ویزای کانادا 5 ساله مولتی

قیمت : طبق درخواست

رزرو وقت مشاوره

ویزای کانادا 5 ساله مولتی


نوع ویزا : مولتی معمولی

کشور : کانادا

هشدار ها : فقط مشاوران و وکلای رسمی مهاجرت کانادا که دارای مجوز از iccrc (شورای قانون گذاری مهاجرت به کانادا) هستند، اجازه فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا را دارند. تضمین صدور ویزا یک کلاهبرداریست. حتما شماره پروانه وکیل مهاجرت کانادا را از ایشان طلب کنید.

مدارک :

مدارک لازم برای درخواست ویزای توریستی (ویزیتوری) کانادا:

مدارک زیر به صورت کلی عنوان شده است و ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به شرایط متقاضی بستگی دارد:

الف) مدرک شناسایی جهت درخواست ویزای توریستی کانادا: 
1. پاسپورت جدید و قدیم متقاضی و همراهان 
2. عکس جدید 3٫5*4٫5 زمینه سفید متقاضی و هر یک از همراهان – نام و تاریخ تولد هر فرد باید پشت عکس نوشته شود.
3. سند ازدواج و شناسنامه متقاضی و تمامی همراهان (ترجمه رسمی همراه با مهر قوه قضاییه)

ب) مدارک شغلی جهت درخواست ویزا (سرپرست و همراهان):

در صورتی که کارمند هستید مدارکی همچون فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار، نامه کارگزینی، بیمه و...

در صورتی که خویش فرما هستید مدارکی همچون جواز کسب، جواز مطب، اساسنامه، روزنامه رسمی، شراکت نامه و...

ج) مدارک مالی و ملکی:

ارائه تمکن مالی از بانک که بسته به شغلی که دارید می تواند میانگین حساب، مانده حساب، گردش حساب یا هر سه مورد باشد.

میزان تمکن مالی هم به تعداد روزهایی که قصد سفر دارید و آیتینری سفر شما بستگی دارید که باید به دقت محاسبه شود

ه) فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا مولتی کانادا: یک فرم کامل از اطلاعات شخصی در غالب Word برای متقاضی و تمامی همراهان به صورت جداگانه تهیه نموده و به کارشناسان موسسه تحویل دهید. (آدرس محل کار متقاضی و همراهان، آدرس محل سکونت، شماره تماس محل سکونت، شماره تماس محل کار متقاضی و همراهان، شماره همراه متقاضی دارای واتساپ فعال، کدپستی محل سکونت و محل کار متقاضی و همراهان، توضیحاتی کامل راجع به سمت شغلی متقاضی و همراهان)

نکات مهم:
- در برخی موارد ممکن است افسر ویزا از شما مدارک معاینه پزشکی بخواهد که ممکن است بیش از 3 ماه به پروسه پرونده شما اضافه کند. و گاهی در برخی پرونده ها به درخواست آفیسر گواهی عدم سوء پیشینه برای شما و اعضای خانواده ای که بالای 18 سال دارند الزامی است.
- دسترسی کامل به فرد متقاضی تا زمان اعزام برای انگشت نگاری الزامی می باشد. 
- کپی برابر اصل تمامی مدارک تهیه گردد.
- مسئولیت ارائه مدارک جعلی و ترجمه غلط مدارک بر عهده فرد متقاضی می باشد. در انتخاب دارالترجمه رسمی بسیار دقت داشته باشید.

قبل از اقدام به تهیه مدارک برای درخواست ویزای توریستی مولتی کانادا، با متخصصان ما مشورت فرمایید.

توضیحات :

ویزای توریستی کانادا تضمینی بدون شینگن چگونه ممکن است؟

حتی اگر خودتان قصد انجام امور درخواست ویزای کانادا را دارید، با دقت کامل به نکات زیر درباره ویزای کانادا توجه فرمایید، این نکات بر مبنای تجربه و اطلاعات دقیق مشاوران و وکیل رسمی مهاجرت تهیه و تالیف شده است.

 

* نکته: خدمات ویزای توریستی کانادا در ویزا724 به سه شکل ارائه می شود؛ برای اطلاع از هزینه ها و شرایط آن می توانید به لینک > هزینه ویزای توریستی کانادا مراجعه نمایید.

اگر هم به دنبال آموزش رایگان هستید که مراحل را خودتان طی کنید، یه صفحه ویزای توریستی کانادا مراجعه نمایید. 

 

ویزای کانادا بدون شینگن ممکن است، اما تضمین صدور ویزا یک دورغ بزرگ است. ویزای 100% تضمینی کانادا وجود ندارد. هیچ شخص یا شرکتی آشنایی در سفارت کانادا ندارد. هیچگونه تفاوتی بین بررسی مدارک در کانادا وجود ندارد. هیچ دعوتنامه ای تضمین کننده صدور ویزای کانادا نخواهد بود. ویزای فوری یا VIP کانادا وجود ندارد. ارائه مدارک جعلی به سفارت کانادا عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

 

نکته بسیار مهم: 

وکلای دادگستری، موسسات حقوقی، موسسات کاریابی بین المللی،  موسسات اعزام دانشجو، حتی آژانس های مسافرتی، یا افراد حقیقی، برای فعالیت در حیطه ویزا و مهاجرت به کانادا باید از شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) مجوز داشته باشند؛ در غیر این صورت، هرگونه فعالیت آنها از دیدگاه کانادا در حیطه ویزا و مهاجرت غیر قانونی ست.

 

 در سایت رسمی مهاجرت کانادا اعلام شده است که؛ اگر از بی تجربگی و کلاهبرداری این‌گونه افراد یا موسسات فاقد مجوز ICCRC متضرر شوید، هیچ راهی برای پیگیری و رفع اتهامات خود ندارید. پس فقط به مشاوران یا وکلای رسمی کانادا اعتماد کنید تا  در صورت بروز مشکل، مدافع منافع شما باشیم.

 

کشور کانادا فقط به وکلا و مشاوران رسمی مقیم کانادا که از iccrc مجوز دارند، اجازه فعالیت در حیطه مشاوره و انجام امور ویزا و مهاجرت به کانادا را می دهد.

وکلای دادگستری، موسسات، آژانسهای مسافرتی  و یا هر شرکت دیگری، بدون حضور وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، نمی‌توانند نامه دفاعیه از موکل خود به اداره مهاجرت کانادا ارائه دهند.

 

در صورت عدم وجود وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا، این شرکتها یا افراد، یک ایمیل به نام شما درست می کنند و تمامی امور را به جای شما و با یک هویت جعلی انجام می دهند و گاها حتی اکانت و پسوورد را در اختیار شما نمی گذارند، یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و تمامی امور مهاجرت یا ویزا را به یک مشاور یا وکیل رسمی کانادا می سپارند. فقط قرارداد مستقیم با مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت به کانادا (مورد تایید ICCRC) را امضا کنید.

 

نکته بسیار مهم در خصوص اخذ ویزای توریستی تضمینی کانادا: برخی از آژانسها یا شرکتهای مسافرتی یا تحصیلی چند نرخ برای خدمات درخواست ویزا در نظر گرفته اند: معمولی و تضمینی(ضمانت بازگشت وجه). این موضوع بدین صورت است که اگر هزینه درخواست ویزای معمولی را پرداخت کنید؛ یک کارآموز آن شرکت، خود را به جای شما جا زده و یک ایمیل به اسم شما درست می کند و درخواست ویزا می دهد (از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) علاوه بر غیر قانونی بودن این موضوع، احتمال خطا و ریجکتی به دلیل بی تجربگی کارآموز بسیار بالاست. اگر هزینه ویزای تضمینی را پرداخت کنید؛ یک غیر کارآموز باز هم با یک ایمیل از سمت شما درخواست ویزا می کند (از دیدگاه کانادا این نوع درخواست غیر قانونی ست.) این شرکتها برای توجیه تضمینی بودن ویزا، گاهی عنوان می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و معتبر شرکت خودشان در کانادا برای افزایش شانس دریافت ویزای شما استفاده خواهد شد! (دعوتنامه نیز غیر قابل خرید و فروش است، و باز هم این فعالیت از نظر دولت کانادا، غیر قانونی ست)

با چند سوال ساده میتوانید متوجه دروغ این نوع شرکت ها شوید: 

آیا خود را به جای شما معرفی خواهند کرد یا از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا استفاده خواهند کرد؟ (اگر از وکیل یا مشاور رسمی استفاده می شود، شما حق دارید نام وکیل خود را بدانید و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی کانادا داشته باشید و اگر یک ایمیل را به جای شما به کانادا معرفی خواهند کرد، این کار به صورت رسمی در وبسایت کانادا عنوان شده است که غیر قانونی ست).

آیا اگر به جای شما ایمیلی درست می‌کنند، پروفایل و رمز ورود اپلیکیشن فی درخواست ویزا را در اختیار شما قرار خواهند داد؟ در صورتی که پروفایل و رمز ورود را در اختیار شما نگذارند، این موضوع با ریسک بسیار همراه است؛ به دلیل اینکه تضمین کرده اند که هزینه ی شما را در صورت رد درخواست ویزا، عودت دهند. پس به احتمال بسیار قوی بدون اطلاع شما، از مدارک جعلی برای تکمیل مدارک شما استفاده خواهند کرد، و برای اینکه مدرکی از جعل آنها نداشته باشید، پروفایل و رمز ورود را در اختیارتان نخواهند گذاشت. که اگر آفیسر متوجه جعلی بودن مدارک شود، 5 سال از درخواست ویزا تحریم خواهید شد. و هیچ مدارکی برای اثبات بی گناهی خود نخواهید داشت!

آیا دعوتنامه معتبری! که برای شما استفاده می کنند فقط برای شما بوده یا برای هزاران نفر دیگر استفاده شده است؟! اگر این شرکت شما را به کانادا دعوت می کند پس چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده و درخواست ویزا می دهد؟ (به دلیل اینکه فقط یا خود اشخاص یا مشاوران و وکلای رسمی کانادا اجازه این نوع فعالیت را دارند).

نکته جالب در دعوتنامه اینگونه شرکتها این است که؛ یک شرکت در کانادا ثبت کرده اند و شما به عنوان یک توریست به کانادا معرفی می‌کنند و عنوان می‌کنند هیچ مسئولیتی در قبال شما نخواهند داشت! درنتیجه داشتن یا نداشتن این دعوتنامه هیچ تفاوتی در پرونده نخواهد داشت! فقط توجیهی برای دریافت اضافه بهای خدمات خود ساخته اند.

 

توضیحات تکمیلی:

1. سوالی که برای بسیاری از متقاضیان ویزای کانادا پیش می آید این است که آیا بدون داشتن شینگن می‌توان ویزای کانادا دریافت کرد؟ داشتن ویزای شینگن برای درخواست ویزای کانادا الزام نیست اما تاریخچه ی سفر قوی، در پرونده ی درخواست شما برای دریافت ویزای کانادا موثر است. این مورد به صورت تجربی ثابت شده که زمانی که افراد از سوی سفارت کانادا ریجکت می شوند در نامه ی ریجکتی سفارت کانادا موردی رو انتخاب میکنن با عنوان ضعیف بودن تاریخچه سفر و در هیچ کجا عنوان نشده که الزام به وجود ویزای شینگن خواهید داشت.

ویزای شینگن برای اثبات بازگشت شما از سفر به کانادا می باشد؛ با داشتن ویزای شینگن به آفیسر کانادا تفیهم میگردد که اگر قصد ماندن در کشور دیگری را داشته اید در همان کشور عضو اتحادیه اروپا درخواست اقامت خود را مطرح می کردید. پس اگر دارای سفر هایی به کشورهای دیگر بوده اید و مدارک دیگر شما برای دریافت ویزای کانادا کامل است اجباری برای دریافت ویزای شینگن نخواهید داشت. فقط داشتن ویزای شینگن شانس شما را برای موفقیت در دریافت ویزای کانادا افزایش خواهد داد.

2. یکی از مواردی که می‌تواند در دریافت ویزای کانادا بسیار تاثیر گذار باشد (حتی بدون اینکه به اروپا سفری داشته باشید) داشتن دعوتنامه معتبر از کشور کاناداست. حال این دعوتنامه می‌تواند از سوی یک دوست یا شرکت یا اقوام شما باشد. در صورتی که نمی‌توانید به دعوتنامه دسترسی داشته باشید لطفا اقدام به خرید دعوتنامه نفرمایید!

متاسفانه بسیاری از افراد یا شرکتها به دروغ عنوان میکنن که از دعوتنامه در پرونده ی شما استفاده شده و ما دعوتنامه را همراه با دیگر مدارک به سفارت فرستاده ایم! و شما نمی‌توانید دعوتنامه را مشاهده کنید چون منبع صدور دعوتنامه افشا می‌شود! یا اینکه از دعوتنامه های فاقد اعتبار یا دعوتنامه های جعلی برای درخواست ویزای کانادا استفاده میکنن که اتفاقا در مواردی دلیل ریجکتی و تحریم پنج ساله ویزای کانادا، همان دعوتنامه ی فاقد اعتبار است.

به یک آژانس یا شرکت مسافرتی یا حقوقی که صرفا یک شعبه در کانادا دارد و شما را به کانادا یک توریست یا دانشجو معرفی می کند و بابت دعوتنامه، هزینه ای را از شما طلب می کند! به هیچ عنوان اعتماد نکنید. اینگونه شرکتها اگر دعوتنامه واقعی ارائه دهند، برای اینکه در کانادا از خود سلب مسئولیت کنند، در دعوتنامه های خود عنوان می کنند که شما صرفا یک توریست هستید و هیچگونه مسئولیتی در قبال شما ندارند.  این نوع دعوتنامه هیچ کمکی به پروسه دریافت ویزا نخواهد کرد و فقط بهانه ایست که هزینه بیشتری از شما مطالبه کنند. (دعوتنامه کانادا نه تضمین کننده ویزا خواهد بود و نه قابل خرید و فروش است).

داشتن دعوتنامه معتبر شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش می‌دهد. اما دقت داشته باشید، تنها دعوتنامه ای معتبر است که یا از اقوام درجه یک شما و دوستان شما باشد، یا از طریق یک شریک ثبت شده معتبر در کانادا صادر شده باشد که بابت صدور دعوتنامه هزینه ای مطالبه نمی کند و به شغل و حرفه شما نیاز دارد.

3. مراقب باشید که فریب وعده های دروغین لیبل جعلی ویزای شینگن یا ویزای کانادا را نخورید؛ متاسفانه بسیاری از افراد با وعده هایی همچون؛ چسباندن لیبل شینگن جعلی یا کشورهای آسیایی، جعل مهر ورود و خروج ویزا، از متقاضیان ویزای کانادا سودجویی می‌کنند. باید بدانید که علاوه بر عواقب جعل که می‌تواند گریبان گیر شما شود، در صورتی که آفیسر به جعلی بودن مدارک پی ببرد؛ شما از 5 سال تا مادام العمر از سفر به کانادا محروم خواهید شد.
در برخی از تبلیغات میبینیم که حرف از اخذ ویزای کانادا بدون مدارک، فقط با پاسپورت و موارد این چنینی زده شده است. واقعیت این است که بعضی از کارگزاران و عاملان ویزای تضمینی کانادا، اقدام به جعل مدارک و جعل ویزای شینگن یا سفرهای آسیایی متعدد می‌کنند و به خیال خود با این کار شانس ویزای کانادا متقاضی را افزایش می‌دهند. در صورتی که این کار نه تنها شانس اخذ ویزا را افزایش نمی‌دهد، بلکه در خواست ویزای کانادا متقاضی نیز ریجکت می‌شود. افسران ویزای کانادا تمامی و در مواردی، برخی از ویزا های شینگن متقاضیان را از سفارت کشور هایی که این ویزا را صادر کرده اند چک می‌کنند و اگر پی به جعلی بودن ویزا ببرند قطعا با درخواست ویزا مخالفت خواهند کرد و شخص خاطی را وارد بلک لیست 5 ساله خواهند کرد، حتی اعتراض شما برای اینکه شخص دیگری این مدارک را بدون اطلاع شما ارسال کرده است کاملا بی فایده خواهد بود.

4. در بسیاری موارد از مشاوران موسسه سوال شده که آیا رابطی در سفارت کانادا دارند و آیا دارای امتیاز خاصی در سفارت کانادا هستند؟ لازم به ذکر است که؛ هیچ کس نه رابطی در سفارت کانادا داشته و نه دارای امتیاز خاصی است. سیستم مهاجرت و ویزای کانادا بسیار دقیق بوده و بر مبنای قانون پایه ریزی شده و به نوعی هیچ شخصی جرات رابطه بازی در این سیستم را ندارد و باید تاکید کنیم کسانی که این مورد را عنوان میکنند، دارای تجربه کافی در این حیطه نبوده و میخواهند با این عناوین هر طور شده از موقعیت سوء استفاده کنند و از شما مبالغی را بابت دستمزد دریافت کنند.

5. در بسیاری از موارد کارگزاران ویزا عنوان می کنند که؛ در انتهای کار، مبلغ دستمزد و یا حق الوکاله را پرداخت کنید! این امر نشان دهنده ی آن است که شرکت یا شخص مذکور مبتدی بوده و شانس خود را با ارائه مدارک جعلی برای دریافت ویزای شما امتحان خواهد کرد؛ اگر با درخواست ویزا موافقت شد دستمزد را دریافت می‌کند و اگر با درخواست ویزا مخالفت شد و شما به صورت 5 ساله ریجکت شدین مشکلی نیست نفر بعدی ...!!!

6. مراقب باشید که چیزی با عنوان ویزای فوری کانادا وجود ندارد و فقط می‌توان زمان انگشت نگاری را با انتخاب کشوری که برای انگشت نگاری انتخاب می نمایید کوتاه تر کرد. و زمان تایید مدارک توسط سفارت تعیین می‌گردد و هیچ شخصی در کوتاه کردن زمان پاسخگویی سفارت دخالتی نخواهد داشت.

7. زمانی که سخن از ویزای تضمینی کانادا می باشد، توجه داشته باشید که هیچ کس نمی‌تواند تضمین کننده صدور ویزا باشد، مگر اینکه آفیسر کانادا باشد.

در مواردی برخی شرکت ها یا اشخاص بیان می‌کنند که در سفارت مثلا ترکیه، آفیسر از دوستان آنهاست و یا از این افراد مبالغی دریافت می‌کند! باید توجه داشته باشید که افسرهای ویزای کانادا در شرایط بسیار دشواری انتخاب می شوند و هیچوقت به طور ثابت در یک سفارت نمی مانند و نکته مهم این است که مشخص نیست پرونده ی شما به کدام آفیسر کانادا ارجاع داده خواهد شد و پرونده ها به صورت رندوم توسط افسرهای ویزا بررسی می‌گردد. پس به طور کل رابطه در سفارت کانادا و اخذ ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد.

8. گروگان گیری سند ملکی به عنوان ضمانت بازگشت از کانادا و یا دریافت مبالغ ضمانت نامه بانکی با عنوان ضمانت بازگشت شما!!!

لطفا توجه داشته باشید این کار کاملا غیر قانونی ست. برای درخواست ویزای کانادا، سفارت این کشور هیچگونه ضمانت بازگشتی در غالب سند ملک یا زمین یا ضمانت نامه بانکی از متقاضیان دریافت نمی کند. به هیچ عنوان اسناد خود را در اختیار سودجویان و افراد یا شرکتهایی که این موضوع را طلب می کنند، قرار ندهید که یک عمر پشیمانی به بار خواهد آورد (حتی اگر از دوستان و آشنایان شما این ریسک را قبلا انجام داده اند).

9. شما یا باید خود درخواست کننده ویزا یا مهاجرت به کانادا باشید، یا یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا برای شما این کار را انجام دهید، در غیر این صورت فعالیت آژانسهایی که خود را به جای شما معرفی می کنند، از دیدگاه کانادا کاملا غیر قانونی ست و می تواند عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

 

توجه داشته باشید که سفارت به هیچ شخص، موسسه، آژانس یا شرکتی هیچگونه امتیازی نمی دهد و متقاضی خود میتواند درخواست کننده ی ویزا باشد و الزامی برای انتخاب کارگزار از سوی سفارت ندارد. اما می‌تواند از تجربه ی کارگزاران دارای اعتبار استفاده نماید. این مورد را می‌توان با این مثال بیان کرد که شخصی برای دریافت حق خود در دادستانی میتواند شخصا از حق خود دفاع کند، در عین حال می تواند یک وکیل قانونی و با تجربه را انتخاب کند تا مدافع حقوق شخص باشد. اما دادگاه شخص را مجبور به انتخاب وکیل و مشاور نمی کند.

10. اگر دارای فرزند بین 6 تا 17 سال هستید میتوان بدون مدرک زبان و بدون داشتن تاریخچه سفر شینگن با استفاده از ویزای دانش آموزی کانادا  شانس دریافت ویزای کانادا برای دیگر اعضای خانواده را افزایش دهیم. ویزای دانش آموزی کانادا درصد موفقیت بالایی دارد.

11. لطفا توجه داشته باشید اگر خودتان درخواست کننده ی ویزا می باشید، حتی اگر دارای تاریخچه سفر قوی هستید، در کشورهایی بجز کشورهای همسایه ایران درخواست ویزای کانادا نفرمایید، به احتمال بسیار زیاد با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

12. اگر نیروی مختصص هستید و در ارائه مدرک زبان و مدارک سابقه شغلی خود مشکلی ندارید، کانادا به وجود شما نیازمند است. در اولین قدم مسیر مهاجرت به کانادا می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید.

 

مراحل درخواست ویزای توریستی کانادا:

      1. تایید مشاور یا وکیل رسمی موسسه و امضای قرارداد.

      2. تهیه و تحویل مدارک خواسته شده به موسسه. 

      3. ثبت نام، ارسال مدارک و درخواست ویزای کانادا. 

      4. انجام انگشت نگاری توسط متقاضی در یکی از مراکز انگشت نگاری کانادا در کشورهای همسایه ایران. 

      5. دریافت ایمیل تاییدیه انگشت نگاری از سوی سفارت کانادا. 

      6. انتظار برای پاسخ سفارت به درخواست ویزای کانادا. 

      7. در مواردی ممکن است سفارت درخواست هایی همچون ارسال مدارک پزشکی، ارسال مجدد مدارک ملکی یا مالی و...  را داشته باشد که از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد کرد. 

 

 

همراهان گرامی، برای بهره مندی از مشاوره و ارزیابی تخصصی مشاوران ما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید و یا می‌توانید سوالات خود را در قسمت مشاوره رایگان مطرح فرمایید.

 

مطالب پیشنهادی:

درباره انواع ویزای کانادا

وکیل مهاجرت کانادا

مهاجرت از طریق استارتاپ

اقامت سرمایه گذاری کانادا

 

ویزا 724، در کنار شرکت حقوقی مهاجرتی و شرکت توسعه بیزینس در کانادا، با داشتن تجربه راه اندازی و توسعه بیش از 100 کسب و کار موفق، صفر تا صد خدمات خرید بیزینس یا راه اندازی بیزینس، امضای قرارداد قانونی و انجام امور مهاجرتی را ارائه می کند. ما کسب و کار را مطابق با شرایط شما، انتخاب و برای خرید یا راه اندازی آن اقدام می کنیم. در صورتی که قصد راه اندازی یک کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید و اگر تمایل دارید در فرانچایز های قوی کانادا سرمایه گذاری کنید، می توانید با ما در ارتباط باشید.

در این شرکت، گام به گام در خدمت اهداف کارآفرینانی هستیم که میخواهند بیزینس موفقی در کانادا داشته باشند و از راههای برنامه های تجاری روشهای سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای استارتاپ و راه اندازی بیزینس به کانادا مهاجرت کنند.

دریافت اطلاعات تماس و اطمینان از مجوز های ما، با مراجعه به صفحه > درباره موسسه مهاجرتی ما

اطلاعات تکمیلی

قیمت

طبق درخواست

مدت اقامت

5 سال

مدت اعتبار

طبق اعتبار پاسپورت

مدت اخذ ویزا

1 الی 6 ماه


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


عليرضا :

من فقط ميخوام پام ب كانادا برسه هزينه اخذ ويزام چقدر ميشه؟ تمكن مالي ندارم دعوت نامه ندارم شينگن هم ندارم مدارك شغلي و سابقه كاريم خوبه نقص هاي پروندم رو ميخوام شما اوكي كنيد چقدر بايد تقديم كنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

شانس دریافت ویزای شما پایین است، و جعل مدارک جز خدمات این شرکت نمی باشد.

رویا :

سلام میزان سپرده بانکی چقدر باید باشه؟ برای انگشت نگاری شهر تفلیس که مشکلی نداره؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

خیر مشکلی ندارید. باید مدارک مالی شما اثبات کننده این باشد که از پس هزینه های سفر خود برخواهید آمد. پس میزان آن وابسطه به مدت زمان سفر شما و کیفیت سفر شما بستگی دارد.

رویا :

سلام من و همسرم با هم قصد اخذ ویزا توریستی داریم،با توجه به اینکه با یک اکانت اقدام می کنیم بهتره کدوم سرپرست باشیم و کدام همراه؟ هردو هم سابقه سفر و شغلی و مالی تقریبا یکسانی داریم

مشاور مهاجرت و ویزا:

باید دقیق تر بررسی شود اما به صورت کلی، اگر دقیقا شرایط مشابه است، تفاوتی نخواهد داشت.

وحیدرضا :

من اقامت عمان دارم چا مدارکی لازم هست برای ویزای 5 ساله کانادا

مشاور مهاجرت و ویزا:

برای بررسی شرایط مهاجرت، به اطلاعات بیشتری درباره شما نیاز داریم، برای بررسی دقیق، می‌توانید به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه فرمایید و یا برای بهره مندی از مشاوره وکیل رسمی مهاجرت به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه فرمایید.

محسن :

سلام ببخشید ویزای مولتی پل رو میشه تبدیل به ویزای کاری درکانادا کرد.ممنون از لطف شما

مشاور مهاجرت و ویزا:

ویزای شما تبدیل نخواهد شد اما میتوانید یک ویزای جدید درخواست کنید، status شما تغییر خواهد کرد.

sepideh jahanbani :

سلام وقت بخیر هزینه دریافتی جهت اخذ ویزای مولتی 5 ساله کانادا قدر ؟. همه هزینه یکجا دریافت می شود یا پس از اخذ ویزا؟ ایا هزینه انگشت نگاری و سفارت ترکیه رانیز شامل می شود یا خیر . با تشکر

مشاور مهاجرت و ویزا:

هزینه ها و مدت زمان انجام پروسه با توجه به انتخاب روش مهاجرت و دریافت ویزا و شرایط هر متقاضی متفاوت است و فقط در جلسات مشاوره عنوان می گردد.

میتوانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

سهند :

سلام من 21 سالمه و دانشجوی دانشگاه دولتی هستم از کانادا دعوت نامه ی معتبر از طرف عموم دارم و شینگن ندارم همچنین مدارک مالی نسبتا خوبی دارم شانس من برای دریافت ویزا چقدر هست؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید دعوتنامه شما از لحاظ میزان اعتبار سنجیده شود همچنین به اطلاعات بیشتری در خصوص شخص دعوت کننده و هدف از سفر شما نیاز داریم. لطفا به صفحه فرم ارزیابی رایگان مراجعه و فرم ارزیابی ویزای توریستی را تکمیل نمایید.

فريد سلماني :

سلام من ١٩ سالمه و به همراه پدر و مادرم قصد اقدام براي ويزاي مولتي رو داريم خواستم بپرسم مانده حساب براي ما سه نفر چقدر بايد باشه در صورتي كه همه شرايط رو داريم اعم از شينگن و سند ملكي و سابقه سفر هاي متعدد به كشور هاي مختلف....ممنون ميشم پاسخ بديد

مشاور مهاجرت و ویزا:

با سلام و احترام 

به ازای هر نفر در حال حاضر 80 میلیون تومان کافی می باشد. البته دقت بفرمایید که به مدارک شغلی و پرینت حساب به صورت دقیق به سفارت ارائه نمایید.

مهناز شعبانی : سلام ویزای مولتی 5 ساله من بتازگی تمام شده و مجددا میخوام تقاضا بدم. پسر یک ساله ای دارم که میخوام برای اون هم تقاضا بدم. تقاضا رو بصورت آنلاین انجام دادم و پسرم رو همراه خودم در یک تقاضا قرار دادم ولی سیستم فرم custodian declaration IMM5654e رو جزو مدارک required خواسته. با توجه به اینکه پسر من تنها یک سال داره و قرار نیست در کانادا به مدرسه بره من چکار باید بکنم؟ آیا می تونم بجای این فرم رضایت نامه محضری همسرم مبنی بر اجازه سفر پسرم به همراه من رو آپلود کنم؟ و اینکه چرا سیستم این فرم رو از من میخواد وقتی تاریخ تولد پسر من نشون میده که یک سالش بیشتر نیست و یکی از والدین همراهش برای ویزا اقدام کرده؟

مشاور مهاجرت و ویزا:

 این فرم برای تمامی رده های سنی نمایش داده خواهد شد با تکمیل آن به مشکلی بر نخواهید خود اما مدارک فرزند خود را نیز به صورت کامل آپلود بفرمایید.

پونه : سلام پاسپورت من 1سال و 4 ماه اعتبار داره. ظاهرا مدت اعتبار پاس اهميت داره. آيا ميتونم باوجود اعتبار مذكور جهت تعويض و تمديد پاس اقدام كنم؟

مشاور مهاجرت و ویزا: 

بله مشکلی برای تمدید پاسپورت نخواهید داشت.

Mah : سلام من میخواستم با همسرم برای ویزای کانادا اقدام کنیم همه مدارک رو هم داریم فیش حقوقی نامه اشتغال سند ملکی فقط ویزای شینگن نداریم و دعوت نامه

مشاور مهاجرت و ویزا:

تاریخچه سفر به اروپا برای اخذ ویزای کانادا بسیار موثر است اما با دعوتنامه میتوانیم حتی بدون تاریخچه سفر اروپا برای ویزای کانادا اقدام کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موسسه در ارتباط بوده و یا اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

Manuchehr Akrami manesh : سلام جهت اقامت اروپا و يا كانادا ميخوام اقدام كنيم

با سلام و احترام 

باید شرایط شما برای اخذ اقامت کانادا یا اروپا مورد بررسی قرار گیرد.

شما میتوانید با شماره موسسه در تماس بوده و یا جهت مشاوره خصوصی اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

narsis : با سلام من و همسرم و دخترم ١٤ سالشه براي ويزاي مولتي كانادا ميخواستيم اقدام كنيم شرايط و هزينش به چه صورته درضمن همسرم پزشكه ويزاي شينگن نداشتم تا به حالممنونم

با سلام و احترام 

مراحل قانونی بسیاری برای اخذ ویزای کانادا وجود دارد باید پرونده شما به صورت دقیق مورد بررسی کارشناس قرار گیرد تا بتوان برای اخذ ویزای کانادا اقدام کرد.

همچنین شما میتوانید برای دریافت مشاوره خصوصی در وبسایت اقدام به رزرو وقت مشاوره نمایید.

میلاد : سلام براي دريافت ويزاي ٥ ساله كانادا راهنمايي ميخواستم يه سري از شركتها اعلام ميكنن ما ويزا ١٠٠ درصد ميگيريم لطفا راهنمايي كنيد

با سلام واحترام

باید برای درخواست ویزای کانادا مدارک شما به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا از دریافت ویزا اطمینان حاصل شود.

ساناز افشاری : من و همسرم ، میخوایم ویزای مولتی کانادا بگیریم ، ولی تا به حال هیچ سفر خارج از کشوری نداشتیم ، امکانش هست ؟

با سلام و احترام

بله در شرایط خاص امکان پذیر خواهد بود.

Anahita : با سلام من ١٨ سالمه و دعوتنامه دارم ولي ويزاي شينگن ندارم و سال ديگه ميخوام واسه ويزاي تحصيلي اقدام كنم اگه ويزاي توريستي رو ريجكت بشم چقدر رو ويزاي تحصيلي تاثير ميزاره؟و احتمال اينكه ويزا توريستي رو بهم بدن چقدره؟و منظورتون از دعوتنامه قوي چيه؟

با سلام و احترام. 

در صورتی که درباره درخواست ویزای کانادای شما رو شوید تا ۳ ماه نمیتونید درخواست بدین.

به دلیل سن پایین و نداشتن ویزای شینگن احتمال رد ویزای توریستی کاناداتون بالاست. 

علی حسنی : من افغانی هستم وحال اقامت ایران دارم حال من می توانم به کانادا سفرکنم

با سلام و احترام. 

اگر اقامت قانونی ایران را داشته باشید

و حداقل ۲ ویزای شینگن در پاسپورت داشته باشید بله میتوانید به کانادا سفر کنید. 

َArash.GH : با سلام ,خواهرم18 ساله هست و يكي از ذوستان با وضع درآمدي خوب از كانادا براش دعوت نامه فرستاده تا تابستان سال آينده 1 ماه رو در كانادا بگذرونه .با توجه اينكه املاك و حساب ها به نام پدر هست ,مي تونيم از پرينت بانكي و ترجمه املاك ايشون استفاده كنيم ؟ و ارزش ملكي املاك چقدر بايد باشه و پرينت بانكي سپرده ها ؟

با سلام و احترام. 

بله میتوانید استفاده کنید

اما برای دریافت ویزای کانادا مولتی ۵ ساله ۲ مورد بسیار حائز اهمیت است. یکی ۲ مورد ویزای شینگن در پاسپورت و مورد بعدی دعوتنامه. و ارزش سند ملکی زیاد مهم نیست... 


سوالات متداول


ویزای توریستی کاناد بدون شینگن ممکن است؟

داشتن تاریخچه سفر قوی مثل سفر به حوزه شینگن؛ برای درخواست ویزای توریستی کانادا اجباری نیست، اما در رای افسر اداره مهاجرت برای صدور ویزا بسیار تاثیرگذار است.

تمکن مالی مورد نیاز برای ویزای توریستی کانادا چقدره؟

تمکن مالی مورد نیاز به آیتینری سفر شما بستگی دارد. باید مشخص شود چند روز قصد اقامت دارید، از چه جاهایی دیدن می کنید، کل سفر شما چقدر هزینه دارد. چه تعداد هستید؟

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.