دریافت ویزای کار قطر


آخرین بروز رسانی : ۰۲/۱۲/۰۶

 

ویزای کار قطر

 

این مطلب صرفا جهت راهنمایی نوشته شده، ویزا724 فعالیتی در خصوص ویزای کار قطر یا کاریابی در قطر ندارد، فعالیت ما ثبت شرکت در دبی است. برای امور قطر لطفا با ما تماس نگیرید. برای دریافت ویزای کار قطر ابتدا باید یک پیمانکار یا کارفرمای قطری پیدا کنید که شما را به عنوان کارمند استخدام کند. سپس کارفرمای قطری باید از وزارت کار قطر درخواست مجوز کار برای شما را ارسال کند. پس از دریافت مجوز کار، شما باید به سفارت یا کنسولگری قطر در کشور خود مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید. مدارک مورد نیاز شامل مدارک شناسایی، مجوز کار، دعوتنامه از کارفرمای قطری و بررسی پزشکی است. پس از بررسی مدارک و اطمینان از صحت آنها، ویزای کار برای شما صادر می شود.

 

توجه: در حال  حاضر دریافت ویزای کار قطر برای ایرانیان بسیار دشوار است. اما اگر به کسب درآمد در کشورهای همسایه ایران علاقه دارید؛ می توانید به راحتی از طریق ثبت شرکت به اقامت دبی برسید و در این کشور کسب درآمد کنید، حتی می توانید با امضای قرارداد بین شرکتی، با شرکت های دبی همکاری داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید صفحه  ثبت شرکت دبی را مطالعه کنید.

 

برای آشنایی با چگونگی اخذ ویزای کار آمریکا می‌توانید به لینک > ویزای کار آمریکا مراجعه نمایید.

 

هزینه و مدت زمان دریافت ویزای کار قطر ممکن است متفاوت باشد. این موضوع به عوامل مختلفی مانند نوع شغل، مدت زمان کار، وضعیت مهاجرتی و سایر موارد بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر به سایت سفارت قطر در کشور خود مراجعه کنید.

 

شرایط دریافت ویزای کار قطر

برای دریافت ویزای کار قطر  باید به شرایط زیر توجه کنید:

 

برای آشنایی با مراحل و شرایط دریافت ویزای کار انگلیس می‌توانید به لینک > ویزای کار انگلیس مراجعه نمایید.

 

پیدا کردن کارفرمای قطری

برای دریافت ویزای کار قطر، شما باید یک کارفرمای قطری پیدا کنید که شما را به عنوان کارمند در شرکت یا سازمان خود استخدام کند. بعد از انتخاب کارفرمای قطری، آنها باید برای شما مجوز کار در وزارت کار قطر صادر کنند.

 

پیدا کردن کارفرما

 

برای آشنایی با مراحل و شرایط دریافت ویزای کار ترکیه می‌توانید به لینک > ویزای کار ترکیه مراجعه نمایید.

 

داشتن مدارک لازم

برای صدور ویزای کار قطر شما باید مدارک لازم برای دریافت ویزای کار را به سفارت یا کنسولگری قطر در کشور خود ارائه دهید. این مدارک شامل پاسپورت، عکس پاسپورت، مجوز کار، دعوتنامه از کارفرمای قطری و نتیجه آزمایشات پزشکی است. داشتن سلامت جسمی و روانی برای کارفرمایان قطری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

پرداخت هزینه ویزای کار قطر

برای دریافت ویزای کار قطر، شما باید هزینه ویزای کار را پرداخت کنید. مبلغ هزینه ویزا بسته به نوع و مدت زمان ویزای کار متفاوت است. این هزینه به رده شغلی شما نیز بستگی دارد.

 

بررسی مدارک

پس از ارائه مدارک مقامات قطری باید اطمینان حاصل کنند که مدارک شما صحیح و کامل است. پس از بررسی مدارک و اطمینان از صحت آنها، ویزای کار قطر برای شما صادر خواهد شد.

 

بررسی مدارک

 

انجام آزمایشات پزشکی

بعضی از کشورها از مهاجران و پناهندگانی که می خواهند به عنوان کارمند در قطر کار کنند، نیاز به انجام آزمایش پزشکی دارند. در این صورت شما باید نتیجه آزمایش پزشکی را به سفارت یا کنسولگری قطر در کشور خود ارائه دهید.

 

مراحل دریافت ویزای کار قطر

مراحل دریافت ویزای کار قطر به شرح زیر است:

 

برای آشنایی با شرایط و هزینه های دریافت ویزای کار آلمان می‌توانید به لینک > ویزای کار آلمان مراجعه نمایید.

 

پیدا کردن کارفرمای قطری

برای دریافت ویزای کار قطر شما باید یک کارفرمای قطری پیدا کنید که شما را به عنوان کارمند در شرکت یا سازمان خود استخدام کند. بعد از انتخاب کارفرمای قطری، آنها باید برای شما مجوز کار در وزارت کار قطر درخواست کنند.

 

تهیه مدارک لازم

برای دریافت ویزای کار قطر می بایست مدارک لازم را تهیه کنید. این مدارک شامل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار، عکس پاسپورت، مجوز کار، دعوتنامه از کارفرمای قطری، و نتیجه آزمایش پزشکی است. همچنین شما باید فرم درخواست ویزا را پر کنید.

 

تهیه مدارک

 

برای آشنایی با شرایط و هزینه های دریافت ویزای کار هلند می‌توانید به لینک > ویزای کار هلند مراجعه نمایید.

 

پرداخت هزینه ویزای کار قطر

برای دریافت ویزای کار قطر شما باید هزینه ویزای کار را پرداخت کنید. مبلغ هزینه ویزا بسته به نوع و مدت زمان ویزای کار متفاوت است. 

 

ارسال مدارک

پس از تهیه مدارک، شما باید مدارک خود را به سفارت یا کنسولگری قطر در کشور خود ارسال کنید. در این مرحله مقامات قطری مدارک شما را بررسی کرده و پس از انجام بررسی ها، در صورت لزوم با شما تماس خواهند گرفت.

 

دریافت ویزای کار قطر

پس از بررسی مدارک، اگر مقامات قطری مجوز کار شما را تایید کنند، ویزای کار قطر برای شما صادر خواهد شد. در این مرحله شما باید اطلاعات درج شده در ویزای خود را بررسی کرده و در صورت لزوم با سفارت یا کنسولگری قطر تماس بگیرید.

 

دریافت ویزای کار قطر

 

هزینه های مهاجرت کاری به قطر

هزینه های مهاجرت کاری به قطر ممکن است شامل موارد زیر باشند:

 

• هزینه ویزا: هزینه ویزای مهاجرت کاری به قطر بسته به نوع و مدت زمان ویزا متفاوت است.

• هزینه اسکن مدارک: برای ارسال مدارک خود به سفارت یا کنسولگری قطر، باید مدارک خود را اسکن کنید. بسته به مقدار و تعداد مدارک هزینه متفاوتی برای اسکن آنها پرداخت خواهید کرد.

• هزینه ترجمه مدارک: اگر مدارک شما به زبان دیگری غیر از انگلیسی باشد، باید آنها را ترجمه کنید. بسته به تعداد مدارک و هزینه ترجمه آنها، هزینه های متفاوتی پرداخت خواهید کرد.

• هزینه آزمایش پزشکی: برای دریافت ویزای کار قطر، شما باید آزمایش پزشکی انجام دهید که هزینه آن متفاوت است.

• هزینه بلیط هواپیما: برای سفر به قطر باید بلیط هواپیما رزرو کنید که هزینه آن نیز متفاوت است.

• هزینه اقامت: در صورتی که شما قبل از شروع کار در قطر به دنبال اقامت موقت هستید، باید هزینه اقامت خود را پرداخت کنید.


به طور کلی هزینه های مهاجرت کاری به قطر بسته به شرایط شما و هزینه هایی که ذکر شد، متفاوت است و باید به صورت جداگانه بررسی شود.

 

هزینه های ویزای کار

 

نحوه کاریابی در قطر 

در قطر کاریابی برای مشاغل مختلف از طریق سایت های اینترنتی، نمایشگاه های کاریابی، شرکت های کاریابی، شبکه های اجتماعی و ارتباط مستقیم با کارفرمایان انجام می شود. برخی از سایت های اینترنتی که در قطر معتبر هستند و می توانند به عنوان منبعی برای کاریابی در قطر مورد استفاده قرار بگیرند، عبارتند از:

 

Bayt.com

• GulfTalent.com

• Naukrigulf.com

Qatarliving.com

• Indeed.com.qa

 

همچنین شرکت های کاریابی مختلف نیز در قطر وجود دارند که با بررسی و تحقیق در این خصوص می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. به خاطر داشته باشید می توانید در نمایشگاه های کاریابی در قطر شرکت کنید و با کارفرمایان مختلف ارتباط برقرار کنید.

 

کاریابی پیش از درخواست


برای کاریابی بهتر می توانید رزومه خود را در سایت های کاریابی که معرفی کردیم و شبکه های اجتماعی مختلف مانند لینکدین منتشر کنید. از این طریق به دنبال فرصت های شغلی در قطر بگردید.


در نهایت ارتباط مستقیم با کارفرمایان قطری نیز می تواند به عنوان یک روش موثر برای کاریابی در قطر مورد استفاده قرار گیرد. برای این منظور شما می توانید به سایت های شرکت های قطری مراجعه کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید. همچنین در رویدادهای کاریابی و نمایشگاه های مختلف شرکت کنید.

 

سوالات متداول ویزای کار قطر

1. اگر درخواست مهاجرت کاری به قطر صادر نشد باید چکار کرد ؟

اگر درخواست مهاجرت کاری به قطر برای شما صادر نشد، در این صورت باید به دلایل رد درخواست خود دقت کنید و سپس برای رفع موانع و پیشرفت در آینده، اقدامات لازم را انجام دهید. به برخی از دلایل رد درخواست مهاجرت کاری به قطر می‌توان اشاره کرد:

 

• عدم تطابق تخصص و تجربه شما با نیازهای بازار کار در قطر

• عدم داشتن مدارک و مستندات کافی برای ویزای کاری در قطر

• ارائه اطلاعات ناصحیح یا عدم پاسخگویی به سوالات مربوطه


سوالات متداول


1. مهاجرت کاری به قطر برای چه افرادی امکان پذیر است؟ 

امکان مهاجرت کاری به قطر برای افراد با تخصص و تجربه در حوزه‌های مختلف وجود دارد، به شرطی که شرایط مورد نیاز را داشته باشند و در بخش‌هایی که در قطر نیاز به نیروی کار متخصص دارند، فعالیت کنند. این بخش‌ها عموماً شامل حوزه‌های ساخت و ساز، نفت و گاز، حمل و نقل، فناوری اطلاعات و ارتباطات، سلامت و پزشکی، تجارت و مالی هستند.

2. برای گرفتن اقامت دائم قطر چند سال باید در این کشور کار کنیم؟

برای گرفتن اقامت دائم در قطر، لازم است به مدت حداقل 5 سال در این کشور کار کنید. در واقع، برای اینکه بتوانید اقامت دائم در قطر را دریافت کنید، باید از طریق ویزای کاری و پس از گذراندن مدت زمانی مشخص، درخواست خود را برای دریافت اقامت دائم ثبت کنید.


مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


mahmood :

سلام . برای کار در قطر به چه مدرک تحصیلی احتیاج دارم.

با سلام

برای قطر فعالیتی نداریم.

فرحناز :

سلام و ادب. آيا موسسه شما در پيدا کردن کار و کارفرما نيز مي تواند به ما کمک کند؟ اگر بله چگونه؟ ممنون از راهنمايي

با سلام و احترام

بله مجموعه ویزا 724 در زمینه معرفی به کارفرمای کانادایی و جاب آفر کانادا فعالیت دارد. برای اطلاع از شرایط و هزینه ها میتوانید به صفحه تماس باما"مراجعه نمایید.

مسعود امرایی :

مهندس عمران هستم با 7 سال سابقه مرتبط کارمند دولتم در زمینه ساخت و ساز و نظارت و پروانه نظام مهندسی هم دارم با چند تا پروژه فعال میخوام بدونم چجوری میشه تو قطر کار پیدا کنم و حدود در امدش رو بدونم

مسعود امرایی :

مهندس عمران هستم با 7 سال سابقه کاری مرتبط در زمینه ساخت و ساز و و دارای پروانه نظارت نظام مهندسی ، چجوری میتونم قطر کار پیدا کنم ؟حقوقش حدودا چقدر میشه؟

حامد فتح اللهیان :

سلام و وقت بخیر شما شرکت یا کاریابی سراغ دارین که در تهران کارهای مربوط به کاریابی در قطر انجام بده؟

با  درود 

در حال حاضر فعالیتی برای مهاجرت به قطر نداریم

مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزها و وکیل رسمی

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

مجوزها و آدرس دفاتر:

- مجوز وزارت گردشگری ایران (بنام سالی گشت پارس به ش.ث: 461992)

- مجوز رسمی مشاور مهاجرت کانادا، دکتر شهروز بهرامی اصل: ICCRC :R527306 

- مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران (ای نماد) بنام ویزا724

- مجوز دفتر فعال حقوقی و مشاور املاک، در امارات (دبی) بنام الیزیاگروپ

 

دفتر ایران (تهران): 

تلفن‌های ثابت:

02122913141 02122223173 / 02122226298

 

پشتیبانی تلفن همراه، واتساپ و تلگرام:

09124644197 / 09961042050 

(شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

 

آدرس: میرداماد؛ میدان مادر (محسنی)، برج بیژن، طبقه 7 واحد 6

* مراجعه حضوری فقط با رزرو وقت قبلی

(پاسخدهی تلفنی فقط: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران )

(پشتیبانی پیام در واتساپ و تلگرام: 24 ساعته)


دفتر کانادا (تورنتو):

CANADA Office  :

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1 
Canada Toronto 

19055987474+ : Whatsapp & CALL

(مراجعه به دفاتر فقط با رزرو وقت قبلی)

 

دفتر امارات (دبی):

DUBAI Office  :

Dubai sheikh zayed road AlQuoz3 RAK bank Building office

 

اینماد ویزا724   RCIC

* ویزا724 مرکز تخصصی ویزا و مهاجرت

لینک های مهم: شرایط مهاجرت به کانادا / ویزا تحصیلی کانادا

سرمایه گذاری در کانادا / وکیل مهاجرت / ثبت شرکت دبی

شرایط و هزینه ویزای توریستی کانادا / ویزای کانادا / پاسپورت دومینیکا

مهاجرت به انگلیس / ویزای تحصیلی انگلیس / خرید ملک در دبی

استارتاپ کانادا / موسسه مهاجرتی / تورنتو / ونکوور

 

* اینستاگرام ویزا724: 

ایمیل : info[at]visa724.com

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.