ویزا 724
رزرو وقت مشاوره

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ


همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)پرسش و پاسخ


میثم آشتیانی :

با دریافت ویزای تحصیلی کانادا میتوان به اقامت دائم رسید؟ ما یک خانواده ۴ نفره هستیم بچه هام 3 ساله و ۶ ساله هستن ممنون از پاسخگویی شما

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

با گذراندن دوران تحصیلی در کانادا مسیر مهاجرت به کانادا بسیار هموار خواهد شد. حتی در ایالت کبک پس از دوران تحصیل نیازی به تجربه کار کانادایی برای درخواست اقامت دائم نداشته و مستقیم پس از تحصیل میتوانید درخواست اقامت داشته باشید.

 

فردین یزدان پناه :

سلام من از موکلین شما هستم در پرونده ی خود اشتغالی، سوال من این هستش که آیا همزمان با پرونده ی خوداشتغالی، درخواست ویزای تحصیلی هم میشه انجام داد یا حتما باید نتیجه خود اشتغالی اعلام بشه؟ چون ظاهرا دریافت ویزای تحصیلی کانادا راه سریعترین برای رسیدن به کاناداس؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

ممانعتی برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا نخواهید داشت. موکل عزیز لطفا با شماره های دفتر در تماس باشید تا به درستی راهنمایی شوید، طرح سوال در این قسمت به صورت عمومی نمایش داده می شود.

 

حسین :

سلام، 29 سالمه کارشناسی ارشد نفت دارم همسر و یه بچه ام دارم. شغلمم آزاده، تمایل داریم به کانادا مهاجرت کنیم، بنظرت کارشناس محترم بهترین راه مهاجرت برای ما ویزای تحصیلی کانادا هستش؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام 

برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا، شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

شما میتوانید برای ارزیابی وضعیت خود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

رسول :

خسته نباشید. خیلی توضیحات خوبی دادین امکان اینکه من بتونم مدرک زبان رو در کانادا بگیرم و کنارش یک دوره آموزشی رو بگذرونم و در کانادا تحصیل کنم آیا شانش ویزای من کاهش پیدا نمیکنه؟

مشاوره مهاجرت و ویزا

با سلام و احترام

بله، در صورتی که گپ تحصیلی و شغل شما بررسی و توسط کارشناسان موسسه تایید گردد. میتوانید به تحصیل در کانادا امیدوار باشید. البته باید در نظر داشته باشید که برای افزایش شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان، باید در کالج های دارای درجه اعتبار بالا ثبت نام نمایید و تمکن مالی خود را برای تامین هزینه های تحصیل در کانادا اثبات نمایید.

آیا امکان دریافت اقامت دائم کانادا توسط شما برای افرادی که فارغ‌التحصیل میشن هم وجود داره؟

با سلام مجدد

بله امکان دریافت اقامت دائم کانادا با اعمال  شرایط لازم فراهم است. البته دریافت اقامت یک پروسه تخصصی بوده که توسط کارشناسان موسسه در کانادا انجام میپذیرد.

امیرعلی :

با عرض سلام اینجانب اقا ۳۳ ساله دارای مدرک کارشناسی برق قدرت ایا برای اقدام دوره کالج شانسی برای دریافت ویزا تحصیلی دارم و ریجکت نمیشم ؟با توجه ب سن و گپ و پذیرش از کالج نه دانشگاه اکادمیک و اینکه خواهرم و دامادمون سیتیزن کانادا در انتاریو هستند و افسر بابت این موضوع ریجکت نمیکنه ؟ و سوال دیگه هم داشتم اسم من از محمد ب امیرعلی تو تمام مدارک و شناسنامه تغییر داده شده البتهتو صفحه توضیحات قید شده ولی تو مدرک لیسانسم تغییر نکرده مشکلی نداره این موضوع ؟ با تشکر

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

اول اینکه برای دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا مراکز معتبری وجود دارد که شرایط سنی ندارند اما باید گپ تحصیلی شما با شغلی که داشته اید توجیه شود. همچنین به دلیل داشتن وابسته در کانادا یک مقدار دریافت ویزا سخت خواهد شد اما امکان پذیر است.

شما میتوانید برای ارزیابی وضعیت خود به صفحه فرمهای ارزیابی رایگان مراجعه نمایید.

Esmail :

سلام من دکترای مترجمی زبان انگلیسی هستم و بالای ده سال تجربه تدریس دارم متقاضی ویزای کار دارم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای دریافت ویزای کار نمیتوانید به صورت مترجم ویزای کار دریافت کنید، باید یک دوره آموزشی یا تخصصی را بگذرانید و با دریافت مدرک بتوانید درخواست کار کنید.

حامد :

من 41 سالمه و مجرد هستم. 3 سال پیش برای ویزای کانادا اقدام کردم اما ریجکت شدم الان 2 تا شینگن دارم. میخوام بدونم آیا بازم بهترین کار اینه درخواست ویزای توریستی کانادا داشته باشم که بتونم به اقامت دائم کانادا برسم؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

باید توجه داشته باشید دریافت ویزای توریستی کانادا به اقامت دائم کانادا منجر نخواهد شد. مگر اینکه بتوانید در کانادا ویزای کار دریافت کنید یا بتوانید یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا را انتخاب نمایید.

حسین عباسی :

سلام و ممنون از اطلاعات مفیدتون. من مهندسی صنایع خودم 29 ساله دارای همسر و فرزند دوس ندارم پناهندگی به کانادا برم. شما راه حل بهتری برای دریافت اقامت دائم کانادا دارید؟ تقریبا تمکن مالی خوبی رو هم دارم البته برای ارائه پرینت حساب حتی تا 3 میلیارد تومن هم مشکی ندارم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای دریافت اقامت دائم کانادا انتخاب ویزای تحصیلی و مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می تواند مسیر مناسبی برای شما و خانواده تان باشد

محبی راد :

سوالی از کارشناس محترم داشتم که بنده تقریبا 4 سال پیش اقامت دائم کاناد را دریافت کردم اما فقط 1 سال در کانادا زندگی کردم و به ایران برگشتم آیا اقامت دائم من باطل شده؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

برای حفظ اقامت دائم کانادا باید حداقل 2 سال از 5 سال گذشته را در کانادا زندگی کرده باشید. در این غیر این صورت باید برای این غیبت دلیل موجه داشته باشید که اقامت دائم کانادا باطل نگردد.

مهدیه توکلی :

برای دریافت اقامت دائم کانادا میتوانیم از طریق تحصیلی اقدام کنیم؟ لطفا شرایطش رو بفرمایید؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

دریافت ویزای تحصیلی کانادا راه رسیدن به اقامت دائم کانادا را بسیار تسهیل خواهد کرد. که در کنار شانس دریافت اقامت دائم، همسر فرد درخواست کننده ویزای کار دریافت کرده و فرزندان آنها نیز  از تحصیل رایگان در مدارس کانادا بهره مند خواهند شد. براس اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه نمایید.

hamidreza :

سلام. امسال برای بار دوم از سفارت آلمان با وجود مدارک کامل و ساپورت مالی خوب ریجکت شدم... آیا امکان رفع ریجکتی و گرفتن ویزا امکان داره؟

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

احتمال دریافت ویزا برای بار سوم بسیار ضعیف است. از کشور دیگه ای اقدام نمایید.

مهران :

با سلام ویزای 5 ساله انگلیس تا 2021 اعتبار دارد ولی پاسپورتم تا ماه می 2019 چکار کنم پاسپورت تعویض میشود نه تمدید آیا با پاسپورت جدید و پاسپورت قدیمی میشود سفر کرد متشکرم

مشاوره مهاجرت و ویزا
با سلام و احترام

میزان اعتبار ویزای شما به همان اعتبار پاسپورت قدیمی شماست. باید مجدد درخواست ویزای انگلیس نمایید.

فرمهای ارزیابی رایگان
مشاوره اخذ ویزا اقامت و مهاجرت

ارتباط با ما

کد پستی : 1914745555

تلفن : 14164771878+ (کانادا - تورنتو) ___ 14074084084+ (آمریکا - فلوریدا) ___ 982122609232+ (ایران - تهران) ___ 14168373753+ (واتساپ _ کانادا) پاسخگویی دفتر کانادا فقط در ساعات 18 الی24 بوقت تهران.

موبایل : 14168373753+ (واتساپ_کانادا) پاسخگویی فقط در ساعات 18 الی24 بوقت تهران

ایمیل : info@visa724.com

آدرس :

موسسه کاریابی بین المللی ایران و موسسه حقوقی بین المللی لیبرا

دفترایران - تهران:

خیابان شریعتی پایین تر از پل صدر، جنب پمپ بنزین، بن بست الهیه، پلاک 1684 واحد ۳

دفتر کانادا - تورنتو (دفتر مرکزی) :

 Libra Liana Inc 2201 -250 Yonge St Toronto Ontario M5B 2L7 Canada

دفتر آمریکا - فلوریدا: 

Libra liana Co LLC 6336 Buford st Unit 209 Orlando Florida  Zip Code:

ویزا 724

تمامی حقوق این سایت مربوط به ویزا 724 می باشد.