مهاجرت به فرانسه با سرمایه‌ گذاری

اگر در جستجوی بهترین روش برای مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری هستید، در این مقاله اطلاعات جامعی را در اختیارتان قرار داده‌ایم. باعث افتخار موسسه‌ی مهاجرتی ویزا 724 است تا در تمامی مراحل ثبت و دریافت ویزا، همراه شما عزیزان باشد.

برای آشنایی با شرایط و مخارج زندگی در فرانسه به لینک « هزینه های زندگی در فرانسه» مراجعه نمائید.

مطالعه‌ای جامع درباره‌‌ی روش‌های مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری

مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری، با توجه به شاخص‌های اقتصادی این کشور راهی ایمن برای سودآوری در بازارهای بین المللی است. از آنجایی که کشور فرانسه یکی از ابرقدرت‌‌های اقتصادی اروپا به حساب می‌آید، بسیار عاقلانه است که هدف سرمایه‌گذاری شما باشد. در این راستا، آشنایی با انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در این کشور، امری ضروری و مهم است. از جمله‌ی این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. خرید ملک: خرید ملک در فرانسه یکی از روش‌هایی است که می‌تواند به صورت غیر مستقیم به دریافت اقامت دائم و پاسپورت این کشور بینجامد. توجه نمایید که هزینه‌ی خرید ملک در ایالت‌های مختلف فرانسه، متفاوت است.
 2. کارآفرینی: در ویزای کارآفرینی فرانسه، دولت این کشور از شما می‌خواهد تا با داشتن یک طرح تجاری خلاقانه و سودآور، بستر شکوفایی اقتصادی در این کشور را فراهم نمایید. با توجه به زمینه‌ی فعالیتی شما، خواسته‌های دولت فرانسه نیز متفاوت است. در این روش نیز امکان اخذ اقامت دائم فرانسه وجود دارد.
 3. ثبت شرکت: برای ثبت شرکت در فرانسه، می‌بایست یک شعبه در کشور خود داشته باشید تا بتوانید از طریق این ویزا سوددهی در فضایی بین المللی را تجربه نمایید. با داشتن یک بیزینس پلن قوی می‌توانید اقامت دائم و سپس تابعیت فرانسه را بدست آورید.
 4. ویزای خود حمایتی: روش تمکن مالی فرانسه یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای افرادیست که از تمکن مالی عالی برخوردارند. با برآورده‌سازی شرایطی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، می‌توانید اقامت دائم و پاسپورت این کشور را برای خود و خانواده عزیزتان دریافت نمایید.
 5. خرید اوراق قرضه‌ی دولتی در فرانسه: در میان تمامی روش‌های سرمایه‌گذاری، این نوع ویزا تنها روشی است که نمی‌تواند اقامت دائم و پاسپورت فرانسه را برای شما فراهم کند. یگانه مزیت این ویزا، بهره‌مندی از سود بازار فرانسه است.

برای آشنایی با بهترین راه های مهاجرت به فرانسه به لینک « روش های مهاجرت به فرانسه» مراجعه نمائید.

ویزای سرمایه‌ گذاری فرانسه

برای آشنایی با روش های مهاجرت به فرانسه میتوانید به صفحه مهاجرت به فرانسه مراجعه نمائید.

آشنایی با شرایط مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در زمان سرمایه‌گذاری در فرانسه از اهمیت خاصی برخوردار است، توجه به قوانین و مقرراتی می‌باشد که دولت این کشور در راستای پذیرش مهاجران در نظر گرفته است. در هر یک از روش‌های سرمایه‌گذاری، به علت تفاوت‌های ساختاری در نوع فعالیت شما، شرایط خاصی حکم‌فرماست. به عنوان مثال در زمان خرید ملک در فرانسه، متراژ خانه‌ای که قصد خرید آن را دارید می‌بایست به گونه‌ای باشد که به ازای هر فرد خانواده‌ی شما دارای فضایی به ابعاد 17 تا 34 متر مربع باشد. قیمت ملک در شهر پاریس به صورت میانگین، 5000 تا 13000 یورو است. برای ثبت شرکت در فرانسه، شما می‌توانید با افتتاح حساب جدیدی برای شرکت و سرمایه‌گذاری 23000 تا 37000 یورو، ویزای سرمایه‌گذاری مربوطه را دریافت نمایید. 

برای آشنایی با نحوه ویزای سرمایه گذاری آلمان به لینک « مهاجرت با سرمایه گذاری در آلمان» مراجعه نمائید.

جهت اخذ ویزای کارآفرینی فرانسه، باید بتوانید به دولت این کشور ثابت کنید که طرح تجاری شما تا زمانی که به مرحله‌ی سوددهی برسد از حمایت مالی کافی برخوردار خواهد بود. در ویزای خود حمایتی فرانسه، نیاز است تا به کنسولگری این کشور ثابت کنید که برای زندگی در فرانسه از تمکن مالی کافی برخوردار هستید! به گونه‌ای که برای گذران زندگی در فرانسه نیازی به کار کردن در این کشور ندارید. این مبلغ برای شما(فرد درخواست‌دهنده)، 40000 یورو؛ همسر، 18000 یورو و به ازای هر یک از فرزندان، 10000 یورو می‌باشد.

قوانین خرید املاک در فرانسه

مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری

هم‌تراز با قوانینی که در زمان مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه‌گذاری دارای اهمیت فراوانی هستند، مدارکی نیز وجود دارند که در زمان ثبت درخواست ویزا از شما خواسته می‌شوند. در هر یک از روش‌های سرمایه‌گذاری که در مباحث قبلی به آنها اشاره کردیم، بر حسب نوع فعالیت شما، مدارک خاصی وجود دارند که دولت فرانسه از شما طلب می‌کند. ابتدا به وب سایت رسمی دولت فرانسه مراجعه نمایید. در بخش مربوط به ویزای مورد نظر، قوانین و مقررات موجود و همچنین مدارک درخواستی را با دقت بررسی نمایید. مدارک مربوط به ویزا را جمع‌آوری کرده و به کمک دارالترجمه‌ای معتبر به زبان فرانسه ترجمه نمایید. سپس مدارک را در وب سایت مذکور ثبت نمایید و منتظر جواب اداره مهاجرت بمانید.

آدرس وب سایت رسمی دولت فرانسه:

https://france-visas.gouv.fr/web/france-visas/

جهت کسب اطلاع از چگونگی اقامت در استرالیا از طریق سرمایه گذاری به لینک « مهاجرت به استرالیا با سرمایه گذاری» مراجعه فرمائید.

مدارکی که برای ثبت درخواست ویزای سرمایه‌گذاری احتیاج دارید بسیار متنوع و گوناگون هستند. اما در این میان مدارکی نیز وجود دارند که سبب ایجاد وجه اشتراک در میان این روش‌ها می‌گردند و عبارتند از:

 1. ترجمه‌ی مدارک هویتی به همراه پاسپورت دارای اعتبار.
 2. چند قطعه عکس پاسپورتی.
 3. گواهی تمکن مالی.
 4. گواهی عدم سوء پیشینه.
 5. گواهی سلامت و بیمه‌ی معتبر.
 6. ترجمه‌ی رزومه‌ی کاری.
 7. مدرک زبان فرانسه.
 8. تکمیل فرم‌های مربوط به ویزا.
 9. رسید پرداخت هزینه‌های مربوط به ثبت درخواست ویزا.

جهت آشنایی با جاذبه های  توریستی و دیدنی در کشور فرانسه به لینک « مکان های توریستی فرانسه» مراجعه نمائید.

تاسیس شرکت در فرانسه

 

برای آموزش ایگان ثبت نام ویزای تحصیلی فرانسه میتوانید به صفحه > ثبت نام ویزای تحصیلی فرانسه مراجعه نمائید.

سوالات متداول

1) چگونه می‌توان از طریق سرمایه‌گذاری در فرانسه اقامت و تابعیت این کشور را بدست آورد؟ 

در روش‌هایی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، در اکثر روش‌ها ابتدا اقامت 1 ساله به شما داده می‌شود که تا 5 سال قابل تمدید است. اگر بتوانید در طول این مدت، به کار مشخصی مشغول باشید و مالیات‌های مربوطه را پرداخت نمایید، اقامت دائم(10 ساله) فرانسه را بدست خواهید آورد. پس از آن، اخذ تابعیت این کشور بسیار آسان خواهد بود.

اگر فردی که مالک حقیقی یک برند است، طی قراردادی با شخص دیگری اجازه‌ی بهره‌وری از دانش، تکنولوژی، فروش محصولات و … شرکت خود را به وی ‌بدهد، در اصطلاح فرانچایز یا فرانشیز کسب و کار خود را به او واگذار کرده است. متاسفانه این روش نمی‌تواند سبب اخذ تابعیت فرانسه شود.

تمامی روش‌هایی که پیش‌تر نیز به آنها اشاره کردیم، تنها در حالتی می‌توانند منجر به دریافت تابعیت فرانسه شوند که شما چند سال در این کشور به کار و زندگی بپردازید و شرایط مورد قبول دولت فرانسه(در رابطه با ویزای مورد نظر) را برآورده سازید.

درخواست مشاوره رایگان

11 + 2 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *