افتتاح حساب بانکی در دبی

آموزش قدم به قدم افتتاح حساب بانکی در دبی

اگر اقامت دبی دارید ولی نمیتوانید در بانکهای معتبر دبی افتتاح حساب نمایید و یا درآمد ارزی دارید، یا رقم های بزرگی را از مبدا کشورهای اروپایی و بانکهای متصل به سوئیفت دریافت می کنید، بهترین انتخاب شما افتتاح حساب متصل به سوئیفت، در بانکهای معتبر دبی است.

تماس باما - ویزا724

به دلیل تحریم هایی که بر ایرانیان اعمال شده، امکان افتتاح حساب بین المللی برای ایرانیان بسیار دشوار است؛ اما تیم ما در ویزا724 می تواند با استفاده از تجربه بیش از 500 پرونده موفق در دبی و با استفاده از تبصره های قانونی در کشور امارات و استفاده از امتیازات کفیل های معتبر اماراتی، برای ایرانیان اقدام به افتتاح حساب معتبر و متصل به سوئیفت نماید. (برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید)

ویدئو 1: نمونه اقامت های دبی که توسط ویزا724 اخیرا دریافت شده است:

 

افتتاح حساب بانکی در دبی از آن دسته اقداماتی است که از بدو ورود به این کشور باید به فکر آن باشید. کشور دبی به دلیل اقتصاد پر جنب و جوش و فرصت های تجاری بین المللی فراوان خود در منطقه شناخته شده است. این کشور به مقصدی جذاب برای افراد و مشاغل در سراسر جهان تبدیل شده. ایجاد یک حساب بانکی در دبی یک نیاز ضروری برای هر شخصی است که قصد مهاجرت یا اقامت کوتاه مدت در این کشور را دارد. در ادامه این مقاله به یک راهنمای جامع و قدم به قدم در مورد شرایط افتتاح حساب در دبی می پردازیم.

تنها یکی از خدمات حرفه ای ویزا724 افتتاح حساب بانکی در بانکهای دولتی دبی (همچون NBD , FAB، مشرق و …) است. اگر قادر به افتتاح حساب به هر دلیلی نیستید، برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

مراحل افتتاح حساب در دبی توسط تیم ویزا724:

1. ثبت شرکت در دبی و به واسطه آن دریافت اقامت دو ساله دبی (بدون دریافت اقامت دبی، امکان افتتاح حساب متصل به سوئیفت در دبی وجود ندارد)

2. دریافت کارت اقامت و سفر دوم به دبی برای افتتاح حساب بانکی به صورت شخصی (امکان افتتاح حساب به صورت شرکتی، در ابتدا وجود دارد)

3. افتتاح حساب شرکتی در دبی حدود 45 روز و افتتاح حساب شخصی در دبی یک روز کاری زمان بر است.

افتتاح حساب بانکی در دبی بدون اقامت و ثبت شرکت:

بدون ثبت شرکت و دریافت اقامت دبی امکان افتتاح حساب در بانکهای متصل به سوئیفت وجود ندارد؛ اما می توانید حساب مجازی یا الکترونیکی که به سوئیفت متصل نیست و خدمات حضوری دریافت نمی کنید، در بانکهایی مثل المرایا، شارجه اسلامی، MBank، مشرق داشته باشید که به صورت آنلاین و رایگان می توانید ثبت نام کنید. (ویزا724 خدماتی برای افتتاح حساب الکترونیکی ارائه نمی دهد، خدمات ما فقط مخصوص بانکهای متصل به سوئیفت است.)

تفاوت های حساب شخصی با حساب شرکتی در دبی:

1. با حساب شخصی می توانید هر گونه خریدی را انجام دهید اما امکان استفاده از حساب شخصی برای درگاه پرداخت و خریدهای بین المللی وجود ندارد و باید حساب شرکتی باشد.

2. حساب شخصی معاف از مالیات است اما طبق قانون جدید دبی، حساب شرکتی شامل 5 درصد مالیات بر سود خالص سالیانه شرکت است (به شرطی که بیش از 375 هزار درهم سود خالص شرکت باشد)

3. امکان دریافت دبیت کارت، مسترکارت کردیت کارت و دسته چک در هر دو نوع حساب وجود دارد.

4. حساب شخصی محدود واریز و برداشت روزانه دارد اما برخلاف حساب شخصی، سقف واریز و برداشت در حساب شرکتی برداشته خواهد شد و محدودیتی برای واریز و برداشت نخواهید داشت.

5. اگر قصد تجارت دارید یا با ارائه خدمات نیاز به INVOICE دارید، باید حساب شرکتی داشته باشید. با حساب شخصی ممکن نیست.

6. بسیاری از شرکت های خارجی مبالغ را به حساب شخصی واریز نمی کنند.

7. حساب شخصی در دبی بر خلاف حساب شرکتی نمی تواند مشترک باشد.

8. با هر دو حساب شخصی و شرکتی می توانید درآمد شبکه های اجتماعی خود مثل یوتیوب را دریافت کنید.

مدارک و شرایط مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در دبی:

1. مدارک شرکت ثبت شده دبی

2. ایمیلی که برای ثبت شرکت استفاده شده

3. شماره تماس

4. پاسپورت

5. استیکر اقامت و آیدی کارت

6. داشتن حداقل 18 سال سن

هزینه های افتتاح حساب بانکی در دبی:

هزینه افتتاح حساب غیر متصل به سویفت رایگان است و برای اطلاع از هزینه های افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی متصل به سویفت در بانکهای دبی می توانید با ما در تماس باشید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت دبی، به لینک > ثبت شرکت در دبی مراجعه نمایید. یا با دفاتر ما در تماس باشید.

ویدئو 2: افتتاح حساب شخصی یا شرکت در دبی با ویزا724:

 

بهترین بانکهای دبی کدامند؟

قبل از پرداختن به مراحل مختلف افتتاح حساب بانکی در دبی، بهتر است بهترین بانکهای دبی را بشناسیم. چندین بانک برتر در دبی وجود دارد که به دلیل مشتری مداری، خدمات عالی برای افراد غیر بومی و شرایط مناسب وام هایشان شناخته شده هستند. در ادامه به معرفی برخی از بهترین بانکهای دبی می پردازیم.

• بانک ملی دبی (امارات NBD): یکی از بهترین انتخاب ها برای افتتاح حساب بانکی در دبی بانک ملی آن به شمار می رود. این مجموعه یکی از بزرگترین گروه های بانکی در خاورمیانه به شمار می رود. امارات NBD طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از جمله وام های با بهره پایین، بانکداری شرکتی و خدمات مدیریت مالی را ارائه می دهد.

• بانک اسلامی دبی (DIB): DIB اولین بانک اسلامی در دبی است و به دلیل ارائه خدمات بانکی متمایز جز بهترین بانکهای دبی شناخته شده است. این بانک حضور پررنگی در منطقه دارد و برای مشتریانی که به دنبال یک بانک قابل اعتماد و رسمی هستند مورد مناسبی به شمار می رود.

• بانک مشرق: موارد زیادی بانک مشرق را به یکی از بهترین بانکهای دبی تبدیل کرده. بانک مشرق که در سال 1967 تأسیس شد، یکی از قدیمی ترین بانک های امارات متحده عربی است. میتوان گفت بانک مشرق اولین بانک تاسیس شده در دبی به شمار می رود. این بانک طیف وسیعی از خدمات از جمله بانکداری شخصی گرفته تا بانکداری تجاری و خدمات مدیریت مالی گسترده ای را ارائه می دهد.

• بانک تجاری ابوظبی: بانک ADCB، معروف به بانک تجاری ابوظبی، یکی از بهترین بانکهای دبی و موسسه های مالی پیشرو مستقر در امارات متحده عربی است. ADCB به دلیل قدرت مالی، قابلیت اطمینان و تعهد خود به جامعه شهرت یافته است. این بانک یکی از بهترین گزینه های افتتاح حساب بانکی در دبی به حساب می رود.

برای آشنایی با هزینه‌ها و شرایط تحصیل در دبی به لینک > هزینه تحصیل در دبی مراجعه کنید.

شرایط و مدارک مورد نیاز افتتاح حساب در دبی برای ایرانیان 

یکی از موانعی که می تواند افتتاح حساب در بانکهای دبی را برای شهروندان ایرانی سخت کند، وجود تحریم ها و محدودیت هاست. خوشبختانه در این مورد تحریم و محدودیت خاصی از طرف دولت امارات متحده عربی برای ایرانیان در نظر گرفته نشده. شما عزیزان می توانید با در دست داشتن برخی مدارک ضروری که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، یک حساب بانکی افتتاح کنید. پس از انجام مراحل آن می توانید یک کارت نقدی Debit Card دریافت کنید و در سراسر امارات متحده عربی از آن استفاده کنید.

برخی مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی:

 • یک کپی از پاسپورت با مهر ورود به دبی
 • کپی کارت اقامت دبی
 • کپی مدارک شرکت ثبت شده در دبی
 • سن 18 سال به بالا
 • شماره موبایل فعال در امارات متحده عربی

همانطور که گفته شد با در دست داشتن این مدارک می توانید به افتتاح حساب در بانکهای دبی بپردازید. لازم به ذکر است که این مدارک می توانند در برخی از بانکهای به خصوص کمی متفاوت باشند. اما نیاز به نگرانی در مورد این موضوع نیست و نقص های آن به راحتی قابل رفع هستند.

افتتاح حساب در بانکهای دبی

سازمان بانکداری امارات متحده عربی دارای مؤسسه های بانکی داخلی و بین‌المللی زیادی است. از این رو می‌توانید بسته به ترجیحات خود به راحتی در یکی از این بانک ها حساب باز کنید. برای تمام شهروندان ایرانی که به دنبال افتتاح حساب در بانکهای دبی هستند، این امکان برای ملیت ایران در امارات متحده عربی وجود دارد. فقط باید یک قدم ساده بردارید و با استفاده از اطلاعاتی که مشاوران ما در اختیار شما قرار می دهند بهترین تصمیم ها را برای افتتاح حساب بانکی در دبی بگیرید. در لیست بالا به برخی از مواردی که باید قبل از افتتاح حساب داشته باشید و تهیه آنها ضروریست، اشاره کردیم.

برای اینکه با هزینه‌های زندگی در دبی (امارات) آشنا شوید به لینک > هزینه‌های زندگی در دبی مراجعه نمایید.

مزایای افتتاح حساب در بانکهای دبی

افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی خالی از لطف نیست. شما به ازای سرمایه گذاری دارایی های خود در این بانک ها، مزایای مختلفی را بسته به دولتی یا خصوصی بودن بانک دریافت می کنید. در ادامه این مقاله، مزایای افتتاح حساب در بانکهای دبی را بررسی می‌کنیم. از مزایای مالیاتی گرفته تا فرصت‌های تجاری پیشرفته. تمام مواردی که به عنوان یک سرمایه گذار باید بدانید بررسی می شود.

اگر به دنبال افتتاح حساب در بانکهای دبی هستید احتمالا با سیستم بانکی این کشور آشنایی دارید. سیستم بانکی دبی به دلیل ثبات و سیاست های نظارتی سختگیرانه در سطح جهانی شناخته شده است. این مجموعه یک محیط قوی و قابل اعتماد برای نیازهای بانکی شرکتی و شخصی ایجاد می کند. در نتیجه، افتتاح حساب در بانکهای دبی تضمین کننده حفاظت از وجوه و محافظت در برابر خطرات مالی است.

پس از افتتاح حساب در بانکهای دبی از خدمات مختلفی بهره مند می شوید. بخش بانکی دبی طیف گسترده ای از خدمات مالی را ارائه می دهد که نیازهای منحصر به فرد افراد و مشاغل را برآورده می کند.

یکی از مزایای کلیدی افتتاح حساب در بانکهای دبی، محیط مالیاتی مطلوب است. با قوانین مالیاتی متنوع بانکداری دبی، افراد می توانند از درآمد های بالاتر بهره مند شوند و ثروت خود را از لحاظ مالیاتی حفظ کنند.

مزایای افتتاح حساب در بانکهای دبی

هزینه افتتاح حساب بانکی در دبی

افتتاح حساب در بانکهای دبی بسته به بانک و نوع حسابی که قصد افتتاح آن را دارید می تواند با هزینه های مختلفی همراه باشد. مهم است که قبل از انتخاب بانک، این کارمزدها را به دقت در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که بهترین بانکهای دبی را انتخاب می کنید و از هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کنید.

بهترین بانکهای دبی

برای افتتاح حساب بانکی در دبی، اکثر بانک ها کارمزد افتتاح حساب اولیه را دریافت می کنند. این کارمزد بسته به بانک و نوع حساب می تواند از 500 درهم تا 1000 درهم یا بیشتر متغیر باشد. حتی بهترین بانکهای دبی نیز یک هزینه اولیه برای افتتاح حساب دارند. علاوه بر این، بسیاری از بانک‌ها در دبی نیاز به حداقل موجودی برای نگهداری در حساب دارند. این هزینه ها بسته به بانک و نوع حساب می تواند از 50 درهم تا 200 درهم یا بیشتر متغیر باشد. هزینه های اضافی ممکن است شامل هزینه هایی برای کارت های نقدی، دسته چک و سایر خدمات بانکی باشد. برخی از بانک‌ها ممکن است برای نقل و انتقالات بین‌المللی، برداشت های خودپرداز و تسهیلات اضافه برداشت نیز کارمزد دریافت کنند.

دریافت وام از بانکهای دبی

یکی از خدماتی که پس از افتتاح حساب در بانکهای دبی دریافت می کنید، درخواست وام است. بهترین بانکهای دبی طیف گسترده ای از خدمات وام، از جمله وام های شخصی، وام مسکن، وام خودرو، و وام های تجاری را ارائه می دهند. این وام ها را می توان برای اهداف مختلفی مانند خرید خودرو یا خانه جدید یا راه اندازی یک تجارت استفاده کرد. اکثر بانک ها در دبی فرآیند های درخواست وام آنلاین آسانی دارند که به متقاضیان این امکان را می‌دهد تا به راحتی از خانه خود درخواست دهند.

پس از افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی می توانید برای دریافت وام درخواست دهید. اسناد مورد نیاز برای درخواست وام معمولاً شامل شناسه معتبر امارات، کپی پاسپورت، گواهی حقوق و دستمزد، صورتحساب بانکی و مدرک اقامت است. برخی از بانک ها نیز ممکن است یک کپی از قرارداد کار یا مجوز تجارت را برای وام های تجاری درخواست کنند. ارائه اطلاعات دقیق و به روز در طول فرآیند درخواست برای اطمینان از تایید یکنواخت مهم است. لازم به ذکر است که بانک مشرق نیز خدمات متفاوتی برای ارائه وام به ایرانیان مقیم دبی دارد.

دریافت وام بانک های دبی

افتتاح حساب در بانکهای دولتی دبی مزایای زیادی را برای افراد و مشاغلی که به دنبال ایجاد ثبات مالی و گسترش فرصت های خود در منطقه هستند، ارائه می‌کند. این فرایند با طیف وسیعی از بانک های مختلف و مزایای بیشمار بسیار آسان است. شما می توانید با انتخاب یک بانک معتبر از تمامی مزایای گفته شده در این مقاله بهره مند شوید و از امنیت مالی خود اطمینان حاصل کنید.

سوالات متداول

1. حداقل میزان حقوق برای افتتاح حساب بانکی در دبی چقدر است؟

یکی از شرایط افتتاح حساب بانکی در این کشور داشتن حداقل حقوق 3000 درهم است که میزان زیادی نیست. به راحتی می توانید یک حساب بانکی در این کشور افتتاح کنید.

بله، برخی از بانک ها این کار را انجام می دهند. برای این اقدام شما نیاز به یک سری مدارک از جمله کپی پاسپورت، ویزای امارات و کارت امارات آی دی دارید. داشتن یک قبض آب یا برق یا گاز برای اثبات آدرس نیز ضروری است. همچنین باید یک مدرک از گردش حساب بانکی 6 ماهه خود در یکی از بانک های معتر سراسر جهان داشته باشید.

نمی توان برای این سوال یک جواب عمومی داد، اما معمولا این هزینه به چیزی بین 600 تا 1200 درهم متغیر است. همچنین هزینه افتتاح حساب بانکی در دبی می تواند بسته به نوع خدماتی که دریافت می کنید متفاوت باشد.

درخواست مشاوره رایگان

3 + 15 =

نظرات و سوالات شما

۱۰ دیدگاه

 1. برهان سعدونی

  اینجانب مقیم کشور امارات نیستم و میخواهم در این کشور در یکی از بانکها معتبرش شماره حساب باز کنم این هم صرفاً جهت گرفتن دست چک معتبر از این بانک برای تجارت من است.ایا برای من امکان پذیر است یا خیر ؟باتشکر
  ۰۹۳۹۸۱۱۵۴۱۲ شماره تماسم

  پاسخ دهید
 2. حسین احمدی

  سلام
  با عرض ادب
  من ساکن ایران هستم و کارت اقامت سه ساله از طریق ثبت شرکت دارم
  چگونه می توانم حساب بانکی شخصی یا شرکتی افتتاح کنم ؟ و کارت اعتباری دریافت کنم ؟
  ضمنا در صورت مثبت بودن پاسخ هزینه اش چقدره ؟

  پاسخ دهید
 3. امیر علی قاسمی

  سلام برای ثبت شرکت و افتتاح حساب در بانک NBD دبی چه مقدار زمان لازم است و چقدر هزینه باید پرداخت بکنم لطف کنید با من تماس بگیرید
  ۰۹۳۳۷۴۴۴۶۸۴
  متشکرم

  پاسخ دهید
 4. منصورحاجی جوکار

  برای افتتاح حساب بانکی شخصی

  پاسخ دهید
 5. منصورحاجی جوکار

  حساب شخصی میخاستم

  پاسخ دهید
 6. بهار

  ما ایرانی ها که بانک معتبر جهانی حساب نداریم. چطوری باید گردش حساب ۶ماهه از بانک معتبر جهانی ببریم؟؟؟ بعد وقتی ثبت شرکت می کنیم، حقوق نداریم . پس چطوری فیش حقوق ۳۰۰۰ درهم ببریم؟

  پاسخ دهید
 7. اکبری

  سلام
  برای افتتاح حساب شخصی در دوبی چقدر زمان لازم است و هزینه کار شما چقدر است؟
  ممنون

  پاسخ دهید
 8. دارا

  با سلام
  با توجه به اینکه اینجانب در کشور فدرال نیجریه از بابت فعالیت کسب و کار از سال ۲۰۱۳ با اخذ مجوز از بانک مرکزی آن دولت، هم اکنون مجاز به انتقال ارز دلاری خود می باشم. آیا می توانم با ایجاد تفاهمنامه فیمابین از طریق اعطای وکالت به یکی از دو بانک NBD یا ADCD اقدام به انتقال ارز خود و افتتاح حساب و متعاقب آن به اخذ اقامت در کشور امارات متحده اقدام کنم؟
  با تشکر

  پاسخ دهید
 9. دارا

  با سلام؛
  آیا من می توانم با اعطای وکالت رسمی به یکی از دو بانک: ADCD یا NBD در کشور امارات نسبت به انتقال ارز دلاری خود که مجوز خروج قانونی آنرا از بانک مرکزی دولت فدرال نیجریه را کسب نموده ام، به افتتاح حساب در یکی از دو بانک مذکور اقدام نمایم.
  با تشکر

  پاسخ دهید
 10. شفیعی

  درود
  اینجانب به همراه دونر از دوستان حدود ۴ ماه قبل با ثبت شرکت اقامت دبی را اخد کردیم و الان تصمیم داریم نسبت به افتتاح حساب برای شرکت و حساب شخصی اقدام کنیم.
  ممنون میشم صمن راهنمایی مراحل افتتاح و شرایط و هزینه های مربوطه رو مشورت دهید.
  سپاسگزارم

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *