رزرو وقت سفارت دانمارک


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۰/۱۰

 

وقت سفارت دانمارک

 

آموزش گرفتن وقت سفارت دانمارک

در این مقاله از ویزا 724، می‌خواهیم شما مخاطبین محترم را با نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک، از طریق سفارتخانه این کشور در تهران آشنا کنیم. کشور دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که اگرچه از نظر اندازه نسبتاً کشور کوچکی محسوب می شود، اما جاذبه های تفریحی و فرهنگی بسیاری دارد. این موضوع سبب شده بازدیدکنندگان بسیاری را سالانه به این کشور جذب کند. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرتی به دانمارک به لینک > مهاجرت به دانمارک مراجعه نمایید.

 

متقاضیان محترم برای سفر به کشور دانمارک، باید نسبت به دریافت ویزای شینگن کشور اقدام نمایید. این ویزا که معمولاً کوتاه مدت بوده و بین 14 تا حداکثر 90 روز خواهد بود، به دارندگان آن این اجازه را می دهد که علاوه بر کشور دانمارک، در طول این دوره به تمامی کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کنند. البته باید برنامه سفر شما به گونه ای باشد که اولین کشوری که با آن در اروپا سفر می کنید، همین کشور دانمارک باشد. در ادامه شما را با نحوه دریافت وقت سفارت این کشور آشنا خواهیم ساخت.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت دانمارک در تهران

برای دریافت وقت سفارت کشور دانمارک، کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا وارد وبسایت این سفارتخانه در کشور ایران شوید. لینک ورود به این سفارتخانه در این قسمت قرار داده شده است. از طریق لینک گذاشته شده، وارد صفحه وب سایت شوید، با صفحه‌ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

 

وبسایت سفارت خانه دانمارک

 

با توجه به توضیحات ارائه شده در این صفحه، متقاضیان دریافت وقت سفارت دانمارک باید به وبسایت کارگزاری این سفارتخانه در کشور ایران مراجعه نمایند.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت دانمارک در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://iran.um.dk/fa/moed-og-bliv


وب سایت VFS Global کارگزاری رسمی سفارت کانادا در ایران، وظیفه رسیدگی به درخواست های متقاضیان برای دریافت ویزای دانمارک را دارد. برای دریافت وقت سفارت این کشور، شما باید از طریق لینک گذاشته شده، وارد صفحه وب سایت کارگزاری سفارتخانه بشوید. صفحه اول این کارگزاری همانند تصویر زیر است.

 

رزرو وقت سفارت دانمارک

 

اگر بر روی لینک گذاشته شده کلیک کنید، اکنون شما در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران خواهید بود‌. همانطور که در تصویر فوق مشخص است، جهت دریافت وقت سفارت دانمارک باید از طریقBook an appointment وارد بخش مربوط شوید. جهت انجام این کار شما باید بر روی آیکون نارنجی رنگی که حاوی متن «Book now» می باشد، کلیک نمایید.

 

انتخاب گزینه نارنجی رنگ

 

با کلیک بر روی آیکونی که در بخش قبلی تعریف کردیم، وارد صفحه‌ای همانند تصویر فوق خواهید شد‌. در این صفحه توضیحاتی درباره روال کار دریافت وقت سفارت دانمارک در تهران داده شده است. از جمله این توضیحات می‌توان به این موارد اشاره نمود که این سفارتخانه جهت اطمینان از قصد شما برای دریافت وقت سفارت دانمارک، مبلغ 400 هزار تومانی را پس از تعیین وقت سفارت دریافت خواهد کرد. در صورتی که اطلاعات شما به درستی ثبت شده و با مدارک کامل در زمان معین شده در محل سفارت حضور یابید، این مبلغ به حساب بانکی شما عودت خواهد شد‌.

 

برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری دانمارک به لینک > مکان‌های دیدنی دانمارک مراجعه کنید.

 

همچنین، در این صفحه اشاره شده است به دلیل تقاضای زیاد برای دریافت وقت سفارت دانمارک و عدم توانایی این کارگزاری در ارائه خدمات در ساعت اداری به تمامی متقاضیان، امکان حضور در ساعات بعد از ظهر نیز میسر گردیده است. با این حال، برای حضور در این ساعات دریافت خدمات این کارگزاری نیازمند پرداخت مبلغ مازاد 40 یورویی خواهید بود. با توجه به این اطلاعات، اگر در جهت دریافت وقت سفارت دانمارک مصمم هستید، میتوانید با کلیک بر روی آیکون نارنجی رنگ book now ادامه فرآیند را دنبال نمایید.

 

ورود به اکانت VFS GLOBAL

 

اگر در بخش قبلی بر روی آیکون نارنجی رنگ کلیک کرده باشید، به صفحه ورود به پنل کاربری وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران هدایت خواهید شد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، این وب سایت از افراد ثبت نام شده میخواهد تا با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند. با این حال اگر پیش از این دارای اکانت فعال در این وبسایت نباشید، باید از طریق بخش New user نسبت به ثبت نام و ایجاد پنل کاربری اقدام نمایید.

 

برای آموزش رایگان رزرو وقت سفارت یونان میتوانید به صفحه > گرفتن وقت سفارت یونان مراجعه نمائید.

 

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

 

شما میتوانید در صفحه مشخص شده در تصویر فوق، نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در ایران اقدام نمایید. با وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن و پر نمودن سایر فیلدهای مربوطه و زدن گزینه Submit، بخش اولیه ثبت نام شما تکمیل می شود.

 

ایمیل فعالسازی

 

با انجام دادن صحیح مراحل قبل، وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران یک ایمیل را برای شما جهت فعالسازی حساب ارسال خواهد کرد. در اینجا شما باید به صندوق ایمیل خود مراجعه کرده و این پیام را باز کنید. ایمیل ارسال شده، ظاهری شبیه پیام فوق را خواهد داشت. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ایمیل ارسال شده دارای یک لینک است که با کلیک کردن به آن شما به صفحه ورود به پنل کاربری سایت خواهد شد.

 

برای آموزش رایگان رزرو وقت سفارت سوئیس میتوانید به صفحه > گرفتن وقت سفارت سوئیس مراجعه نمائید.

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

در اینجا شما باید ایمیل و رمز عبوری را که مشخص کرده بودید را وارد نموده و وارد پنل کاربری خود در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک شوید.

 

انتخاب سفارت دانمارک در تهران

 

برای تعیین وقت سفارت دانمارک در این وب سایت شما باید از طریق schedule appointment وارد شوید. در اینجا با پر کردن فیلدهای مربوطه، به صفحه بعدی هدایت خواهید شد.

 

انتخاب نفرات

 

در این صفحه شما باید با انتخاب Add applicant، اطلاعات هر یک از نفراتی را که در این سفر با شما همراه هستند را به صورت تک به تک وارد نمایید. با کلیک بر روی آن گزینه به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

 

تکمیل اطلاعات

 

در این صفحه شما باید تمامی اطلاعات مربوطه را به درستی تکمیل نموده و به مرحله های بعدی هدایت شوید.

 

انتخاب تاریخ

 

پس از تکمیل اطلاعات کامل برای هر یک از افراد، به صفحه تعیین تاریخ حضور شما در محل سفارت دانمارک هدایت می شوید. در اینجا شما باید از بین گزینه های سبز رنگ موجود در داخل تقویم، تاریخ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. پس از تایید تاریخ و پرداخت مبلغ ضمانتی که پیشتر اشاره کردیم، وب سایت به شما رسید مربوط به حضور شما در محل سفارت را ارائه خواهد کرد. از اینجا به بعد تنها کاری که باید انجام دهید حضور با تمامی مدارک مورد نیاز، در زمان اعلام شده در محل سفارت خواهد بود.

 

رسید رزرو وقت سفارت دانمارک

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک آشنا ساختیم‌. اگر فکر میکنید که بهتر است تا امور دریافت ویزای خود را به افراد کارشناس بسپارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.


سوالات متداول


1. آیا جلسه ملاقات در سفارت دانمارک با هدف مصاحبه است؟

خیر. هدف از در محل سفارت دانمارک برای دادن مدارک و ثبت اطلاعات بیومتریک خواهد بود.

2. آیا برای هر نوع ویزایی نیاز به حضور در محل سفارت خواهیم بود؟

بله. جهت دریافت هر مدل از ویزای کشور دانمارک لازم است تا در محل سفارت حاضر شوید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mahsa :

سلام وقت بخیر من از طریق یکی از افراد به عنوان همراه می‌خوام دانمارک برم ،زبانم‌ زیاد خوب نیست مشکلی که نداره؟ و اینکه برای ادامه تحصیل در دانمارک به عنوان رزومه کتابی که نوشته میشه به چه طریقی میشه اقدام کرد یعنی سایت خاصی ثبت میشه ؟

سلام 

اگر منظورتون از همراه ویزای توریستیه خیر مشکلی نیست اما اگر میخواید مهاجرت کنید، کلا مهاجرت بدون دانش زبان توصیه نمیشه.

سهیل حاتمی :

من اپلای پرستاری از دانمارک دریافت کردم الان نوبت انگشت نگاری می خواهم آیا اخذ نوبت در فعایت شما است با تشکر 09166155099

سلام

برای دانمارک فعالیتی نداریم.

رها :

من اپلای پرستاری از دانمارک دریافت کردم، من هم برای دریافت ویزای کار باید همین مراحل رو که فرمودین، برای وقت سفارت طی کنم؟

Pm :

سلام دندانپزشک هستم و letter of approval مدارک رو دریافت کرده ام چه مدت زمان دارم تا برای vfs مدرک سابمیت کنم؟ حدود دو ماه به زمان نیاز دارم

Fariborz seif :

من از طرف برادرم دعوتنامه دارم آیا باید همین مراحل تقاضای ویزا رو طی کنم

بله

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.