تبدیل ویزای موقت به ویزای کار کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۰۶/۱۸

با توجه به خبری که از سوی وزارت مهاجرت کانادا در سال 2023 اعلام شد، تمامی ایرانیانی که با ویزای موقت، موفق به ورود به کانادا از تاریخ 1 مارچ 2023 تا 28 فوریه 2024 شوند، یا در خاک کانادا با ویزای موقت، حضور داشته باشند ، می تواننددرخواست ویزای کار باز داشته باشند و مسیر را برای دريافت اقامت دائم کانادا هموار کنند.

می توانید ویزاهای موفق کلاینت های ما را که اخیرا دریافت شده، در انتهای صفحه مشاهده بفرمایید.

نکته: امکان درخواست تبدیل ویزا در خارج از خاک کانادا وجود ندارد، یعنی اول باید موفق به دریافت ویزای توریستی یا تحصیلی شوید که بتوانید در خاک کانادا به ویزای کار تبدیل کنید.

لازم به ذکر است که مشخص نیست این شرایط تا چه تعدادی ظرفیت دارد، پس به شدت توصیه می شود اگر شرایطش را دارید هرچه سریعتر اقدام کنید و در صورت تمایل با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید که بتوانید از خدمات تخصصی ما در زمینه ویزا و مهاجرت به کانادا بهره مند شوید.

 

ویدئو 1: توضیحات این خبر از زبان مشاور و وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا

 

تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار در کانادا:

* نکته: خدمات ویزای توریستی کانادا در ویزا724 به سه شکل ارائه می شود؛ برای اطلاع از هزینه ها و شرایط آن می توانید به لینک > هزینه ویزای توریستی کانادا مراجعه نمایید.

اگر هم نمی‌خواهید برای تخصص ما هزینه کنید و به دنبال آموزش رایگان هستید که مراحل را خودتان طی کنید، به صفحه ویزای توریستی کانادا مراجعه نمایید. 

 

ویدئو 2: روند پرونده های تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کار

 

مراحل تبديل ویزای توریستی کانادا به ویزای کار:

1. برای پایین آوردن احتمال ریجکتی ویزای توریستی کانادا به تاریخچه سفر قوی نیاز دارید.

اگر در دو سال گذشته تاریخچه سفر قوی ندارید، در ابتدا با یک تور گروهی شما رو به سفر شنگن یا ژاپن می فرستیم. اگر هم در دو سال گذشته تاریخچه سفر قوی به کشورهای شنگن، استرالیا، انگلستان، آمریکا، ژاپن داشته اید، به این سفر نیازی نیست.

2. پس از بازگشت از سفر، برای ویزای توریستی کانادا اقوام می کنیم (ترجیحا توصیه می‌شود برای کل اعضای خانواده درخواست ویزای توریستی کانادا ثبت نشود و فقط فردی که شانس بالاتری برای پیدا کردن کار در کانادا دارد، اقدام کند)

3. پس از ورود به خاک کانادا درخواست ویزای کار باز کانادا ثبت می کنيم.

4. پس از تایید ویزای کار کانادا برای نفر اصلی، برای دیگر اعضای خانواده (در صورتی که در کشور مبدا مانده باشند) درخواست ویزای کانادا ثبت می‌شود.

نکته: امکان درخواست ویزای کار برای همسر،  زمانی ممکن است که حداقل 2 ماه در کانادا مشغول به کار شده باشید، اما می‌توانیم برای همسر هم ویزای توریستی کانادا درخواست کنید و پس از ورود به خاک کانادا درخواست ویزای کار باز.

 

ویدئو 3: نکات مهم برای افزایش شانس ویزای توریستی کانادا

 

 

برای بررسی شرایط حتما با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید 

در نشست خبری ای که راجع به این موضوع بود به موارد ذیل عنوان شد.

- تمام پرونده های ایرانی ها طبق اعلام وزیر مهاجرت با اولویت بررسی می شود. بنابراین انتظار می رود صدور ویزای توریستی کانادا تسهیل تر شده و تبدیل ویزای توریستی به کاری برای متقاضیان ایرانی راحت تر انجام شود.

- نکته دیگری که به آن اشاره شد این است که هیچ محدودیتی در ثبت نام ایرانیان اعلام نشده و هر شخصی می تواند درخواست کننده این امتیازات اداره مهاجرت باشد به شرطی که با ویزای موقت معتبر بتواند در کانادا حضور داشته باشد.

- حتی اگر کسانی که ویزای کانادا ندارند، با درخواست ویزای توریستی آنها موافقت شود، می توانند با ورود به کانادا برای ویزای کار باز ثبت نام کنند.

- افرادی که در حال حاضر در داخل کانادا ویزیتور هستند امکان درخواست برای اجازه کار باز دارند، یعنی می توانند ویزای توریستی خود را تبدیل به ویزای کار کنند.

- افرادی که ویزیتور هستند و تمایل دارند که برای ویزای تحصیلی اقدام کنند، دیگر نیازی به گذراندن دوره های پیش نیاز ندارند و می توانند به راحتی از داخل کانادا درخواست ویزای تحصیلی بدهند بدون اینکه پیش نیازی بگذرانند.

ایرانیانی که ویزای تحصیلی کانادا دارند می‌توانند آن را به ویزای کار باز تبدیل کنند.

- افرادی که در کانادا هستند و inadmissible یعنی غیر قابل پذیرش هستند، می توانند برای ویزای temporary resident permit (اقامت موقت) اقدام کنند.

- مورد مهم دیگر افرادی هستند که نزدیک اتمام مجوز کار پس از فارغ التحصیلیشان هستند، این افراد می توانند درخواست Open Work Permit (ویزای کار باز) بدهند و اجازه کارشان را تمدید کنند.

 علاوه بر موارد بالا، دولت کانادا هزینه های پردازش پرونده برای تمدید اقامت موقت ایرانیان داخل کانادا را حذف کرده و همچنین از هزینه های گذرنامه برای شهروندان و Travel Document برای افراد مقیم دائم کانادا که در ایران هستند هم چشم پوشی کرده است.

 

ویزای کار باز کانادا (open  work permit)

ویزای کار باز کانادا فقط در موارد خاص صادر می شود که با توجه به این خبر این امتیاز فقط به صورت موقت برای شهروندان ایرانی در نظر گرفته شده که بتوانند ویزای توریستی را به ویزای کار باز کانادا تبدیل کنند.

برای درخواست این نوع ویزا هیچ نیازی به مدرک زبان نیست، تحصیلات شما مهم نیست، سن شما مهم نیست و حتی سوابق شغلی شما مهم نیست (مدارک ارائه می شود اما محدودیتی اعلام نشده است).

برای درخواست این نوع ویزای کار کانادا که مختص ایرانیان است نیازیه به جاب افر و LMIA هم ندارید.

تبدیل ویزای توریستی کانادا به ویزای کار کانادا یک اصطلاح است، پس از ورود به کانادا با ویزای توریستی می توانیم درخواست ویزای کار باز داشته باشیم. یا اگر با ویزای موقت در کانادا هستید می توانیم طبق این خبر از اول مارچ برای ویزای کار باز کانادا اقدام کنیم.

 

مراحل ثبت نام در این طرح :

1. در ابتدا باید شرایط شما توسط کارشناسان ویزا724 برای شانس دریافت ویزای توریستی کانادا بررسی شود. بنابراین می توانید با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید.

2. پس از تایید شرایط دو قرارداد توریستی و ویزای کار باز برای شما تنظیم شده و ارسال می گردد.

3. طبق قانون اداره مهاجرت پس از دریافت ویزای توریستی کانادا، در خاک کانادا می توانیم ویزای کار باز درخواست کنیم.

 

حداقل شرایط ثبت نام ویزای توریستی به ویزای کار:

- تمکن مالی نقدی: (موارد زیر  به صورت تجربی از سوی تیم ما توصیه می شود).

تمکن مالی شما هر چقدر بالاتر باشد و برای آن توجيه داشته باشید، می تواند در شانس ویزا تاثیر گذار باشد.

15 هزار دلار کانادا برای یک نفر.

حداقل 20 هزار دلار برای خانواده تا 3 نفر.

حداقل 30 هزار دلار برای خانواده تا 5 نفر.

حداقل 40 هزار دلار برای خانواده تا 7 نفر.

حداقل 50 هزار دلار برای خانوده 7 نفر به بالا.

- مدارک شغلی معتبر

- مدارک هویتی معتبر

 

نتایج اعتماد به ما:

تصاویر بیش از 40 ویزای موفق کانادا که اخیرا توسط ویزا724 دریافت شده:

 

ویزای موفق کانادا 1 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 2 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 3 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 4 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 5 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 6 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 7 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 8 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 9 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 10 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 11 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 12 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 13 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 14 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 15 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 16 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 17 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 18 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 19 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 20 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 21 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 22 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 23 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 24 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 25 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 26 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 27 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 28 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 29 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 30 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 31 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 32 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 33 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 34 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 35 - ویزا 724

 

ویزای موفق کانادا 36 - ویزا 724

 

اگر قصد دارید خودتان درخواست کننده ویزای توریستی باشد و تمایل ندارید بابت تخصص هزینه کنید، می توانید از آموزش رایگان ما استفاده کرده و صفحه > مراحل ویزای توریستی کانادا را مطالعه بفرمایید

 

مطالب مرتبط:

وقت سفارت کانادا در ترکیه

 


سوالات متداول


آیا این مسیر برای رسیدن به کانادا قانونی ست

بله تمامی خدماتی که در ویزا724 دریافت می کنید توسط شرکتهای قانونی در کشور مبدا و مقصد انجام می شود. برای مشاهده مجوزهای ما میتوانید صفحه درباره ما را مطالعه بفرمایی.

ویزای توریستی چطور به ویزای کار تبدیل می شه؟

طبق اعلام اداره مهاجرت کانادا تمامی شهروندان ایرانی که دارای ویزای توریستی هستند می توانند در خاک کانادا درخواست ویزای کار باز کانادا ثبت کنند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mohammad :

سلام بنده دانشجو هستم 22ساله،آیا من هم میتوانم از این طریق بروم؟ مدرک زبان لازم دارد؟ و شغل میتوان هر کاری باشد یا کار های بخصوصی هست؟

با سلام و احترام

برای انتخاب صحيح راه مهاجرت به اطلاعات زیادی درباره شما نیاز داریم، بنابراین برای تکمیل فرم ارزیابی رایگان، به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

Visa724.com/Forms

پروانه چناری :

با سلام سوال من اینه که من ویزای توریست دارم در ایران هستم وقتی به کانادا رفتم این درخواست را در چه سایت باید ثبت کرد وچه مدارکی لازم هست واینکه بعد از دریافت open work permit هم باید کامل در کانادا باشم وسه سال اونجا باشم و اینکه کار رسمی آنلاین مورد قبول اداره مهاجرت هست؟ کار رسمی منظورم کار آنلاینی که درامد اعلام میشود و مالیات پرداخت میکند. باتشکر

با سلام

تا زمان تبدیل باید در خاک کانادا باشید بعد میتوانید به ایران بیایید و دوباره به کانادا بروید.برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه تماس باما مراجعه نمائید.

محمد حیدری :

با سلام.اگر من با توریستی اقدام و owp بگیرم و بعد فرزندم با روش تحصیلی به کانادا بیاد، آیا هزینه های دانشگاهش با توجه به اینکه من owp دارم کمتر نمیشه یا تخفیف بخوره؟

سلام و احترام

اگر مشغول به کار شوید هزینه تحصیل فرزندتان رایگان میشود.

روزبه :

سلام، اگر با ویزای توریستی وارد کانادا بشوم و سپس برای ویزای کاری open work permit اقدام کنم و این ویزا را دریافت کنم آیا ویزای توریستی باطل میگردد یا هر دو ویزا همزمان معتبر و فعال خواهند بود؟

با سلام

خیر باطل نمیگردد.

لیلا :

سلام در صورت ورود به کانادا با ویزای توریستی و تبدیل آ ن به ویزای کار و دریافت ویزای کار میتوان از مزایای تحصیل رایگان فرزند استفاده کرد؟ یا حتما باید کار هم پیدا کنیم و مالیات هم پرداخت کنیم و بعد هزینه مدرسه رایگان خواهد بود؟

باسلام

بله حتما باید کار پیدا کنید تا هزینه فرزند رایگان شود.

الی :

آیا می توان بعد از اپلای برای ویزای کار از داخل کانادا و قبل از دریافت ویزای کار به ایران سفر کرد؟ یا تمام مدت باید در کانادا منتظر ماند؟ آیا این ویزای کار شانس گرفتن بیمه درمانی را به فرد دارای ویزای کار کی دهد؟

با درود 

توصیه می شود خاک کانادا ترک نکنید

 از شروع فعالیت کاری بیمه خواهید شد.

 

hamid :

من چهار روز هست با ویزای تحصیلی به ونکوور وارد شدم . قصد تبدیل ویزا تحصیلی به ویزای کار رو دارم . لطفن راهنمایی بفرمایید.

با درود 

با شماره های پیشتیبانی ما در دفاتر کانادا می توانید در تماس باشید یا با شماره های واتساپ ما در ارتباط باشید.

S.gh :

با سلام و وقت بخیر من تهران هستم و ویزای توریستی دارم. اما هنوز به کانادا سفر نکرده ام. برای ماهه آینده عازم کانادا هستم وقصد تغییر ویزا به ویرای کار را دارم. سئوال بنده این است. آیا بعد از اقدام به تغییر ویزای توریستی به ورک پرمیت، تا انجام پروسه، امکان برگشت به ایران را دارم، یا باید در زمان انتطار در خاک کانادا بمانم؟

با درود 

توصیه می شود در کانادا بمانید.

امیر22224324335 :

باسلام، بنده میخواستم بدونم اگر من خودم دسامبر 2023 به کانادا برسونم و از اونجا درخواست open work-permit بدم اگه مهلت تموم بشه من دیگه قادر به دریافت ویزا نیستم؟ یا درخواست من ثبت شده و حتی بعد از اتمام مهلت تعیین شده بنده قادر به گرفتن ویزا هستم، لطفا اطلاع دهید ببخشید که طولانی شد.

با درود 

اگر تا قبل از اتمام تاریخ اعلام شده درخواست شما ثبت شود؛ مشکلی نیست.

امیر هوشنگ یزدانی :

با سلام و احترام 1. با فرض داشتن ویزای توریستی ، هزینه دریافت ویزای کار چه قدر می باشد؟ 2.با داشتن ویزای توریستی امکان خرید بیزینس وجود دارد یا اول باید ویزای کار داشته باشیم؟ 3. باید بلیط رفت و برگشت گرفت یا رفت کافی است؟ 4. در زمان ورود به کانادا ، مصاحبه وجود دارد؟ با تشکر

با درود 

اگر توسط خودتان کل پروسه انجام شود تبدیل ویزا رایگان است. اگر توسط تیم ما انجام شود می توانید با شماره های پشتیبانی ما در تماس باشید. 

بله امکان خرید بیزینس وجود دارد.

بلیط رفت و برگشت.

ممکن است مصاحبه شوید.

 

Mahdi :

سلام سفر به ترکیه و ارمنستان هم می‌تونه یک سابقه سفر تاثیر گذار محسوب بشه؟ و اینکه اگه اینکه شغلمون زیاد خوب نباشه و جنرال باشه و تخصصی نباشه تاثیر منفی داره ؟

با درود 

متاسفانه خیر تاثیر چندانی ندارد. بله وابستگی شغلی یک گزینه بسیار تاثیرگذار است.

وحید :

با سلام. بنده به صورت توریست در کانادا هستم به مدت یک ماه و قصد برگشت به ایران دارم. اگر درخواست ویزای کار بدهم و فرض که قبول بشود وقتی برگردم و دوباره بخوام بیام برام مشکلی پیش نمیاد. و اگر ویزای کار رو بگیرم ولی کار نکنم (بر فرض که کار پیدا نکردم) دفعه بعد که بخوام ویزای مولتی بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

مصطفی :

1= برای اقدام به اخذ ویزای کار در داخل خاک کانادا چه مدارکی احتیاج است و آیا راسا توسط متقاضی ( بدون وکیل یا موسسه مهاجرتی ) میسر هست ؟ 2= چه مدت زمان (حدودا ) طول میکشد تا جواب ورک پرمیت بیاید 3= هزینه اپلای ورک پرمیت در حالت راسا توسط متقاضی و یا توسط موسسه چقدر است ؟ 4= اگر متقاضی دارای فرزند محصل باشد در خلال کار وی در کانادا (البته با ورک پرمیت ) فرزند او باید با هزینه خود متقاضی تحصیل کند یا تحصیل رایگان خواهد داشت ؟

با درود 

بله خودتان می توانید اقدام کنید. برای کاریابی هم می توانید به سایت های کاریابی رایگان مانند لینکدین مراجعه کنید. بله شما ویزای کار دریافت کنید فرزند شما که زیر 18 سال باشد می تواند در مدارس دولتی کانادا به صورت رایگان تحصیل کند.

Reza :

با درود و سپاس با دریافت ویزای توریستی کانادا با شرایط جدید برای ایرانیان آیا پس از 6 ماه نیاز به خروج از کانادا هست یا می توان 3 سال بدون خروج اقامت داشت؟ اگر نیاز به خروج است میتوان بلافاصله بازگشت و یا فاصله زمانی نیاز است؟ و همچنین پس از دریافت اوپن ورک پرمیت با ویزای توریستی و یافتن کار شرایط چگونه است؟ آیا در این شرایط می توان 3 سال را بدون خروج از کانادا اقامت داشت؟

با درود 

اگر موفق به دریافت ویزای کار شوید نیازی به خروج نیست. باید یافتن کار باید واجد شرایط یک برنامه اقامتی کانادا شوید که بتوانید مهاجرت کنید. به طور مثال کسب امتیازات لازمه در برنامه تجربه کار کانادایی.

Mahnaz :

من برادرم اقامت کانادا دارد.من 28 سالمه اینجا مشغول کار هستم و بیمه دارم.سابقه ویزای شنگن ندارم.البته بیشتر از ده سال پیش به مدت یکسال انگلیس بودم.اون موقع 14 ساله بودم .میتونم درخواست ویزای توریستی بکنم؟

با  درود 

توصیه می شه شنگن جدید بگیرید.

حسن نادعلیان :

با درود و احترام بنده و خانومم ویزای توریستی داریم تا پنج سال بعد و برای تبدیل به owp بعد از،ورخواست انلاین حتما باید تا نتیجه در خاک کانادا بمانیم یا نه ؟ در حال حاضر منزل دخترمون که تازه فارغ التحصیل شدند هستیم و حداکثر سه هفته بعد بر میگردیم امکان این هست فقط،درخواست بدیم و برگردیم ایران و دوباره‌ بیاییم؟

با درود 

باید تا زمان دریافت OWP در خاک کانادا بمانید.

fakharian mohammad :

با سلام بعد از موفق شدن تبدیل ویزای توریستی به وورک پرمیت آیا میتوانم برای همسر و فرزندانم هم در خواست ویزا کنم ؟ چه مدت بعد از گرفتن وورکپرمیت میتوان برای خانواده اقدام کرد ؟ با داشتن ویزای وورک پزمیت آیا فرزندان میتوانند از مزایای تحصیل در کانادا بهره مند شوند / آیا با داشتن وورک پرمیت میتوان از مزایای بیمه هم استفاده کرد؟ ممنون

fakharian mohammad :

با سلام من اگر بعد از ورود تقاضای وورک پرمیت بدم و اگر موفق شدم چه مدت بعد میتوانم برای خانواده ام اقدام کنم ؟ فرزندان و همسر را چطور میتونم براشون ویزا بگیرم ؟ چه راهکار هایی هست ؟ ممنونم

با درود 

در ابتدا می توانید برای آنها هم ویزای توریستی درخواست دهید و یا مشغول به کار رسمی شده، دو ماه حقوق دریافت کنید و برای همسرتان درخواست ویزای کار کانادا ثبت کنیم.

Ali :

سلام و عرض ادب من ویزای توریستی دارم سوالم اینه اگر کانادا بیام و برایم برای ویزای کار اقدام کنید چه مدت طول می کشه و با داشتن ویزای کار حداکثر برای چه مدت می تونم بیام ایران و برگردم چون من الان با خونواده ایرانم. سپاس فراوان

Hooman :

درود. خواستم بپرسم شخصی که تغیر ویزا رو میدهد حتما باید مشغول به کار شود تا بتواند برای بقیه اعضای خانواده که نیامدند درخواست ویزا کند؟ آیا به همسر که به هنوان همراه اضافه میشود هم ورک پرمیت داده میشود؟ سپاس

با درود 

چیزی به نام ویزای همراه نداریم، یا باید برای همسر درخواست ویزای توریستی ثبت شود یا باید بعد از دریافت دو ماه حقوق بتوانید برای همسر هم درخواست ویزای کار ثبت کنید.

سها امامی :

باسلام و احترام من مدرک تخصص روانپزشکی دارم آیا بعداز گرفتن ویزا توریستی و تبدیل آن به ویزای کار ،شغلی در زمینه mental health وجود دارد؟

با درود 

ممکن است به عنوان دستیار بتوانید کار پیدا کنید.

معصومه حسین پور :

باسلام بنده ویزای توریستی دارم با اعتبار تا اول تیرماه . آیا می توان پس از درخواست ویزای کاری در کانادا از آنجا خارج شد ؟ یا باید تا صدور ویزای کاری در خاک کانادا بود؟؟

با درود 

تا زمان صدور ویزای کار در کانادا بمانید.

سعید :

اگر با ویزای توریستی وارد کانادا بشم و با ویزا کار باز موافقت بشه ، چطوری و چه مدت طول میکشه که همسر و فرزندم هم به کانادا بیایند ؟

با درود 

درخواست تبدیل ویزا به صورت آنلاین ثبت می شود اما به صورت دقیق مشخص نیست که چه زمانی صادر می شود.

مریم صدیقی :

سلام وقت بخیر من همسرم 7 اردیبهشت ویزای توریستی تموم میشه الان تو خاک کانادا هستش و اقدام به تبدیل ویزای توریستی به کاری کرده ولی الان ده روز گذشته و جوابی نیومده میتونه میتونه 5 اردیبهشت ایران برگرده و منتظر دریافت جواب باشه ؟

با درود 

تا دریافت پاسخ ویزای ورک پرمیت، خاک کانادا را ترک نکنند.

مریم کریمی :

آیا اگر با ویزای توریستی وارد کانادا بشویم درخواست ویزای کار باز را باید از افسر مرزی کنیم تا همانجا مهر مجوز را بزند

با درود 

به صورت آنلاین ثبت می شود.

سعید محمدی :

با سلام برادرم ویزای موقت تحصیلی کانادا دارد و در حال حاضر در حال تحصیل در کاناداست. آیا میتواند برای من دعوت نامه بفرستد؟ آیا تمکن مالی برای تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار لازم است؟ آیا در صورت دریافت ویزای اپن ورک میتوانم در حوزه ی تخصص خودم آمار زیستی کار کنم؟

با درود 

خود ایشان تایپ ویزای موقت دارند و نمیتوانند دعوتنامه بدهند.

تمکن مالی برای دریافت ویزای توریستی الزامی ست.

اگر کار پیدا کنید، بله.

فرهاد :

آیا تبدیل ویزای توریستی به ویزای کار برای افرادی که الان اقدام به ویزای توریستی میکنن هم امکانپذیر می باشد؟

اگر تا تاریخ 28 فوریه با ویزای توریستی موافقت شود و در کانادا حضور داشته باشبد، بله

Britta :

سلام‌خسته نباشین من برادرم ویزای توریستی کانادا دارن همراه همسر و فرزندش قصد سفر به کانادا داره و‌میخوان از این قانون تمدید ویزا استفاده کنن و ویزای توریستی شونو به ویزای کار تبدیل کنن میخواستم بدونم چه مدارکی باید همراه داشته باشن یا از ایران با خودشون بیارن؟ ممنون

نیازی به آوردن مدارک نیست، مدارک را آنلاین ثبت می کنیم.

Ahmad :

سلام برادر بنده سیتی زن کانادا است. لیکن در حال حاضر ساکن کانادا نبوده و در آمریکا سکونت دارد. آیا ایشان میتواند دعوت نامه برای ویزای ویزیتوری برای من بفرستد؟؟

با درود 

خیر

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس با شماره ثبت: 461992)

- مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد)

- مجوز دفتر فعال تجاری، مسافرتی در امارات (دبی)

- مجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.