کار در نیوفاندلند برای شما هم جذاب است ؟حتما می دانید که دولت کانادا برای هر استان خود، یک شرایط کاریابی خاص را تعریف کرده است. به صورت کلی مهاجرت کاری به کانادا پروسه داشتن مهارت فنی زیاد و دانش آکادمیک مطلوب می باشد. افرادی که به دنبال استفاده از برنامه های استانی در جهت مهاجرت به این کشور هستند، باید یک سری نکات فوق العاده مهم را مد نظر خود قرار دهند تا در این زمینه با مشکل خاصی مواجه نشوند.

 

معرفی استان

به صورت کلی این استان یا NL، یکی از استان های مهم کشور کانادا به حساب می آید که در منطقه آتلانتیک قرار گرفته است. این استان مساحتی برابر با 405 کیلومتر مربع داشته و یکی از استان های نسبتا وسیع کانادا شناخته شده است. به خاطر داشته باشید که اکثر مردم این منطقه به زبان انگلیسی صحبت کرده و زبان فرانسوی خیلی کم در آن صحبت می شود. نزدیک به 97 درصد ساکنین استان نیوفاندلند به زبان انگلیسی علاقه نشان می دهند. نام نیوفاندلند، توسط پادشاه هنری هفتم بر روی این منطقه قرار داده شد. انتخاب یک استان خوب برای مهاجرت کاری به کانادا یک مسئله مهم به حساب می آید. چرا که برخی از استان های کانادا آب و هوای فوق العاده سردی دارند. به صورت کلی کار در نیوفاندلند در یکی از استان های شرقی کانادا است. این استان در قسمت شمال شرقی کانادا قرار دارد.

 

مهاجرت از طریق کار در نیوفاندلند

برنامه های دولت کانادا به متخصصین در رشته های مختلف کمک می کنند تا خیلی راحت تر به این استان وارد شوند. برنامه های مهاجرتی متنوعی برای کار در نیوفاندلند وجود دارد. از نظر دولت کانادا، مهاجرت یکی از مهم ترین و اصلی ترین اجزای اقتصادی استان ها به حساب می آید. حقوق پرداخت شده به نیرو های کاری در این منطقه بر اساس ساعت کاری و سختی کار مشخص می شود. در صورتی که شما به دنبال مهاجرت به این استان هستید، باید یک کار تمام وقت داشته باشید. با دریافت کار پاره وقت یا پروژه ای، امکان مهاجرت وجود نخواهد داشت. در ضمن، با استفاده از خدمات شرکت های کاریابی رسمی دولت کانادا شما می توانید نسبت به مهاجرت به این استان و یافتن کار اقدام نمایید. شما می‌توانید با پر کردن “فرم ارزیابی رایگان” از راهنمایی های ما استفاده کنید.

کار در نیوفاندلند

 

شرایط کاری

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق شرایط کاری در این استان چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با مهاجرت برای کار در نیوفاندلند ، شما یک ویزای 2 ساله کاری دریافت می کنید. این ویزا قابلیت تمدید شدن داشته و شما در این مدت زمان می توانید نسبت به ارتقای مهارت های حرفه ای خود اقدام نماید. این استان در شاخه های مختلفی همچون: مدیریت بیمارستان، پزشکی، تکنولوژی و توسعه فرهنگ همواره به دنبال جذب نیرو های متخصص جدیدتر است. در صورتی که رشته تحصیلی یا کاری شما یکی از موارد ذکر شده می باشد، با خیال راحت می توانید نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایید. در ضمن، پایه حقوقی کارگران در استان برابر با 13 دلار در هر ساعت است. بی شک هرچه سطح کاری شما بالا تر رود، حقوق شما هم بیشتر خواهد شد.

 

کار در نیوفاندلند

همانطور که در مقاله امروز ما مشاهده کردید، یافتن کار در نیوفاندلند مسئله دشوار یا سختی به حساب نمی آید. این استان همواره به متخصصین جوان و با سابقه نیاز دارد تا خدمات زیرساختی خود را بهبود ببخشد. در هر صورت، اگر شما هم به دنبال مهاجرت به کشور کانادا هستید، شرکت در برنامه های مهاجرتی نیوفاندلند می تواند نتایج مطلوبی را برایتان به همراه داشته باشد. این استان برنامه های مهاجرتی زیادی را برای متقاضیان در نظر گرفته است.

کار در نیوفاندلند

مزایای کار در نیوفاندلند

به صورت کلی، کار در نیوفاندلند یک سری مزایای خاص را در خود جای داده است. هر کدام از این مزایا روند فعالیت در شهر فاندلند را تحت تاثیر خود قرار می دهند. کاهش مالیات، افزایش سطح امنیت مالی، استفاده از بیمه بدون مالیات و بیمه معلولیت طولانی مدت را می توان از جمله این مزایا در نظر گرفت. به خاطر داشته باشید که قانون گذاران استان نیوفاندلند برای افزایش تعداد مهاجران و بازدید کنندگان شهر خود، همواره روش های متنوعی را مورد استفاده قرار داده اند. یکی از همین روش ها مربوط به ارائه پکیج های ویژه و اختصاصی برای مهاجرین استان نیوفاندلند می باشد.

از جمله دیگر مزایای کار در نیوفاندلند می توان به داشتن روز های تعطیلی به علت مریضی بیشتر، دریافت حقوق بالاتر و جلوگیری از ایجاد مشکلات مالی اشاره کرد. به خاطر داشته باشید که این مزایا، متقاضیان را هم از نظر مالی و هم از نظر سلامت تحت تاثیر خود قرار خواهند داد. پس اگر شما هم به کار در نیوفاندلند علاقه مند هستید، می توانید پس از ورود به این استان نسبت به ثبت درخواست مربوط به استفاده از این پکیج اقدام نمایید.

 کار در نیوفاندلند

پکیج مزایای کاری در نیوفاندلند

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق، پکیج مزایای کار در نیوفاندلند چگونه دریافت می شود یا برای دریافت این پکیج ما به چه مواردی نیاز داریم؟

در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که بهترین راه دریافت این مزایا، مشاوره با یک فرد یا یک تیم کارشناسی حرفه ای می باشد. با دریافت مشاوره به صورت دقیق شما به راحتی و بدون هیچ مشکل خاصی می توانید مزایای گفته شده را دریافت نمایید. این برنامه به مهاجرین اجازه می دهد تا درآمد بالاتری داشته باشند. همچنین آنها با استفاده از این برنامه، هزینه پایین تری را نیز به عنوان مالیات به دولت پرداخت می کنند.

درخواست مشاوره رایگان

8 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *