تجربیات مهاجرت به کانادا


آخرین بروز رسانی : ۰۱/۰۹/۰۱

تجربیات مهاجرت به کانادا نشان داده مهاجران معمولا افراد بسیار انعطاف پذیری هستند. چون آنها زندگی ثابت خود در یک کشور را ترک کرده اند تا مسیری را در کشوری جدید آغاز کنند. اغلب با یک زبان جدید، چیزی که آنها را از دیگران متمایز می کند. در ضمن آنها افراد ریسک پذیری نیز هستند. در این مطلب قصد داریم این تجربات را برسی کنیم.


هینا از تجربیات مهاجرت به کانادا میگوید:


هینا یکی از این مهاجران است.  او در حالی وارد کانادا شد که اطلاعات کمی در مورد کشور پذیرفته شده خود داشت. با انگلیسی محدودی که میدانست و منابع کمی برای حمایتش هنگام ورود. چند سال اول برای او بسیار سخت بود. بخاطر شوک فرهنگی، انزوا و تنهایی. اما رفتن به دانشگاه دورهام نقطه عطفی برای او و فرزندانش بود. حنا که مادر مجرد سه فرزند بود، باید برای ساختن یک زندگی جدید از مقاومت و قدرت خود استفاده میکرد. کاری سخت که حتی در یک مقطع فکر بازگشت به کشورش را در سرش انداخت. اما مهربانی و صبر مداوم مردم عادی در سراسر دورهام او را منصرف کرد.  مثلا یک داوطلب محلی گروه حمایت از مهاجران اینترچرچ (IISG) به مدت هفت ساعت همراه او بود ، زمانی که دخترش بیمار بود. چیزی جالب برای او از تجربیات مهاجرت به کانادا.

 


نادیا از ایران


یک سال از ورود نادیا به کانادا با خانواده اش از ایران می گذرد. ورود آنها مصادف بود با شروع سال تحصیلی دخترش در دانشگاه تورنتو. خانواده در ابتدا در سال 2012 به کانادا مهاجرت کردند، اما به خانه بازگشتند تا کوچکترین دخترشان دو سال آخر دبیرستان خود را تمام کند. این خانواده که اکنون به طور دائمی در کانادا مستقر هستند، مشتاقانه منتظر خرید اولین خانه خود در اینجا و یافتن شغلی دائمی در زمینه های مورد علاقه خود هستند. خانواده قبل از اینکه به کانادا بیایند می ‌دانستند که باید مدارک خود را ارزیابی کنند و پیش‌ بینی می‌ کردند که یافتن شغل در رشته ‌های خود زمان خواهد برد. آنها هنگام ورود به فرودگاه اطلاعات بیشتری در مورد معادل سازی دریافت کردند و متوجه شدند که روند تشخیص اعتبار آنها به سادگی انجام می شود. چیزی شیرین برای تعریف کردن تجربیات مهاجرت به کانادا.


تجربیات مهاجرت به کانادا از دید می توما


می توما چهره ای آشنا برای بسیاری از تازه واردان در دانشگاه دورهام است. او کارمند اسکان در برنامه   در دورهام است. منبعی ارزشمندی برای خانواده های تازه وارد و همچنین گروه های حامی خصوصی که از پناهندگان برای آمدن به دورهام حمایت می کنند. می در سال 1996 به عنوان پناهنده از عراق به ترکیه گریخت. او سپس در سال 2001 به همراه همسرش به کانادا مهاجرت کرد. آنها در ابتدا به کالج اوکاناگان کانادا رفتند. برای آنها، کانادا یک مکان امن است. ما می توانستیم آینده خود را اینجا ببینیم.  به نظر می رسید کانادا جایی بود که می توانستیم برای آینده برنامه ریزی کنیم. در ضمن ما بسیار جاه طلب بودیم. و این یک مکان جدید، یک کشور جدید و یک شروع جدید بود، همچنین بسیار هیجان انگیز. آنها قبل از اینکه بیایند، از تجربیات مهاجرت به کانادا شینده بودند که در کانادا فرصت های زیادی وجود دارد. همچنین آزادی ، احترام به هر فرد به عنوان یک انسان.

 

 

 

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)


مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت قانونی با مجوزهای رسمی- ویزا 724

ارتباط با ما

آدرس و راههای ارتباطی :

- ویزا724 مرکز اطلاعات و خدمات ویزا و مهاجرت

- با مجوز اداره مهاجرت کانادا: ICCRC :R527306

- با مجوز رسمی از وزارت گردشگری بنام آنامرکید افق

- با مجوز مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران: 

- با مجوز دفتر فعال تجاری در امارات (دبی)

- با مجوز مشاوره املاک با لایسنس رسمی از کانادا

- بامجوز فدرال کانادا برای شرکت توسعه استارتاپ و سرمایه گذاری

دفتر ایران (تهران): 

02188107146 / 02188108744 (پاسخ‌گویی: شنبه تا چهارشنبه 10:00 الی 17:00 بوقت تهران) - (پنجشنبه: 10 الی 14:00)

میدان آرژانتین، (خیابان وزرا)، خیابان بیست و یکم پلاک 4 طبقه پنجم واحد 19 (مراجعه با رزرو وقت قبلی)

همراه دفتر ایران (واتساپ/ایمو):

989124644197+/ 989961047804+/ 989383234846+/ 989961042050+ (پاسخ‌گویی واتساپ: 10:00 الی 18:00 بوقت تهران)

دفتر کانادا (تورنتو):

17075 Leslie St, Unit 6, Newmarket, ON L3Y8E1
Canada Toronto

16474463030+ :CALL & Whatsapp

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

دفتر امارات (دبی):

803, RIGGA AL BUTEEN BUILDING, Al Maktoum Road, Deira, Dubai- UAE
P.O.Box: 80844

(مراجعه به دفاتر با رزرو وقت قبلی)

 

* صفحات مهم:

       
                     
                 
          
                     
 

ایمیل : info[at]visa724.com

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.