آموزش گام به گام تصویری رزرو وقت سفارت دانمارک


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۱/۲۵

 

وقت سفارت دانمارک

 

آموزش گرفتن وقت سفارت دانمارک

در این مقاله از ویزا 724، می‌خواهیم شما مخاطبین محترم را با نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک، از طریق سفارتخانه این کشور در تهران آشنا کنیم. کشور دانمارک یکی از کشورهای اروپایی است که اگرچه از نظر اندازه نسبتاً کشور کوچکی محسوب می شود، اما جاذبه های تفریحی و فرهنگی بسیاری دارد. این موضوع سبب شده بازدیدکنندگان بسیاری را سالانه به این کشور جذب کند. 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روش‌های مهاجرتی به دانمارک به لینک > مهاجرت به دانمارک مراجعه نمایید.

 

متقاضیان محترم برای سفر به کشور دانمارک، باید نسبت به دریافت ویزای شینگن کشور اقدام نمایید. این ویزا که معمولاً کوتاه مدت بوده و بین 14 تا حداکثر 90 روز خواهد بود، به دارندگان آن این اجازه را می دهد که علاوه بر کشور دانمارک، در طول این دوره به تمامی کشورهای حوزه شینگن نیز سفر کنند. البته باید برنامه سفر شما به گونه ای باشد که اولین کشوری که با آن در اروپا سفر می کنید، همین کشور دانمارک باشد. در ادامه شما را با نحوه دریافت وقت سفارت این کشور آشنا خواهیم ساخت.

 

آموزش تصویری گرفتن وقت سفارت دانمارک در تهران

برای دریافت وقت سفارت کشور دانمارک، کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا وارد وبسایت این سفارتخانه در کشور ایران شوید. لینک ورود به این سفارتخانه در این قسمت قرار داده شده است. از طریق لینک گذاشته شده، وارد صفحه وب سایت شوید، با صفحه‌ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد.

 

وبسایت سفارت خانه دانمارک

 

با توجه به توضیحات ارائه شده در این صفحه، متقاضیان دریافت وقت سفارت دانمارک باید به وبسایت کارگزاری این سفارتخانه در کشور ایران مراجعه نمایند.

 

برای مراجعه به کارگزاری رسمی سفارت دانمارک در ایران باید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://iran.um.dk/fa/moed-og-bliv


وب سایت VFS Global کارگزاری رسمی سفارت کانادا در ایران، وظیفه رسیدگی به درخواست های متقاضیان برای دریافت ویزای دانمارک را دارد. برای دریافت وقت سفارت این کشور، شما باید از طریق لینک گذاشته شده، وارد صفحه وب سایت کارگزاری سفارتخانه بشوید. صفحه اول این کارگزاری همانند تصویر زیر است.

 

رزرو وقت سفارت دانمارک

 

اگر بر روی لینک گذاشته شده کلیک کنید، اکنون شما در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران خواهید بود‌. همانطور که در تصویر فوق مشخص است، جهت دریافت وقت سفارت دانمارک باید از طریقBook an appointment وارد بخش مربوط شوید. جهت انجام این کار شما باید بر روی آیکون نارنجی رنگی که حاوی متن «Book now» می باشد، کلیک نمایید.

 

انتخاب گزینه نارنجی رنگ

 

با کلیک بر روی آیکونی که در بخش قبلی تعریف کردیم، وارد صفحه‌ای همانند تصویر فوق خواهید شد‌. در این صفحه توضیحاتی درباره روال کار دریافت وقت سفارت دانمارک در تهران داده شده است. از جمله این توضیحات می‌توان به این موارد اشاره نمود که این سفارتخانه جهت اطمینان از قصد شما برای دریافت وقت سفارت دانمارک، مبلغ 400 هزار تومانی را پس از تعیین وقت سفارت دریافت خواهد کرد. در صورتی که اطلاعات شما به درستی ثبت شده و با مدارک کامل در زمان معین شده در محل سفارت حضور یابید، این مبلغ به حساب بانکی شما عودت خواهد شد‌.

 

برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری دانمارک به لینک > مکان‌های دیدنی دانمارک مراجعه کنید.

 

همچنین، در این صفحه اشاره شده است به دلیل تقاضای زیاد برای دریافت وقت سفارت دانمارک و عدم توانایی این کارگزاری در ارائه خدمات در ساعت اداری به تمامی متقاضیان، امکان حضور در ساعات بعد از ظهر نیز میسر گردیده است. با این حال، برای حضور در این ساعات دریافت خدمات این کارگزاری نیازمند پرداخت مبلغ مازاد 40 یورویی خواهید بود. با توجه به این اطلاعات، اگر در جهت دریافت وقت سفارت دانمارک مصمم هستید، میتوانید با کلیک بر روی آیکون نارنجی رنگ book now ادامه فرآیند را دنبال نمایید.

 

ورود به اکانت VFS GLOBAL

 

اگر در بخش قبلی بر روی آیکون نارنجی رنگ کلیک کرده باشید، به صفحه ورود به پنل کاربری وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران هدایت خواهید شد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، این وب سایت از افراد ثبت نام شده میخواهد تا با وارد نمودن ایمیل و رمز عبور به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشند. با این حال اگر پیش از این دارای اکانت فعال در این وبسایت نباشید، باید از طریق بخش New user نسبت به ثبت نام و ایجاد پنل کاربری اقدام نمایید.

 

ثبت نام و ایجاد اکانت در VFS GLOBAL

 

شما میتوانید در صفحه مشخص شده در تصویر فوق، نسبت به ایجاد حساب کاربری جدید در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در ایران اقدام نمایید. با وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن و پر نمودن سایر فیلدهای مربوطه و زدن گزینه Submit، بخش اولیه ثبت نام شما تکمیل می شود.

 

ایمیل فعالسازی

 

با انجام دادن صحیح مراحل قبل، وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک در تهران یک ایمیل را برای شما جهت فعالسازی حساب ارسال خواهد کرد. در اینجا شما باید به صندوق ایمیل خود مراجعه کرده و این پیام را باز کنید. ایمیل ارسال شده، ظاهری شبیه پیام فوق را خواهد داشت. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ایمیل ارسال شده دارای یک لینک است که با کلیک کردن به آن شما به صفحه ورود به پنل کاربری سایت خواهد شد.

 

ورود به حساب ثبت نام شده

 

در اینجا شما باید ایمیل و رمز عبوری را که مشخص کرده بودید را وارد نموده و وارد به پنل کاربری خود در وب سایت کارگزاری سفارت دانمارک شوید.

 

انتخاب سفارت دانمارک در تهران

 

برای تعیین وقت سفارت دانمارک در این وب سایت شما باید از طریق schedule appointment وارد شوید. در اینجا با پر کردن فیلدهای مربوطه، به صفحه بعدی هدایت خواهید شد.

 

انتخاب نفرات

 

در این صفحه شما باید با انتخاب Add applicant، اطلاعات هر یک از نفراتی را که در این سفر با شما همراه هستند را به صورت تک به تک وارد نمایید. با کلیک بر روی آن گزینه به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

 

تکمیل اطلاعات

 

در این صفحه شما باید تمامی اطلاعات مربوطه را به درستی تکمیل نموده و به مرحله های بعدی هدایت شوید.

 

انتخاب تاریخ

 

پس از تکمیل اطلاعات کامل برای هر یک از افراد، به صفحه تعیین تاریخ حضور شما در محل سفارت دانمارک هدایت می شوید. در اینجا شما باید از بین گزینه های سبز رنگ موجود در داخل تقویم، تاریخ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. پس از تایید تاریخ و پرداخت مبلغ ضمانتی که پیشتر اشاره کردیم، وب سایت به شما رسید مربوط به حضور شما در محل سفارت را ارائه خواهد کرد. از اینجا به بعد تنها کاری که باید انجام دهید حضور با تمامی مدارک مورد نیاز، در زمان اعلام شده در محل سفارت خواهد بود.

 

رسید رزرو وقت سفارت دانمارک

 

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با نحوه دریافت وقت سفارت دانمارک آشنا ساختیم‌. اگر فکر میکنید که بهتر است تا امور دریافت ویزای خود را به افراد کارشناس بسپارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.


سوالات متداول


1. آیا جلسه ملاقات در سفارت دانمارک با هدف مصاحبه است؟

خیر. هدف از در محل سفارت دانمارک برای دادن مدارک و ثبت اطلاعات بیومتریک خواهد بود.

2. آیا برای هر نوع ویزایی نیاز به حضور در محل سفارت خواهیم بود؟

بله. جهت دریافت هر مدل از ویزای کشور دانمارک لازم است تا در محل سفارت حاضر شوید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز موسسه حقوقی بین المللی لیبرا (لیانا باستین راستا)، ثبت شده در ایران، کانادا و آمریکا

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز رسمی اداره مهاجرت کانادا ICCRC: R527306

- مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

02122609221 / 02122624260 02122609232 / 02122609330

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

خیابان شریعتی، پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان موسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین المللی ایران)

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 // 09961042050 

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفاتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office1 :

250Yong St Unite 2201 Toronto M5B 2l7 On Canada (Libra Liana Inc)

14168565403+ : CALL & whatsapp

CANADA Office 2 :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

 

دفتر انگلستان:

UK Office:

5St John's lane London EC1M 4BH  United Kingdom (Libra low)

Whatsapp  & call: +447586465323

 

دفتر آمریکا:

USA Office 

6336Buford St Unit 209 Orlando 32835 Florida USA (Libra Liana Co Ltd)

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی اخذ ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.