وقت سفارت اتریش، آموزش تصویری و گام به گام


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۱/۲۳

 

وقت گرفتن سفارت اتریش

 

آموزش گرفتن وقت سفارت اتریش

در این مقاله از ویزا 724، شما مخاطبان گرامی با آموزش تصویری نحوه گرفتن وقت از سفارت اتریش آشنا خواهید شد. کشور اتریش یکی از کشورهای اتحادیه اروپا به عنوان یکی از مقاصد سفرهای تجاری، سیاحتی و... به حساب می آید. هر دو کشور در پایتخت های یکدیگر دارای سفارتخانه بوده و امور دریافت ویزا را میتوان از پایتخت آنها پیگیری نمود. بدین ترتیب، برای دریافت ویزای کشور اتریش می توانید به سفارتخانه این کشور در شهر تهران مراجعه نمایید. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرت به اتریش به لینک > مهاجرت به اتریش مراجعه نمایید.

 

علت نیاز به این مراجعه نیز ثبت اطلاعات بیومتریک بوده و برای انجام مصاحبه نخواهد بود. به همین ترتیب برای انجام این کار لازم است تا قبل از مراجعه حضوری به سفارت اتریش نسبت به رزرو وقت ملاقات به صورت اینترنتی اقدام نماییم. در این مقاله، نحوه انجام این کار به صورت مرحله به مرحله و تصویری به شما توضیح داده خواهد شد.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت اتریش در تهران

همانطور که پیشتر نیز اشاره نمودیم، فرایند درخواست وقت سفارت اتریش در ایران به این صورت است که ابتدا باید در وب سایت کارگزاری سفارت اتریش در ایران ثبت نام نماییم. پس از انجام ثبت نام، می توانیم نسبت به رزرو وقت ملاقات در سفارت اتریش اقدام نماییم.

 

برای آشنایی با مکان‌های دیدنی و توریستی اتریش به لینک > جاذبه‌های گردشگری اتریش مراجعه نمایید.

 

وب سایت VFS Global به عنوان کارگزاری رسمی سفارت اتریش در کشورهای مختلف از جمله ایران شناخته می شود که بسیاری از امور مربوط به این سفارت را باید از طریق این وب سایت پیگیری نماییم. برای شروع کار رزرو وقت سفارت اتریش ابتدا وارد وب سایت کارگزاری سفارت اتریش بشوید.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت اتریش در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://visa.vfsglobal.com/irn/fa/aut

 

رزرو وقت سفارت اتریش
 

اگر از لینک قرار داده شده در بخش قبلی وارد وب سایت کارگزاری سفارت اتریش در ایران بشوید، صفحه اول وب سایت را مشاهده خواهید کرد که مانند تصویر بالا می باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، خدمات مختلفی را می توانید از طریق این سایت بهره ببرید. برای تعیین زمان قرار ملاقات در این سفارتخانه، میتوانید از طریق آیکون نارنجی رنگ جایگاه دوم از سمت راست قرار دارد، وارد صفحه مربوطه شوید.

 

انتخاب گزینه نارنجی رنگ

 

اگر توضیحات بخش قبلی را به درستی انجام داده باشید، وارد صفحه‌ای مانند تصویر بالا خواهید شد. همانطور که مشاهده می کنید، در این صفحه توضیحاتی درباره روال کار دریافت وقت سفارت اتریش در وبسایت VFS Global داده شده است. توصیه می‌شود تا تمامی این اطلاعات را به درستی مطالعه نموده و با شرایط و روند کار آشنا شوید. مبلغ یک میلیون تومانی که در این صفحه به آن اشاره شده است، من باب ایجاد اطمینان از تمایل شما برای دریافت وقت سفارت اتریش در محل این سفارتخانه خواهد بود. در صورتی که با مدارک لازم و در زمان معین شده به این سفارتخانه مراجعه نمودید، این مبلغ به شما عودت داده خواهد شد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اخذ ویزای تحصیلی اتریش به لینک >  شرایط ویزای تحصیلی اتریش مراجعه کنید.

 

در صورتی هم که اطلاعات شما به درستی وارد نشده و یا در زمان معین شده به سفارت مراجعه نکردید، این مبلغ گرفته شده، عودت داده نخواهد شد. با این اوصاف، اگر قصد دریافت وقت سفارت اتریش را در این وبسایت دارید، می توانید با کلیک بر روی آیکون نارنجی رنگی که داخل آن متن «هم اکنون رزرو کنید» وجود دارد را کلیک نمایید.

 

ورود به اکانت VFS GLOBAL

 

در صورت کلیک نمودن صفحه مربوطه، وارد پنل کاربری مخاطبان وب سایت VFS Global خواهید شد. کاربران بایستی در این صفحه، نسبت به ثبت نام و ایجاد پنل کاربری اقدام کرده باشند. در صورتی که در فاصله زمانی کمتر از سه ماه، در این وب سایت ثبت نام کرده باشید، اکانت شما فعال بوده و می توانید با وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور، وارد پنل کاربری خود شوید. در صورتی که اکانت فعالی را در این وبسایت نداشته باشید، باید نسبت به ایجاد حساب جدید از طریق میانبر موجود در همین صفحه تحت عنوان new user اقدام نمایید. با کلیک بر روی این گزینه وارد صفحه با شکل تصویر زیر خواهید شد.

 

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، شما متقاضیان محترم باید نسبت به ایجاد حساب جدید در پنل وب سایت کارگزاری سفارت اتریش اقدام نمایید. اگر اطلاعات را به درستی وارد نمودید و گزینه Submit را زده باشید، وب سایت برای شما یک ایمیل جهت فعال سازی حساب ارسال خواهد کرد. ظاهر این ایمیل همانند تصویر زیر خواهد بود.

 

ایمیل فعالسازی

 

داخل نامه ارسال شده از طرف وب سایت کارگزاری سفارت اتریش، یک لینک جهت فعال سازی حساب قرار داده شده است. با کلیک بر روی آن لینک، مجدداً وارد صفحه ورود به حساب خواهید شد. 

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد پنل کاربری خود خواهد شد. شمایل پنل کاربری کاربران این وب سایت، همانند تصویر زیر خواهد بود.

 

انتخاب سفارت اتریش در تهران

 

در این پنل شما میتوانید از طریق SCHEDULE Appointment نسبت به ایجاد وقت رزرو جدید برای سفارت اتریش اقدام نمایید. همانند تصویر بالا، باید کشور اتریش در گزینه اول، در گزینه دوم ایران، در گزینه سوم تهران و هدف خود برای سفر خود به اتریش را در گزینه چهارم وارد نمایید.

 

انتخاب نفرات

 

پس از تایید اطلاعات وارد شده در بخش قبلی، وارد صفحه بعدی خواهید شد که باید از طریق آیکون بنفش رنگ Add Applicant مشخصات هر یک از نفراتی را که نیاز به دریافت وقت سفارت اتریش دارند را وارد نمایید.

 

تکمیل اطلاعات

 

پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز در صفحه فوق وارد صفحه مربوط به انتخاب زمان حضور در سفارت اتریش خواهیم شد‌. در اینجا شما باید از بین گزینه های سبز رنگ موجود در داخل تقویم، زمان مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

انتخاب تاریخ

 

پس از تعیین زمان حضور در محل سفارت، وب سایت به شما رسیدی را برای تایید درخواست شما خواهد داد. شما باید با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز که در داخل وبسایت مشخص شده است و همچنین برگه در محل سفارت در زمان اعلامی حاضر شوید.

 

نمونه رسید رزرو وقت سفارت اتریش

 

لینک های مرتبط:

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت کانادا

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724 شما را با نحوه درخواست وقت سفارت اتریش در تهران آشنا کردیم. با پیروی نمودن از مراحل توضیح داده شده در تصاویر بالا، می‌توانید به راحتی جلسه خود را برای حضور در محل سفارت رزرو نمایید. در صورتی که در حوزه دریافت ویزا و مسائل مربوطه نیاز به دریافت مشاوره های ویژه دارید، می توانید از کمک کارشناسان مجرب ویزا724 در این حوزه بهره مند شوید.


سوالات متداول


1. آیا امکان رزرو وقت در روزهای تعطیل نیز وجود دارد؟

سفارت اتریش در روزهای یکشنبه وسایل روزهای تعطیل رسمی، خدماتی را به متقاضیان ارائه نمی دهد. با این حال شما میتوانید حتی برای تایم بعد از ظهر نیز رزرو نمایید.

2. آیا رزرو قرار ملاقات در ساعت های مختلف قبل و بعد از ظهر با هم تفاوت دارند؟

بله. در ساعات بعد از ظهر در سفارت اتریش با هزینه بیشتری صورت می پذیرد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


اشرف سلطانی :

با سلام من قبلا هم مزاحم شده بودم ولی جوابی به من ندادید .برای سفارت اتریش برای گرفتن وقت در قدم اول با در وب سایت شون ثبت نام کنیم تمام مراحل رو درست انجام میدم ولی در اخر پیامی میده مبنی بر این که نمیشه با شما کانکت بشیم ..من با لب تاپ هم انجام دادم ولی نمیشه ثبت نام کرد اگر ممکن هست منو راهنمایی کنید ممنون

با درود 

طبق آموزش پیش برید.

kajal ayatonabi :

سلام ممنونم از سایت خیلی خوبتون من داشتم برای خودم و همسرم وقت میگرفتم اسم هر دومون رو وارد کردم تا صفحه تاریخ هم رسیدم یک روز و ساعت رو انتخاب کردم ولی سیستم مشخص نکرد که این روز و ساعت برای کدامیک از ما هستش و روز و ساعت دیگری رو هم نشان نداد برای همین نتونستم رزرو کنم چطور می تونم برای هر دو نفرمون وقت بگیرم با سپاس

با درود 

طبق آموزش پیش برید

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.