ریجکتی ویزای کار کانادا

تشخیص تفاوت بین رد درخواست و بازگشت درخواست بسیار با اهمیت است. رد درخواست در نتیجه عدم دلایلی مانند اثبات مالی، ارائه ندادن مدارک کافی و … رخ می دهد. از سوی دیگر، بازگشت درخواست ممکن است به دلیل پر کردن نادرست درخواست یا فراموش کردن امضای فرم های شما باشد. اگر درخواست شما برگردانده شود، می توانید اشتباهات را اصلاح کنید و دوباره درخواست دهید.

مطالب مرتبط : دلایل ریجکتی ویزای توریستی کانادا

اگر درخواست ویزای کانادای شما رد شده است، جهت درخواست مجدد باید ابتدا از ایرادات پرونده قبلی خود از طریق گرفتن نوت آفیسر آگاه شوید و نسبت به رفع آنها اقدام کنید. اگر مطمئن هستید که در درخواست اولیه شما چیزی کم نبوده و افسر ویزا اشتباه کرده است، ممکن است واجد شرایط درخواست تجدید نظر باشید.

در چنین مواردی توصیه می شود که موضوع را با یک مشاور مهاجرت در میان بگذارید.

جهت اخذ مشاوره با کارشناسان متخصص مهاجرت و ویزا به صفحه رزرو مشاوره مراجعه نمایید. 

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا درخواست ویزا ممکن است بر اساس شرایط منحصر به فرد هر نوع ویزا رد شود. در زیر 20 دلیل رایج برای رد درخواست ویزای کاری توضیح داده می شود.

دلایل عمومی ریجکتی ویزای کار

1- اثبات بودجه کافی

اثبات اینکه شما دارای بودجه کافی برای اقامت خود در کشور کانادا هستید، بسیار اهمیت دارد. این مبلغ بر اساس تعداد افرادی که شما را همراهی می کنند و مدت اقامت شما متفاوت است.

2- منابع مالی

ارائه مدارکی مبنی بر اینکه منابع مالی شما از چه راهی تأمین شده است.

3- تاریخچه سفر

اگر متقاضی قبلاً به خارج از کشور خود سفر نکرده باشد، به احتمال زیاد درخواست وی در مقایسه با متقاضیانی که سابقه سفر خارجه داشته اند ضعیف تر خواهد بود.

مطلب پیشنهادی: رفع ریجکتی ویزای کانادا

رد درخواست ویزای کار

مطلب پیشنهادی: ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا

4- ارائه اسناد معتبر و واقعی

عدم ارائه اسناد معتبر و واقعی نه تنها باعث ریجکت شدن درخواست شما می شود بلکه ممکن است به دلیل عدم اعتبار مدارک، برای درخواست مجدد دچار مشکل شوید.

5- وابستگی خانوادگی

اگر هیچ کدام از اعضای خانواده شما در کشور محل اقامت شما نباشند و یا اینکه چند تن از اعضای خانواده شما در کانادا باشند می تواند دلیلی بر رد درخواست ویزای شما باشد.

6- دارایی های شخصی

 نداشتن دارایی هایی مانند خانه و اتومبیل در کشور محل اقامت یا نداشتن تخصص در یک زمینه شغلی ممکن است موجب اثبات عدم توانایی مالی و حرفه ای، و در نتیجه موجب رد درخواست ویزای کاری شما شود.

7- اقامت بیش از مدت مجاز

سابقه اقامت بیش از حد و یا اخراج از کانادا یا هر کشور دیگری موجب رد درخواست ویزای شما می شود. کانادا از سیستم مدیریت پرونده جهانی استفاده می کند و اطلاعات را با اکثر کشورهای جهان به اشتراک می گذارد. اگر مدت اقامت شما در کانادا یا هر کشور دیگری به پایان رسیده باشد و بیش از تاریخ اعتبار در کشور مانده باشید، شانس تایید ویزای شما کاهش می یابد. با این حال، بسته به شرایط شما، امکان دریافت ویزای شما وجود دارد.

8- وضعیت غیرقانونی در کشور محل اقامت

اگر درخواست دهنده ویزا به طور غیرقانونی در کشوری زندگی می کند، افسر پرونده به این باور می رسد که متقاضی به احتمال زیاد از قوانین و مقررات کانادا تبعیت نمی کند.

9- عدم رعایت استانداردهای امنیتی بین المللی

در مواردی ممکن است متقاضی دارای سابقه کیفری باشد که در این صورت بسته به نوع جرم، می تواند تأثیر منفی بر درخواست شما بگذارد.

10- نقض حقوق بشر

اگر قبلاً در کشوری خدمت کرده اید که در جنایات جنگی شرکت داشته است، ممکن است دلیلی برای رد درخواست ویزای شما باشد. برای رفع این عدم پذیرش نیاز به ارائه یک سری مدارک تکمیلی می باشد.

work permit rejection

نکته 1 : قوانینی که موجب رد درخواست ویزای کاری کانادا می شود می تواند نسبتاً پیچیده باشد. ممکن است به نفع شما باشد که با یک مشاور با تجربه مهاجرت کانادا صحبت کنید که می تواند به شما مشاوره و پشتیبانی مناسب برای پرونده شما بدهد.

نکته 2 : اگر جهت درخواست ویزای کاری قصد دارید که از خدمات موسسه یا مجموعه ای بهره مند شوید اطمینان حاصل کنید که پرونده خود را به دست نمایندگان بدون مجوز نسپارید.

مجموعه ما می تواند به شما کمک کند تا با یک برنامه کاربردی کامل و حرفه ای شانس موفقیت خود را افزایش دهید. همچنین با ارائه استدلال‌های حقوقی و ارجاع پرونده‌ به دادگاه فدرال توسط وکلای رسمی دادگستری نسبت به رفع ریجکتی ویزاهای شما اقدام کنیم.

منبع : www.evisaimmigration.com/en/page/visa-refusal

 

 

درخواست مشاوره رایگان

12 + 2 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *