وقت سفارت دانمارک

آموزش گرفتن وقت سفارت دانمارک

در این مقاله از ویزا 724، می‌خواهیم شما مخاطبین محترم را با نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک، از طریق سفارتخانه این کشور در تهران آشنا کنیم. کشور دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که اگرچه از نظر اندازه نسبتاً کشور کوچکی محسوب می شود، اما جاذبه های تفریحی و فرهنگی بسیاری دارد. این موضوع سبب شده بازدیدکنندگان بسیاری را سالانه به این کشور جذب کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرتی به دانمارک به لینک > مهاجرت به دانمارک مراجعه نمایید.

متقاضیان محترم برای سفر به کشور دانمارک، باید نسبت به دریافت ویزای شینگن کشور اقدام نمایید. این ویزا که معمولاً کوتاه مدت بوده و بین 14 تا حداکثر 90 روز خواهد بود، به دارندگان آن این اجازه را می دهد که علاوه بر کشور دانمارک، در طول این دوره به تمامی کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کنند. البته باید برنامه سفر شما به گونه ای باشد که اولین کشوری که با آن در اروپا سفر می کنید، همین کشور دانمارک باشد. در ادامه شما را با نحوه دریافت وقت سفارت این کشور آشنا خواهیم ساخت.

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت دانمارک در تهران

برای دریافت وقت سفارت کشور دانمارک، کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا وارد وبسایت این سفارتخانه در کشور ایران شوید. لینک ورود به این سفارتخانه در این قسمت قرار داده شده است. از طریق لینک گذاشته شده، وارد صفحه وب سایت شوید، با صفحه‌ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

وبسایت سفارت خانه دانمارک

با توجه به توضیحات ارائه شده در این صفحه، متقاضیان دریافت وقت سفارت دانمارک باید به وبسایت کارگزاری این سفارتخانه در کشور ایران مراجعه نمایند.

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت دانمارک در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://iran.um.dk/fa/moed-og-bliv

وب سایت VFS Global کارگزاری رسمی سفارت کانادا در ایران، وظیفه رسیدگی به درخواست های متقاضیان برای دریافت ویزای دانمارک را دارد. برای دریافت وقت سفارت این کشور، شما باید از طریق لینک گذاشته شده، وارد صفحه وب سایت کارگزاری سفارتخانه بشوید. صفحه اول این کارگزاری همانند تصویر زیر است.

رزرو وقت سفارت دانمارک

اگر بر روی لینک گذاشته شده کلیک کنید، اکنون شما در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران خواهید بود‌. همانطور که در تصویر فوق مشخص است، جهت دریافت وقت سفارت دانمارک باید از طریقBook an appointment وارد بخش مربوط شوید. جهت انجام این کار شما باید بر روی آیکون نارنجی رنگی که حاوی متن «Book now» می باشد، کلیک نمایید.

انتخاب گزینه نارنجی رنگ

با کلیک بر روی آیکونی که در بخش قبلی تعریف کردیم، وارد صفحه‌ای همانند تصویر فوق خواهید شد‌. در این صفحه توضیحاتی درباره روال کار دریافت وقت سفارت دانمارک در تهران داده شده است. از جمله این توضیحات می‌توان به این موارد اشاره نمود که این سفارتخانه جهت اطمینان از قصد شما برای دریافت وقت سفارت دانمارک، مبلغ 400 هزار تومانی را پس از تعیین وقت سفارت دریافت خواهد کرد. در صورتی که اطلاعات شما به درستی ثبت شده و با مدارک کامل در زمان معین شده در محل سفارت حضور یابید، این مبلغ به حساب بانکی شما عودت خواهد شد‌.

برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری دانمارک به لینک > مکان‌های دیدنی دانمارک مراجعه کنید.

همچنین، در این صفحه اشاره شده است به دلیل تقاضای زیاد برای دریافت وقت سفارت دانمارک و عدم توانایی این کارگزاری در ارائه خدمات در ساعت اداری به تمامی متقاضیان، امکان حضور در ساعات بعد از ظهر نیز میسر گردیده است. با این حال، برای حضور در این ساعات دریافت خدمات این کارگزاری نیازمند پرداخت مبلغ مازاد 40 یورویی خواهید بود. با توجه به این اطلاعات، اگر در جهت دریافت وقت سفارت دانمارک مصمم هستید، میتوانید با کلیک بر روی آیکون نارنجی رنگ book now ادامه فرآیند را دنبال نمایید.

ورود به اکانت VFS GLOBAL

اگر در بخش قبلی بر روی آیکون نارنجی رنگ کلیک کرده باشید، به صفحه ورود به پنل کاربری وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران هدایت خواهید شد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، این وب سایت از افراد ثبت نام شده میخواهد تا با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند. با این حال اگر پیش از این دارای اکانت فعال در این وبسایت نباشید، باید از طریق بخش New user نسبت به ثبت نام و ایجاد پنل کاربری اقدام نمایید.

برای آموزش رایگان رزرو وقت سفارت یونان میتوانید به صفحه > گرفتن وقت سفارت یونان مراجعه نمائید.

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

شما میتوانید در صفحه مشخص شده در تصویر فوق، نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در ایران اقدام نمایید. با وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن و پر نمودن سایر فیلدهای مربوطه و زدن گزینه Submit، بخش اولیه ثبت نام شما تکمیل می شود.

ایمیل فعالسازی

با انجام دادن صحیح مراحل قبل، وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران یک ایمیل را برای شما جهت فعالسازی حساب ارسال خواهد کرد. در اینجا شما باید به صندوق ایمیل خود مراجعه کرده و این پیام را باز کنید. ایمیل ارسال شده، ظاهری شبیه پیام فوق را خواهد داشت. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ایمیل ارسال شده دارای یک لینک است که با کلیک کردن به آن شما به صفحه ورود به پنل کاربری سایت خواهد شد.

برای آموزش رایگان رزرو وقت سفارت سوئیس میتوانید به صفحه > گرفتن وقت سفارت سوئیس مراجعه نمائید.

ورود به حساب ثبت نام شده

در اینجا شما باید ایمیل و رمز عبوری را که مشخص کرده بودید را وارد نموده و وارد پنل کاربری خود در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک شوید.

انتخاب سفارت دانمارک در تهران

برای تعیین وقت سفارت دانمارک در این وب سایت شما باید از طریق schedule appointment وارد شوید. در اینجا با پر کردن فیلدهای مربوطه، به صفحه بعدی هدایت خواهید شد.

انتخاب نفرات

در این صفحه شما باید با انتخاب Add applicant، اطلاعات هر یک از نفراتی را که در این سفر با شما همراه هستند را به صورت تک به تک وارد نمایید. با کلیک بر روی آن گزینه به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

تکمیل اطلاعات

در این صفحه شما باید تمامی اطلاعات مربوطه را به درستی تکمیل نموده و به مرحله های بعدی هدایت شوید.

انتخاب تاریخ

پس از تکمیل اطلاعات کامل برای هر یک از افراد، به صفحه تعیین تاریخ حضور شما در محل سفارت دانمارک هدایت می شوید. در اینجا شما باید از بین گزینه های سبز رنگ موجود در داخل تقویم، تاریخ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. پس از تایید تاریخ و پرداخت مبلغ ضمانتی که پیشتر اشاره کردیم، وب سایت به شما رسید مربوط به حضور شما در محل سفارت را ارائه خواهد کرد. از اینجا به بعد تنها کاری که باید انجام دهید حضور با تمامی مدارک مورد نیاز، در زمان اعلام شده در محل سفارت خواهد بود.

رسید رزرو وقت سفارت دانمارک

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک آشنا ساختیم‌. اگر فکر میکنید که بهتر است تا امور دریافت ویزای خود را به افراد کارشناس بسپارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

سوالات متداول

خیر. هدف از در محل سفارت دانمارک برای دادن مدارک و ثبت اطلاعات بیومتریک خواهد بود.

بله. جهت دریافت هر مدل از ویزای کشور دانمارک لازم است تا در محل سفارت حاضر شوید.

درخواست مشاوره رایگان

6 + 5 =

نظرات و سوالات شما

۸ دیدگاه

 1. Fariborz seif

  من از طرف برادرم دعوتنامه دارم
  آیا باید همین مراحل تقاضای ویزا رو طی کنم

  پاسخ دهید
 2. Pm

  سلام
  دندانپزشک هستم
  و letter of approval مدارک رو دریافت کرده ام چه مدت زمان دارم تا برای vfs مدرک سابمیت کنم؟
  حدود دو ماه به زمان نیاز دارم

  پاسخ دهید
 3. رها

  من اپلای پرستاری از دانمارک دریافت کردم، من هم برای دریافت ویزای کار باید همین مراحل رو که فرمودین، برای وقت سفارت طی کنم؟

  پاسخ دهید
 4. سهیل حاتمی

  من اپلای پرستاری از دانمارک دریافت کردم الان نوبت انگشت نگاری می خواهم آیا اخذ نوبت در فعایت شما است با تشکر ۰۹۱۶۶۱۵۵۰۹۹

  پاسخ دهید
 5. mahsa

  سلام وقت بخیر
  من از طریق یکی از افراد به عنوان همراه می‌خوام دانمارک برم ،زبانم‌ زیاد خوب نیست مشکلی که نداره؟
  و اینکه برای ادامه تحصیل در دانمارک به عنوان رزومه کتابی که نوشته میشه به چه طریقی میشه اقدام کرد یعنی سایت خاصی ثبت میشه ؟

  پاسخ دهید
 6. fatemeh Jamehdar

  سلام وقت بخیر,من در دانمارک زندگی میکنم و میخواستم برای مادرم دعوتنامه بفرستم که برای چند وقتی اینجا مهمان باشند و کنار من و بچه هام. اما متاسفانه سایت مربوط به وقت گرفتن سفارت کار نمیکند و امکان ورود به سایت نیست. خیلی عجیب هست که این سایت کار نمیکند.و من میخواهم هرچه زودتر برای مادرم اقدام کنم.از چه روش دیگری میتوان استفاده کرد?

  پاسخ دهید
 7. Omid nazari

  سلام، دوست عزیز شما کارگذاری جهت دریافت نوبت از سفارت را انجام می‌دهید

  پاسخ دهید
 8. Omid nazari

  سلام، شما کار گذار جهت اخذ نوبت از سفارت دانمارک رو انجام میدهید

  پاسخ دهید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *