ارزانترین نرخ خدمات پیکاپ پاسپورت را، در ویزا724 به صورت مستقیم دریافت می کنید.

مدارک لازم برای پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا:

اصل پاسپورت امضا شده، پرینت ایمیل سفارت، رسید انگشت نگاری، فرم وکالت 

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا:

25 روز کاری

هزینه پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا

همکار:  1.500.000 تومان

مسافر: 1.700.000 تومان

خدمات ویزا و مهاجرت کانادا در ویزا724 توسط وکیل رسمی مهاجرت کانادا انجام می می شود. در صورت تمایل برای بررسی شرایط مهاجرت می توانید با ما در تماس باشید.

پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا چیست؟

پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا یا پیکاپ ویزای کانادا به روندی پر اهمیت گفته می شود که افراد در طی آن نسبت به دریافت ویزای خود اقدام می نمایند. این مجموعه امور می توانند مراحل و سرعت مربوط به دریافت ویزا را به صورت مستقیم تحت تاثیر خود قرار دهند.

به خاطر داشته باشید که در حال حاضر کشور های خاصی همچون کانادا، سفارت های خود را در ایران تعطیل کرده اند. در نتیجه افراد باید از راه های جانبی برای ارتباط با سفارت موجود در کشور های همسایه استفاده کنند.

در صورتی که شما هم به روند پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا علاقه مند هستید، حتما باید خدمات بهترین تیم های ایرانی فعال در این زمینه را مورد استفاده قرار دهید. با استفاده از بهترین تیم ها همچون مجموعه ویزا 724، سرعت دریافت ویزا افزایش پیدا خواهد کرد.

پیکاپ ویزا

اهمیت استفاده از سرویس پیکاپ پاسپورت

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که به صورت دقیق اهمیت پیکاپ پاسپورت ویزای کانادا چیست؟ در پاسخ به این سوال، باید بگوییم که استفاده از سرویس پیکاپ پاسپورت برای کاربران ایرانی یک مسئله مهم و با اهمیت به حساب می آید. با استفاده از این سرویس، شما می توانید مدارک خود را از سفارت کانادا در کشور ترکیه بدون نیاز به سفر دریافت کنید.

پاسپورت، مدارک هویتی و مدارک مهاجرتی از جمله مهم ترین مواردی به حساب می  آیند که برای دنبال کردن این روند شما باید آنها را در اختیار داشته باشید. با استفاده از این روند، به جای اینکه خودتان مجبور به سفر به ترکیه و اخذ ویزا شوید، می توانید با وکلای حرفه ای تماس بگیرید تا این روند را برای شما دنبال نمایند. در ضمن، برای اینکه وکلای مهاجرتی به راحتی بتوانند نسبت به انجام این فعالیت اقدام کنند، شما باید وکالت نامه های مورد نیاز را در اختیارشان قرار دهید.

در صورت تمایل خدمات رزرو هتل و پرواز در ویزا724 ارائه می گردد. برای اطلاعات بیشتر با ما درباشید.

درخواست مشاوره رایگان

4 + 15 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *