نحوه افتتاح حساب بانکی در دبی


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۸

 

افتتاح حساب بانکی در دبی

 

آموزش قدم به قدم افتتاح حساب بانکی در دبی

افتتاح حساب بانکی در دبی از آن دسته اقداماتی است که از بدو ورود به این کشور باید به فکر آن باشید. کشور دبی به دلیل اقتصاد پر جنب و جوش و فرصت های تجاری بین المللی فراوان خود در منطقه شناخته شده است. این کشور به مقصدی جذاب برای افراد و مشاغل در سراسر جهان تبدیل شده. ایجاد یک حساب بانکی در دبی یک نیاز ضروری برای هر شخصی است که قصد مهاجرت یا اقامت کوتاه مدت در این کشور را دارد. در ادامه این مقاله به یک راهنمای جامع و قدم به قدم در مورد شرایط افتتاح حساب در دبی می پردازیم.

 

یکی از خدمات حرفه ای ویزا724 افتتاح حساب بانکی در بانکهای دولتی دبی (همچون NBD , FAB و ...) است. اگر قادر به افتتاح حساب به هر دلیلی نیستید، برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت دبی به لینک > ثبت شرکت دبی مراجعه نمایید.

 

بهترین بانکهای دبی کدامند؟

قبل از پرداختن به مراحل مختلف افتتاح حساب بانکی در دبی، بهتر است بهترین بانکهای دبی را بشناسیم. چندین بانک برتر در دبی وجود دارد که به دلیل مشتری مداری، خدمات عالی برای افراد غیر بومی و شرایط مناسب وام هایشان شناخته شده هستند. در ادامه به معرفی برخی از بهترین بانکهای دبی می پردازیم.

 

• بانک ملی دبی (امارات NBD): یکی از بهترین انتخاب ها برای افتتاح حساب بانکی در دبی بانک ملی آن به شمار می رود. این مجموعه یکی از بزرگترین گروه های بانکی در خاورمیانه به شمار می رود. امارات NBD طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از جمله وام های با بهره پایین، بانکداری شرکتی و خدمات مدیریت مالی را ارائه می دهد. 

• بانک اسلامی دبی (DIB): DIB اولین بانک اسلامی در دبی است و به دلیل ارائه خدمات بانکی متمایز جز بهترین بانکهای دبی شناخته شده است. این بانک حضور پررنگی در منطقه دارد و برای مشتریانی که به دنبال یک بانک قابل اعتماد و رسمی هستند مورد مناسبی به شمار می رود.

• بانک مشرق: موارد زیادی بانک مشرق را به یکی از بهترین بانکهای دبی تبدیل کرده. بانک مشرق که در سال 1967 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین بانک های امارات متحده عربی است. میتوان گفت بانک مشرق اولین بانک تاسیس شده در دبی به شمار می رود. این بانک طیف وسیعی از خدمات از جمله بانکداری شخصی گرفته تا بانکداری تجاری و خدمات مدیریت مالی گسترده ای را ارائه می دهد.

• بانک تجاری ابوظبی: بانک ADCB، معروف به بانک تجاری ابوظبی، یکی از بهترین بانکهای دبی و موسسه های مالی پیشرو مستقر در امارات متحده عربی است. ADCB به دلیل قدرت مالی، قابلیت اطمینان و تعهد خود به جامعه شهرت یافته است. این بانک یکی از بهترین گزینه های افتتاح حساب بانکی در دبی به حساب می رود.

 

برای آشنایی با هزینه‌ها و شرایط تحصیل در دبی به لینک > هزینه تحصیل در دبی مراجعه کنید.

 

شرایط افتتاح حساب در دبی برای ایرانیان

یکی از موانعی که می تواند افتتاح حساب در بانکهای دبی را برای شهروندان ایرانی سخت کند، وجود تحریم ها و محدودیت هاست. خوشبختانه در این مورد تحریم و محدودیت خاصی از طرف دولت امارات متحده عربی برای ایرانیان در نظر گرفته نشده. شما عزیزان به راحتی می توانید با در دست داشتن برخی مدارک ضروری که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، یک حساب بانکی افتتاح کنید. پس از انجام مراحل آن می توانید یک کارت نقدی Debit Card دریافت کنید و در سراسر امارات متحده عربی از آن استفاده کنید.

برخی مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی:

• یک کپی از پاسپورت با مهر ورود به دبی

• کپی ویزا

• کپی اظهارات بانکی (حداقل 6 ماه باید گذشته باشد)

• توصیه نامه (Recommendation letter) از بانک شخصی شما

• کپی اثبات درآمد

• سن 18 سال به بالا

• شماره موبایل فعال در امارات متحده عربی 

• حداقل حقوق 5000 درهم

همانطور که گفته شد با در دست داشتن این مدارک می توانید به افتتاح حساب در بانکهای دبی بپردازید. لازم به ذکر است که این مدارک می توانند در برخی از بانکهای به خصوص کمی متفاوت باشند. اما نیاز به نگرانی در مورد این موضوع نیست و نقص های آن به راحتی قابل رفع هستند. 

 

افتتاح حساب در بانکهای دبی


سازمان بانکداری امارات متحده عربی دارای مؤسسه های بانکی داخلی و بین‌المللی زیادی است. از این رو می‌توانید بسته به ترجیحات خود به راحتی در یکی از این بانک ها حساب باز کنید. برای تمام شهروندان ایرانی که به دنبال افتتاح حساب در بانکهای دبی هستند، این امکان برای ملیت ایران در امارات متحده عربی وجود دارد. فقط باید یک قدم ساده بردارید و با استفاده از اطلاعاتی که مشاوران ما در اختیار شما قرار می دهند بهترین تصمیم ها را برای افتتاح حساب بانکی در دبی بگیرید. در لیست بالا به برخی از مواردی که باید قبل از افتتاح حساب داشته باشید و تهیه آنها ضروریست، اشاره کردیم.

 

برای اینکه با هزینه‌های زندگی در دبی (امارات) آشنا شوید به لینک > هزینه‌های زندگی در دبی مراجعه نمایید.

 

مزایای افتتاح حساب در بانکهای دبی

افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی خالی از لطف نیست. شما به ازای سرمایه گذاری دارایی های خود در این بانک ها، مزایای مختلفی را بسته به دولتی یا خصوصی بودن بانک دریافت می کنید. در ادامه این مقاله، مزایای افتتاح حساب در بانکهای دبی را بررسی می‌کنیم. از مزایای مالیاتی گرفته تا فرصت‌های تجاری پیشرفته. تمام مواردی که به عنوان یک سرمایه گذار باید بدانید بررسی می شود.


اگر به دنبال افتتاح حساب در بانکهای دبی هستید احتمالا با سیستم بانکی این کشور آشنایی دارید. سیستم بانکی دبی به دلیل ثبات و سیاست های نظارتی سختگیرانه در سطح جهانی شناخته شده است. این مجموعه یک محیط قوی و قابل اعتماد برای نیازهای بانکی شرکتی و شخصی ایجاد می کند. در نتیجه، افتتاح حساب در بانکهای دبی تضمین کننده حفاظت از وجوه و محافظت در برابر خطرات مالی است.


پس از افتتاح حساب در بانکهای دبی از خدمات مختلفی بهره مند می شوید. بخش بانکی دبی طیف گسترده ای از خدمات مالی را ارائه می دهد که نیازهای منحصر به فرد افراد و مشاغل را برآورده می کند. 


یکی از مزایای کلیدی افتتاح حساب در بانکهای دبی، محیط مالیاتی مطلوب است. با قوانین مالیاتی متنوع بانکداری دبی، افراد می توانند از درآمد های بالاتر بهره مند شوند و ثروت خود را از لحاظ مالیاتی حفظ کنند. 

 

مزایای افتتاح حساب در بانکهای دبی

 

هزینه افتتاح حساب بانکی در دبی

افتتاح حساب در بانکهای دبی بسته به بانک و نوع حسابی که قصد افتتاح آن را دارید می تواند با هزینه های مختلفی همراه باشد. مهم است که قبل از انتخاب بانک، این کارمزدها را به دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که بهترین بانکهای دبی را انتخاب می کنید و از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کنید.

 

بهترین بانکهای دبی


برای افتتاح حساب بانکی در دبی، اکثر بانک ها کارمزد افتتاح حساب اولیه را دریافت می کنند. این کارمزد بسته به بانک و نوع حساب می تواند از 500 درهم تا 1000 درهم یا بیشتر متغیر باشد. حتی بهترین بانکهای دبی نیز یک هزینه اولیه برای افتتاح حساب دارند. علاوه بر این، بسیاری از بانک‌ها در دبی نیاز به حداقل موجودی برای نگهداری در حساب دارند. این هزینه ها بسته به بانک و نوع حساب می تواند از 50 درهم تا 200 درهم یا بیشتر متغیر باشد. هزینه های اضافی ممکن است شامل هزینه هایی برای کارت های نقدی، دسته چک و سایر خدمات بانکی باشد. برخی از بانک‌ها ممکن است برای نقل و انتقالات بین‌المللی، برداشت های خودپرداز و تسهیلات اضافه برداشت نیز کارمزد دریافت کنند.

 

دریافت وام از بانکهای دبی

یکی از خدماتی که پس از افتتاح حساب در بانکهای دبی دریافت می کنید، درخواست وام است. بهترین بانکهای دبی طیف گسترده ای از خدمات وام، از جمله وام های شخصی، وام مسکن، وام خودرو، و وام های تجاری را ارائه می دهند. این وام ها را می توان برای اهداف مختلفی مانند خرید خودرو یا خانه جدید یا راه اندازی یک تجارت استفاده کرد. اکثر بانک ها در دبی فرآیند های درخواست وام آنلاین آسانی دارند که به متقاضیان این امکان را می‌دهد تا به راحتی از خانه خود درخواست دهند.


پس از افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی می توانید برای دریافت وام درخواست دهید. اسناد مورد نیاز برای درخواست وام معمولاً شامل شناسه معتبر امارات، کپی پاسپورت، گواهی حقوق و دستمزد، صورتحساب بانکی و مدرک اقامت است. برخی از بانک ها نیز ممکن است یک کپی از قرارداد کار یا مجوز تجارت را برای وام های تجاری درخواست کنند. ارائه اطلاعات دقیق و به روز در طول فرآیند درخواست برای اطمینان از تایید یکنواخت مهم است. لازم به ذکر است که بانک مشرق نیز خدمات متفاوتی برای ارائه وام به ایرانیان مقیم دبی دارد.

 

دریافت وام بانک های دبی


افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی مزایای زیادی را برای افراد و مشاغلی که به دنبال ایجاد ثبات مالی و گسترش فرصت های خود در منطقه هستند، ارائه می‌کند. این فرایند با طیف وسیعی از بانک های مختلف و مزایای بیشمار بسیار آسان است. شما می توانید با انتخاب یک بانک معتبر از تمامی مزایای گفته شده در این مقاله بهره مند شوید و از امنیت مالی خود اطمینان حاصل کنید.

 

سوالات متداول

1. حداقل میزان حقوق برای افتتاح حساب بانکی در دبی چقدر است؟

یکی از شرایط افتتاح حساب بانکی در این کشور داشتن حداقل حقوق 3000 درهم است که میزان زیادی نیست. به راحتی می توانید یک حساب بانکی در این کشور افتتاح کنید.


سوالات متداول


1. افتتاح حساب بانکی در دبی به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

بله، برخی از بانک ها این کار را انجام می دهند. برای این اقدام شما نیاز به یک سری مدارک از جمله کپی پاسپورت، ویزای امارات و کارت امارات آی دی دارید. داشتن یک قبض آب یا برق یا گاز برای اثبات آدرس نیز ضروری است. همچنین باید یک مدرک از گردش حساب بانکی 6 ماهه خود در یکی از بانک های معتر سراسر جهان داشته باشید.

2. مجموعا برای افتتاح حساب بانکی در دبی چقدر باید هزینه کنم؟

نمی توان برای این سوال یک جواب عمومی داد، اما معمولا این هزینه به چیزی بین 600 تا 1200 درهم متغیر است. همچنین هزینه افتتاح حساب بانکی در دبی می تواند بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید متفاوت باشد.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


امیر علی قاسمی :

سلام برای ثبت شرکت و افتتاح حساب در بانک NBD دبی چه مقدار زمان لازم است و چقدر هزینه باید پرداخت بکنم لطف کنید با من تماس بگیرید 09337444684 متشکرم

سلام به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

 

برهان سعدونی :

اینجانب مقیم کشور امارات نیستم و میخواهم در این کشور در یکی از بانکها معتبرش شماره حساب باز کنم این هم صرفاً جهت گرفتن دست چک معتبر از این بانک برای تجارت من است.ایا برای من امکان پذیر است یا خیر ؟باتشکر 09398115412 شماره تماسم

با سلام

در صورت ثبت شرکت در دبی میتوانید افتتاح حساب انجام دهید.برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

https://visa724.com/تماس-باما

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس با شماره ثبت: 461992)

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری، مسافرتی در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.