedule appointment رو بزنید. زمانی که بر روی این گزینه کلیک کنید، صفحه‌ به حالت تصویر بالا تبدیل خواهد شد. در اینجا شما باید 4 آیکون موجود را بر اساس وضعیت خود انتخاب نمایید. این آیکون ها بیانگر کشور استرالیا، سفارت این کشور در تهران و نوع ویزایی است که شما برای سفر به کشور استرالیا انتخاب کرده اید.

 

انتخاب نفرات

 

اگر توضیحات قسمت قبلی را به درستی تکمیل کنید، به صفحه فوق هدایت خواهید شد. در این صفحه گزینه ADD APPLICANT وجود دارد که با انتخاب آن میتوانید اطلاعات فردی هر یک از متقاضیان را تکمیل نمایید. البته این کار باید به صورت جداگانه برای هر فرد صورت بگیرد؛ اما در انتها تمامی افرادی که اطلاعاتشان را ثبت نموده اید، در یک زمان به سفارت مراجعه خواهند کرد.

 

تکمیل اطلاعات

 

زمانی که گزینه مربوط به ADD APPLICANT را میزنید، به صفحه‌ای همانند تصویر فوق هدایت می شوید. در این صفحه باید اطلاعاتی همچون شماره پاسپورت، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت، ملیت، جنسیت، نام و نام خانوادگی را به همراه شماره تلفن و ایمیل برای هر یک از افراد متقاضی وارد نمایید.

 

انتخاب تاریخ

 

پس از وارد نمودن اطلاعات برای هریک از افراد متقاضی، به صفحه‌ای هدایت می شوید که در آن می‌توانید تاریخ حضور خود در سفارت استرالیا را تعیین نمایید. البته شما باید از بین گزینه های سبز رنگ موجود در داخل تقویم انتخاب نمایید. بدین ترتیب محدودیتی از نظر انتخاب بین ساعت های خالی و موجود وجود ندارد. پس از انتخاب یکی از تاریخ ها و ثبت آن، وب سایت کارگزاری سفارت استرالیا برای شما یک فرم تاییدیه صادر خواهد نمود که شما می‌توانید با به همراه داشتن آن و همچنین سایر مدارک مورد نیاز، در زمان تعیین شده در محل سفارت حاضر شوید. دقت کنید که تمامی مدارک را با خود به همراه برده باشید؛ زیرا درخواست هایی که فاقد مدارک لازم باشند، از اولویت بررسی خارج خواهند شد.

 

نمونه رسید رزرو وقت سفارت استرالیا

 

لینک های مرتبط:

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما مخاطبین گرامی را با نحوه دریافت وقت سفارت استرالیا به طور کامل آشنا نمودیم. کافی است که شما در منزل و در صورت دسترسی به اینترنت، این مراحل را به طور پشت سر هم طی نموده و ثبت نام خود را انجام دهید. در پایان در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره و راهنمایی های بیشتر، می توانید سوالات خود را از مشاورین ویزا 724 پرس و جو نمایید. 


سوالات متداول


1. آیا داشتن دعوتنامه برای سفر به کشور استرالیا، تاثیری در روند دریافت ویزا خواهد داشت؟

بله. در صورت داشتن دعوتنامه معتبر، فرایند دریافت ویزای شما سریع تر از حالت عادی خواهد بود.

2. آیا می توانیم وقت سفارت استرالیا را که قبلا رزرو کرده ایم را جابجا کنیم؟

بله. سایت کارگزاری سفارت استرالیا تا حداکثر 2 بار به شما این اجازه را می دهد که وقت رزرو شده خود را تغییر دهید. البته این کار حداکثر تا 48 ساعت قبل از وقت رزرو قبلی ممکن خواهد بود.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.