ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

روش‌های خرید کسب و کار در کانادا


آخرین بروز رسانی : ۹۹/۱۰/۰۹

 

 

  بسیاری افراد تمایل دارند که از طریق سرمایه گذاری و خرید کسب و کار به کانادا مهاجرت کنند. اگر شما از این دسته افراد باشید باید در مورد نحوه راه اندازی یک شرکت یا خرید یک تجارت برای فروش چیزهای زیادی بدانید و جزئیات مربوط به همه مواردی را که باید از بودجه، برنامه ریزی تجاری و بازاریابی گرفته تا فرصت های حق رای دادن در کانادا در نظر بگیرید، کسب کنید.

  چه در حال خرید اولین شغل خود هستید یا برای گسترش تجارت فعلی خود اقدام می‌کنید، مهم است که انتخاب مناسبی را انجام دهید. باید در مورد چگونگی ارزیابی و تأمین مالی کسب و کار خود اطلاعات جمع آوری کنید و بدانید در هنگام شروع کار، چه چیزهایی را انتظار داشته باشید.

 

 با چه چالش هایی روبرو هستید؟

  برای فهمیدن مراحل مربوط به خرید یک شغل، مطالب زیر را بررسی کنید.

 

 آیا باید یک تجارت خریداری کنم؟

  مهمترین مزیت خرید یک تجارت به جای شروع کار از ابتدا، این است که خرید کسب و کار به شما امکان می‌دهد تا از مراحل راه اندازی گران و پر ریسک عبور کنید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، خرید کسب و کار در کانادا

 جوانب مثبت و منفی خرید یک تجارت

  چه زمانی خرید تجارت یک ایده خوب و کاربردی است؟ آیا ایده های بهتری برای گسترش شرکت موجود خود یا راه اندازی استارتاپ وجود دارد؟ با توجه به سهام، مهم است که اهداف تجاری، تحمل ریسک و فرصت های بازار را قبل از آغاز کسب و کار کاملاً بسننجید. در ادامه به جوانب مثبت و منفی در مورد خرید یک تجارت اشاره شده است.

 

توضیحات آقای مهیار حلاج پور (عضو رسمی iccrc کانادا) در خصوص خرید بیزینس در کانادا

برای مشاهده دیگر ویدئوهای مهاجرت به کانادا، با کلیک برروی لینک زیر، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید

instagram.com/visa724com

 

  جوانب مثبت

 

  1. سابقه قبلی: خرید شغل به شما یک پایگاه مشتری، تیم، برنامه کاری و عملیاتی ارائه می‌دهد. نیازی به شروع از ابتدا نیست.
  2. درآمد: بهترین اهداف این نوع کسب و کار احتمالاً فروش و سود محکمی است که از قبل وجود دارد. در حالی که، سرمایه گذاری جدید می تواند مدت زمان زیادی را برای ایجاد درآمد و سودآوری از شما بگیرد و خطر شکست نیز قابل توجه است. بر اساس اطلاعات سازمان نوآوری، علوم و توسعه اقتصادی کانادا، تقریباً نیمی از استارت آپ‌های کانادا بعد از پنج سال هنوز کار می‌کنند.
  3. تأمین مالی: از دارایی‌های شرکتی که خریداری می‌کنید برای کمک به تأمین اعتبار مالی مورد نیاز برای خرید استفاده می‌شود. وام دهندگان کمتر ریسک دادن وام به استارت آپ ها را قبول می‌کنند.
  4. مساعدت فروشنده: صاحبان موجود غالباً با تأمین بودجه فروشنده، برای تأمین مالی خرید و فروش تجاری خود کمک می کنند. علاوه بر اینکه منبع خوبی برای سرمایه بیمار است، سرمایه گذاری فروشنده انگیزه ای را برای مالک سابق فراهم می‌کند تا بتواند به یک انتقال راحت کمک کند.
  5. دانش بازار: خرید کسب و کار می‌تواند استراتژی بسیار خوبی برای ورود به یک صنعت جدید یا موقعیت جغرافیایی که در آن فاقد مخاطب و دانش هستید، باشد.

 

  جوانب منفی

 

  1. تناسب پایین: یافتن یک شرکت مناسب برای خرید می تواند دشوار باشد یعنی کاری که مناسب با فرهنگ تجاری موجود و اهداف استراتژیک شما باشد. یک انتخاب ضعیف می تواند باعث شود که این مالکیت تبدیل به یک سوراخ برای از دست دادن زمان، پول و منابع دیگر شما شود.
  2. چالش‌های ادغام: ادغام یک شرکت جدید در عملیات موجود شما می تواند سخت تر و وقت گیرتر از آن چیزی باشد که کارآفرینان فکر می‌کنند. بازپرداخت‌های مورد انتظار اغلب به همان سرعتی که پیش بینی شده تحقق نمی یابد.
  3. تضاد دیدگاه: شاید تحمیل چشم انداز خود به شرکتی که فرهنگ و تاریخ خود را دارد، دشوارتر از این باشد که بخواهید شغلی را که از قبل متعلق به شما بوده گسترش دهید. برخی از کارآفرینان چالش و هیجان را برای شروع یک شرکت کاملاً جدید دوست دارند یا شروع به گسترش اقتصادی می‌کنند که می‌توانند از ابتدا مهر خود را به کار گیرند.
  4. وابستگی به مالک قدیم: تغییر کاربری سنگین می‌تواند پرسنل اصلی را به سمت ترك شرکتت ببرد و مشتری را به سمت بی انگیزگی سوق داده و ارتباط با آنها را مشکل کند. این امر به ویژه می‌تواند در مشاغل بسیار وابسته به دخالت مالک یا کارمندان وجود داشته باشد.

 

  این تصمیم ممکن است به فرصت های بازار و رشد وابسته باشد. اگر شرکتهای آینده نگر به دلیل شرایط بازار کم ارزش شوند، خرید کسب و کار یک استراتژی مناسب است. برعکس، اگر ارزیابی ها زیاد باشد، ممکن است شما نیاز به تأمین اعتبار بیشتری داشته باشید، به طور بالقوه بازده های بلند مدت حاصل از کسب را کاهش می‌دهد.

  یک تمرین خوب برای کمک به تصمیم گیری بهتر، مقایسه هزینه های کسب و کار موجود در مقایسه با شروع کار مشابه از ابتدا است. این مقایسه باید نه تنها شامل هزینه مالی و بازده پیش بینی شده بلکه شامل هزینه از نظر زمان و توجه شما و تیم شما و اختلال در سایر پروژه های شما نیز باشد.

  تصمیم شما هرچه باشد، اگر درک دقیقی از چرایی ادامه کار و چگونگی دستیابی به سرمایه گذاری با اهداف تجاری خود داشته باشید، شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

 

 چگونه می توان از موج بازنشستگی کارآفرینان در این سال‌ها بهره برد؟

  با وجود بسیاری از کارآفرینان که به سمت بازنشستگی می روند، سالهای آینده زمان مناسبی برای خرید مشاغل در کانادا خواهد بود.

  نزدیک به 60٪ صاحبان مشاغل کوچک و متوسط در سنین 50 سال و بالاتر هستند و این بدان معنی است که خیلی ها بزودی شرکت های خود را ترک می کنند.

  در حقیقت، طبق نظرسنجی BDC از 2500 کارآفرین در همه صنایع در سال 2017، 41 درصد از کارآفرینان انتظار دارند بدون کسب یک شغل دیگر، از تجارت خود خارج شوند. در این بررسی مشخص شده است که بیش از نیمی از این مشاغل در دسترس خریداران خارجی خواهد بود و سایر به اعضای خانواده واگذار شده یا آسیب دیده اند.

 

سرمایه گذاری در کانادا، خرید بیزینس در کانادا

 

 رونق در کسب و کار احتمالاً منجر به ادغام بیشتر خواهد شد

  خبر خوب برای فروشندگان این است که بسیاری از خریداران بالقوه در اطراف آنها وجود دارند. در حقیقت، 19٪ از کارآفرینان گفتند که قصد دارند در پنج سال آینده یک کسب و کار بخرند، برای اینکه یا مشاغل خود را که از قبل در اختیار دارند تکمیل کنند یا از آن به عنوان جایگزینی برای آن کسب و کاری که فروخته‌اند استفاده کنند.

  صاحبان شرکتهای بزرگتر نیز حتی به احتمال زیاد تمایل به خرید یک تجارت دارند، به طوری که 44٪ صاحبان شرکت‌هایی که 20 یا بیشتر کارمند دارند به دنبال دست‌یابی به یک کسب و کار جدید هستند.

  پیر کلرو، رئیس اقتصاددانان BDC می گوید: "وفور خریداران و فروشندگان باید به رونق خریدها منجر شود." "این خبر بسیار خوبی برای اقتصاد است - ادغام باعث ایجاد مشاغل بزرگتر می‌شود که در کانادا و خارج از کشور موقعیت بهتری دارند."

  جای تعجب نیست که این نظرسنجی نشان داد که بیشتر خریداران بالقوه مشتاق رشد شرکت های خود و مایل به ریسک هستند.

  از نظر صنعت، بیشترین تعداد کارآفرینانی که می خواهند یک کسب و کار ایجاد کنند، در صنایع معدن و انرژی هستند - جایی که پاسخ دهندگان صاحب مشاغل بزرگتر، حکم‌فرما هستند.

 

 خریدن کسب و کار رقیب، انگیزه اصلی خرید

  چرا کارآفرینان می خواهند یک تجارت بخرند؟ دلیل شماره 1 که در بررسی BDC مشخص شد، در اختیار گرفتن کسب و کار رقیب بوده همچنین دومین دلیل محبوب آن تمایل به گسترش فعالیت از نظر جغرافیایی بوده است.

  این نظرسنجی همچنین حاکی از آن است که کارآفرینان می‌خواهند شغلی بخرند که سودآور باشد اما لزوماً با سرعت بالایی در حال رشد نیست. مشخص شد که 61٪ افراد در مقایسه با 31٪ افراد باقیمانده که به دنبال یک تجارت رو به رشد و سودآور هستند، می‌خواهند یک تجارت پایدار اما سودآور بخرند.

 

 

  در مقالات آینده اطلاعات مفید و جامعی در مورد نحوه ارزیابی یک کسب و کار برای خرید و مراحل خرید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 سازمان مهاجرتی کاناداپاس (visa724.com)، به مدیریت عاملی عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا، آقای مهیار حلاج پور با داشتن مجوزهای لازمه از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران و مجوز رسمی از  ICCRC ، تا بحال صدها پرونده موفق و قانونی مهاجرتی داشته است.

 

 همراهان گرامی، برای بهره مندی از ارزیابی تخصصی شرایط شما، اقدام به تکمیل  فرمهای ارزیابی رایگان نمایید، یا اگر قصد جدی برای مهاجرت یا دریافت ویزا دارید؛ می‌توانید به صفحه رزرو وقت مشاوره مراجعه نمایید تا از مشاوره عضو رسمی شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا بهره مند شوید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه درباره ما و مطالعه آن، اطلاعات تماس دفاتر ما را دریافت نموده و از اعتبار و مجوزهای ما اطمینان حاصل نمایید.

 

 

مطالب پیشنهادی:

استارتاپ ویزای کانادا

مهاجرت از طریق خود اشتغالی کانادا

ویزا و اقامت سرمایه گذاری کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت

ویزای کار پرستاری کانادا یا مهاجرت پرستاران به کانادا

مهاجرت از طریق PEQ کانادا

ویزای کانادا بدون شینگن

ویزای دانش آموزی کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا

مهاجرت از طریق اکسپرس اینتری کانادا

درباره ویزای کانادا همه چیز بدانید

درباره تحصیل در کانادا همه چیز بدانید

ویزای اقامت دائم کانادا

ویزای شینگن آلمان

ویزا و اقامت سرمایه گذاری انگلیس

 

 

مطالب مندرج در وب سایت حاضر به منظور اطلاع رسانی و افزایش دانش مخاطبین عزیز وبسایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی است. اگر چه اخبار و مطالب منتشره با نهایت دقت نویسنده مکتوب گردیده، ولی همچنان می تواند دستخوش تغییرات مرور زمان بوده و یا عاری از اشتباه انسانی نباشند.
بدیهی است برداشت و مشورت‌های حقوقی نهایی صرفا در چارچوب موضوع مورد مشاوره با شخص آقای مهیار حلاج پور ممکن بوده و توصیه می‌شود.
مدیریت و همکاران مجموعه حقوقی کاناداپاس و کاریابی بین‌المللی مهیار مسئولیتی در خصوص اقدامات خواننده با استناد به مطالب مندرج در وب سایت حاضر و سایر شبکه های اجتماعی نداشته و مسئولیت مجموعه صرفا محدود به چارچوب قرارداد منعقده با موکلین مجموعه باقی خواهد ماند.

 


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- شرکت مهاجرتی کاناداپاس

- کاریابی بین المللی مهیار

با مدیریت، مهیار حلاج پور عضو رسمی قانونگذاری مشاورین مهاجرت کانادا

دارای مجوزرسمی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ایران

دارای مجوز رسمی ICCRC R520250 (اداره مهاجرت کانادا)

 

دفتر مرکزی (کانادا - تورنتو):

25 Sheppard Avenue West
suite 300
M3n 6S6 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

0014168905972 (پاسخ‌گویی: دوشنبه تا شنبه 18:00 الی 02:00 بوقت تهران)

 

دفتر ایران: 

02128421010 - 02122927033 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه ها: 10 الی 14:00)

تهران - بزرگراه مدرس شمال، خیابان دستگردی(ظفر)، جنب بیمارستان علی اصغر، پلاک 199 طبقه سوم، واحد 301 (مراجعه با رزرو وقت قبلی در قسمت رزرو وقت مشاوره)

واتساپ دفتر ایران:

09124644197 (پاسخ‌گویی: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

 

> برای بهره مندی از ویدئوهای آموزشی مهاجرت به کانادا، صفحه > اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.