قیمت خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا با برترین فرانچایز‌ها

هرچند تعداد زیادی از متقاضیان مهاجرت به کانادا یا ساکنان فعلی این کشور، به خرید مهدکودک در کانادا یا تأسیس آن فکر نمی‌کنند اما به هر حال می‌توان آن را یک تجارت سودآور تلقی کرد. پیش از هر چیز باید خاطر نشان کرد جنس فعالیت مهدکودک و مدرسه در کانادا، قطعاً و بدون شک، تفاوت‌های چشم‌گیری با سایر کسب‌وکارها و تجارت‌ها دارد؛ از نوع برنامه‌ریزی و میزان درآمد تا شیوه جذب مشتریان. نباید فراموش کرد سروکار شما با محصلان، دانش‌آموزان و کودکان است و همین باعث ایجاد برخی تفاوت‌های خاص می‌شود. البته قطعاً پرداختن به موضوعات نرم‌افزاری و تفاوت‌های این چنینی، در دایره تمرکز یادداشت پیش رو نیست و ما صرفاً به تفاوت‌های اقتصادی و مالی تصاحب و اداره مهدکودک و مدرسه در کانادا خواهیم پرداخت. از سویی دیگر موضوعات حقوقی، اداری و قانونی اداره و خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا، مورد توجه ما نبوده و می‌توانید برای کسب اطلاع در این مورد، با ما ارتباط برقرار کنید.

آمارها و ارقام در مورد خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا

پیش از ورود به این بحث بد نیست تا دو آمار مهم در این مورد را به همراهان گوشزد کنیم.

  • 79.4 درصد مدارس خصوصی کانادا در فاز سوددهی بوده و بیلان مالی آن‌ها مثبت است.
  • میانگین درآمد مدارس خصوصی 634 هزار دلار است.

خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا

چند نکته در مورد اداره و خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا

همانطور که گفته شد، اساساً مالکیت و اداره مهدکودک و مدرسه در کانادا، تفاوت‌های چشم‌گیر و اساسی با سایر سرمایه‌گذاری‌ها و مشاغل دارد و شناخت این تفاوت‌ها الزامی است. یکی از موضوعاتی که در این حیطه اهمیت بالایی دارد، رقابت با سایر مراکز است. نباید فراموش کرد ساختار آموزش و مدرسه در کانادا، به طور همزمان هم به شکل دولتی و هم به شکل خصوصی جریان دارد. این یعنی شما در هنگام خرید مهدکودک در کانادا یا اداره یک مدرسه، باید توجه داشته باشید که بخش دولتی یک رقیب بالقوه و در عین حال بسیار قدرتمند تلقی می‌شود. در حالی که عموماً مدارس دولتی در کانادا امکانات خوبی دارند و شهریه‌ای از دانش‌آموزان دریافت نمی‌کنند، ممکن است رقابت برای یک مرکز آموزشی خصوصی بسیار سخت باشد. با این حال اما طبیعتاً آموزش خصوصی و این قسم مدرسه در کانادا نیز متقاضیان خاص خود را دارد. به هر طریق باید در نظر داشت که بخش دولتی یک رقیب جدی برای کسب‌وکار شما خواهد بود. موضوع دیگری که اهمیت زیادی دارد، الزامات اداره و خرید مهدکودک یا مدرسه در کانادا است. دولت کانادا بدون احراز شرایط خاصی، محال است به متقاضی اجازه تأسیس مدرسه در کانادا را بدهد. استانداردهای مختلفی برای این موضوع تعریف شده است؛ از متراژ کلاس‌ها، نوع و تعداد امکانات و وسایل و استخدام مدرسان و معلمان متخصص تا تعیین سقف برای تعداد کودکان و دانش‌آموزان قابل پذیرش. این محدودیت‌ها و استانداردها هر یک به نوعی باعث ایجاد سختی در پروسه خرید مهدکودک و اداره مدرسه در کانادا می‌شوند.

شرایط اخذ مجوز خرید مهد کودک و مدرسه در کانادا

فرانچایز مدرسه در کانادا؛ انتخاب‌هایی جذاب و سودآور

به هر حال اگر در مورد خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا به جمع‌بندی نهایی رسیده و تصمیم دارید این کار را انجام دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا در این مسیر از یک فرانچایز مدرسه در کانادا کمک بگیرید. در کسب‌وکارهایی که ممکن است پیشرفت و پیگیری امور با ابهامات خاصی مواجه بوده و شانس هدررفت سرمایه بالاست، استفاده از امتیاز یک فرانچایز معتبر کمک شایانی به متقاضیان خواهد کرد. در حیطه تصاحب و اداره مدرسه نیز ابهام‌های زیادی وجود داشته و شما به راهنمایی‌ها و مشاوره‌های مداوم دارید. سوای این جنبه مثبت خرید فرانچایز مدرسه در کانادا، در نظر داشته باشید که با استفاده از شهرت بالای این فرانچایزها و همچنین تجربه آن‌ها، شانس خود برای جذب بیشتر دانش‌آموزان و کودکان را بالا برده و با سرعت بیشتری می‌توانید مسیر پیشرفت اقتصادی را طی کنید. پس با این وجود بر آن شدیم تا برترین فرانچایزهای مهدکودک و مدرسه در کانادا را به شما پیشنهاد کنیم.

فرانچایز مدرسه CEFA Early Learnings در کانادا

فرانچایز (CEFA Early Learnings)؛ انتخابی هوشمندانه برای فرانچایز مدرسه در کانادا

(CEFA Early Learnings)، یک برند پیشرو در حیطه مدرسه در کانادا محسوب شده که دایره خدمات بسیار گسترده‌ای دارد. این فرانچایز مدرسه، اصل تمرکز خود را بر مقطع مهدکودک متمرکز ساخته و اگر قصد خرید مهدکودک در کانادا را دارید، یک گزینه ایده‌آل است. خود فرانچایز آموزش‌های مورد نیاز برای مدرس‌ها و معلمان مناسب برای کودکان 1 تا 5 سال را ارائه کرده و جدیدترین متدهای آموزش کودکان را در کانادا به کار بسته است. کودکان در این مهدکودک‌ها، همزمان، هم در بعد علمی و هم در ابعاد اجتماعی و جسمی، رشد خواهند یافت. برگ برنده این فرانچایز مدرسه در کانادا را می‌توان گستردگی دایره آموزش‌ها دانسته و مطابق آنچه ادعا می‌کند کودکان را از همه جوانب برای رفتن به مدرسه آماده می‌کند. (CEFA) صرفاً یک مهدکودک برای نگهداری نیست و آموزش در آن جریان دارد. این فرانچایز مدرسه در کانادا، کار خود را از سال 2003 در این حیطه آغاز کرده و اکنون 26 شعبه در سراسر کانادا دارد. نیاز به ذکر است که برای خرید امتیاز آن به 900 هزار دلار سرمایه نیز است و همچنین 6 درصد از درآمد سالانه تحت عنوان درصد وفاداری باید به صاحبان فرانچایز پرداخت شود.

فرانچایز (KUMON)؛ سابقه‌ای به بلندای نیم‌قرن

(KUMON) ریشه‌ای تاریخی و عمیق در سیستم آموزش خصوصی کشور کانادا دارد؛ این فرانچایز از سال 1958 شروع به کار کرده است. اکنون با گذشت بیش از 60 سال از آغاز به کار، بیش از 22 هزار شعبه در سراسر آمریکای شمالی دارد! با وجود این اعداد و ارقام هیچکس نمی‌تواند منکر موفقیت و تجربه بالای آن باشد. این مهدکودک و مدرسه، بخش مهمی از خدمات خود را به فعالیت‌های فوق برنامه اختصاص داده و همین باعث شده تا حتی بسیاری از دانش‌آموزان و کودکانی که در مدارس دولتی کانادا تحصیل می‌کنند، پس از اتمام ساعات آموزشی به مراکز آموزشی (KUMON) مراجعه و از آموزش‌ها و مراقبت‌های آن بهره‌مند شوند. این فرانچایز مدرسه در کانادا موفقیت خود را مدیون سخت‌گیری در اعطای شعبه و نظارت مستمر بر شعبه‌های مختلف است. سرمایه اولیه لازم برای کسب امتیاز آن از 60 هزار دلار آغاز شده و بسته به محل قرارگیری، وسعت و امکانات مدرسه شما، ممکن است تا 1 میلیون دلار نیز افزایش یابد.

فرانچایز مدرسه oxford learning در کانادا

فرانچایز (OXFORD Learning)؛ شهرت جهانی در امر آموزش

نیازی به توضیح در مورد عظمت، شهرت و سابقه درخشان برند آکسفورد در سراسر جهان نیست؛ کمتر کسی در جهان با این برند و جایگاه عالی آن در آموزش آشنا نیست. در چند دهه اخیر (OXFORD Learning) به عنوان نمایندگی بخش آمریکای شمالی آن، توانسته به پیشرفت قابل توجهی در فضای آموزشی آمریکا و کانادا دست یافته و در حال حاضر 157 مدرسه خصوصی در سراسر کانادا دارد. این فرانچایز مدرسه در کانادا، حداقل سرمایه مورد نیاز برای گرفتن امتیاز را 105 هزار دلار اعلام کرده است؛ این رقم بسته به شرایط مدرسه شما متغیر است و ممکن است تا 1.2 میلیون دلار افزایش یابد. در کنار این 10 درصد از درآمد سالانه به عنوان حق وفاداری باید به صاحبان فرانچایز پرداخت شود.

فرانچایز مدرسه inspiration learning center در کانادا

فرانچایز (Inspiration Learning Center)؛ یکی از منتخبان (FCA)

این فرانچایز مدرسه در کانادا، کار خود را از سال 2003 آغاز کرده و در سال 2009 موفق شده تا اولین شعبه خود را افتتاح کند. از سال 2009 تا به امروز 10 مدرسه مختلف با این فرانچایز مشغول به کار شده‌اند. این در حالی است که در کنار فرانچایز‌های اعطا شده به مدارس، خود صاحبان فرانچایز چندین پردیس آموزشی در خارج از کانادا، کمپ یادگیری دور از خانه و همچنین مراکز تفریحی-آموزشی ویژه را در تملک خود دارند. دانش‌آموزان شعب مختلف بسته به هماهنگی مدیر هر مدرسه امکان استفاده از این امکانات را خواهند یافت. (Inspiration Learning Center) در سال 2019 نیز از سوی (FCA) به عنوان یکی از فرانچایزهای موفق کانادا انتخاب شد. سرمایه اولیه برای جذب امتیاز آن از 120 هزار دلار آغاز شده و همچنین 10 درصد از درآمد سالانه باید در قالب درصد وفاداری به صاحبان فرانچایز پرداخت شود.

فرانچایز (ABRAKADOODLE)؛ از 20 ماهگی تا 14 سالگی

(ABRAKADOODLE) یکی از پیشرفته‌ترین نوع از انواع فرانچایز مدرسه در کانادا است که در مدت زمان کوتاهی توانسته به یک شهرت قابل توجه در سطح کشور دست یابد. امروزه شاهد فعالیت 371 مدرسه با این برند هستیم. (ABRAKADOODLE) متدهای آموزشی جدیدی را برای یادگیری کودکان ابداع کرده و خود اقدام به تربیت مدرسان و معلمان ویژه دروس مختلف می‌کند. مدارس خصوص این فرانچایز مدرسه در کانادا، خدمات گسترده‌ای برای کودکان 20 ماهه تا 14 ساله دارند! حداقل سرمایه اولیه مورد نیاز برای خرید امتیاز آن 300 هزار دلار بوده و حق وفاداری آن تنها 5 درصد در سال است.

فرانچایز مدرسه club scientific در کانادا

فرانچایز (Club Scientific)؛ یادگیری علمی از کودکی

(Club Scientific) خاص برای آموزش کودکان است؛ تعداد شعب آن در سراسر کشور بیش از 7 شعبه نیست اما با این حال شهرت زیادی دارد. این مرکز آموزشی برای داشتن متدهای پیشرفته و خلاقانه در ایجاد ارتباط با کودکان زبانزد بوده و همین به درآمد بالای آن کمک کرده است. این فرانچایز مدرسه در کانادا، تمام مقاطع تحصیلی از مهدکودک تا دبیرستان را پوشش داده و از این حیث نیز در نوع خود نسبت به سایرین متمایز است. حداقل سرمایه مورد نیاز برای کسب امتیاز آن 50 هزار دلار بوده و بسته به شرایط ممکن است تا 500 هزار دلار نیز بالا برود. مبلغ وفاداری آن، 8 درصد از درآمد سالانه مرکز آموزشی است.

بررسی مزایای خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا

البته که خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا یک سری مزایای خاص را در خود جای داده است. هر کدام از این مزایا باعث می شوند تا دنبال کردن روند خرید به مسئله ای مهم و کلیدی تبدیل شود. اولین مزیت دنبال کردن این پروسه مربوط به سود است.

مراکز تحصیلی در کشور هایی همچون کانادا سود زیادی را برای مالک به همراه دارند. جدا از این مسئله، شما خیلی راحت می توانید شناخته شوید. با خرید یک فرانچایز مربوط به مدرسه یا مهد کودک، شما خیلی راحت از نام های شناخته شده در کشور کانادا استفاده می کنید تا به سود مطلوبی دسترسی پیدا کنید. همه این موارد باعث شده اند تا اهمیت خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا افزایش پیدا کند.

به خاطر داشته باشید که با خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا، شما می توانید وارد یک بازار فوق العاده شوید. پس دیگر مورد از مزایای خرید مدرسه در کانادا، مربوط به بازار کار است. بازاری که اگر عملکرد مطلوبی در آن داشته باشید، شهرت و سود زیادی را در اختیارتان قرار می دهد. پس اگر شما هم به دنبال سرمایه گذاری در کشور کانادا هستید بهتر است که از امروز به خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا فکر کنید.

خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا

بررسی معایب خرید مهدکودک در کانادا

البته که خرید مهدکودک و مدرسه در کانادا یک سری معایب خاص را نیز در خود جای داده است. برخی از این معایب باعث شده اند تا کاربران برای خرید مهدکودک و مدرسه با مشکل مواجه شوند. نیاز به داشتن سرمایه زیاد اولین عیب این پروسه به حساب می آید.

به صورت کلی، برای خرید مدرسه در کشور کانادا شما باید سرمایه زیادی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید هزینه های اولیه مدرسه را تامین کنید. جدا از این مسئله، این پروسه به مجوز ها و تاییدیه های زیادی نیاز دارد. تاییدیه هایی که شاید دریافت آنها کار راحتی نباشد.

درخواست مشاوره رایگان

11 + 14 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *