ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

مهاجرت به کانادا از سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۰۱/۲۰

 

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

برنامه تأسیس و ایجاد فرصت‌های اقتصادی استان بریتیش کلمبیا یک شانس مناسب در راستای برگزیدن افراد و خانواده‌هایشان برای رفتن به استان کانادایی بریتیش کلمبیا، و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا از سوی آن‌هاست. این برنامه که بخشی از برنامه بزرگ‌تر(BCPNP) یا همان برنامه مهاجرتی متقاضیان استانی است. این برنامه برای صاحبان مشاغل باتجربه و مالکان کسب و کارهایی که توان مالی و دانش کافی برای ایجاد یا بهبود کسب و کار در کانادا را دارند، فرصت‌های بهتر و فرآیندهای راحت‌تری را به ارمغان آورده است. کارآفرینی در ونکوور و سرمایه گذاری در ونکوور هم شامل این برنامه می‌شود.

 

 تبعات مشورت با افراد غیرقانونی و ناآگاه در حیطه مهاجرت کانادا از زبان وکیل رسمی مهاجرت، آقای مهیار حلاج پور

برای مشاهده قسمتهای بعدی، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا نه تنها اقامت بلکه شکوفایی مالی در پی دارد

 

برنامه پایلوت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا که به اختصار از آن به عنوان (EI-Regional Pilot Program) یاد می‌شود یک برنامه سریع و هدفمند جهت کسب فرصت سرمایه گذاری در این استان است. این راهنما به شما کمک می‌کند تا درک مناسبی از مراحل انجام این کار بدست آورده و بتوانید مسیر خود را به سوی اقامت و سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا بگشاید. در طول این یادداشت به طور کامل نحوه ثبت‌نام در سیستم آنلاین BCPNP را آموخته، با معیارها و حداقل‌های مورد نیاز این برنامه آشنا شده و از مدارک لازم مطلع خواهید شد. دقت داشته باشید چون ونکوور یکی از شهرهای اصلی استان بریتیش کلمبیا است اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری ونکوور هم کاملاً طابع همین مقررات خواهد بود.

 

بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا به معنی واقعیت بخشیدن به رویای رفاه و آرامش

 

نیازمندی‌های سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا طبق برنامه پایلوت

شما برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا طبق این برنامه باید حداقل پنج سال سابقه کار داشته باشید. از این پنج سال باید یا حداقل سه سال را به عنوان صاحب شغل(کارفرما) شاغل بوده باشید، یا حداقل چهار سال را به عنوان مدیر عالی، یا در مجموع حداقل یک سال را به عنوان مدیر و کارفرما و دو سال را به عنوان مدیر عالی سپری کرده باشید. ارزش خام ثروت شما برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا طبق این برنامه پایلوت باید حداقل سیصد هزار دلار باشد. یعنی باید با اسناد و مدارک اثبات کنید که سیصد هزار دلار ثروت دارید. در مورد تحصیلات هم آنچه مورد نیاز است، داشتن یک مدرک آموزش عالی پسا دبیرستان است. البته اگر سابقه مالکیت یک کسب و کار برای بیش از پنج سال را در کارنامه داشته باشید، بند تحصیلات مورد نیاز قابل چشم‌پوشی است. پروپوزال کاری شما برای کارآفرینی در بریتیش کلمبیا، باید به کمک یک جمعیت یا سازمان کاری واقع در این استان تهیه شده و ایجاد یک کسب و کار جدید را به صورت گام به گام و مستند نشان داده باشد. بسیار مهم است که پروپوزال شما با دانش و تجربه کافی نگاشته شود. در پروژه جدید کسب و کاری که در بریتیش کلمبیا ایجاد می‌کنید باید مالکیت حداقل پنجاه و یک درصد کسب و کار را به تنهایی داشته باشید. این یعنی در طرح پایلوت در صورت شراکت در یک پروژه و داشتن سهمی کمتر از نصف، مورد شما قابل پذیرش نیست. حداقل میزان سرمایه‌گذاری طبق اعلام برنامه پایلوت باید صد هزار دلار باشد. برای اقامت از طریق کارآفرینی در بریتیش کلمبیا و پذیرفته شدن کیس شما در برنامه استانی بسیار مهم است که کسب و کار جدید حداقل یک کانادایی را به شغل تمام وقت برساند. در برنامه پایلوت نکته دیگری که دارای محدودیت است محل سرمایه‌گذاری است.

 

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا مستلزم شناخت جغرافیای آن است

 

در این برنامه تنها در محل‌های قبلی اعلام شده توسط دولت، که اصطلاحاً (Participating Community) نام دارند سرمایه گذاری قابل انجام است. نحوه امتیاز بندی هم به این شکل است که در مجموع دویست امتیاز وجود دارد که باید همه امتیازات ممکن را بدست آورید. از این دویست امتیاز صد و چهل عدد مربوط به مشخصات و اطلاعات خودتان و شصت امتیاز هم مربوط به ایده کسب و کارتان خواهد بود. بسیار مهم است که اگر توانستید مراحل را به درستی سپری کنید، یک راه منطقی جهت تضمین و اثبات میزان ثروت خود بر مبنای اسناد و مدارک پیدا کنید چون از مدارک الزامی در مراحل اصلی کار است. تصمیم نهایی در مورد پذیرش یا عدم پذیرش شما جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا معمولاً تا چهار ماه پس از تکمیل درخواست انجام خواهد شد اما حداکثر تا چهار هفته در مورد امتیاز شما و چند و چون ادامه امور با شما ارتباط گرفته خواهد شد. یکی دیگر از شرایط مهم این برنامه استانی و یافتن امکان سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا شرکت شما در مصاحبه است. شما باید بتوانید یک مصاحبه مربوط به توجیه و توصیف کسب و کار خود را با موفقیت پشت سر بگذارید. پس از پذیرش و آغاز سرمایه‌گذاری هم حداقل دوازده ماه فرصت لازم است تا گزارش نهایی از صحت کسب و کار شما توسط دولت صادر شود. هزینه‌های ثبت نام در برنامه پایلوت در ابتدا سیصد دلار بوده و در نهایت برای مراحل پایانی پذیرش باشد سه هزار دلار بپردازید.

 

 بریتیش کلمبیا سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و همراهی با توسعه اقتصادی منطقه

 

برنامه پایلوت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا در یک نگاه

فرآیند سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا در یک دورنمای ساده و قابل فهم درکی عمومی از مراحل کار به شما اعطا خواهد کرد. کل فرآیند پذیرش را برای درک راحت‌تر به شش گام کلی تقسیم خواهیم کرد.

 

گام اول؛ آماده شدن جهت اعلام درخواست

برای پذیرش شدن شما در (EI-Regional Pilot) بسیار مهم است که وجود معیارهای اعلام شده در شرایط خود را احراز کنید. همچنین شاید لازم باشد تا یک برگه خوداظهاری مناسب پر کنید. در ابتدای کار علاوه بر بررسی مناسب وضعیت خود باید فرصت‌های موجود برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا را نیز از طریق سایت رسمی استان بریتیش کلمبیا شناسایی کنید. بهتر است تا در یک بازدید و سفر کوتاه با جوامع محلی، فضای کسب و کار و چگونگی پیشبرد امور در این مناطق آشنا شوید. پس از اینکه با یک سفر، به اطمینان کافی در مورد سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا رسیدید باید ارتباط خود را با محل انتخاب شده حفظ کنید تا همواره مدارک و مستندات مورد نیاز این برنامه را از سوی آن‌ها تإمین کنید. بخش مهمی از پروپوزال شما بر پایه این ارتباط شکل خواهد گرفت. برای تمام این امور باید حداقل مدرک زبان CLB4 یا معادلش را جهت ارتباط مناسب داشته باشید.

 

بریتیش کلمبیا کانادا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا بدون شناخت کافی ممکن نیست

 

گام دوم؛ عضویت و ورود به BCPNP

پس از این که کد ارجاع لازم برای ارائه پروپوزال را در ارتباط با جامعه کاری محلی مد نظر گرفتید باید مراحل درخواست آنلاین و ثبت‌نام را آغاز کنید. برای ثبت‌نام  باید اطلاعات و مشخصات کاری، سوابق شغلی، تحصیلی، توانایی‌های زبانی، میزان ثروت و اطلاعات کسب و کار مد نظر خود را در دسترس داشته باشید. همه این موارد باید در وب‌سایت بارگذاری و طبق مراحل پیش برده شود تا امتیازدهی شما آغاز شود. پس از اتمام امتیازدهی، اگر امتیازات لازم طبق فرمتی که قبل‌تر اعلام شد را بدست آورده بودید از شما دعوت خواهد شد تا صورت و گزارش کامل تقاضای خود را وارد کنید.

 

 سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا به معنی داشتن آینده‌ای روشن

 

گام سوم؛ تقاضا از BCPNP

 وارد کردن یک تقاضای کامل به صورت آنلاین جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا ، ممکن است به مصاحبه حضوری شما منتهی شود و به ونکوور جهت جلسات حضوری با محوریت پروپوزال و توصیف کسب و کار برنامه‌ریزی شده دعوت شوید. در ادامه نیاز است تا یک موافقت‌نامه اجرایی ایجاد و تسلیم مسئولان این برنامه پایلوت بکنید. یک موافقت‌نامه اجرایی در واقع قراردادی است بین شما و یک شخص ثالث(در این کیس دولت کانادا) که مراحل انجام امور راه اندازی و عواقب عدم عمل به آن‌ها را به شکل روشنی توضیح خواهد داد. تمام این مدارک همان طور که گفته شد معمولاً در مدت چهارماه بررسی خواهند شد. اگر نتیجه بررسی‌ها مثبت باشد شما یک نامه موافقت رسمی از BCPNP دریافت خواهید کرد که طبق آن شما از حمایت‌های کامل این برنامه مهاجرتی جهت انجام امور اقامت بهره‌مند خواهید شد. این منجر به اقامت کاری شما جهت آغاز امور راه اندازی کسب و کار خواهد شد.

 

گام چهارم؛ دوره ایجاد و راه‌اندازی کسب و کار

پس از اخذ اقامت کاری، شما می‌توانید پیشبر امور را با اجرای برنامه‌ریزی ها، استخدام‌ها و پرداخت‌ها کلید بزنید. در این مرحله می‌توانید نامزد یا همسر خود را نیز جهت اقامت در کانادا به همراه داشته باشید.

 

گام پنجم؛ نامزدی شما در برنامه استانی

پس از این که تمام بندهای مندرج در موافقت‌نامه اجرایی را به درستی طبق مسئولان برنامه پیش برده و اجرا کردید باید یک گزارش نهایی از کسب و کار شما تسلیم مراجع قانونی شود. در این گزارش‌ها که بخشی از آن به عهده خود شما و بخشی دیگر به عهده بازرسان رسمی خواهد بود بسیار مهم است تا تعهدات به صورت دقیق انجام شده باشند. اگر BCPNP تشخیص دهد که شما تمام بندها و شرایط را رعایت کرده‌اید، شما برای سکونت دائم نامزد خواهید شد. طبق گفته‌های قبلی این اتفاق که گزارش تهیه شود حدود چهار ماه به طول خواهد انجامید.

 

گام ششم؛ تقاضا برای سکونت و اقامت دائم

شما به همراه همسر و فرزاندان‌تان در نهایت با تسلیم درخواست نهایی و تأیید دولت کانادا پس از سپری کردن مراحلی خاص در نهایت مقیم این استان ذیل برنامه PN خواهید بود.

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا یعنی تبدیل ثروت شما به پول پایدار

 

مستندات لازم در مرحله ایجاد و برپایی کسب و کار

شما پس از این که کسب و کار برپا شد، باید بتوانید اثبات کنید که در حال مدیریت فعال پروژه هستید. به بیان صرف سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا کافی نیست و باید اثبات شود که شما فعالانه در جریان امور قرار دارد. از نظر اداره مربوطه، حضور فعالانه در جریان امور به معنی مسئولیت‌پذیری روزانه در قبال عملیات‌ها و امور کسب و کار است و این کار باید حتماً در محل کار صورت بگیرد.(نظارت از دور پذیرفته نیست). در کنار این شما باید اثبات کنید که پس سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا و برپایی کسب و کار، در جامعه همجوار محل کسب و کار ساکن بوده‌اید. این بند که از آن به عنوان (Residency) یاد می‌شود باید در کنار حضور هفتاد و پنج درصدی شما در این محل‌ها و جوامع اثبات شود. پس در یک کلام باید اثبات کنید ساکن جامعه بستر محل کسب و کار هستید، هفتاد و پنج درصد زمان خود را آنجا سپری می‌کنید و در فرآیندهای مدیریتی کسب و کار حضور فعالانه دارید.

بریتیش کلمبیا کانادا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا یعنی دسترسی به بازارهای جهانی

 

 مستندات لازم در گام‌های دو و سه مراحل سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

دقت داشته باشید که تمام امور مربوط به کسب و کار تنها زمانی معتبر هستند که اثبات شود شما ذیل یک ویزای بی‌مشکل و معتبر همراه با حق کار در حال پیشبرد امور کسب و کار بوده‌اید. این یعنی افرادی که شرایط زیر را داشته باشند برای این برنامه به کلی پذیرش نخواند شد.

 

- افرادی که از ورود به کانادا منع شده باشند(منع قانونی)

- با پشتوانه قانونی در حال اسکان، اقامت و کسب و کار نباشند

- در کانادا باشند اما از قوانین و شرایط اعلام شده عدول کرده باشند. مثل افرادی که دوره نود روزه اقامت کاری آن‌ها تمام شده باشد اما نسبت به موضوع بی‌توجه باشند.

- بدون مجوز در کانادا کار کنند

- یک درخواست پناهندگی حل نشده در پرونده خود داشته باشند

- تحت پیگرد جهت خروج و اخراج از کانادا در داخل یا خارج این کشور باشند

 

نکته بعدی که مهم است اثبات شرایط ثروت خام است. شما باید یک ثروت حداقل سیصد هزار دلاری داشته باشید. این ثروت می‌تواند با شراکت یا حتی تملک مطلق همسر و فرزندانتان باشد و این ایرادی ندارد اما در هر صورت مهم است تا بتوانید مستندات قانونی مثل اسناد مالکیت، گردش حساب بانکی، گواهی سرمایه‌گذاری و اوراق قرضه معتبری برای ارائه داشته باشید. طبق اعلام مراجع رسمی ثروت در صورت‌های زیر قابل پذیرش بوده و توسط دولت به رسمیت شناخته خواهد شد.

 

- پول نقد

- انواع سرمایه‌گذاری‌های بانکی

- سپرده‌های بانکی قابل برداشت و نقد کردن در مدت زمان حداکثر یک سال

- سرمایه‌گذاری در بورس و طرح‌های اقتصادی اشتراکی

- انواع پس‌اندازها اعم از سنگ‌های گرانبها، آثار هنری و جواهرات

- املاک تحت رهن و سایر قرض‌های اعطا شده به هر نهاد و شخص معتبری که حداکثر تا یک سال تسویه شوند

 

سرمایه گذاری در ویکتوریا کانادا

ویکتوریا از مقاصد جذاب برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

 

ثروت‌هایی که طبق تخمین درآینده نصیب شما شوند قابل پذیرش نیستند. یعنی به طور مثال سود بازپرداخت‌های بلندمدت را نمی‌توان ذیل این بندها قرار داد. تمام این موارد باید با مدارک رسمی، اعتبارنامه‌ها، قراردادها و گردش‌های مالی رسمی ارائه کرد. اگر یک دعوتنامه برای پذیرش دریافت کردید طبق مراحل تعریف شده در بالا باید طبق دستورالعمل این مدارک را ارائه کنید. به کاغذ یا مستند الکترونیکی که شالوده تمام این خوداظهاری است (Net worth Review) گفته خواهد شد. اما این گزارش ثروت خالص چیست؟

 

گزارش ثروت خالص در حقیقت یک گزارش تأیید از سوی حساب رسمی نهاد BCPNP است که از سوی یک شرکت حسابداری مجاز صادر خواهد شد. شما باید با تشخیص مسئولان برنامه مهاجرتی، با یک شرکت حسابداری معین و رسمی از سوی دولت کانادا ارتباط گرفته و به خوداظهاری بپردازید. این شرکت یک شرکت حرفه‌ای با تجربه لازم و دانش کافی در جهت تشخیص تمام اموال شما طبق مستندات خودتان خواهد بود. تخمین ثروت خالص از فرمول‌ها و قواعد خاصی پیروی می‌کند که در دسترس همگان نیست. چگونه باید این شرکت‌های حسابداری را پیدا کنید. این لیست به همراه دعوتنامه رسمی جهت پذیرش به شما ارائه خواهد شد. باز هم در پایان این بخش باید خاطرنشان کرد ناتوانی شما در تعیین ارزش کلی اموال‌تان به عهده خودتان بوده و منجر به رد شما توسط این برنامه مهاجرتی خواهد شد.

 

بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا به صد هزار دلار کانادا نیاز دارد

 

مستندات لازم جهت اثبات تجربه کاری لازم برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

طبق آنچه که گفته شد شما باید حداقل‌هایی را در این زمینه اثبات کنید. این موارد به شرح زیر هستند. احراز یکی از بنده ها کافی بوده و نیازی به احراز هر سه نیست.

- بیش از سه سال سابقه به عنوان یک مدیر-مالک در یک کسب و کار

این تنها زمانی قابل قبول است که مجموعِ سه سال سابقه کاری در منصب مدیر-مالک داشته باشید. باید این مورد در فاصله زمانی پنج سال گذشته رخ داده باشد و شما در طول آن مالک حداقل ده درصد سهام کسب و کار بوده باشد. بسیار مهم است که در کنار مالکیت، اثبات کنید که حضور فعالانه در امور مدیریتی شرکت داشته‌اید. در حقیقت عناوین صورتی به راحتی قابل تشخیص خواهند بود.

- بیش از پنج سال سابقه کار در منصب یک مدیر عالی

در این صورت حتی اگر مالکیت ده درصد سهام را هم نداشته باشید باز هم صلاحیت شما احراز خواهد شد. احراز این بند به ساعت کاری و وظایف شما در طول شغل وابستگی زیادی دارد که در این مورد برمبنای مندرجات NOC تصمیم گیری خواهد شد.

 

- ترکیبی از حداقل یک سال سابقه کاری در عنوان مدیر-مالک و دو سال تجربه در منصب مدیریت عالی یک کسب و کار(باید هر دو در طول پنج سال گذشته اتفاق افتاده باشند)

 

عموماً برای این که به عنوان یک مدیر-مالک یا مدیر عالی شناخته شوید شرایط بندهای زیر مهم است:

- مدیریت سازمان، یک دپارتمان، زیرمجموعه یا بخشی اصلی از یک سازمان

- پشتیبانی و سوپروایز امور کاری سایر مدیران و سوپروایزرها یا کارکنان حرفه‌ای

- داشتن اختیار استخدام و اخراج یا جابجایی کارکنان مابین بخش‌های سازمان از قبیل ترفیع یا توبیخ

- توضیح و زمانبندی امور و اختیارات روزانه سایر کارکنان

 

تحت هیچ عنوان مشارکت شما در جلسات هیئت مدیره یک سازمان یا شرکت به عنوان یک سهام‌دار به عنوان تجربه کاری لازم برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا در نظر گرفته نخواهد شد.

 

مستندات و مندرجات بخش تحصیلات برای موافقت با سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا به کمک فعالان اقتصادی نیاز دارید

شما در این بخش برای موافقت نهادهای مربوطه در این برنامه پایلوت باید یکی از شرایط زیر را داشته باشید.

- یک مدرک معتبر برای تحصیلات عالی یا مدارج پسا دبیرستان(مانند انواع سرتیفیکیت‌ها، دیپلم‌ها و گواهی‌های تحصیلی پس از دوره دبیرستان

- داشتن تجربه کاری به عنوان یک مالک صد در صدی سهام شرکت و مدیر اصلی آن برای مدت ده سال متوالی. در این مورد اگر مالکیت صد در صدی کسب و کار با همسر یا فرزندان‌تان نیز بوده باشد همچنان قابل قبول است.

 

شما باید شواهد و مدارک کامل لازم برای اثبات این ادعاها را داشته باشید. در ضمن آموزش‌های مربوط به زبان خارجه در حیطه مدارک پسا دبیرستانی قابل پذیرش نیست.

 

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا  یعنی رفاه برای فرزندان و خانواده شما

 

توانایی‌های زبانی جهت سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

شما باید آموزش‌ها و تست‌های برابر با سطح چهارم (CLB) را در کارنامه خود داشته باشید. در این سطح باید شما حداقل نمره چهار را در تمام بخش‌های گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن داشته باشید. داشتن یک CLB سطح چهار به این معناست که شما تمامی توانایی‌های مندرج در زیر را دارید.

 

1- ایجاد ارتباط ابتدایی در راستای برطرف ساختن نیازها و انتقال تجارب شخصی

2- دنبال کردن و درک نامه‌ها و گفتگوهای رسمی و غیر رسمی اداری

3- خواندن یک دستورالعمل ساده و برنامه ریزی از پیش تهیه شده

4- نوشتن پیام های کوتاه، پست کاردها و نوت‌ها

 

اما مدارک معادلی که به جای CLB مورد قابل واقع می‌شوند هم بدین شرح هستند:

(IELTS: (Reading 3.5-Writing 4.0-Speaking 4.0-Listening 4.5

(CELPIP-GENERAL: (Reading 4-Writing 4-Speaking 4-Listening 4

(TEF: (Reading 121-Writing 181-Speaking 181-Listening 145

(TCF Canada: (Reading 5-Writing 268-Speaking 5-Listening374

 

بریتیش کلمبیا

حوزه آی.تی هدفی مناسب برای سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

 

 

ادامه این مطلب را در قسمت دوم مهاجرت به کانادا از سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا  مطالعه فرمایید.

 

 

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- سازمان حقوقی مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز ICCRC (شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا).

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

 

ارتباط مستقیم و رایگان با دفتر کانادا از شماره تهران:

02182802280 (پاسخگویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

واتساپ دفتر کانادا:

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر تهران: 

02128421010 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 18:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

بدلیل مشکلات بیماری، تا اطلاع ثانوی، از برگزاری جلسات حضوری در دفاتر ایران معذوریم. می‌توانید با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

> برای بهره مندی از تخفیفات و اخبار جدید مهاجرت، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.