آشنایی با دانشگاه مونت سنت وینسنت

معرفی دانشگاه مونت سنت وینسنت

دستگاه مونت سنت وینسنت یکی از برترین دانشگاه های کانادا است که در سال 1873 به عنوان یک موسسه آموزش عالی دولتی تاسیس شده است. این دانشگاه که توسط دپارتمان آموزش عالی ایالت نوا اسکوشیا به رسمیت شناخته شده است، همه ساله میزبان 5 تا 6 هزار دانشجوی داخلی و بین المللی است. در این دانشگاه امکان تحصیل در رشته های مختلف و در مقاطع تحصیلی کاردانی تا دکتری تخصصی وجود دارد. اگر تمایل به تحصیل در دانشگاه های برتر کانادا را دارید، مطالعه این مقاله از ویزا 724 را به شما که درباره شرایط تحصیل در این دانشگاه است، پیشنهاد می کنیم.

برای دریافت اطلاعات کامل روش‌های مهاجرتی کانادا به لینک > مهاجرت به کانادا مراجعه نمایید.

دانشکده های مختلف مونت سنت وینسنت

دانشگاه مونت سنت وینسنت در پردیس اصلی خود دارای 5 دانشکده مختلف است که آموزش دانشجویان در رشته های مختلف می پردازند اسامی این دانشکده ها به شرح زیر است.

• دانشکده هنر

• دانشکده علوم

• دانشکده مطالعات حرفه ای

• دانشکده تعلیم و تربیت

• دانشکده تحصیلات تکمیلی

برای آشنایی با دانشگاه‌های برتر کانادا می‌توانید به لینک > دانشگاه‌های کانادا مراجعه فرمایید.

شرایط دریافت پذیرش در دانشگاه مونت سنت وینسنت

دانش آموزان دبیرستانی. متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه مونت سنت وینسنت را دارند، باید دیپلم خود را در کشورشان اخذ کنند. حداقل معدل 14 از 20 برای دیپلم مورد پذیرش است. با این حال معدل های بالاتر در اولویت پذیرش قرار خواهند داشت. مدرک دیپلم همراه ترجمه رسمی و همچنین ریز نمرات دبیرستان که به صورت رسمی از طرف آموزش و پرورش برای دانشگاه فرستاده شوند، مورد نیاز خواهد بود. در صورتی که این مدارک به صورت رسمی ارسال نشوند، تنها جهت بررسی مدارک اعتبار داشته و نهایی سازی ثبت نام نیاز به آن مدارک رسمی خواهد بود.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی. متقاضیانی که علاقمند به تحصیل در رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه مونت سنت وینسنت هستند، باید مدارک مربوط به دوره کارشناسی و ریز نمرات رسمی را باید برای دانشگاه ارسال کنند. البته رشته های مختلف شرایط خاص تری نیز می‌توانند داشته باشند که در صفحه تحصیلات تکمیلی این دانشگاه می‌توانید با شرایط ویژه هر رشته، آشنا شوید.

برای آشنایی با شرایط و چگونگی اخذ ویزای تحصیلی کانادا به لینک > ویزای تحصیلی کانادا مراجعه کنید.

الزامات زبان انگلیسی

داشتن حداقل شرایط ورود به دانشگاه، تضمینی برای پذیرش در دانشگاه نیست. متقاضیان باید مدرکی مبنی بر توانایی دنبال کردن یک رشته دانشگاهی که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود را ارائه دهند. اگر انگلیسی، زبان اول شما نیست، لطفا گزارش شرکت در آزمون های رسمی با نمرات قابل قبول را برای دانشگاه ارسال کنید. برای کسب اطلاعات در مورد الزامات زبان انگلیسی، لطفاً به صفحه الزامات نمره آزمون انگلیسی مراجعه کنید.

ددلاین دانشگاه مونت سنت وینسنت

دانشگاه مونت سنت وینسنت از فرآیند Rolling Application استفاده می کند. یعنی آنها به طور مداوم و مستمر درخواست ها را می پذیرند و به محض اینکه بررسی درخواست شما کامل شد، تصمیم گیری می کنند. بهتر است بین 15 نوامبر و 1 مارس برای تکمیل درخواست خود اقدام کنید. پس از درخواست، اطلاعات ورود به سیستم برای یک پورتال دانشجویی تعاملی آسان برای استفاده در اختیار شما قرار می گیرد.

خوابگاه دانشگاه

مطلب پیشنهادی: آشنایی با دانشگاه ترینیتی وسترن 

هزینه‌های تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه مونت سنت وینسنت

دانشگاه مونت سنت وینسنت برای متقاضیان بین المللی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در رشته های این دانشگاه را دارند، شهریه ثابت 39,500 دلاری را در نظر گرفته است. این شهریه برای یک سال تحصیلی خواهد بود.

هزینه‌های تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در دانشگاه مونت سنت وینسنت

هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه مونت سنت وینسنت در سال جاری 12,852 دلار تعیین شده است. این شهریه برای یک سال تحصیلی برای دانشجویان بین المللی تعیین شده است.

هزینه زندگی دانشجویی در دانشگاه مونت سنت وینسنت چقدر است؟

دانشجویان دانشگاه مونت سنت وینسنت باید هزینه های استفاده از خدمات دانشگاهی را پرداخت نمایند. این هزینه ها برای سال جاری به شرح زیر اعلام شده اند. 

• خوابگاه (در سال) 13500 دلار.

• خوابگاه یک نفره/سوئیت (در سال) 15600 دلار.

• برنامه غذایی در سال480 دلار.

• هزینه فناوری (تمام وقت) (در سال) 540 دلار.

• هزینه فعالیت دانشجویی (تمام وقت) (در سال) 380 دلار.

• هزینه خدمات دانشگاهی (تمام وقت) (در سال) 560 دلار.

• بیمه سلامت دانشجویان تمام وقت (در سال، فقط دانشجویی) 3616 دلار.

برای اینکه با این دانشگاه بیشتر آشنا شوید، می‌توانید به سایت اصلی آن مراجعه کنید: https://www.msvu.ca

کلاس های درس

سخن پایانی

در این مقاله از ویزا 724، شما را با دانشگاه مونت سنت وینسنت به عنوان یکی از برترین دانشگاه های کانادا آشنا کردیم. در صورتی که برای دریافت ویزای دانشجویی یا ارسال درخواست پذیرش تحصیلی در دانشگاه های کانادا نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ویزا 724 می‌توانند به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

سوالات متداول

دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی تا سه سال با مجوز کار آزاد واجد شرایط کار در کانادا هستند. البته برای کار در کانادا پس از فارغ التحصیلی، به مجوز کار نیاز دارید.

مدت زمان پاسخگویی می تواند از یک یا دو هفته تا چند ماه متفاوت باشد.

درخواست مشاوره رایگان

1 + 2 =

نظرات و سوالات شما

۰ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *